Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Kvalifikační turnaj již zítra v Hradci Králové

30.4.2013 10:51 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2886×

Abecední řazení hráčů včetně omluvenek

Již zítra má více než 50 nominovaných hráčů a hráček šanci utkat se o 4 + 4 místa v reprezentačním družstvu pro ME 2013. Kvalifikační turnaj se uskuteční již po třetí v Hradci Králové v Kuželně Malšovice, v ul. Průběžná.

Hráči, kteří jsou přeškrtnuti se omluvili. Jste-li i vy mezi nominovanými a víte jistě, že se nemůžete kvalifikačního turnaje zúčastnit, pak nás informujte na tel. č. 777 065 519.

MUŽI ŽENY

1) Bednařík Jaromír (DC Hornets Adamov)
2) Brejcha Jiří (Scorpions Plzeň)
3) Davídek Antonín (Tygři Úštěk)
4) Dlab Josef (Kousal Twist Trutnov)
5) Doležal Michal (DC Bumbálka Rusek)
6) Drobík Aleš (Supi Dolní Benešov)
7) Drtil Pavel (TOI TOI Dixi Bratislava)
8) Hoffmann Martin (DC Podlesáci Králův Dvůr)
9) Holík Jiří (Sparta Úpice)
10) Hruša Jaromír (Palma Chrudim)
11) Hynčica Petr (DC Mustan Bar)
12) Jílek Dušan (Šatlava Ostrava)
13) Kočík Michal (DC Mustang Bar)
14) Kovařík Jaroslav (Black Panthers Vsetín)
15) Křepelka Čestmír (Kix Jindřichův Hradec)
16) Lacina Zdeněk (Pivrnci Kadaň)
17) Madej Miroslav (Sněženka a Machři Hořice)
18) Mihálik Pavel (Vodouchové Kardašova Řečice)
19) Moravec Jiří (Žraloci Cerhenice)
20) Novotný Filip (Palma Chrudim)
21) Ondo Michal (Kix Jindřichův Hradec)
22) Pavlík Radim (Šatlava Ostrava)
23) Popelka Martin (Dexterous Krásný Les)
24) Prokýšek Karel (Sgt. Pepik´s Band Praha)
25) Sedláček Karel (Maséři z Veselky Jičín)
26) Spálenský Josef (Maséři z Veselky Jičín)
27) Stříbný Tomáš (Šatlava Ostrava)
28) Šmejda Michal (Trosky Litomyšl)
29) Šroubek Pavel (DC Žíla Chodov)
30) Větrovský Stanislav (Scorpions Plzeň)

1) Abadžievová Markéta (Rakol Trimetal)
2) Bartošová Monika (Do roka a do dne Jindřichův Hradec)
3) Benešová Marika (DC Racek Chropině)
4) Bělobrádková Hana (Maséři z Veselky Jičín)
5) Bruská Iveta (The Best Of Nové Město pod Smrkem)
6) Bukowská Veronika (ŠK Len sa trela Havířov)
7) Císařová Jitka (DC Bystřice nad Pernštejnem)
8) Čapková Martina (DC Sport Barbarians Třebíč)
9) Drtilová Lenka (TOI TOI Dixi Bratislava)
10) Dvořáková Šárka (Do roka a do dne Jindřichův Hradec)
11) Chudá Martina (DC Kolečko Cats)
12) Javorková Petra (Darts Vampires České Budějovice)
13) Kaňovská Jana (Black Panthers Vsetín)
14) Komorová Dagmar (Zippo team Chlumec nad Cidlinou)
15) Kotláriková Lada (Black Shots Ohrazenice)
16) Leciánová Petra (Akademie DC Praha)
17) Nová Tereza (Brilliant darts Praha)
18) Pilnáčková Kateřina (Mosteckej ŠK)
19) Pokorná Alžběta (Panapr Praha)
20) Prokýšková Eva (No stress Praha)
21) Rajmanová Marcela (Vlčáci Liberec)
22) Rödlová Žaneta (Kanec Most)
23) Soukalová Dagmar (Šipky Střelice)
24) Šebková Petra (DC Máchalové Kladno)
25) Šmudlová Romana (Soběsuky)
26) Uhříčková Lenka (TJ Baník Žacléř)
27) Vicanová Karla (Mosteckej ŠK)
28) Vojtková Blanka (Šipky Střelice)

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 03:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 03:36:18