Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Severozápadní konference | 3. kolo | Ne 17.9.2017 16:00 | Plzeň, Klub OKO

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Ložisková mafie Pšov 14 : 4 Scorpions Plzeň
Bali Michal 31 : 12 Hránek Pavel
Zadal: Vodrážka Stanislav 18.9.2017 18:46
Změnil: Hránek Pavel 19.9.2017 20:49
Autorizoval: Automat 23.9.2017 02:03
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Záruba Daniel 12 4 1
D2 Ondo Michal 10 5 1
D3 Vodrážka Stanislav 12 7 1 3 1
D4 Frankel Benjamin 12 4
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Bali Michal

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Hránek Pavel 17 4 1 1
H2 Krtička Luboš 13 1 1
H3 Brejcha Jiří 17 6 2 1
H4 Zahradník Michal 6 3
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Fořt David H4 2
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Záruba Daniel H3: Brejcha Jiří 1:2 0:1
2 Single D2: Ondo Michal H4: Zahradník Michal 2:0 1:1
3 Single D3: Vodrážka Stanislav H1: Hránek Pavel 2:0 2:1
4 Single D4: Frankel Benjamin H2: Krtička Luboš 2:1 3:1
5 Single D1: Záruba Daniel H4: Zahradník Michal 2:0 4:1
6 Single D2: Ondo Michal H3: Brejcha Jiří 2:0 5:1
7 Single D3: Vodrážka Stanislav H2: Krtička Luboš 2:1 6:1
8 Single D4: Frankel Benjamin H1: Hránek Pavel 2:1 7:1
9 Double D2: Ondo Michal
D5: Bali Michal
H2: Krtička Luboš
H3: Brejcha Jiří
2:1 8:1
D3: Vodrážka Stanislav
D4: Frankel Benjamin
H1: Hránek Pavel
H4: Zahradník Michal
10 Cricket D2: Ondo Michal
D3: Vodrážka Stanislav
H1: Hránek Pavel
H3: Brejcha Jiří
2:0 9:1
D1: Záruba Daniel
D5: Bali Michal
H2: Krtička Luboš
H5: Fořt David
11 Single D1: Záruba Daniel H2: Krtička Luboš 2:0 10:1
12 Single D2: Ondo Michal H1: Hránek Pavel 2:0 11:1
13 Single D3: Vodrážka Stanislav H5: Fořt David 2:0 12:1
14 Single D4: Frankel Benjamin H3: Brejcha Jiří 1:2 12:2
15 Single D1: Záruba Daniel H1: Hránek Pavel 1:2 12:3
16 Single D2: Ondo Michal H2: Krtička Luboš 2:0 13:3
17 Single D3: Vodrážka Stanislav H3: Brejcha Jiří 0:2 13:4
18 Single D4: Frankel Benjamin H5: Fořt David 2:0 14:4

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 22:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 22:55:47