Statistika hráčů
UŠO > Ústecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Hradecký David
Darts Club Žatec
114,8 92,86 16 14 13 87,10 31 27 37 1,19 21 0,68 1 0,03 4 4 0 0
2. Novák Lukáš
Phoenix Ústí nad Labem
95,6 100,00 20 20 20 93,02 43 40 50 1,16 5 0,12 1 0,02 2 0 0 0
3. Suško Miroslav
Devils Žatec
95,0 100,00 24 12 12 92,31 26 24 31 1,19 3 0,12 2 0,08 0 0 0 0
4. Engel Jan
Sporťáci Most
92,2 95,00 24 20 19 86,67 45 39 40 0,89 17 0,38 3 0,07 1 0 0 0
5. Sládek Martin
Red Hornets Písty
92,2 87,50 16 16 14 81,08 37 30 54 1,46 6 0,16 1 0,03 4 1 0 0
6. Jaroš Václav
Red Hornets Písty
92,2 85,71 16 14 12 69,44 36 25 65 1,81 15 0,42 0 0,00 5 1 0 0
7. Novák Václav
Mniši s.r.o. Zabrušany
87,8 90,48 24 21 19 79,59 49 39 52 1,06 18 0,37 2 0,04 2 0 0 0
8. Hájek Zdeněk
Red Hornets Písty
87,8 76,92 16 13 10 68,75 32 22 34 1,06 11 0,34 3 0,09 7 1 0 0
9. Gasser Tomáš
Patrioti Ústí n/L.
87,2 75,00 16 12 9 65,52 29 19 31 1,07 17 0,59 2 0,07 6 0 0 0
10. Hampl Petr
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
87,0 81,25 24 16 13 75,68 37 28 45 1,22 11 0,30 0 0,00 6 0 0 0
11. Novák Petr
Bombarder Střelná
86,7 93,75 24 16 15 79,49 39 31 33 0,85 13 0,33 5 0,13 1 0 0 0
12. Koukal Petr
Václavák A Černčice
85,8 78,26 24 23 18 75,47 53 40 52 0,98 16 0,30 3 0,06 5 2 0 0
13. Zajíc Jan
Flyers Duo Most
85,6 86,96 24 23 20 87,50 48 42 39 0,81 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
14. Makarius Tomáš
Piráti B Louny
85,5 94,44 24 18 17 83,33 42 35 43 1,02 6 0,14 2 0,05 1 0 0 0
15. Pomahač Lukáš
50 NA 50 Litvínov
84,6 95,00 20 20 19 82,61 46 38 32 0,70 12 0,26 2 0,04 1 0 0 0
16. Roháč David
Tigers Lenešice
84,6 87,50 24 24 21 78,57 56 44 67 1,20 14 0,25 0 0,00 3 0 0 0
17. Zábranský Simon
Red Hornets Písty
84,3 66,67 16 12 8 64,29 28 18 43 1,54 11 0,39 3 0,11 4 0 0 0
18. Papežík Karel
Ložisková mafie A2 Pšov
83,4 75,00 16 16 12 65,85 41 27 46 1,12 19 0,46 5 0,12 6 0 0 0
19. Rajman Richard
Mexiko Chomutov
83,4 75,00 16 16 12 65,79 38 25 46 1,21 22 0,58 2 0,05 3 0 0 0
20. Kříž Miroslav
Bombarder Střelná
82,9 75,00 24 20 15 71,43 49 35 50 1,02 22 0,45 4 0,08 5 0 0 0
21. Macháček Petr
Black Death Budyně n/O.
