Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Kvalifikace 2010

23.4.2010 13:01 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3201×

Kvalifikační turnaj tentokrát nerozhodne o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, ale o 8 hráčích, kteří budou mít při účasti na ME 2010 nárok na finanční podporu ve výši až 12.000 Kč.

Pět nejlepších mužů a pět žen z kvalifikačního turnaje obdrží přímo na místě odměnu 2.000 Kč, která je podmíněna jen umístěním v turnaji. Čtyři nejlepší muži a ženy pak získají právo na dalších 10.000 Kč, které budou podmíněny učastí alespoň ve dvou turnajích kategorie ME (ME jedntlivců, dvojic a v cricketu). Pátý hráč - hráčka z kvalifikace jsou náhradníky, kteří mají právo na příspěvek v případě, že kdokoliv z vítězné čtveřice se ME nezúčastní.

ŽENY

turnaj
apod.
umíst.jméno přímo nominovanéhonáhradnice z pořadí ČP
příslušné sezóny
 
  3. RGP 2009  

 

náhradnice  z konečného

pořadí ČP 2009

 
1. TOP 12 1. Iveta Bruská (1.)    
2. RGP ženy 1. Petra Kvasničková (SVK) Pavla Šauerová (6.)  
3. Dvojice ženy 1. Lada Kotláriková (8.)    
4. Dvojice ženy 1. Iveta Bruská Petra Šebková (6.)  
5. Dvojice MIX 1. Alena Procházková (4.)    
  MČR 2009        
6. Ženy 1. Dagmar Komorová (2.)    
7. Dvojice ženy 1. Iveta Bruská Blanka Vojtková (9.)  
8.. Dvojice ženy 1. Lada Kotláriková Markéta Mrňková (10.)  
9. Dvojice MIX 1. Lenka Schedivá (5.)  
10. cricket 1. Iveta Bruská Marcela Fukalová (11.)  
  ČP 2009      
11. Ženy 1. Iveta Bruská Marika Benešová (12.)  
12. Ženy 2. Dagmar Komorová Martina Chudá (13.)  
13. Ženy 3. Markéta Abadžievová (3.)  
14. Dvojice ženy 1. Iveta Bruská Kateřina Obručová (14.)  
15. Dvojice ženy 1. Lada Kotláriková Edita Staníková (15.)  
16. Dvojice MIX 1. Petra Kvasničková (SVK) Petra Giertlová (16.)  
  1. RGP 2010  

V závorce průběžné

pořadí ČP 2010 žen

náhradnice z průběžného

pořadí ČP 2010

 
17. TOP 12 1. Katarína Nagyová (SVK) Petra Konopásková (7.)  
18. RGP ženy 1.

Blanka Vojtková (19.)

Hana Bělobrádková (9.)  
19. Dvojice ženy 1. Dagmar Komorová (5.) Jitka Císařová (12.)  
20. Dvojice ženy 1. Pavla Šauerová (21.) Hana Chmelíková (13.)  
21. Dvojice MIX 1. Markéta Abadžievová (10.) Lucie Wolfová (14.)  
  2. RGP 2010  

 

 

 
22. TOP 12 1. Katarína Nagyová (SVK) Petra Leciánová (16.)  
23. RGP ženy 1. Markéta Abadžievová (10.) Iva Zálabská (17.)  

24.

Dvojice ženy 1. Katarína Nagyová (SVK) Šárka Dvořáková (18.)  
25. Dvojice ženy 1. Petra Kvasničková (SVK) Vlasta Gondeková (23.)  
26. Dvojice MIX 1. Iveta Bruská (1.) Karolína Farná (25.)  
  ČP 2010
po 2. RGP
 

Uzávěrka pořadí v nejbližší

pondělí v 10,00 po 2. RGP

Náhradnice z průběžného

pořadí ČP 2009

 
27. Ženy 1. Iveta Bruská (1.) Jana Ilenčíková (27.)  
28. Ženy 2. Petra Šebková (2.) Tereza Nová (28.)

 

 

 

 

MUŽI

 

turnaj
apod.
umíst.jméno přímo nominovaného
(v závorce pořadí v ČP 2009)
náhradník z pořadí ČP
příslušné sezóny
 
  3. RGP 2009  

 

náhradník  z konečného

pořadí ČP 2009

 
1. TOP 24 1. Martin Hoffmann (2.)  
2. RGP muži 1. Jaroslav Trojáček (6.)    
3. Dvojice muži 1.

Michal Moser (10.)

 
4. Dvojice muži 1. Jaroslav Trojáček Jiří Vorsa (8.)  
5. Dvojice MIX 1. Josef Dlab (43.)    
  MČR 2009      
6. Muži 1. Jiří Danda (5.)    
7. Dvojice muži 1. Josef Spálenský (36.)     
8.. Dvojice muži 1.

Petr Pašta (12.)

 
9. Dvojice MIX 1. Drtil Pavel (1.)  
10. Cricket 1. Sedláček Karel (3.)    
       
  Český pohár 2009    
11. Dvojice muži 1. Michal Kočík (7.)  
12. Dvojice muži 1. Richard Abadžiev (24.)  
13. Dvojice MIX 1. Peter Martin (SVK  13.) Ondřej Bali (9.)   
14. Muži 1. Pavel Drtil Daniel Záruba (11.)  
15. Muži 2. Martin Hoffmann Radim Pavlík (14.)  
16. Muži 3. Karel Sedláček Luděk Kristin (15.)  
17. Muži  4. Martin Popelka (4.)  
18. Muži 5. Jiří Danda Dušan Dedek (16.)  
     

 

   
       
         
       

 

1. RGP 2010  

V závorce umístění

v ČP 2010 mužů

Náhradníci  z průběžného

pořadí ČP 2010

 
19. TOP 24 muži 1. Martin Hoffmann (1.) Aleš Mrva (11.)  
20. RGP muži 1. Martin Réda (8.)  
21. Dvojice muži 1. Josef Spálenský (33.) Pavel Šroubek (12.)  
22. Dvojice muži 1.

Petr Pašta (10.)

Vratislav Král (13.)  
23. Dvojice MIX 1.

Richard Abadžiev (18.)

Filip Novotný (17.)  
  2. RGP 2010    
24. TOP 24 muži 1. Martin Hoffmann (1.) Michal Ondo (21.)  
25. RGP muži 1.

Richard Abadžiev (18.)

Pvel Prokop (23.)  
26. Dvojice muži 1. Radim Pavlík (7.) Martin Kapucián (24.)  
27. Dvojice muži 1. Michal Pastrňák (22.)    
28. Dvojice MIX 1. Martin Popelka (6.) Dušan Jílek (25.)  
  Český pohár 2010  

Uzávěrka pořadí v nejbližší

pondělí v 10,00 po 2. RGP

   
29. Muži 1. Martin Hoffmann (1.) Pavel Pospíšil (25.)  
30. Muži 2. Daniel Záruba (2.) Čestmír Křepelka (29.)  
31. Muži 3. Bali Ondřej (3.) František Příhoda (29.)  
32. Muži 4. Kočík Michal (4.) Petr Flíček (31.)  
         

 

 

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle aktuálního pořadí ČP v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ

O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů.
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 09:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 09:51:39