Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Severozápadní konference | 10. kolo | Ne 14.1.2018 11:00 | Klub AJETO P.M.P.

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Fofr Team Duchcov 3 : 11 Maséři Hradec Králové
Beňka Martin 12 : 23 Malach Petr
Zadal: Uhříček Břetislav 14.1.2018 12:54
Autorizoval: Automat 20.1.2018 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Lacina Zdeněk 8 3 1 2 1
D2 Linhart David 10 5 2 2
D3 Beňka Martin 6 2
D4 Kropáček Jindřich 3 2
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Valenta Petr D3 5
D6 Peč Tomáš

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Doležal Michal
H2 Šildberger Michal
H3 Pašta Petr
H4 Mašek Alexander
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Klika Josef
H6 Malach Petr
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Lacina Zdeněk H3: Pašta Petr 2:1 1:0
2 Single D2: Linhart David H4: Mašek Alexander 1:2 1:1
3 Single D3: Beňka Martin H1: Doležal Michal 2:0 2:1
4 Single D4: Kropáček Jindřich H2: Šildberger Michal 0:2 2:2
5 Single D1: Lacina Zdeněk H4: Mašek Alexander 1:2 2:3
6 Single D2: Linhart David H3: Pašta Petr 1:2 2:4
7 Single D3: Beňka Martin H2: Šildberger Michal 1:2 2:5
8 Single D4: Kropáček Jindřich H1: Doležal Michal 0:2 2:6
9 Double D1: Lacina Zdeněk
D3: Beňka Martin
H2: Šildberger Michal
H3: Pašta Petr
1:2 2:7
D2: Linhart David
D5: Valenta Petr
H1: Doležal Michal
H4: Mašek Alexander
10 Cricket D1: Lacina Zdeněk
D2: Linhart David
H3: Pašta Petr
H4: Mašek Alexander
0:2 2:8
D5: Valenta Petr
D6: Peč Tomáš
H1: Doležal Michal
H2: Šildberger Michal
11 Single D1: Lacina Zdeněk H2: Šildberger Michal 2:0 3:8
12 Single D2: Linhart David H1: Doležal Michal 1:2 3:9
13 Single D5: Valenta Petr H4: Mašek Alexander 0:2 3:10
14 Single D4: Kropáček Jindřich H3: Pašta Petr 0:2 3:11
15 Single D1: Lacina Zdeněk H1: Doležal Michal 0:0 3:11
16 Single D2: Linhart David H2: Šildberger Michal 0:0 3:11
17 Single D3: Beňka Martin H3: Pašta Petr 0:0 3:11
18 Single D4: Kropáček Jindřich H4: Mašek Alexander 0:0 3:11

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.5.2018 10:15

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.5.2018 10:15:29