Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
17:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - Mimořádný
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
17:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Kopečku
Želenická 1297/39, 405 02 Děčín VI
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Penzion na konci
Dobranov 22, 471 21 Dobranov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Gambáč
Pokratická 97, 412 01 Litoměřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Vraha
Náměstí 9, 418 01 Bílina - Chudeřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Loutkárna Litvínov
Gorkého 1599, 436 01 Litvínov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024 - kopie
Na Rozcestí
5. května 283, 441 01 Podbořany
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pivnice U Hrdličků Gril
V Podhájí 281, 408 01 Rumburk
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Česká pivnice
Albrechtická 842/14, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dream Bar
Karla Marxe 1860, 431 11 Jirkov
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Špunt bar
Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Kance
Šeříková 1173, 440 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Darts klub Jahoda
Masarykova 948, 438 01 Žatec
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Pizza Bar u Vojtěcha
č.p. 95, 410 02 Evaň
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
20:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Kosmos
Obránců Míru 2629, 434 01 Most
28.9.2016| Most Caffe bar Duo| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 17| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Zajíc Jan | CZE051481 | C | Magistři Duo Most |
2. | Majer Oldřich | CZE046647 | B | Metro music club |
3. | Pátek Miroslav | CZE050594 | D | U Páji Most |
4. | Kindl Martin | CZE052511 | B | Arsenal Most |
5. | Lacinová Dagmar | CZE009006 | B | Sporťáci s.r.o. Jirkov |
6. | Vávra František | CZE050550 | Most | |
7. | Popovič Pavel | CZE047287 | Most | |
8. | Černá Šárka | CZE052512 | Obrnice | |
9. | Fraňo Roman | CZE012199 | C | Kozí Dech Most |
10. | Žídek Martin | CZE052320 | Most | |
11. | Zajíc Roman | CZE045663 | C | Magistři Duo Most |
12. | Černý Alexandr | CZE053587 | Most | |
13. | Vrkota Jan | CZE024766 | Mirošovice | |
14. | Lacinová Blanka | CZE047321 | Jirkov | |
15. | Herzog David | CZE003977 | C | ŠK Střelky Veltruby |
16. | Michalíková Andrea | CZE045654 | B | Sporťáci s.r.o. Jirkov |
17. | Popovičová Kateřina | CZE052308 | Most |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 06:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement