Bull´s Turnaj Mistrů
UŠO > Bull´s Turnaj Mistrů
Účastníci BTM, propozice, ...

31.12.2013 11:48 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 10027× | Příloh: 3

Aktualizace 3.1.2013 - 11.50

V tabulce naleznete aktuální seznam hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména jsou psaná tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2014.  Seznam hráčů bude průběžně aktualizován.

Propozice a mapka s parkováním je k dispozici v příloze.

Spojení z Hlavního nádraží Praha - nádraží Praha – Holešovice - z autobusového nádraží Praha - Florenc

-          Metrem C do stanice Vltavská
-          Ze stanice Vltavská tramvaj č. 1 nebo č. 25 do stanice Letenské náměstí

.

SOBOTA

MUŽI ŽENY
kat. A (abs.pořadí) kategorie B kategorie C kategorie D+ kat. A (abs.pořadí) kategorie B kategorie C kategorie D+
SOBOTA NEDĚLE NEDĚLE SOBOTA SOBOTA NEDĚLE NEDĚLE SOBOTA
Středočeský kraj & Praha

 Moravec Jiří

Lochman Václav  Pluhař Jiří Jermář Marek  Nová Tereza   Kačenová Alžběta  Koyšová Klára Jirkalová Milena 
 Jirkal Pavel  Veis Robert Amler Vladimír Dvořák Petr   Prokýšková Eva  Mokrá Pavla Kozlová Michaela   Veisová Eva
Ústecký kraj

Lacina Zdeněk

Václavík Marek Hájek Jiří Pšád Jan Bruská Iveta Macharová Eva Mairichová Barbora Valková Dana
Popelka Martin Holub Martin Hájek Tomáš

Dvořák Martin

Baťhová Helena Ilenčíková Jana Hlavatá Zdena Hejroská Lucie
Královehradecký kraj

Klika Josef

Štěpánek Pavel Šilderger Michal Hodyc Jan Stráníková Šárka Mikulová Jana Kuříková Blanka Čiháčková Martina
Kuric Robert Kousal Zdeněk Hendrych Daniel Píša Ondřej Kosařová Pavlína Kousalová Saša Prouzová Marie Mikundová Petra
Jihomoravský kraj

Šebesta Filip

Procházka Vít Prudil David Bohuňovský Milan Čapková Martina Chudá Martina Kočí Iveta xxx
Pátek Jaroslav Gregor Richard xxx

xxx

Babiaková Veronika Liptáková Lenka Němcová Kateřina Pátková Michaela
Jihočeský kraj

Křepelka Čest.

Šamko Josef Kučera Roman Hoďánek Petr Javorková Petra  Jakoubková Ivana Štěrbová Dana Svatoňová Jindřiška
 Gryč Miroslav Novotný Miroslav Brašnička Jiří Maroušek Tomáš Bartošová Monika Němečková Dagmar Hospodářská Jana Hospodářská Barbora
Olomoucký kraj

Šroubek Pavel

Koláček Vladimír Koudelka Lukáš Vysloužil Radim Kaňovská Jana Kuběnová Marcela Sobotková Eva Třísková Tereza

xxx

xxx xxx Skála Walter xxx xxx Jořenková Lenka xxx
Moravskoslezský kraj

 Stříbný Tomáš

 Dubělčík Lukáš Přeček Zdeněk  Samec Pavel   Macurová Veronika Michenková Eva  Zatloukalová Ilona Kadlecová Andrea

xxx

xxx Chudoba Richard xxx xxx xxx xxx xxx

Pardubický kraj

Novotný Filip

 Kramařík Ladislav  Čavajda Dominik Kavalír Pavel  Dachovská Iva Mičková Blanka  Němečková Jana  Šmídová Ivana

xxx

xxx xxx xxx xxx xxx Soukupová Lucie xxx
Karlovarský kraj

Oplt Michal

Šťastný Martin Trnka Jiří Mičík Tomáš Slouková Ivana   Ledvinová Pavla

Zikmundová Lucie

Gabrišková Bára

Plzeňský kraj
 Brejcha Jiří Ledl Luboš   Hránek Pavel  Cedrych Petr  Soukupová Jindra  Zoubková Hlinková Lucie Kučerová Jaroslava   Bártová Jana
xxx xxx

Kučera Jiří

xxx xxx xxx Mačurová Kateřina  
Zlínský kraj Radovan Filip Běťák Ondřej Kovář Jiří

Pinkava Roman

Kulíšková Jana

 Vrajová Milena

xxx

Šimková Andrea

Liberecký kraj

 Mauer Jaroslav  Babuka Lukáš Šír Vlastimil   Vasko Petr  Rajmanová Marcela  Doležalová Monika  xxx  Kalinová Silvie

Vysočina

Benda Lukáš    Peřina Milan  xxx Vystrčil David Mikešová Lenka  Panáčková Alena xxx Vondráková Dagmar 

hrací dny sobota 4. 1. 2014 a neděle 5. 1. 2014

SOBOTA NEDĚLE NEDĚLE SOBOTA SOBOTA NEDĚLE NEDĚLE SOBOTA

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 06:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 06:10:22