Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/184)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking - Women 2017/2018

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 184 | Turnajů: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
183. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 1 1 100
183. Mangonaux Malory FRA210193 1 1 1 100
176. Muller Agnes FRA760094 1 1 1 150
176. Kuchly Emmanuelle FRA570914 1 1 1 150
176. Ivanoff Katia FRA210069 1 1 1 150
176. Sugy Valerie FRA210113 1 1 1 150
176. Martin Laura FRA670403 1 1 1 150
176. Guichard Tania FRA670417 1 1 1 150
176. Vogt Ambre FRA570889 1 1 1 150
143. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín 1 1 1 200
143. Tomancová Michaela CZE042112 B DC Štěstí Brno 1 1 1 200
143. Jaud Huin FRA670477 1 1 1 200
143. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 1 1 200
143. Gaiffe Mylene FRA210452 1 1 1 200
143. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 1 1 1 200
143. Řeháková Renata CZE053323 C Dragons Hranice 1 1 1 200
143. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 1 1 200
143. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 200
143. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 200
143. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 1 200
143. Achsenhein Andrea SUI 1 1 1 200
143. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 200
143. Jochová Ingrid CZE049516 A Trimetal 1 1 1 200
143. Propílková Iva CZE055585 D Zziboni Cvrčovice 1 1 1 200
143. Křupalová Andrea CZE045183 C Pixely Vsetín 1 1 1 200
143. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 1 1 1 200
143. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 200
143. Tůmová Petra CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 200
143. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 200
143. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 200
143. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 1 1 1 200
143. Martin Corinne FRA670419 1 1 1 200
143. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 200
143. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha 1 1 1 200
143. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice 1 1 1 200
143. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 200
143. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 200
143. Huber Tessa FRA570888 1 1 1 200
143. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 1 200
143. Eicher Stefanie SUI317571 1 1 1 200
143. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 1 200
143. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 1 1 1 200
140. Mahlee Morgane FRA670380 1 1 1 250
140. Labille Caroline FRA210074 1 1 1 250
140. Lett Jennifer FRA570416 1 1 1 250
128. Schmidtová Jana CZE045443 B Peckaři Kokonín 1 1 1 300
128. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice 1 1 1 300
128. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 1 1 1 300
128. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 1 1 1 300
128. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 15:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 15:48:34