82,1 91,67 24 24 22 83,02 53 44 29 0,55 9 0,17 2 0,04 0 1 0 0
22. Krotil Karel
Torzo B Bílina
81,5 86,96 24 23 20 77,78 54 42 57 1,06 13 0,24 1 0,02 1 0 0 0
23. Šlégr Tomáš
ZB Karakal Ročov
81,2 80,00 24 15 12 76,47 34 26 33 0,97 11 0,32 1 0,03 1 0 0 0
24. Dubický Josef
Sportklub Ohníč A
80,7 89,47 24 19 17 83,33 42 35 37 0,88 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
25. Václavík Marek
Těžké Váhy Liběšice
80,2 84,21 24 19 16 75,56 45 34 56 1,24 10 0,22 1 0,02 0 0 0 0
26. Veselý Antonín
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
80,0 86,36 24 22 19 74,55 55 41 71 1,29 14 0,25 1 0,02 0 0 0 0
27. Chuchel Jiří
Fešáci Dlažkovice
79,8 78,26 24 23 18 72,55 51 37 60 1,18 11 0,22 2 0,04 0 1 0 0
28. Kokeš Václav
Black Death Budyně n/O.
79,6 91,67 24 24 22 83,33 54 45 30 0,56 7 0,13 1 0,02 1 0 0 0
29. Mrázek Vladimír
Devils Žatec
79,2 95,00 24 20 19 81,25 48 39 30 0,63 11 0,23 0 0,00 0 0 0 0
30. Pech Jaroslav
Vlčáci Formani Duchcov
79,1 90,00 20 20 18 82,22 45 37 21 0,47 9 0,20 2 0,04 0 0 0 0
31. Kraus Karel 1993
Panoramix Klášterec n/O.
78,7 91,30 24 23 21 81,48 54 44 52 0,96 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
32. Jeremiáš Jiří
Piráti C Louny
78,7 90,00 24 20 18 84,44 45 38 29 0,64 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
33. Hrubý Miloš
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
78,4 75,00 24 24 18 72,73 55 40 61 1,11 13 0,24 2 0,04 1 1 0 0
34. Strunz Otto
Torzo B Bílina
78,1 77,27 24 22 17 71,70 53 38 54 1,02 18 0,34 1 0,02 1 1 0 0
35. Ševčík Radek 1974
Diesláci Proboštov
78,0 81,25 16 16 13 65,85 41 27 47 1,15 15 0,37 3 0,07 2 0 0 0
36. Pokorný Jaroslav
Tornádo Chomutov
77,9 82,61 24 23 19 71,70 53 38 46 0,87 20 0,38 0 0,00 1 0 0 0
37. Vencl David
Ztraceni Nový Bor
77,8 87,50 24 24 21 76,27 59 45 63 1,07 10 0,17 0 0,00 1 0 0 0
38. Bárta Stanislav
Tornádo Chomutov
77,5 79,17 24 24 19 72,73 55 40 49 0,89 22 0,40 0 0,00 0 0 0 0
39. Kvoch Tomáš
Bombarder Střelná
77,1 81,82 24 22 18 75,00 52 39 48 0,92 13 0,25 2 0,04 0 0 0 0
40. Jičínský Milan
Ježek Chomutov
77,0 79,17 24 24 19 71,43 56 40 52 0,93 11 0,20 4 0,07 3 0 0 0
41. Černák Ondřej
Zbouraní garážníci Nový Bor
76,5 81,25 24 16 13 78,38 37 29 35 0,95 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
42. Zajíc Martin
Arsenal A Most
76,3 95,65 24 23 22 89,80 49 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Chadima Kamil
Pointless Dobranov
76,1 79,17 24 24 19 75,44 57 43 57 1,00 11 0,19 1 0,02 1 0 0 0
44. Záhora Jan
Black Bears Benešov n/P.
75,9 68,75 16 16 11 62,16 37 23 47 1,27 15 0,41 0 0,00 1 1 0 0
45. Staško David
The Best Of Litoměřice
75,6 75,00 20 16 12 75,00 36 27 35 0,97 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
46. Kozák Pavel
Denisa Bohušovice n/O.
