Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Nominace do kvalifikačního turnaje 2016

23.4.2016 20:42 (aktualizováno 25.4.2016 10:18) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 5855×

Je kompletní.

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, resp. MS 2016 v CHORVATSKU, které se uskuteční 4. 6. - 10. 6. 2016. O pátých donominovaných a náhradnících rozhodne SDK UŠO.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle aktuálního pořadí ČP v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ
O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů. 
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

Nominace do kvalifikačního turnaje 2016 - muži
III. RGP 2015    Přímá nominace  Náhradníci z ČP 2015

1.

 Dv. mix  Dlab Josef  
 Dv. muži  Hradecký David  
 Dv. muži  Linhart David  
 RGP muži  Lacina Zdeněk  
 TOP 24  Bali Michal  
MČR 2015    

 1.

 Dv. mix  Horák Jan  
 Dv. muži  Humpula František  
 Dv. muži  Vinárek René  
 Cricket  Ondo Michal  
 Muži 501 DO .  Drtil Pavel  
Český pohár 2015    

1.

 Dv. mix  Dlab Josef  Popelka Martin (4.)
 Dv. muži  Drtil Pavel  Holub Juraj (5.)
 Dv. muži  Sedláček Karel  
1.  Muži  Drtil Pavel  Barbořák Daniel (6.)
2.  Muži  Bali Michal  Klika Josef (7.)
3.  Muži  Záruba Daniel  Brejcha Jiří (8.)
I. RGP 2016      Náhradníci z ČP 2016

1.

 Dv. mix  Horák Jan  Křivka Petr (3.)
 Dv. muži  Drtil Pavel   Réda Martin (5.)
 Dv. muži  Sedláček Karel   Moravec Jiří (6.)
 RGP muži  Hradecký David  Davídek Antonín (9.)
 TOP 24  Ondo Michal   Maňák Filip (12.)
II. RGP 2016     
   Dv. mix  Horák Jan  Mašek Alexander (14.)
   Dv. muži  Sedláček Karel  Zápotocký Jiří (16.)
   Dv. muži  Drtil Pavel  Hoffmann Martin (18.)
   RGP muži  Šmejda Michal  
   TOP 24  Ondo Michal   Schieferdecker Václav (19.)
Český pohár 2016 10:00 - 25. 4. 2016  
1.  Muži  Lacina Zdeněk  Novotný Filip (20.)
2.  Muži  Bali Michal  Hamrozi Tomáš (21.)

 

Nominace do kvalifikačního turnaje 2016 - ženy
III. RGP 2015    Přímá nominace  Náhradníci z ČP 2015

1.

 Dv. mix  Bělobrádková Hana  
 Dv. ženy  Jakoubková Ivana  
 Dv. ženy  Bartošová Monika  
 RGP ženy  Rajmanová Marcela  
 TOP 12  Komorová Dagmar  
MČR 2015    

 1.

 Dv. mix  Bartošová Monika  Dvořáková Šárka (5.)
 Dv. ženy  Abadžievová Markéta  
 Dv. ženy  Vojtková Blanka  
 Cricket  Kotláriková Lada  
 Ženy 501 DO .  Čapková Martina  
Český pohár 2015    

1.

 Dv. mix  Bělobrádková Hana  Císařová Jitka (6.)
 Dv. ženy  Abadžievová Markéta  Nová Tereza (7.)
 Dv. ženy  Vojtková Blanka  Slouková Ivana (9.)
1.  Ženy  Bartošová Monika  Prokýšková Eva (11.)
2.  Ženy  Komorová Dagmar  Baťhová Helena(15.)
3.  Ženy  Rajmanová Marcela  Šebková Petra (16.)
I. RGP 2016      Náhradníci z ČP 2016

1.

 Dv. mix  Bartošová Monika  Liptáková Lenka (9.)
 Dv. ženy  Abadžievová Markéta  Sedláčková Jana (12.)
 Dv. ženy  Vojtková Blanka  Rödlová Žaneta (13.) 
 RGP ženy  Gregůrková Alena   
 TOP 12  Abadžievová Markéta  Pilnáčková Kateřina (14.) 
II. RGP 2016     
   Dv. mix  Bartošová Monika  Kovářová Jana (19.) 
   Dv. ženy  Rajmanová Marcela  Mairichová Barbora (21.) 
   Dv. ženy  Gregůrková Alena  Peterková Petra (22.) 
   RGP ženy  Kotláriková Lada  Goldmannová Anna (23.) 
   TOP 12  Nagyová Katarína  Hospodářská Barbora (24.) 
Český pohár 2016 10:00 - 25. 4. 2016  
1.  Ženy  Abadžievová Markéta  Stratilová Alena (25.) 
2.  Ženy  Vojtková Blanka  Štroblová Veronika (29.)

 

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 05:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 05:03:49