Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. 40+ Trutnov 4 4 0 0 0 0 0 48 : 20 108 : 60 12
2. Fofr Team Duchcov 4 3 0 0 0 1 0 42 : 26 96 : 75 9
3. Ložisková mafie Pšov 4 2 0 0 1 1 0 35 : 34 85 : 85 7
4. Scorpions Plzeň 4 2 0 0 0 2 0 31 : 41 86 : 97 6
5. Formani Duchcov 4 1 1 0 0 2 0 31 : 38 82 : 92 5
6. Nikola Kraslice 4 0 0 0 1 3 0 26 : 43 67 : 100 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Davídek Antonín 40+ Trutnov 126,9 92,31 16 13 12 78,13 32 25
2. Drtil Pavel 40+ Trutnov 118,9 78,57 16 14 11 71,43 35 25
3. Hoffmann Martin Sgt. Pepik´s Band Praha 118,8 93,33 16 15 14 84,85 33 28
4. Mašek Alexander Maséři Hradec Králové 100,3 68,75 16 16 11 68,42 38 26
5. Barbořák Daniel Gerlich Fulnek 98,1 80,00 16 15 12 70,27 37 26
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 23.9.2018 10:00 1. 40+ Trutnov 15 : 3 Scorpions Plzeň
Kuric Robert 31 : 15 Hránek Pavel
Ne 23.9.2018 10:00 1. Fofr Team Duchcov 13 : 5 Ložisková mafie Pšov
Beňka Martin 26 : 17 Ondo Michal
Ne 23.9.2018 10:00 1. Formani Duchcov 10 : 9 Nikola Kraslice
Bělina Petr 23 : 21 Trnka Jiří
Ne 23.9.2018 12:30 2. Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Maséři Hradec Králové
Ondo Michal 23 : 23 Malach Petr
Ne 23.9.2018 12:30 2. Trosky Litomyšl 7 : 11 Fofr Team Duchcov
Kuchta Vladimír 19 : 27 Beňka Martin
Ne 23.9.2018 12:30 2. Scorpions Plzeň 7 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha
Hránek Pavel 20 : 24 Hlavatý Tomáš
Ne 23.9.2018 12:30 2. Nikola Kraslice 8 : 10 Olympia Tábor
Trnka Jiří 22 : 25 Křepelka Čestmír
Ne 23.9.2018 12:30 2. Gerlich Fulnek 10 : 4 Formani Duchcov
Barbořák Daniel 22 : 15 Bělina Petr
Ne 23.9.2018 12:30 2. Mustang Brno 7 : 11 40+ Trutnov
Kočík Michal 20 : 26 Kadrmas Pavel
Ne 23.9.2018 14:30 3. 40+ Trutnov 10 : 8 Gerlich Fulnek
Kadrmas Pavel 26 : 20 Barbořák Daniel
Ne 23.9.2018 14:30 3. Formani Duchcov 10 : 8 Trosky Litomyšl
Bělina Petr 26 : 21 Kuchta Vladimír
Ne 23.9.2018 14:30 3. Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 9 Ložisková mafie Pšov
Hlavatý Tomáš 23 : 21 Ondo Michal
Ne 23.9.2018 14:30 3. Maséři Hradec Králové 13 : 5 Nikola Kraslice
Malach Petr 29 : 13 Trnka Jiří
Ne 23.9.2018 14:30 3. Olympia Tábor 7 : 11 Scorpions Plzeň
Křepelka Čestmír 20 : 27 Hránek Pavel
Ne 23.9.2018 14:30 3. Fofr Team Duchcov 10 : 4 Mustang Brno
Beňka Martin 22 : 14 Kočík Michal
Ne 23.9.2018 16:30 4. Scorpions Plzeň 10 : 8 Maséři Hradec Králové
Hránek Pavel 24 : 22 Malach Petr
Ne 23.9.2018 16:30 4. Trosky Litomyšl 2 : 12 40+ Trutnov
Kuchta Vladimír 5 : 25 Kadrmas Pavel
Ne 23.9.2018 16:30 4. Ložisková mafie Pšov 11 : 3 Olympia Tábor
Ondo Michal 24 : 13 Křepelka Čestmír
Ne 23.9.2018 16:30 4. Nikola Kraslice 4 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha
Trnka Jiří 11 : 23 Hlavatý Tomáš
Ne 23.9.2018 16:30 4. Mustang Brno 11 : 7 Formani Duchcov
Kočík Michal 28 : 18 Bělina Petr
Ne 23.9.2018 16:30 4. Gerlich Fulnek 10 : 8 Fofr Team Duchcov
Barbořák Daniel 25 : 21 Beňka Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 01:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 01:14:53