75,5 87,50 24 24 21 75,00 56 42 50 0,89 6 0,11 0 0,00 1 0 0 0
47. Kocourek Stanislav
Rokáč Most
75,4 83,33 24 24 20 77,78 54 42 29 0,54 11 0,20 2 0,04 0 0 0 0
48. Procházka Robert
Sporťáci Most
74,7 85,00 24 20 17 74,47 47 35 32 0,68 9 0,19 1 0,02 1 0 0 0
49. Zelmanovič Petr
Bohémové Most
74,6 75,00 16 16 12 60,98 41 25 43 1,05 14 0,34 2 0,05 5 0 0 0
50. Smolka Miroslav
U Havlů A Třebenice
74,5 91,67 12 12 11 75,86 29 22 13 0,45 4 0,14 0 0,00 2 0 0 0
51. Trousil Marek
Nervotoči na Pekárně
74,5 80,00 24 20 16 68,09 47 32 60 1,28 6 0,13 2 0,04 0 0 0 0
52. Pokorný Vlastimil
U Havlů A Třebenice
73,9 87,50 12 8 7 77,78 18 14 7 0,39 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
53. Grégr Pavel
Mimo provoz Lovosice
73,9 82,61 24 23 19 74,07 54 40 55 1,02 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
54. Krejza Drahoslav
Kingsman Písty
73,7 80,00 24 20 16 71,74 46 33 44 0,96 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
55. Hrubý Štěpán
Špuntíci 2011 B Most
73,3 92,31 24 13 12 69,44 36 25 33 0,92 11 0,31 0 0,00 0 0 0 0
56. Rouč Petr
Mexiko Chomutov
72,9 64,29 16 14 9 61,76 34 21 36 1,06 10 0,29 4 0,12 1 1 0 0
57. Sálus Václav
Na Ex Lom
72,7 83,33 16 12 10 80,77 26 21 14 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Kutzler Ludvík
Sever Litoměřice
72,7 80,00 24 20 16 71,43 49 35 39 0,80 13 0,27 0 0,00 1 0 0 0
59. Fojta František
Vikingové Litoměřice
72,3 70,00 20 20 14 63,83 47 30 61 1,30 8 0,17 1 0,02 1 1 0 0
60. Novák Jan
Tornádo Chomutov
72,1 66,67 24 24 16 64,29 56 36 73 1,30 18 0,32 1 0,02 0 0 0 0
61. Augustin Pavel
Grinhorn Úštek 2015
72,0 94,74 24 19 18 78,26 46 36 14 0,30 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
62. Braum Jan
Danielli Most
72,0 75,00 24 24 18 70,37 54 38 52 0,96 9 0,17 1 0,02 0 0 0 0
63. Viga Vladimír
Pijonýři B Litvínov
71,8 81,25 20 16 13 74,36 39 29 32 0,82 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
64. Šiler Milan
Chuligání Obušek Klášterec nad Ohří
71,6 100,00 24 24 24 84,21 57 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Ilenčíková Jana
Devils Žatec
71,5 75,00 24 12 9 76,92 26 20 17 0,65 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
66. Gonzorczyk Václav
U Lípy Výškov
71,3 81,82 24 22 18 70,91 55 39 39 0,71 16 0,29 0 0,00 0 0 0 0
67. Vican Daniel
Danielli Most
71,3 66,67 24 24 16 62,96 54 34 73 1,35 15 0,28 0 0,00 0 0 0 0
68. Smutný František
U Lípy Výškov
71,2 76,47 24 17 13 69,05 42 29 41 0,98 11 0,26 0 0,00 0 0 0 0
69. Adamec Jiří
Phoenix Ústí nad Labem
71,0 90,00 20 20 18 75,51 49 37 29 0,59 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
70. Holý Michael
Přeborníci Hrob
70,7 78,95 20 19 15 69,57 46 32 48 1,04 3 0,07 2 0,04 0 0 0 0
71. Lepič Radek
U Lípy Výškov
70,5 86,67 24 15 13 72,97 37 27 21 0,57 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
72. Hájek Jiří
The Best Of Litoměřice
70,4 80,00 20 10 8 73,91 23 17 15 0,65 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
73. Adelt Tomáš
Black Death Budyně n/O.
