Aktuality
UŠO > Aktuality
Složení TOP RGP

14.11.2005 10:51 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3094× | Komentářů: 0

Nominace uzavřena dnes v 10.00 hod.

Při bodové shodě rozhoduje o pořadí v ČP - 1. umístění na MČR, 2. umístění v RGP (nehráno), 3 . umístění v RM 

TOP RGP 24 (v závorce pořadí v ČP - nasazení v TOP)

Nominace na základě umístění na MČR

Polach Marek (1), Šebek Miroslav (2), Lavička Roman (3), Badín Jaroslav (5), Vorsa Jiří (4), Fischer Pavel 76 (8), Strieš Dušan (16), Benischko Roman (6), Miklas David (64-24), Kodera Pavel (61-23), Hradecký David (7), Záruba Daniel (9)

Nominace na základě průběžného pořadí v ČP mužů

Drtil Pavel (10), Petrov Martin (11), Kysela Roman (12), Rýpar Martin (13), Procházka Jaroslav ml. (14), Boldiš Karel (15), Lazarczyk Luděk (17), Andreovský Luděk (18), Hoffmann Martin (19), Kuric Robert (20), Plachý Miloslav 52 (21), Jiroušek Stanislav (22)

Náhradnící

1. Čujdík Štefan (23), 2. Sviták Pavel (24), 3. Reil David (25), 4. Vítek Bohuslav (26)



TOP RGP 12 (v závorce pořadí v ČP)

Nominace na základě umístění na MČR

Schedivá Lenka (1), Ludmila Kaňovská (2), Jaroslava Hloušková 83 (3), Procházková Alena (5), Slabá Jitka (7), Prokýšková Eva (4)

Nominace na základě průběžného pořadí v ČP žen

Ilenčíková Jana (6), Dočekalová Martina (8), Chudá Martina (9), Krejčíčková Jarmila (10), Pázralová Eva (11), Mrňková Markéta (12)

Náhradníce

1. Olivová Eliška (13), 2. Makajová Ivana (14)



Složení základních skupin

MUŽI

A - Polach Marek (1),  Fischer Pavel 76 (8), Záruba Daniel (9), Strieš Dušan (16), Lazarczyk Luděk (17), Miklas David (64-24)

B - Šebek Miroslav (2),  Hradecký David (7), Drtil Pavel (10), Boldiš Karel (15), Andreovský Luděk (18),  Kodera Pavel (61-23)

C - Lavička Roman (3), Benischko Roman (6), Petrov Martin (11), Procházka Jaroslav ml. (14), Hoffmann Martin (19), Jiroušek Stanislav (22)

D - Vorsa Jiří (4), Badín Jaroslav (5), Kysela Roman (12), Rýpar Martin (13), Kuric Robert (20), Plachý Miloslav 52 (21)

ŽENY

A - Schedivá Lenka (1), Prokýšková Eva (4), Procházková Alena (5), Dočekalová Martina (8), Chudá Martina (9), Mrňková Markéta (12)

B - Ludmila Kaňovská (2), Jaroslava Hloušková 83 (3), Ilenčíková Jana (6),  Slabá Jitka (7),Krejčíčková Jarmila (10), Pázralová Eva (11)

Nový příspěvek

Pokud chcete vložit svůj komentář, musíte se přihlásit. Jste-li registrovaným šipkařem a nemáte ještě aktivní účet, zaregistrujte se.

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 10:44

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 10:44:26