Nominace na MČR družstev 13.6.2016 18:44 (aktualizováno 22.6.2016 00:44) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3020× | Příloh: 1 |
Kat. A a ŽLS
Nominované týmy na mistrovský turnaj družstev v kat. A a za Ženskou ligovou soutěž
kraj | kat. A | ŽLS |
Středočeský kraj & Praha | Zákeřňáci Praha | Noční můry z Ajeta Praha |
Viktoria Radim | Bizonky z Ajeta Praha | |
Podlesáci Králův Dvůr | Sestřičky Praha | |
Korunky Kolín | Veselé Střelky Poděbrady | |
Hadimršky Praha | ||
Mártyho andílci Praha | ||
Královehradecký kraj | Sharks Hradec Králové | Fčely z Baníku Žacléř |
Truhles Hradec Králové | Ďáblice z Náchodska | |
Badgers Kostelec nad Orlicí | Želvičky Broumov | |
Šikulky Úpice | ||
Ústecký kraj | Mexiko Chomutov | Synostar Žatec |
Black Bears Benešov n. P. | Pionýrky Litvínov | |
Kanec Most | Jiřího Hrozinky Ploskovice | |
Jihomoravský kraj | Hornets Adamov | Kolečko Cats Brno |
Rakol Trimetal Brno | Ďáblice Brno | |
Knajp Riders Letovice | Mix t. Brno | |
Rakolky Brno | ||
Jihočeský kraj | Vodouchové Kardašova Řečice | Do roka a do dne Jindřichův Hradec |
Laser České Budějovice | Black Death Jindřichův Hradec | |
Matouš t. Dobrkovská Lhotka | Jen tak Libín | |
Moravskoslezský kraj | Maníci Frýdek-Místek | |
Predátors Opava | ||
Brooklyn Bull´s Havířov | ||
Olomoucký kraj | Tygři Prostějov | |
Dobří Bobři Olomouc | ||
Zavadila o Jedličku Čechovice | ||
Karlovarský kraj | Žíla Chodov A | Racek SLOULED Karlovy Vary |
Žíla Chodov B | RANWAY Družba Ostrov | |
Racek B52 Karlovy Vary | Katuše Horní Slavkov | |
Pardubický kraj | Trefa 21 Chrudim | Black Shots Ohrazenice |
Sport Bar Hlinsko | Pink Devils Svitavy | |
Trosky Litomyšl B | Čarodějky Lány | |
Plzeňský kraj | Slavoj Nýřany | Škorpionky Plzeň |
Vagabond Rokycany | Italky Plzeň | |
BON Nezvěstice | Zombee Plzeň | |
Zlínský kraj | Black Panthers Vsetín | Zbrojbar Kostelec Vsetín |
Buď a nebo Huslenky | Ďáblice Vsetín | |
Vsetínské Štiky | Štičky z Miami Vsetín | |
Liberecký kraj | Scorpio Jablonec n. N. | |
Tequila Hrádek n. N. | ||
Pumáci Jablonec n. N. | ||
kraj Vysočina | Formanský Dravci Jihlava | |
Tajfun Havlíčkův Brod | ||
Zezulkárna Jihlava |
MČR kat. A - nasazení do skupin | |||||||
A - označení kraje, který má kvótu 4 (základní + 1 za obhajobu vítězství z minulé sezóny) | |||||||
A = Střední Čechy & Praha | |||||||
B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M - označení krajů s kvótou 3, označení bylo krajům přiděleno losem | |||||||
B - Ústecko | E - Karlovarsko | H - Plzeňsko | K - Moravskoslezsko | ||||
C - Olomoucko | F - Pardubicko | I - Vysočina | L - Královehradecko | ||||
D - Zlínsko | G - Jižní Čechy | J - Liberecko | M - Jižní Morava | ||||
V případě, že se do jedné skupiny nezaprezentuje více než jeden tým, bude skupina doplněna | |||||||
týmem z úplné skupiny tak, aby se ve skupině nepotkaly týmy z jednoho kraje. |
skupina I | skupina II | skupina III | skupina IV |
Zákeřňáci Praha | Mexiko Chomutov | Tygři Prostějov | Black Panthers Vsetín |
Formanský Dravci Jihlava | Scorpio Jablonec n. N. | Maníci Frýdek-Místek | Sport Bar Hlinsko |
Vagabond Rokycany | Laser České Budějovice | Rakol Trimetal Brno | Žíla Chodov B |
Knajp Riders Letovice | Racek B52 Karlovy Vary | Truhles Hradec Králové | Matouš Dobrkovská Lhotka |
Trosky Litomyšl B | Badgers Kostelec nad Orlicí | BON Nezvěstice | Korunky Kolín |
skupina V | skupina VI | skupina VII | skupina VIII |
Žíla Chodov A | Trefa 21 Chrudim | Vodouchové Kardašova Řečice | Slavoj Nýřany |
Sharks Hradec Králové | Hornets Adamov | Viktoria Radim | Black Bears Benešov n. P. |
Dobří Bobři Olomouc | Buď a nebo Huslenky | Tajfun Havlíčkův Brod | Tequila Hrádek n. N. |
Predátors Opava | Podlesáci Králův Dvůr | Vsetínské štiky | Zavadila o Jedličku Čechovice |
Kanec Most | Zezulkárna Jihlava | Pumáci Jablonec n. N. | Brooklyn Bull´s Havířov |
MČR LSŽ - nasazení do skupin |
A - označení kraje s kvótou 6 (Střední Čechy & Praha) | |||||||||||
B, C - označení krajů s kvótou 4 (Královehradecko, Jižní Morava) - losem 16.1.2016 klub Ajeto | |||||||||||
D, E, F, G, H, J - označení krajů s kvótou 3 | |||||||||||
(Plzeňsko, Karlovarsko, Pardubicko, Ústecko, J. Čechy, Zlínsko) - losem 16.1.2016 klub Ajeto | |||||||||||
A - Střední Čechy & Praha | D - Pardubický kraj | G - Karlovarský kraj | |||||||||
B - Královehradecký kraj | E - Plzeňský kraj | H - Zlínský kraj | |||||||||
C - Jihomoravský kraj | F - Ústecký kraj | J - Jihočeský kraj | |||||||||
V případě, že se do jedné skupiny nezaprezentuje více než jeden tým, bude skupina doplněna | |||||||||||
týmem z úplné skupiny tak, aby se ve skupině pokud možno nepotkaly týmy z jednoho kraje. |
skupina I | skupina II | skupina III | skupina IV |
Noční můry z Ajeta Praha | Škorpionky Plzeň | Racek Slouled Karlovy Vary | Fčely z Baníku Žacléř |
Pijonýrky Litvínov | Ďáblice Brno | Pink Devils Svitavy | Do roka a do dne Jindřichův Hradec |
Čarodějky Lány | Ďáblice Vsetín | Mix t. Brno | Jiřího Hrozinky Ploskovice |
Šikulky Úpice | Hadimršky Praha | Štičky z Miami Vsetín | Veselé Střelky Poděbrady |
skupina V | skupina VI | skupina VII | skupina VIII |
Black Shots Ohrazenice | Synostar Žatec | Zbrojbar Kostelec Vsetín | Kolečko Cats Brno |
Ďáblice z Náchodska | Ranway Družba Ostrov | Bizonky z Ajeta Praha | Italky Plzeň |
Sestřičky Praha | Zombee Plzeň | Katuše Horní Slavkov | Black Death Jindřichův Hradec |
Rakolky Brno | Jen Tak Libín | Želvičky Broumov | Mártyho andílci Praha |