Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/176)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Women

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 176 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
175. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav 1 1 1 100
175. Mangonaux Malory FRA210193 1 1 1 100
168. Martin Laura FRA670403 1 1 1 150
168. Sugy Valerie FRA210113 1 1 1 150
168. Ivanoff Katia FRA210069 1 1 1 150
168. Kuchly Emmanuelle FRA570914 1 1 1 150
168. Muller Agnes FRA760094 1 1 1 150
168. Vogt Ambre FRA570889 1 1 1 150
168. Guichard Tania FRA670417 1 1 1 150
134. Gaiffe Mylene FRA210452 1 1 1 200
134. Boubet Jaud FRA760046 1 1 1 200
134. Špačková Tereza CZE003914 D ŠK Sušice 1 1 1 200
134. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 200
134. Gabrišková Bára CZE042201 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 200
134. Šlabjarová Pavla CZE054568 D Kapitán Duchcov 1 1 1 200
134. Nehasilová Diana CZE002930 D AC STAR-ARENA CHODOV 1 1 1 200
134. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 1 200
134. Chládková Lucie CZE047073 Peckaři Kokonín 1 1 1 200
134. Huber Tessa FRA570888 1 1 1 200
134. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 1 200
134. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 1 1 200
134. Křupalová Andrea CZE045183 B Pixely Vsetín 1 1 1 200
134. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 1 1 1 200
134. Eicher Stefanie SUI317571 1 1 1 200
134. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 1 1 1 200
134. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 1 1 1 200
134. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 200
134. Martin Corinne FRA670419 1 1 1 200
134. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 1 1 1 200
134. Eigelová Vlasta CZE051910 DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 200
134. Achsenhein Andrea SUI 1 1 1 200
134. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 1 200
134. Ramm Florence FRA570104 1 1 1 200
134. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 200
134. Tomancová Michaela CZE042112 B DC Štěstí Brno 1 1 1 200
134. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 1 1 1 200
134. Propílková Iva CZE055585 ŠK Bizoni Cvrčovice 1 1 1 200
134. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 200
134. Jochová Ingrid CZE049516 D Trimetal 1 1 1 200
134. Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A 1 1 1 200
134. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec 1 1 1 200
134. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 1 1 1 200
134. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 200
131. Labille Caroline FRA210074 1 1 1 250
131. Lett Jennifer FRA570416 1 1 1 250
131. Mahlee Morgane FRA670380 1 1 1 250
119. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 300
119. Schmidtová Jana CZE045443 C Peckaři Kokonín 1 1 1 300
119. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 1 1 1 300
119. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.12.2017 01:29

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.12.2017 01:29:46