Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Nominace do kvalifikačního turnaje 2017

24.4.2017 10:23 (aktualizováno 29.4.2017 03:05) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3722×

Po I. RGP & TOP 2017

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, resp. MS 2017 v ITÁLII, které se uskuteční 10. 6. - 16. 6. 2017. O pátých donominovaných a náhradnících rozhodne SDK UŠO.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle plovoucího žebříčku pro nasazování do turnajů v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ
O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů. 
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

Nominace do kvalifikačního turnaje 2017 - muži
III. RGP 2016   Přímá nominace  Náhradníci z ČP 2016

1.

 Dv. mix  Křivka Petr  
 Dv. muži  Drtil Pavel  
 Dv. muži  Sedláček Karel   
 RGP muži  Hoffmann Martin  
 TOP 24  Bali Michal  
MČR 2016    

 1.

 Dv. mix  Popelka Martin  
 Dv. muži  Humpula František  
 Dv. muži  Barbořák Daniel  
 Cricket  Ondo Michal  
 Muži 501 DO .  Brejcha Jiří  
Český pohár 2016    

1.

 Dv. mix  Horák Jan  
 Dv. muži  Sedláček Karel  Davídek Antonín (6.)
 Dv. muži  Drtil Pavel  Moravec Jiří (9.) 
1.  Muži  Lacina Zdeněk  
2.  Muži  Humpula František  Klika Josef (12.) 
3.  Muži  Brejcha Jiří  Maňák Filip (13.) 
I. RGP 2017     Náhradníci z ČP 2017

1.

 Dv. mix  Fridrich Vladan  
 Dv. muži  Dlab Josef  
 Dv. muži  Popelka Martin  Sedlák Vítězslav (5.)
 RGP muži  Benecký Roman  
 TOP 24  Kuchta Vladimír  
II. RGP 2017     
   Dv. mix  Lacina Zdeněk  Lutišan Štefan (9.)
   Dv. muži  Humpula František  Křepelka Čestmír (10.)
   Dv. muži  Barbořák Daniel  Král Vratislav (13.)
   RGP muži  Kodera Pavel  
   TOP 24  Humpula František  Hradecký David (14.)
Český pohár 2017 10:00 - 24. 4. 2017  
1.  Muži  Humpula František  Pašta Petr (16.)
2.  Muži  Bali Michal  Holub Juraj (17.)

 

Nominace do kvalifikačního turnaje 2016 - ženy
III. RGP 2016    Přímá nominace  Náhradnice z ČP 2016

1.

 Dv. mix  Bělobrádková Hana  
 Dv. ženy  Rajmanová Marcela  
 Dv. ženy  Gregůrková Alena   
 RGP ženy  Komorová Dagmar  
 TOP 12  Rajmanová Marcela  Šebková Petra (6.)
MČR 2016    

 1.

 Dv. mix  Kotláriková Lada  
 Dv. ženy  Dvořáková Šárka  
 Dv. ženy  Kotláriková Lada  Nová Tereza (7.)
 Cricket  Kotláriková Lada  Vojtková Blanka (8.)
 Ženy 501 DO .  Liptáková Lenka  
Český pohár 2016    

1.

 Dv. mix  Bartošová Monika  
 Dv. ženy  Rajmanová Marcela  Rödlová Žaneta (9.)
 Dv. ženy  Gregůrková Alena   Faic-Slouková Ivana (12.) 
1.  Ženy  Gregůrková Alena   Císařová Jitka (13.)
2.  Ženy  Abadžievová Markéta   
3.  Ženy  Rajmanová Marcela   Jakoubková Ivana (15.) 
I. RGP 2017     Náhradníci z ČP 2017

1.

 Dv. mix  Benešová Marika  
 Dv. ženy  Rajmanová Marcela  Javorková Petra (11.)
 Dv. ženy  Gregůrková Alena  Sobotková Eva (14.)
 RGP ženy  Vojtková Blanka  Sedláčková Jana r. 87 (15.)
 TOP 12  Císařová Jitka  Sukupová Jana (16.)
II. RGP 2017    
   Dv. mix  Baťhová Helena  
   Dv. ženy  Vojtková Blanka  Kozlová Michaela (20.)
   Dv. ženy  Abadžievová Markéta  Bedrníčková Gabriela (21.)
   RGP ženy  Pelíšková Tereza  
   TOP 12  Kotláriková Lada  Kuběnová Marcela (22.)
Český pohár 2017 10:00 - 24. 4. 2017  
1.  Ženy  Gregůrková Alena  Závorová Markéta (25.)
2.  Ženy  Císařová Jitka  Štroblová Veronika (26.)

 

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 08:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 08:40:40