Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Ložisková mafie Pšov 9 7 0 0 1 1 0 101 : 54 235 : 152 22
2. Sgt. Pepik´s Band Praha 9 6 1 0 1 1 0 88 : 69 203 : 178 21
3. Nikola Kraslice 9 3 0 0 1 5 0 75 : 88 189 : 217 10
4. Fofr Team Duchcov 9 2 2 0 0 5 0 69 : 87 182 : 199 10
5. Formani Duchcov 9 3 0 0 0 6 0 60 : 88 165 : 206 9
6. Scorpions Plzeň 9 2 0 0 1 6 0 65 : 88 156 : 212 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kočík Michal Mustang Brno 111,1 72,73 36 22 16 68,52 54 37
2. Ondo Michal Ložisková mafie Pšov 106,3 83,33 36 24 20 71,67 60 43
3. Davídek Antonín 40+ Trutnov 102,7 75,00 36 24 18 67,27 55 37
4. Písek David Mustang Brno 94,7 75,86 36 29 22 67,12 73 49
5. Lacina Zdeněk Fofr Team Duchcov 91,5 71,88 36 32 23 65,00 80 52
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 14.1.2018 11:00 10. Nikola Kraslice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Zmrzlý Lukáš 25 : 20 Janošťák Václav
Ne 14.1.2018 11:00 10. Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov
Hlavatý Tomáš 20 : 22 Kuric Robert
Ne 14.1.2018 11:00 10. Formani Duchcov 10 : 6 Trefa 21 Chrudim
Bělina Petr 24 : 17 Kasl Václav
Ne 14.1.2018 11:00 10. Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Mustang Brno
Bali Michal 20 : 25 Kočík Michal
Ne 14.1.2018 11:00 10. Scorpions Plzeň 4 : 10 Trosky Litomyšl
Zahradník Michal 10 : 23 Pulkrábek Tomáš
Ne 14.1.2018 11:00 10. Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové
Beňka Martin 12 : 23 Malach Petr
Ne 14.1.2018 13:00 11. Maséři Hradec Králové 10 : 9 Sgt. Pepik´s Band Praha
Malach Petr 24 : 22 Hlavatý Tomáš
Ne 14.1.2018 13:00 11. 40+ Trutnov 10 : 4 Formani Duchcov
Kuric Robert 21 : 12 Bělina Petr
Ne 14.1.2018 13:00 11. Trefa 21 Chrudim 6 : 10 Fofr Team Duchcov
Kasl Václav 16 : 25 Beňka Martin
Ne 14.1.2018 13:00 11. Trosky Litomyšl 10 : 8 Nikola Kraslice
Pulkrábek Tomáš 24 : 21 Zmrzlý Lukáš
Ne 14.1.2018 13:00 11. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 : 10 Ložisková mafie Pšov
Janošťák Václav 12 : 21 Bali Michal
Ne 14.1.2018 13:00 11. Mustang Brno 11 : 3 Scorpions Plzeň
Kočík Michal 24 : 10 Zahradník Michal
Ne 14.1.2018 15:00 12. Scorpions Plzeň 6 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Zahradník Michal 16 : 21 Janošťák Václav
Ne 14.1.2018 15:00 12. Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 1 Trefa 21 Chrudim
Hlavatý Tomáš 20 : 5 Kasl Václav
Ne 14.1.2018 15:00 12. Fofr Team Duchcov 6 : 10 40+ Trutnov
18 : 25
Ne 14.1.2018 15:00 12. Formani Duchcov 0 : 10 Maséři Hradec Králové
Bělina Petr 3 : 20 Malach Petr
Ne 14.1.2018 15:00 12. Ložisková mafie Pšov 10 : 4 Trosky Litomyšl
Bali Michal 24 : 12 Pulkrábek Tomáš
Ne 14.1.2018 15:00 12. Nikola Kraslice 10 : 8 Mustang Brno
Zmrzlý Lukáš 22 : 25 Kočík Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 19:09

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 19:09:10