Bull´s Turnaj Mistrů
UŠO > Bull´s Turnaj Mistrů
Bull´s Turnaj mistrů 2017 - nominace

21.12.2016 08:57 (aktualizováno 6.1.2017 14:31) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4466× | Příloh: 2

5. 1. 2017 - 12:30

Šestý BULL´S Turnaj Mistrů je již tradičně definitivní tečkou za sezónou jednotlivců. Vyniknout mohou nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.

V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2017.  Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.

 

 Sobota 7. 1. 2016    kategorie A kategorie D+  
 kraj muži ženy  muži  ženy 
 Střední Čechy & Praha  Čech
Milan
Nová
Tereza
Kubec
Josef
Matušíková
Jana
Tomáš
Zdeněk
  Vondra
Otakar
Závorová
Markéta
 Ústecký Kraj Hájek
Zdeněk
Rödlová
Žaneta
Sládek
Martin
Kučerová
Veronika
Bothe
Evžen
  Šašek
Martin
 
 Královehradecký kraj Svoboda
Libor 
Gregůrková
Alena 
Selinger
Michal
Meixnerová
Aneta
Mašek
Alexander 
Mašková
Magdaléna 
Široký
Oldřich
Šišková
Kateřina 
 Jihomoravský kraj Písek
David
Liptáková
Lenka
Kučera
Jiří (87) 
Pelíšková
Tereza
Staněk
Otakar
Chudá
Martina 
Hron
Ondřej 
Roik
Natália
 Moravskoslezský kraj Čujdík
Štefan 
  Jakubec
Jiří 
Křístková
Denisa 
Tomáš
Stříbný
  Tomenga
Jaroslav
Cichá
Jana
 Olomoucký kraj Malíšek
Jiří
Sobotková
Eva
Fitz
Daniel
Čechová
Ariana
 Dostál Jaromír Turoňová
Michaela
Kučera
Lukáš
Králíková
Šárka
 Jihočeský kraj Křepelka
Čestmír
Bartošová
Monika
 Dembkovský
Michal
Kokseder
Michaela
      Svatoňová
Jindra
 Pardubický kraj Šírek
Michal 
 

Eric Janisch

Kučerová
Olga
       
 Karlovarský kraj Křivka
Petr
Faic-Slouková
Ivana
  Nehasilová
Diana
       
 Plzeňský kraj Šmrha
Jan
Linková
Ada 
Meiner
Daniel 
Koberová
Aneta
       
 Zlínský kraj Běťák
Ondřej
Koňaříková
Daniela
Vlha
Martin
Moudrá
Markéta
   Kulíšková
Jana
   
 Liberecký kraj     Šlambor
Jan
  
       
 Vysočina Krejčí
Bohumil
Rychecká
Julie
Jonáš
Jaroslav
Prášilová
Tereza
       

  

 
 Neděle 8. 1. 2016    kategorie B kategorie C  
 kraj muži ženy  muži  ženy 
 Střední Čechy & Praha  Landa
Vladimír
Nejedlá
Hana
Nedó
David
Hergetová
Monika
Hojsák
Jan
Cihelková
Martina
Procházka
Jaroslav
Ryšavá
Kateřina
 Ústecký Kraj  Hradecký
David
Fafláková
Zdeňka
Kurek
Jan
Strunzová
Jitka
Kalášek
Jiří 
Šinfeltová
Andrea
Malár
David
Michalíková
Andrea
 Královehradecký kraj Štefl
Dominik
Šlechtová
Monika
Bašák
Jiří
Goldmannová
Anna
Šmíd
Jan
Čiháčková
Martina
Hošek
Josef
Vamberská
Dagmar
 Jihomoravský kraj Wisman
Ondřej
Ščudlová
Šárka
Matuška
Oswald
Sedláčková
Jana
 Schwarzer 
Karel
  Zukal
Tomáš
Tomancová
Michaela
 Moravskoslezský kraj Bocko
Petr 
Andrlová
Barbora
Slípek
Petr
Stuchlíková
Nikola
Kulhánek
Jiří
Lipská
Martina
Rohoň
Róbert
Oškerová
Lucie
 Olomoucký kraj Satora
David
Kuběnová
Marcela
Vaca
Jaromír
Klimšová
Libuše
  Tůmová
Petra
 Řehák
Jiří
 
 Jihočeský kraj Pavlů
David
Hospodářská
Barbora
   Javorková
Petra
       
 Pardubický kraj Vašulín
Miloš 
Němcová
Tereza
Matějičný
Radek
Kovářová
Lenka
       
 Karlovarský kraj Fiala
Petr
Gabrišková
Bára
Lipš
Adam
Polomová
Veronika
       
 Plzeňský kraj Sládek
Petr
Koberová
Vladimíra
Žák
Lukáš
Troníčková
Eva
       
 Zlínský kraj Adamuška
Martin 
Koňaříková
Jana
Buček
Pavel
Jelínková
Božena
       
 Liberecký kraj Šlambor
Zdeněk
Horáčková
Irena
Vokřál
Pavel
Samlerová
Michaela
       
 Vysočina Vala
Jindřich
  Došek
Martin
Bedrníčková
Gabriela
       

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 07:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 07:18:47