Aktuální výsledky Velkého finále 18.3.2006 18:53 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3625× | Komentářů: 0 |
Maximální výkon Maximy
Story Bull klub Hošťálková x SK Maxima Český Krumlov 06:10
SK Maxima Český Krumlov x DC Staré Holice 10:05
Mexiko Chomutov x Story Bull klub Hošťálková 09:10
DC Podlesáci Králův Dvůr x DC Staré Holice 03:10
Zlatopramen Omni Hradec Králové x Mexiko Chomutov 03:10
Rubín Red Stones Ostrava x SK Maxima Český Krumlov 00:10
DC Letná Praha x Story Bull klub Hošťálková 06:10
DC Staré Holice x ŠK Rychlé šípy Klatovy 10:05
Pivovar M.I.G Litovel x DC Letná Praha 04:10
Mexiko Chomutov x DC Alavanche Újezd u Brna 10:03
P-Stav Těšetice x Story bull klub Hošťálková 06:10
SK Maxima Český Krumlov x Kousal Twist Trutnov 10:05
ČDS Pitbulls Prostějov x DC Podlesáci Králův Dvůr 09:10
Zlatopramen Omni Hradec Králové x ADAK Mírová 10:03
Rubín Red Stones Ostrava x Čako Devils Praha 10:03
DC Staré Holice x DC Hornets Adamov A 10:06
DC Bunda Team Starý Klíčov x Mexiko Chomutov 05:10
Trefa 21 Chrudim x ADAK Mírová 05:10
ŠK Hroch Český Těšín x DC Letná Praha 03:10
ŠK Stará Koruna Škorpions Plzeň x Story bull klub Hošťálková 04:10
DC Skulls Partyzán Bohumín x SK Maxima Český Krumlov 00:10
DC Podlesáci Králův Dvůr x Volný los 10:00
DC Fanda Sokolov x ČDS Pitbulls Prostějov 03:10
Tajfun Havlíčkův Brod x Zlatopramen Omni Hradec Králové 03:10
Red Hornets Litoměřice x Rubín Red Stones Ostrava 03:10
DC Marvin Hradec Králové x DC Alavanche Újezd u Brna 02:10
Kousal Twist Trutnov DC Spencer Kutná Hora 10:06
ŠK Rychlé šípy Klatovy x TDK Zadní Třebáň 10:09
Čako Devils Praha x Zámecký šipkový klub Horažďovice 10:08
Pivovar M.I.G Litovel x Gazelle Svitavy 10:03
Fraja Neratovice x P-Stav Těšetice 02:10
ŠK Stará Koruna Škorpions Plzeň x El Nino Vsetín 10:00 kk
Gazelle Svitavy x Jedová Chýše České Budějovice 10:03
DC Marvin Hradec Králové x Pumáci Jablonec nad Nisou 10:07
DC Alex Sokolov x DC Avalanche Újezd u Brna 01:10
Koník B České Budějovice x Trefa „21“ Chrudim 04:10
DC Céčko Bolatice x DC Letná Praha 05:10
Ježek Náhon Hradec Králové x Rubín Red Stones Ostrava 08:10
Pivní Bar České Budějovice x Čako Devils Praha 07:10
Géčko Tacl Letohrad x P-Stav Těšetice 03:10
Pivovar Litovel M.I.G. x Krásný Les 10:00 kk
Tajfun Havlíčkův Brod x Asfalt Hills Lhotka 10:08
DC Sklípek Vrchlabí x DC TDK Zadní Trebáň 02:10
Kobry Trutnov x DC Bunda Team Starý Klíčov 05:10
TVT Písek x Zámecký Šipkový Klub Horažďovice 08:10
DC Staré Holice x OK Team Pardubice Ole 10:07
Camino Kadaň x Hvězdná Pěchota Litoměřice 00:00 kk
DC Fanda Sokolov x JR Darts Kohoutovice 10:08
DC Gold Devils Líbeznice x ŠK Hroch Český Těšín 03:10
Mexiko Chomutov x DC Bronx Hradec Králové 10:02
DC Cihelna Brno x Fraja Neratovice 04:10
Formani Duchcov x SK Maxima Český Krumlov 02:10
DC Podlesáci Králův Dvůr x ŠK Kamenice nad Lipou 10:05
DC Štěpán Team Třebíč x DC Skulls Partyzán Bohumín 09:10
DC Hornets Adamov B x DC Hornets Adamov A 06:10
ČDS Pitbulls Prostějov x Letušky Zimní Stadion Přerov 10:02
Žíla Chodov x Zlatopramen Omni Hradce Králové 05:10
Kousal Twist Trutnov x Mix Club Chropyně 10:02
DC Spencer Kutná Hora x Truhles Hradec Králové 10:04
Santos Tichá x Red Hornets Litoměřice 04:10
ADAK Mírová x Dobří Bobři Olomouc 10:05
ŠK Rychlé Šípy Klatovy x ŠK Ambiente 2000 Pardubice 10:09
Story Bull Club Hošťálková x Netopýři Tábor 10:02