Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/176)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Women

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 176 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
74. Zimmer Tania LUX519001 1 1 1 3 3 950
53. Zelt Carina GER 1 1 2 2 1 300
22. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 1 3 3 2 500
75. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky 1 1 1 900
14. Weimann Mandy SUI300629 2 2 4 4 2 900
58. Wagner Anne FRA760093 1 1 1 3 3 1 200
98. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 500
3. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 1 1 4 4 7 100
168. Vogt Ambre FRA570889 1 1 1 150
119. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 1 1 300
108. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 400
134. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 200
6. Tröger Daniela GERDA0350 2 2 4 4 4 700
53. Tomaszewska Malgorzata POLDS0062 Lubin 1 1 2 2 1 300
134. Tomancová Michaela CZE042112 B DC Štěstí Brno 1 1 1 200
9. Terrosi Francesca ITAPG3449 2 2 4 4 3 300
108. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 1 400
134. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 200
31. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary 1 1 2 2 2 100
83. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 1 1 1 700
134. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice 1 1 1 200
134. Šlabjarová Pavla CZE054568 D Kapitán Duchcov 1 1 1 200
134. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 200
14. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 2 1 3 3 2 900
82. Suhner Jannine SUI317595 1 1 2 2 800
168. Sugy Valerie FRA210113 1 1 1 150
11. Stucki Miriam SUI290175 2 2 4 4 3 100
134. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 1 1 1 200
22. Stoop Jeannette SUI270860 1 1 2 2 2 500
4. Steinbach Elisabeth AUTHG0032 2 1 3 3 5 700
75. Staňková Michaela CZE054825 C V.I.P. Bar Vltava ČB 1 1 1 900
96. Speck Deborah SUI280027 1 1 1 600
50. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 2 2 1 400
83. Schümperli Nadja SUI316521 1 1 1 700
43. Schuemperli Nadja SUI316521 1 1 1 1 500
108. Schneider Cornelia SUI 1 1 1 400
119. Schmidtová Jana CZE045443 C Peckaři Kokonín 1 1 1 300
43. Schlapbach Sylvia SUI290268 1 1 2 2 1 500
50. Scalmana Samantha ITABS0802 2 2 2 1 400
9. Sarnari Chiara ITAAN0374 1 1 1 3 300
40. Saltori Barbara ITATN0689 2 2 2 1 600
75. Rollová Nikola CZE055320 Saloon Brandýs nad Labem 1 1 2 2 900
38. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 3 3 1 700
98. Rodrigues Amanda FRA670379 1 1 1 500
134. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 200
62. Roberta Sarra ITAFR1457 1 1 1 1 100
62. Rinna Claudia ITAFR1036 1 1 2 2 1 100
134. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 1 1 1 200
108. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 400
134. Ramm Florence FRA570104 1 1 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 01:46

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 01:46:52