Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Maséři Hradec Králové 19 14 2 0 0 3 0 204 : 118 475 : 329 46
2. 40+ Trutnov 17 14 0 0 0 3 0 201 : 89 456 : 250 42
3. Mustang Brno 17 9 0 0 2 6 0 164 : 131 407 : 345 29
4. Trosky Litomyšl 17 8 2 0 0 7 0 146 : 149 367 : 374 28
5. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 19 2 1 0 0 16 0 107 : 226 298 : 506 8
6. Trefa 21 Chrudim 17 2 0 0 1 14 0 105 : 191 298 : 433 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Drtil Pavel 40+ Trutnov 120,0 88,57 64 35 31 75,29 85 64
2. Davídek Antonín 40+ Trutnov 102,7 76,60 64 47 36 69,64 112 78
3. Ondo Michal Ložisková mafie Pšov 100,5 76,36 76 55 42 69,70 132 92
4. Kočík Michal Mustang Brno 98,8 63,41 68 41 26 60,40 101 61
5. Lacina Zdeněk Fofr Team Duchcov 93,6 70,59 72 68 48 64,12 170 109
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 22.4.2018 10:00 22. 40+ Trutnov 13 : 5 Trosky Litomyšl
Kuric Robert 28 : 14 Pulkrábek Tomáš
Ne 22.4.2018 10:00 22. Trefa 21 Chrudim 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Kasl Václav 28 : 18 Janošťák Václav
Ne 22.4.2018 10:00 22. Maséři Hradec Králové 11 : 7 Mustang Brno
Malach Petr 26 : 21 Kočík Michal
Ne 22.4.2018 12:30 23. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 9 Formani Duchcov
Janošťák Václav 23 : 23 Bělina Petr
Ne 22.4.2018 12:30 23. Nikola Kraslice 10 : 9 Trefa 21 Chrudim
Zmrzlý Lukáš 22 : 23 Kasl Václav
Ne 22.4.2018 12:30 23. Trosky Litomyšl 7 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha
Pulkrábek Tomáš 21 : 26 Hlavatý Tomáš
Ne 22.4.2018 12:30 23. Scorpions Plzeň 1 : 11 40+ Trutnov
Zahradník Michal 5 : 23 Kuric Robert
Ne 22.4.2018 12:30 23. Mustang Brno 7 : 10 Fofr Team Duchcov
Kočík Michal 21 : 23 Beňka Martin
Ne 22.4.2018 12:30 23. Ložisková mafie Pšov 6 : 10 Maséři Hradec Králové
Bali Michal 15 : 23 Malach Petr
Ne 22.4.2018 14:30 24. Fofr Team Duchcov 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Beňka Martin 26 : 15 Janošťák Václav
Ne 22.4.2018 14:30 24. Formani Duchcov 2 : 12 Trosky Litomyšl
Bělina Petr 10 : 25 Pulkrábek Tomáš
Ne 22.4.2018 14:30 24. 40+ Trutnov 10 : 4 Nikola Kraslice
Kadrmas Pavel 24 : 8 Zmrzlý Lukáš
Ne 22.4.2018 14:30 24. Trefa 21 Chrudim 7 : 11 Ložisková mafie Pšov
Kasl Václav 19 : 25 Bali Michal
Ne 22.4.2018 14:30 24. Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 4 Mustang Brno
22 : 13
Ne 22.4.2018 14:30 24. Maséři Hradec Králové 11 : 3 Scorpions Plzeň
Doležal Michal 24 : 11 Zahradník Michal
Ne 22.4.2018 16:30 25. Trosky Litomyšl 10 : 9 Fofr Team Duchcov
Pulkrábek Tomáš 22 : 23 Beňka Martin
Ne 22.4.2018 16:30 25. Scorpions Plzeň 12 : 6 Trefa 21 Chrudim
Zahradník Michal 25 : 21 Kasl Václav
Ne 22.4.2018 16:30 25. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha
Janošťák Václav 8 : 25 Hlavatý Tomáš
Ne 22.4.2018 16:30 25. Mustang Brno 4 : 10 Formani Duchcov
Kočík Michal 15 : 23 Bělina Petr
Ne 22.4.2018 16:30 25. Nikola Kraslice 4 : 10 Maséři Hradec Králové
Zmrzlý Lukáš 10 : 24 Malach Petr
Ne 22.4.2018 16:30 25. Ložisková mafie Pšov 7 : 11 40+ Trutnov
Bali Michal 18 : 26 Kadrmas Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 21:20

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 21:20:48