Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Severozápadní konference | 12. kolo | Ne 14.1.2018 15:00 | Klub AJETO P.M.P.

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Ložisková mafie Pšov 10 : 4 Trosky Litomyšl
Bali Michal 24 : 12 Pulkrábek Tomáš
Zadal: Uhříček Břetislav 14.1.2018 18:02
Autorizoval: Automat 20.1.2018 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Záruba Daniel 9 2 1
D2 Schieferdecker Václav 16 2 1
D3 Bali Michal 8 4 2 3 1
D4 Vodrážka Stanislav 11 2 1 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Dostál Petr

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Pecina Petr 7 5 1
H2 Mňuk Miroslav 5 3 1
H3 Kuchta Vladimír 12 3 2 3
H4 Matějíčný Radek 4 7 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Pulkrábek Tomáš
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Záruba Daniel H3: Kuchta Vladimír 1:2 0:1
2 Single D2: Schieferdecker Václav H4: Matějíčný Radek 2:0 1:1
3 Single D3: Bali Michal H1: Pecina Petr 2:0 2:1
4 Single D4: Vodrážka Stanislav H2: Mňuk Miroslav 2:0 3:1
5 Single D1: Záruba Daniel H4: Matějíčný Radek 2:1 4:1
6 Single D2: Schieferdecker Václav H3: Kuchta Vladimír 1:2 4:2
7 Single D3: Bali Michal H2: Mňuk Miroslav 2:0 5:2
8 Single D4: Vodrážka Stanislav H1: Pecina Petr 2:1 6:2
9 Double D1: Záruba Daniel
D2: Schieferdecker Václav
H3: Kuchta Vladimír
H4: Matějíčný Radek
2:0 7:2
D3: Bali Michal
D4: Vodrážka Stanislav
H1: Pecina Petr
H2: Mňuk Miroslav
10 Cricket D1: Záruba Daniel
D3: Bali Michal
H1: Pecina Petr
H3: Kuchta Vladimír
2:0 8:2
D2: Schieferdecker Václav
D4: Vodrážka Stanislav
H2: Mňuk Miroslav
H4: Matějíčný Radek
11 Single D1: Záruba Daniel H2: Mňuk Miroslav 1:2 8:3
12 Single D2: Schieferdecker Václav H1: Pecina Petr 1:2 8:4
13 Single D3: Bali Michal H4: Matějíčný Radek 2:1 9:4
14 Single D4: Vodrážka Stanislav H3: Kuchta Vladimír 2:1 10:4
15 Single D1: Záruba Daniel H1: Pecina Petr 0:0 10:4
16 Single D2: Schieferdecker Václav H2: Mňuk Miroslav 0:0 10:4
17 Single D3: Bali Michal H3: Kuchta Vladimír 0:0 10:4
18 Single D4: Vodrážka Stanislav H4: Matějíčný Radek 0:0 10:4

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2018 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.8.2018 00:01:13