Aktuality
UŠO > Aktuality
Nominace do III. TOP sezóny 2017

25.9.2017 10:15 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2704×

Včetně fotografií nominovaných

Nominace do 2. a 3. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 8 u mužů a 4 + 4 + 4 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominuje 8 mužů a 4 ženy z pořadí Českého poháru jednotlivců. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Humpula
František
(1.)

Kuchta
Vladimír
(2.)

Sedláček
Karel
(3.)

Křepelka
Čestmír
(3.)

Barbořák
Daniel
(5.)

Sedlák
Vítězslav
(5.)

Lacina
Zdeněk
(5.)

Davídek
Antonín
(5.)

 OMLUVEN    OMLUVEN          

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Kodera
Pavel
(1.)

Pecina
Petr
(2.)

Hradecký
David
(3.)

Veverka
František
(3.)

Mašek
Alexander
(5.)

Kysilka
Ondřej
(5.)

Holík
Jiří
(5.)

Hradský
Pavel
(5.)

             

8x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2017 (v závorce umístění v ČP)

Hoffmann
Martin
(2.)
Bali
Michal
(3.)
Klika
Josef
(9.)
Moravec
Jiří
(11.)
Král
Vratislav
(12.)
Maňák
Filip
(13.)
Pašta
Petr
(14.)
Lutišan
Štefan
(15.)
Brejcha
Jiří
(16.)
Holub
Juraj
(17.)

 

 

   

 

 

 

 

4x Náhradníci z průběžného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP)

Drtil
Pavel
(20.)
Král
Marek
(21.)
Benecký
Roman
(22.)
Písek
David
(23.)

 

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Knapová
Lada
(1.)

Gregůrková
Alena
(2.)

Sulovská
Martina
(3.)

Císařová
Jitka
(3.)

OMLUVENA

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Pelíšková
Tereza
(1.)

Horská
Lenka
(2.)

Prokýšková
Eva
(3.)

Sedláčková
Jana
(3.)

   

4x - Nominace na základě průběžného pořadí Českého poháru 2017 (v závorce umístění v ČP)

Rajmanová
Marcela
(2.)

Šebková
Petra
(3.)

Dvořáková
Šárka
(7.)

Javorková
Petra
(8.)

Bartošová
Monika
(9.)

2x Náhradnice z průběžného pořadí ČP 2017 (v závorce pořadí v ČP)

Benešová
Marika
(10.)

Nová
Tereza
(12.)

 

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až poslední pondělí před 2. TOP 2017!

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 15:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 15:11:13