Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-44/44)
  Náhled Tisk Nahoru
2014 - Český pohár jednotlivců - ŽÁCI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 44 | Turnajů: 94

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benecký Roman CZE036936 A U Soudku Arnultovice 1 2 11 14 56 6 120
2. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 2 11 15 30 5 440
3. Turan Václav CZE040771 B VP Evaň 1 1 4 6 6 3 300
4. Jiroušek Tomáš CZE044819 B Prevíti Praha 1 1 1 3 6 6 3 090
5. Ljubečko Tomáš CZE047714 Úpice 1 2 7 10 10 3 060
6. Nový Zdeněk CZE037061 B BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 1 4 4 2 250
7. Hochman Pavel CZE047724 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 2 2 1 290
8. Marvan Jiří CZE049649 1 2 3 3 1 190
8. Holík Jiří CZE039173 TJ Sparta Úpice 2 3 5 5 1 190
10. Ljubečko Lukáš CZE049650 Úpice 1 1 2 2 1 140
11. Hotový Miroslav CZE039380 D Václavák Černčice 2 3 5 5 1 030
12. Bradáč Matěj CZE044823 Hostivice 1 2 3 3 1 000
13. Ozdin Patrik CZE051927 Libáň 2 4 6 7 940
14. Krejčík Patrik CZE047288 Praha 8 - Palmovka 1 10 11 11 810
15. Kracík Radoslav CZE049648 1 1 1 750
15. Sukup Dominik CZE045492 1 1 2 2 750
17. Gönnerth Lukáš CZE048621 Jablonec nad Nisou 1 2 3 3 730
18. Uldrich Josef CZE044501 D Václavák Černčice 1 1 2 2 600
19. Moškvan Vladimír CZE045519 Brno 1 1 1 550
20. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 1 1 450
21. Štiller Filip CZE050493 Úpice 1 1 2 2 400
21. Suchochleb Patrik CZE046680 Jičín 1 1 2 2 400
23. Vondráček Adam CZE046931 Velký Třebešov 11 11 11 370
24. Pech Libor CZE049496 Dušejov 1 1 1 350
24. Házi Milan CZE049429 Respekt Tábor 1 1 1 350
24. Jarkovský Hynek CZE048293 Velký Třebešov 7 7 7 350
27. Bernáček Marcel CZE047692 Trutnov 1 1 2 2 280
28. Hampl Tadeáš CZE045617 Trutnov 3 3 3 190
29. Šlechta Martin CZE045621 Úpice 2 2 2 160
30. Bareš Pavel CZE048450 4 4 4 120
31. Rada Petr CZE043087 Česká Skalice 2 2 2 100
31. Mikunda Tomáš CZE043085 Trutnov 2 2 2 100
31. Rada Lukáš CZE043088 Česká Skalice 2 2 2 100
34. Doležal Jan CZE052761 1 1 1 90
35. Fischer Denis CZE048864 Ostrava 2 2 2 80
35. Staněk Radek CZE048047 2 2 2 80
37. Vaněk Petr CZE037869 D Darts Brothers Červený Kostelec 1 1 1 70
37. Brandejs Denis CZE046807 A KZP Jablonec n/N. 1 1 1 70
39. Šleier David CZE049122 Děčín 2 2 2 60
40. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 1 1 1 50
40. Železo Marek CZE045911 Hradec Králové 1 1 1 50
40. Šleier Jakub CZE049382 Děčín 1 1 1 50
43. Lorenc Martin CZE048213 C Korunky Kolín 1 1 1 30
43. Ďuráč Karel CZE046123 C Hadi z Ostrova Dašice 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2018 06:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.1.2018 06:52:01