70,0 78,57 24 14 11 76,67 30 23 16 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
74. Blahník Roman
Kapitán Duchcov
70,0 75,00 24 24 18 70,37 54 38 44 0,81 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
75. Slavík Filip
Mexiko Chomutov
70,0 62,50 16 8 5 57,89 19 11 17 0,89 8 0,42 2 0,11 1 0 0 0
76. Novotný Jindřich
Liga vyjímečných Charvatce
69,8 72,73 24 22 16 66,67 51 34 44 0,86 13 0,25 0 0,00 1 0 0 0
77. Hvolka David
Predátoři Krupka
69,8 70,83 24 24 17 67,27 55 37 54 0,98 10 0,18 2 0,04 0 0 0 0
78. Rom Jaroslav
Mniši s.r.o. Zabrušany
69,8 65,22 24 23 15 64,71 51 33 50 0,98 12 0,24 0 0,00 3 0 0 0
79. Sihlovec Marek
Tigers Lenešice
69,7 66,67 24 12 8 58,62 29 17 30 1,03 8 0,28 1 0,03 1 1 0 0
80. Kozák Martin 1973
Fešáci Dlažkovice
69,5 70,59 24 17 12 63,41 41 26 40 0,98 12 0,29 1 0,02 1 0 0 0
81. Malý Vladimír
Těžké Váhy Liběšice
69,4 77,27 24 22 17 66,04 53 35 44 0,83 12 0,23 2 0,04 0 0 0 0
82. Jonica Martin
13. pramen Žatec
69,2 68,42 24 19 13 62,50 48 30 41 0,85 15 0,31 4 0,08 2 0 0 0
83. Zeman Josef
Predátoři Krupka
69,2 62,50 24 24 15 60,00 60 36 67 1,12 23 0,38 3 0,05 2 0 0 0
84. Zýka Dušan
Darts Club Žatec
69,0 56,25 16 16 9 61,54 39 24 39 1,00 11 0,28 3 0,08 2 1 0 0
85. Pecák Karel
Predators Chomutov
68,8 79,17 24 24 19 71,43 56 40 33 0,59 6 0,11 1 0,02 1 0 0 0
86. Košík Milan
Gambrinus žraloci Pokratice
68,8 75,00 24 24 18 68,42 57 39 47 0,82 9 0,16 2 0,04 0 0 0 0
87. Chmel David
ŠK Duha Jirkov
68,7 84,62 24 13 11 73,33 30 22 15 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
88. Šanda Zdeněk
Noční můry Most
68,7 80,00 20 20 16 72,34 47 34 31 0,66 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
89. Souček Michal
Čeští lvi Mimoň
68,7 73,91 24 23 17 69,81 53 37 53 1,00 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
90. Pilař Jiří
Mlamoj Darts A Most
68,7 66,67 24 24 16 61,67 60 37 64 1,07 20 0,33 1 0,02 2 0 0 0
91. Tomov Ladislav
Ložisková mafie C1 Pšov
68,6 78,26 24 23 18 71,43 56 40 43 0,77 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
92. Tkáč Petr
Motorest Liběšice
68,5 79,17 24 24 19 72,73 55 40 38 0,69 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
93. Dvořák Tomáš
Ložisková mafie C1 Pšov
67,6 80,95 24 21 17 70,59 51 36 30 0,59 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
94. Brand David
DC Krušnohorci Jirkov
67,6 79,17 24 24 19 70,69 58 41 39 0,67 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
95. Němec Zdeněk
Devils Žatec
67,4 78,57 24 14 11 70,97 31 22 16 0,52 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
96. Lastovka Marek
Hukot u pivovaru Klášterec n/O. - odstoupilo
67,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 5 0,26 4 0,21 0 0,00 0 1 0 0
97. Škárka Tomáš
Gumídci Litoměřice
67,0 75,00 24 24 18 66,67 57 38 46 0,81 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
98. Malár David
Mniši s.r.o. Zabrušany
66,4 71,43 24 21 15 60,38 53 32 48 0,91 15 0,28 3 0,06 0 0 0 0
99. Rulf Václav
VP Evaň
66,4 69,57 24 23 16 61,82 55 34 63 1,15 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
100. Boor Jan
U Havlů A Třebenice
66,2 83,33 12 12 10 72,41 29 21 11 0,38 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
101. Kroček Martin
DC Kaplička Jirkov
65,9 75,00 24 20 15 67,35 49 33 37 0,76 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
