Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/93)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Women

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 93 | Turnajů: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
12. Hermelin Lucy FRA210205 1 1 1 3 3 1 950
17. Lintz Helene FRA080020 1 1 1 3 3 1 700
25. Huynh Lina SUI300879 1 1 1 3 3 1 500
31. Bauer Beatrice FRA670193 1 1 1 3 3 1 400
34. Coutier Stephanie FRA210181 1 1 1 3 3 1 300
41. Wagner Anne FRA760093 1 1 1 3 3 1 200
41. Godot Melanie FRA210053 1 1 1 3 3 1 200
2. Nagapetyants Känzig SUI280378 1 1 2 2 4 700
5. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 1 1 2 2 3 200
6. Tröger Daniela GERDA0350 1 1 2 2 2 500
6. Stoop Jeannette SUI270860 1 1 2 2 2 500
8. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 2 2 2 400
9. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 2 2 2 300
9. Pätzold Tamara GER 1 1 2 2 2 300
11. Bonafini Denise ITAVR2274 1 1 2 2 2 200
13. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 2 1 900
13. Klein Elisabeth AUT 1 1 2 2 1 900
15. Jirousek Petra AUTHG2242 1 1 2 2 1 800
15. Weimann Mandy SUI300629 1 1 2 2 1 800
17. Mirrione Manuela ITABZ0151 1 1 2 2 1 700
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 2 2 1 700
22. Terrosi Francesca ITAPG3449 1 1 2 2 1 600
22. Stucki Miriam SUI290175 1 1 2 2 1 600
22. Poelzl Silvia AUTHG3005 1 1 2 2 1 600
25. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 1 1 2 2 1 500
25. Nicoletti Luana ITA 1 1 2 2 1 500
25. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 2 2 1 500
31. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 1 1 2 2 1 400
31. Ivankovic Kristina CRO320102 1 1 2 2 1 400
34. Golay Dodo SUI300636 1 1 2 2 1 300
34. Tomaszewska Malgorzata POLDS0062 Lubin 1 1 2 2 1 300
34. Baumgartner Linda AUTHG2440 1 1 2 2 1 300
43. Kuks Dorota POLLU0025 Gubin 1 1 2 2 1 100
43. Montanaro Erika ITACH1488 1 1 2 2 1 100
43. Rinna Claudia ITAFR1036 1 1 2 2 1 100
43. Marchand Karine FRA210090 1 1 2 2 1 100
43. Flammang Maryse LUX514005 1 1 2 2 1 100
49. Blondeau Deborah FRA080314 1 1 2 2 1 000
50. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 1 2 2 900
50. Galassini Cinzia ITAFI0410 1 1 2 2 900
50. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 2 2 900
57. Rafalska Barbara POLDS0276 Polkowice 1 1 2 2 700
57. Javorková Petra CZE039499 B DC Motorfans Č. Budějovice 1 1 2 2 700
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice 1 1 1 5 100
3. Klein-Kemp Sonny LUX511505 1 1 1 3 600
3. Steinbach Elisabeth AUTHG0032 1 1 1 3 600
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 1 700
17. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 1 1 1 1 700
25. Bůžková Zuzana SVK010238 Žilina 1 1 1 1 500
25. Liptáková Lenka CZE000887 A Trimetal 1 1 1 1 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 22:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 22:06:16