Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/176)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Women

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 176 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
6. Tröger Daniela GERDA0350 2 2 4 4 4 700
7. Mirrione Manuela ITABZ0151 2 2 4 4 4 100
8. Bonafini Denise ITAVR2274 2 2 4 4 3 900
9. Terrosi Francesca ITAPG3449 2 2 4 4 3 300
11. Stucki Miriam SUI290175 2 2 4 4 3 100
12. Hermelin Lucy FRA210205 2 2 1 5 5 3 050
13. Klein Elisabeth AUT 2 2 4 4 3 000
14. Weimann Mandy SUI300629 2 2 4 4 2 900
17. Huynh Lina SUI300879 2 2 1 5 5 2 800
18. Blondeau Deborah FRA080314 2 2 4 4 2 700
18. Bauer Beatrice FRA670193 2 2 1 5 5 2 700
20. Golay Dodo SUI300636 2 2 4 4 2 600
20. Lintz Helene FRA080020 2 2 1 5 5 2 600
24. Ivankovic Kristina CRO320102 2 2 4 4 2 400
26. Flammang Maryse LUX514005 2 2 4 4 2 300
28. Baumgartner Linda AUTHG2440 2 2 4 4 2 200
32. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 2 2 1 5 5 2 000
3. Vojtková Blanka CZE000027 A DC Nanosekundy Brno 2 1 1 4 4 7 100
4. Steinbach Elisabeth AUTHG0032 2 1 3 3 5 700
5. Klein-Kemp Sonny LUX511505 2 1 3 3 5 400
14. Sulovská Martina SVK010255 A Piešťany 2 1 3 3 2 900
16. Pfister Ursula SUI250231 1 1 1 3 3 2 850
22. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 1 3 3 2 500
22. Stoop Jeannette SUI270860 1 1 2 2 2 500
24. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec 1 1 2 2 2 400
26. Pätzold Tamara GER 1 1 2 2 2 300
28. Bernardelli Giulia ITAMN1677 1 1 2 2 2 200
28. Colette Rudin SUI980717 1 1 2 2 2 200
32. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 3 3 2 000
35. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 1 2 2 1 900
36. Jirousek Petra AUTHG2242 1 1 2 2 1 800
38. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 3 3 1 700
38. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 1 3 3 1 700
40. Poelzl Silvia AUTHG3005 1 1 2 2 1 600
43. Schlapbach Sylvia SUI290268 1 1 2 2 1 500
43. Nicoletti Luana ITA 1 1 2 2 1 500
43. Buzková Zuzana SVK030264 1 1 2 2 1 500
43. Casagrande Melina SUI270377 1 1 2 2 1 500
43. Amling Mandy SUI317041 1 1 2 2 1 500
50. Křepelková Simona CZE048773 C Olympia Tábor 1 1 2 2 1 400
53. Tomaszewska Malgorzata POLDS0062 Lubin 1 1 2 2 1 300
53. Zelt Carina GER 1 1 2 2 1 300
53. Coutier Stephanie FRA210181 1 1 1 3 3 1 300
58. Hoor Sabrina LUX 1 1 2 2 1 200
58. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 1 1 1 3 3 1 200
58. Godot Melanie FRA210053 1 1 1 3 3 1 200
58. Wagner Anne FRA760093 1 1 1 3 3 1 200
62. Kuks Dorota POLLU0025 Gubin 1 1 2 2 1 100
62. Paetzold Tamara GERDA0078 1 1 2 2 1 100
62. Kallen Nathalie SUI980420 1 1 2 2 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 22:25

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 22:25:05