Bull´s Turnaj Mistrů
UŠO > Bull´s Turnaj Mistrů
Bull´s Turnaj Mistrů 2016

4.1.2016 13:00 (aktualizováno 10.1.2016 22:13) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 8108× | Příloh: 1

Nominace k 6. 1 2016 - 18:00

BULL´S Turnaj Mistrů je již po páté definitivní tečkou za sezónou jednotlivců a dvojic. Vyniknout mohou tradičně nejen TOP hráči, ale i hráči všech výkonnostních kategorií, jelikož každá kategorie má svůj samostatný finálový trunaj.

V tabulce postupně naleznete aktuální seznamy hráčů a hráček s právem účasti v Bull´s Turnaji mistrů. Hráči, jejichž jména budou psána tučně, potvrdili již svoji účast v BTM 2016.  Seznamy hráčů budou průběžně aktualizovány.

 

 Sobota 9. 1. 2016    kategorie A kategorie D+  
 kraj muži ženy  muži  ženy 
 Střední Čechy & Praha  Moravec Jiří Nová Tereza Dostálek Stanislav Kučerová Šárka
  Prokýšková Eva Nedó David Coufalová Kateřina
 Královehradecký kraj Klika Josef Mašková Magdaléna Havel Jan Šišková Kateřina
Svoboda Libor Dvořáková Šárka Bílek Jiří Tomanová Dagmar
 Ústecký Kraj Lacina Zdeněk Rödlová Žaneta Pokorný Jaroslav Michalíková Andrea
Kováč Karel Pilnáčková Kateřina Malár David Kovářová Jana
 Jihomoravský kraj Réda Martin Vojtková Blanka Písek David Blažková Jarmila
Kostelka Martin Chudá Martina Neubauer Ivo Pekařová Alice
 Jihočeský kraj Bali Michal Jakoubková Ivana Valach Petr Hegarová Ilona
Křepelka Čestmír Bartošová Monika Komárek Zdeněk Imrichová Šárka
 Moravskoslezský kraj Stříbný Tomáš Michenková Eva  Rohoň Róbert  Stuchlíková Nikola
Barbořák Daniel       
 Olomoucký kraj Šroubek Pavel Sobotková Eva Zlámal Petr Musilová Šárka
       
 Pardubický kraj Hruša Jaromír Rejlová Pavla Konopáč Jaroslav  
 Kasl Václav      
 Karlovarský kraj Andráško Milan Slouková Ivana Dvořák Michal Polomová Veronika
       
 Plzeňský kraj Brejcha Jiří Kučerová Jaroslava Sládek Petr Mádrová Veronika
       
 Zlínský kraj   Kulíšková Jana Vlha Martin Jelínková Božena
       
 Liberecký kraj Voznica Vlastimil Rajmanová Marcela Horáček Lukáš Riedlová Alena
       
 Vysočina Prášil Vojtěch Vítková Karla Šimůnek Martin Bedrníčková Gabriela
       

  

 Neděle 10. 1. 2016    kategorie B kategorie C  
 kraj muži ženy  muži  ženy 
 Střední Čechy & Praha  Veis Robert Kozlová Michaela Uthum Sampath Jirkalová Milena
Kousal Jan  Korčáková Renata Veselý Milan Marcela Uzlová
 Královehradecký kraj Melich Pavel Slezáková Iva Šmíd Jan Goldmannová Anna
Dvořáček Jan Kordová Romana Ulrich Michal Šlechtová Monika
 Ústecký Kraj Zajíc Martin Baťhová Helena Hvolka David Fafláková Zdeňka
Holub Martin Ilenčíková Jana Mildorf Jiří Solnařová Martina
 Jihomoravský kraj Schmidt Peter Otrubová Eva Buchlovský Marcel  Ščudlová Šárka
Staněk Otakar   Chabina Miroslav Nečasová Veronika
 Jihočeský kraj Čábelka Jan Hospodářská Jana Pavlů David Kosinová Milena
Beneš Vladimír Štěrbová Dana Hes Pavel Hospodářská Kristýna
 Moravskoslezský kraj  Veselý Roman Nagelová Eva  Kulhánek Jiří  Andrlová Barbora
       
 Olomoucký kraj Dostál Jaromír Spurná Vlasta Ošťádal Michal Stratilová Alena
   Klimšová Libuše    
 Pardubický kraj Šírek Michal Tomková Martina Drdlík Martin Ondrášková Iva
  Baliharová Jitka     
 Karlovarský kraj Trnka Jiří Peterková Petra Pálko Jan Pumrová Michaela
       
 Plzeňský kraj Hamrozi Tomáš Štruncová Michaela Valachovič Tomáš Linková Ada
       
 Zlínský kraj Bazalka Michal   Smékal Roman Kavková Michaela
       
 Liberecký kraj Šír Vlastimil Hlavatá Eliška Adam Marcel Horáčková Irena
       
 Vysočina Skála Jan Mikešová Lenka Pech Libor Veleková Dagmar
       

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 02:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 02:39:22