Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

Středovýchodní konference | 26. kolo | Ne 14.5.2017 11:00 | Havlíčkův Brod Tajfun

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 : 12 Trosky Litomyšl
Janošťák Václav 14 : 27 Pulkrábek Tomáš
Zadal: Pulkrábek Tomáš 15.5.2017 18:47
Změnil: Janošťák Václav 15.5.2017 19:04
Autorizoval: Automat 20.5.2017 02:03
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Veverka František 14 8 1 2
D2 Bártl David 9 3 2 1
D3 Janošťák Václav 10 3
D4 Eisner Josef 6 2
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Brůna Jiří

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Kuchta Vladimír 13 3 1 2 1
H2 Pulkrábek Tomáš 3 1
H3 Šmejda Michal 13 7 1 5
H4 Ondo Michal 12 4 2 4
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Veverka František H3: Šmejda Michal 2:1 1:0
2 Single D2: Bártl David H4: Ondo Michal 0:2 1:1
3 Single D3: Janošťák Václav H1: Kuchta Vladimír 0:2 1:2
4 Single D4: Eisner Josef H2: Pulkrábek Tomáš 2:0 2:2
5 Single D1: Veverka František H4: Ondo Michal 0:2 2:3
6 Single D2: Bártl David H3: Šmejda Michal 0:2 2:4
7 Single D3: Janošťák Václav H2: Pulkrábek Tomáš 2:0 3:4
8 Single D4: Eisner Josef H1: Kuchta Vladimír 0:2 3:5
9 Double D1: Veverka František
D2: Bártl David
H1: Kuchta Vladimír
H3: Šmejda Michal
0:2 3:6
D3: Janošťák Václav
D4: Eisner Josef
H2: Pulkrábek Tomáš
H4: Ondo Michal
10 Cricket D1: Veverka František
D4: Eisner Josef
H3: Šmejda Michal
H4: Ondo Michal
1:2 3:7
D2: Bártl David
D3: Janošťák Václav
H1: Kuchta Vladimír
H2: Pulkrábek Tomáš
11 Single D1: Veverka František H2: Pulkrábek Tomáš 2:1 4:7
12 Single D2: Bártl David H1: Kuchta Vladimír 1:2 4:8
13 Single D3: Janošťák Václav H4: Ondo Michal 0:2 4:9
14 Single D4: Eisner Josef H3: Šmejda Michal 0:2 4:10
15 Single D1: Veverka František H1: Kuchta Vladimír 2:1 5:10
16 Single D2: Bártl David H2: Pulkrábek Tomáš 2:0 6:10
17 Single D3: Janošťák Václav H3: Šmejda Michal 0:2 6:11
18 Single D4: Eisner Josef H4: Ondo Michal 0:2 6:12

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 22:16:41