Nominace nejsou zatím závazné, jelikož náhradníci v rámci jednotlivých krajů jsou přípustní. Nominaci potvrzuje příslušný krajský sekretariát.
Střední Čechy & Praha
| HLS | LSŽ | B | C | D |
| Podlesáci Králův Dvůr | Bizonky z Ajeta | Falcon Praha | Beaťáci Hořovice | Brilliant Darts Praha |
| Trosky Roztoky | Noční můry z Ajeta | Řenčováci Řevničov | Figury Libčice nad Vltavou | Asfalťáci Nebovidy |
| Žraloci Cerhenice | Ivanhoe´s Models Milovice | Votečku Praha | Valérie team Mělník | Barbaři Ovčáry |
| Auta bez DPH.cz Praha | Čertice Praha | No Stress Kutná Hora | Infarkt Praha B | Lišáci Libišany |
| Sgt. Pepik´s Band Praha |
|
| Zbraslav 1. ŠK | Šipkaři Myškovice |
|
|
|
| Pusinky Poděbrady | Pekelný šípy Praha |
|
|
|
| Korunky Kolín | Restart Křivoklát |
Královehradecký kraj | Elite | HLS | LSŽ | B | C | D |
| Maséři z Veselky Jičín | Truhles Hradec Králové | Ďáblice z Náchodska | Dřevěnka plus Broumov | Dřevěnka plus Broumov B | SLZA z Podskalky Úpice |
| Kousal Twist Trutnov | Dvoračka Trutnov | Vrtulky Hradec Králové | Bejci trutnov | Pyráti z Mýta Rtyně v Podkrkonoší | Sportcentrum Kocléřov |
|
| ŠK Skořenice |
| Pohodáři z Paříže Jičín | Mistři Hradec Králové | Brutální Nikita Hradec Králové |
|
| Lucky darts Jičín |
| Badgers Kostelec n./O. |
| Šanta Hradec Králové |
|
|
|
| U Ježůvky Hradec Králové |
| Snipers Hradec Králové |
|
|
|
|
|
| Vlčáci Hradec Králové |
|
|
|
|
|
| Parta Hic Dobřenice |
|
|
|
|
|
|
|
Ústecký kraj
| HLS | LSŽ | B | C | D |
| Mexiko Chomutov
| Iron Ladies Most
| Black Bears Benešov n./Pl.
| Palermo Štětí
| Hrozen Ploskovice B |
| Formani Duchcov
| Jiřího andílci Pšov
| Bad Company Most
| Gladiátoři Krupka
| Patrioti Ústí nad Labem
|
| Černí tygři Úštěk
|
| DC Kadaň
| Vidláci Žiželice
| Drtičky z Ředkvičky Postoloprty
|
| Bohémové Most
|
|
|
| Zoufalci Nový Bor
|
|
|
|
|
| Arsenál Most
|
|
|
|
|
| LM F1 Pšov
|
|
|
|
|
| Pýchavky 2011 Krupka
|
Liberecký kraj
| Elite | HLS | B | C |
| Krásný Les | Tequila Hrádek nad Nisou | Čmeláci Jablonec nad Nisou | Ďáblové Liberec |
|
| Scorpio Jablonec nad Nisou |
|
|
Moravskoslezský kraj | Elite | HLS | B | C |
| Ripper Ostrava | Profin Orlová | Rio Kings Ostrava | Mukade Ostrava B |
|
| Supi Dolní Benešov | Sniper Horní Bečva | Target Ostrava |
|
| Partizáni Apollo Bohumín | Orli Zátiší Orlová | Dabléři Ostrava |
|
|
|
| PP Frýdek-Místek |
|
|
|
| Wolcar Snipers Třinec |
Zlínský kraj | HLS | LSŽ | B |
| Buď a nebo Huslenky | Zbrojbar Kostelec Vsetín | TM Stav Vsetín |
| Maníci z Jasenky Vsetín | Ďáblice Vsetín |
|
|
| Amazónky z Turbíny Vsetín |
|
|
| Štičky Vsetín |
|
Olomoucký kraj | HLS | B | C | D |
| Pittbuls Prostějov | Hanácká šipka Olomouc | Šipkaři Střeň | Rychlá rota Milenov |
| Miagi Mohelnice | Baník Kobylky Kobylná n./V. | Miagi Rabbits Mohelnice |
|
| Dobří Bobři Olomouc | Zavadila o Jedličku Čechovice | Darts club Držovice |
|
|
| ŠPP Bělkovice Laštany | Draci Přerov |
|
Pardubický kraj | Elite | HLS | LSŽ | B | C | D |
| Trosky Litomyšl | Royal Pardubice | Žabičky z Palmičky Pardubice | Těsně vedle Strakov | Liga výjimečných Svitavy | Váleček Moravská Chrastová |
| Palma Chrudim | Trefa 21 Chrudim | Black Shots Svítkov | Sokol Ostřetín | Sepie Pardubice | Lucky Dart Lány |
|
| Chrousti Koclířov |
| Extrém Šilinkův Dvůr B
| NowiS Pardubice |
|
Kraj Vysočina | HLS | B | C |
| Tajfun Havlíčkův Brod | Sportbowling Třešť | Formanský dravci Jihlava |
Jihočeský kraj | Elite | HLS | LSŽ | B | C |
| KIX Jindřichův Hradec | Matouš team Dobrkovská Lhotka | Do roka a do dne Jindřichův Hradec | Sanches Český Krumlov | Darts Vampires České Budějovice |
| Laser České Budějovice | KIX Jindřichův Hradec B | Jardovo andílci Český Krumlov | ŠK Bradáčov | Plzeňka Velešín |
|
| Olympia Tábor | Kosatky České Budějovice |
| U Svatošů Vlachovo Březí |
|
|
|
|
| Olympia Tábor B |
|
|
|
|
| Ypsilonka Jindřichův Hradec |
Plzeňský kraj | Elite | HLS | LSŽ | B | C | D |
| Scorpions Plzeň | AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice | Citrusky Plzeň | Kameňák Plzeň | Rafani Hluboká | Nováčci Mirošov |
| | Zámecký ŠK Horažďovice | Ko.Ko.S.- ky Plzeň | Kdyně B | Renegates Rokycany | |
| | Býčí oko Plzeň | Krásná těla Klenčí p./Č. | | | |
Karlovarskýkraj | Elite | HLS | LSŽ | B | C | D |
| Fanda Žíla Chodov
| Nikola Kraslice
| Racek Slouled Karlovy Vary
| ŠK Chlum Svaté Máří
| Škodící Ostrov
| Krajcech Krásno
|
|
| ŠK Cheb
| Apoštolky Cheb |
| DT Mariánské Lázně
| 60 sro Nejdek
|
|
| Žíla Chodov
|
|
|
| Linda Staré Sedlo
|
Jihomoravský kraj | Elite | HLS | B | C | D |
| Mustang Starobrno | DC Bystřice nad Pernštejnem | Kolečko Brno | Šipky Střelice | Resta u Pagáta |
| Hornets Adamov | Rakol Trimetal Brno | Sokol Topolany | Hurricane Adamov | Babylon Němčice |
| | Knajp Riders Letovice | | Expres Sokolovna Boskovice | Rychlé šípy Rajhrad |
| | Drak Brno | | | R.M. Stařeč |