Ligová skupina
UŠO > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Ložisková mafie Pšov 19 14 0 0 1 4 0 204 : 129 476 : 349 43
2. Sgt. Pepik´s Band Praha 19 11 1 0 2 5 0 183 : 146 433 : 381 37
3. Fofr Team Duchcov 19 8 3 0 2 6 0 165 : 173 410 : 417 32
4. Nikola Kraslice 19 6 1 0 1 11 0 156 : 180 387 : 438 21
5. Formani Duchcov 19 6 0 0 1 12 0 137 : 184 373 : 432 19
6. Scorpions Plzeň 19 5 1 0 1 12 0 134 : 190 331 : 457 18
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Drtil Pavel 40+ Trutnov 120,0 88,57 64 35 31 75,29 85 64
2. Davídek Antonín 40+ Trutnov 102,7 76,60 64 47 36 69,64 112 78
3. Ondo Michal Ložisková mafie Pšov 100,5 76,36 76 55 42 69,70 132 92
4. Kočík Michal Mustang Brno 98,8 63,41 68 41 26 60,40 101 61
5. Lacina Zdeněk Fofr Team Duchcov 93,6 70,59 72 68 48 64,12 170 109
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 22.4.2018 10:00 22. Sgt. Pepik´s Band Praha 13 : 5 Scorpions Plzeň
Hlavatý Tomáš 29 : 15 Zahradník Michal
Ne 22.4.2018 10:00 22. Fofr Team Duchcov 5 : 13 Ložisková mafie Pšov
Beňka Martin 15 : 28 Bali Michal
Ne 22.4.2018 10:00 22. Formani Duchcov 6 : 12 Nikola Kraslice
Bělina Petr 18 : 26 Zmrzlý Lukáš
Ne 22.4.2018 12:30 23. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 10 : 9 Formani Duchcov
Janošťák Václav 23 : 23 Bělina Petr
Ne 22.4.2018 12:30 23. Nikola Kraslice 10 : 9 Trefa 21 Chrudim
Zmrzlý Lukáš 22 : 23 Kasl Václav
Ne 22.4.2018 12:30 23. Mustang Brno 7 : 10 Fofr Team Duchcov
Kočík Michal 21 : 23 Beňka Martin
Ne 22.4.2018 12:30 23. Ložisková mafie Pšov 6 : 10 Maséři Hradec Králové
Bali Michal 15 : 23 Malach Petr
Ne 22.4.2018 12:30 23. Trosky Litomyšl 7 : 10 Sgt. Pepik´s Band Praha
Pulkrábek Tomáš 21 : 26 Hlavatý Tomáš
Ne 22.4.2018 12:30 23. Scorpions Plzeň 1 : 11 40+ Trutnov
Zahradník Michal 5 : 23 Kuric Robert
Ne 22.4.2018 14:30 24. Maséři Hradec Králové 11 : 3 Scorpions Plzeň
Doležal Michal 24 : 11 Zahradník Michal
Ne 22.4.2018 14:30 24. Fofr Team Duchcov 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Beňka Martin 26 : 15 Janošťák Václav
Ne 22.4.2018 14:30 24. Formani Duchcov 2 : 12 Trosky Litomyšl
Bělina Petr 10 : 25 Pulkrábek Tomáš
Ne 22.4.2018 14:30 24. 40+ Trutnov 10 : 4 Nikola Kraslice
Kadrmas Pavel 24 : 8 Zmrzlý Lukáš
Ne 22.4.2018 14:30 24. Trefa 21 Chrudim 7 : 11 Ložisková mafie Pšov
Kasl Václav 19 : 25 Bali Michal
Ne 22.4.2018 14:30 24. Sgt. Pepik´s Band Praha 10 : 4 Mustang Brno
Hlavatý Tomáš 22 : 13 Vorsa Jiří
Ne 22.4.2018 16:30 25. Ložisková mafie Pšov 7 : 11 40+ Trutnov
Bali Michal 18 : 26 Kadrmas Pavel
Ne 22.4.2018 16:30 25. Trosky Litomyšl 10 : 9 Fofr Team Duchcov
Pulkrábek Tomáš 22 : 23 Beňka Martin
Ne 22.4.2018 16:30 25. Scorpions Plzeň 12 : 6 Trefa 21 Chrudim
Zahradník Michal 25 : 21 Kasl Václav
Ne 22.4.2018 16:30 25. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 : 11 Sgt. Pepik´s Band Praha
Janošťák Václav 8 : 25 Hlavatý Tomáš
Ne 22.4.2018 16:30 25. Mustang Brno 4 : 10 Formani Duchcov
Kočík Michal 15 : 23 Bělina Petr
Ne 22.4.2018 16:30 25. Nikola Kraslice 4 : 10 Maséři Hradec Králové
Zmrzlý Lukáš 10 : 24 Malach Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.4.2018 21:24

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.4.2018 21:24:16