Aktuality
UŠO > Aktuality
Nominace do kvalifikačního turnaje 2018 ...

24.4.2018 00:01 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 5357×

... je již kompletní

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, resp. MS 2018 v ITÁLII, které se uskuteční 9. 6. - 15. 6. 2018. O pátých donominovaných a náhradnících rozhodne SDK UŠO.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle plovoucího žebříčku pro nasazování do turnajů v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ
O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů. 
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

Nominace do kvalifikačního turnaje 2018 - muži
III. RGP 2017   Přímá nominace  Náhradníci z ČP 2017

1.

 Dv. mix  Sedlák Vítězslav  
 Dv. muži  Drtil Pavel  
 Dv. muži  Barbořák Daniel  
 RGP muži  Písek David  
 TOP 24  Sedlák Vítězslav  Bali Michal (4.)
MČR 2017    

 1.

 Dv. mix  Sedlák Vítězslav  Hoffmann Martin (5.)
 Dv. muži  Drtil Pavel  Maňák Filip (7.)
 Dv. muži  Sedláček Karel  
 Cricket  Sedláček Karel  Humpula František (8.)
 Muži 501 DO .  Ondo Michal  
Český pohár 2017    

1.

 Dv. mix  Fridrich Vladan  
 Dv. muži  Pecina Petr  
 Dv. muži  Chladil Vlastislav  
1.  Muži  Lacina Zdeněk  
2.  Muži  Sedlák Vítězslav  Moravec Jiří roč. 83 (9.) 
3.  Muži  Davídek Antonín  
I. RGP 2018    Náhradníci z ČP 2018

1.

 Dv. mix  Sedlák Vítězslav  Chomout Jaroslav (5.)
 Dv. muži  Moravec Jiří  Hradecký David (11.)
 Dv. muži  Hoffmann Martin   Matějíčný Radek (12)
 RGP muži  Popelka Martin  
 TOP 24  Sedlák Vítězslav  Doležal Michal (14.)
II. RGP 2018    
   Dv. mix  Dlab Josef  
   Dv. muži  Lacina Zdeněk  Brejcha Jiří (15.)
   Dv. muži  Davídek Antonín  Mašek Alexander (17.)
   RGP muži  Sedláček Karel  Hamrozi Tomáš (18.)
   TOP 24  Benecký Roman  
Český pohár 2018 24:00 - 23. 4. 2018  
1.  Muži  Selák Vítězslav  Šildberger Michal (19.)
2.  Muži  Hoffmann Martin  Hruša Jaromír (20.)

 

Nominace do kvalifikačního turnaje 2018 - ženy
III. RGP 2017  Přímá nominace  Náhradnice z ČP 2017

1.

 Dv. mix  Kuběnová Marcela  
 Dv. ženy  Rajmanová Marcela  
 Dv. ženy  Gregůrková Alena   
 RGP ženy  Šebková Petra  
 TOP 12  Rajmanová Marcela  Císařová Jitka (5.)
MČR 2017    

 1.

 Dv. mix  Kuběnová Marcela  Vojtková Blanka (6.)
 Dv. ženy  Rajmanová Marcela  Dvořáková Šárka (7.)
 Dv. ženy  Gregůrková Alena  Javorková Petra (8.)
 Cricket  Gregůrková Alena  Bartošová Monika (9.)
 Ženy 501 DO .  Pelíšková Tereza  
Český pohár 2017    

1.

 Dv. mix  Benešová Marika  
 Dv. ženy  Rajmanová Marcela  Sedláčková Jana roč. 87 (10.)
 Dv. ženy  Gregůrková Alena   Liptáková Lenka (12.) 
1.  Ženy  Gregůrková Alena   Rödlová Žaneta (13.)
2.  Ženy  Pelíšková Tereza  Knapová Lada (14) 
3.  Ženy  Rajmanová Marcela   Štroblová Veronika (15.) 
I. RGP 2018    Náhradníci z ČP 2018

1.

 Dv. mix  Kuběnová Marcela  Minaříková KLára (8.)
 Dv. ženy  Knapová Lada  Horská Lenka (12.)
 Dv. ženy  Dvořáková Šárka  Jakoubková Ivana (15.)
 RGP ženy  Knapová Lada  Nová Tereza (18.)
 TOP 12  Gregůrková Alena  Slouková Ivana (19.)
II. RGP 2018    
   Dv. mix  Gregůrková Alena  Slazáková Iva (20)
   Dv. ženy  Gregůrková Alena  Cihelková MArtina (21.)
   Dv. ženy  Rajmanová Marcela  Mašková Magdaléna (22.)
   RGP ženy  Hergetová Monika  
   TOP 12  Knapová Lada  Macurová Veronika (23.)
Český pohár 2018 24:00 - 23. 4. 2018  
1.  Ženy  Pelíšková Tereza  Kovářová Lenka (24.)
2.  Ženy  Liptáková Lenka  Troníčková Eva (25.)

 

 

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.5.2018 19:31

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.5.2018 19:31:39