Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/176)
  Náhled Tisk Nahoru
EDU Ranking Women

EDU | Jednotlivci ženy | Hráček: 176 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
95. Benešová Marika CZE006162 Chropyně 1 1 1 650
96. Speck Deborah SUI280027 1 1 1 600
96. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 1 600
98. Oberweis Christiane GER 1 1 1 500
98. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 1 1 1 500
98. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les 1 1 1 500
98. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 500
98. Rodrigues Amanda FRA670379 1 1 1 500
107. Muller Julie FRA670379 1 1 1 450
108. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 400
108. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 1 1 1 400
108. Pelíšková Tereza CZE051191 C DC Vandals Blansko 1 1 1 400
108. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 1 400
108. Goncaules Jessica LUX 1 1 1 400
108. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 1 1 1 400
108. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 1 400
108. Schneider Cornelia SUI 1 1 1 400
108. Hollender Laetitia FRA670391 1 1 1 400
108. Veselá Veronika CZE024672 C DC Bejvávalo U Kolečka 1 1 1 400
118. Heussner Melanie FRA670308 1 1 1 350
119. Kosařová Pavlína CZE024451 B Trutnov 1 1 1 300
119. Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice 1 1 1 300
119. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 1 1 300
119. Pekařová Alice CZE050148 D DC Kolečko Majťáci 1 1 1 300
119. Frison Carole FRA670282 1 1 1 300
119. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha 1 1 1 300
119. Kothánková Simona CZE024680 A DC Nanosekundy Brno 1 1 1 300
119. Moravcová Jana CZE048433 D Družba DOMINO Ostrov 1 1 1 300
119. Schmidtová Jana CZE045443 C Peckaři Kokonín 1 1 1 300
119. Košťálová Eva CZE000210 C Fekobe Pilníkov 1 1 1 300
119. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Tečkaři 1 1 1 300
119. Novotná Petra CZE035971 C Popelka Team 1 1 1 300
131. Labille Caroline FRA210074 1 1 1 250
131. Mahlee Morgane FRA670380 1 1 1 250
131. Lett Jennifer FRA570416 1 1 1 250
134. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 200
134. Propílková Iva CZE055585 ŠK Bizoni Cvrčovice 1 1 1 200
134. Boubet Jaud FRA760046 1 1 1 200
134. Koháková Ivana CZE027892 B Praha 1 1 1 200
134. Tomancová Michaela CZE042112 B DC Štěstí Brno 1 1 1 200
134. Gaiffe Mylene FRA210452 1 1 1 200
134. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY 1 1 1 200
134. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 1 1 200
134. Eigelová Vlasta CZE051910 DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 200
134. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 1 1 1 200
134. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 1 1 200
134. Achsenhein Andrea SUI 1 1 1 200
134. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 1 1 1 200
134. Ramm Florence FRA570104 1 1 1 200
134. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 1 1 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 00:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 00:32:33