102. Vlček Michal 1987
Dobrodruzi Litvínov
65,9 70,83 24 24 17 62,30 61 38 61 1,00 13 0,21 2 0,03 0 0 0 0
103. Ďurča Miroslav
Slepýši z Kopečku Děčín
65,6 83,33 24 12 10 65,63 32 21 21 0,66 4 0,13 2 0,06 0 0 0 0
104. Ševčík Martin 1997
Tigers Lenešice
65,6 66,67 24 18 12 62,79 43 27 42 0,98 9 0,21 1 0,02 0 0 0 0
105. Kerešťan Petr
Mlýnecký Zerra
65,0 79,17 24 24 19 68,97 58 40 32 0,55 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
106. Šulc Václav
Mlamoj Darts A Most
65,0 62,50 24 24 15 61,11 54 33 59 1,09 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
107. Maliňák Roman
Věčná žízeň Lipno
64,9 79,17 24 24 19 71,93 57 41 22 0,39 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
108. Vojtěch Vladimír
Sporťáci s.r.o. Jirkov
64,9 75,00 24 24 18 68,42 57 39 35 0,61 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
109. Ungr Václav
Šutráci B Oldřichov
64,9 75,00 24 16 12 72,97 37 27 13 0,35 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
110. Dolejší Dana
EKS - Neuděláš nic Most
64,6 75,00 28 24 18 67,80 59 40 43 0,73 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
111. Lekeš Lubomil
U Lípy Výškov
64,6 66,67 24 18 12 65,85 41 27 30 0,73 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
112. Gvizd Tomáš
Bláža Team Kravaře
64,5 66,67 24 24 16 58,33 60 35 68 1,13 13 0,22 2 0,03 0 0 0 0
113. Kubín Milan
Sršni Dobranov
64,4 75,00 24 24 18 71,93 57 41 19 0,33 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
114. Kurek Jan
Ztraceni Nový Bor
64,4 66,67 24 24 16 64,91 57 37 53 0,93 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
115. Krejčí Jan
Druhý dech Bílina
64,3 72,73 24 22 16 70,59 51 36 20 0,39 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
116. Kalášek Jiří
Kanec Most
64,2 81,25 16 16 13 77,78 36 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Rychlý Luboš
Katapult Hvězda A Unčín
64,0 78,95 24 19 15 66,67 48 32 32 0,67 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
118. Derevlanyj Roman
Predátoři Heřmanice
63,8 75,00 24 16 12 64,86 37 24 24 0,65 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
119. Černý Roman
Zálesáci Chomutov
63,8 69,23 24 13 9 65,63 32 21 32 1,00 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
120. Piller Václav
Hrušky Litvínov
63,6 75,00 24 24 18 64,41 59 38 39 0,66 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
121. Tichý Josef
Darts Club Žatec
63,6 50,00 16 16 8 53,85 39 21 36 0,92 20 0,51 1 0,03 2 0 0 0
122. Karásek Tomáš
Diesláci Proboštov
63,5 62,50 16 16 10 57,50 40 23 42 1,05 6 0,15 1 0,03 3 0 0 0
123. Doksanský Jan
Korf Dubí
63,3 75,00 28 20 15 58,82 51 30 47 0,92 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
124. Dundr Martin
Odyssea Litvínov
63,2 75,00 16 8 6 73,68 19 14 4 0,21 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
125. Gaži Martin
Black Sheep Benešov n/P.
63,1 83,33 24 24 20 72,88 59 43 13 0,22 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
126. Zenko Jaroslav 1965
Vydle Jirkov
62,8 68,75 24 16 11 58,97 39 23 41 1,05 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
127. Němec Vladislav
Nervotoči na Pekárně
62,7 68,75 24 16 11 62,16 37 23 27 0,73 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
128. Finferle Jan
Sokol Formani B Liběchov
62,5 83,33 24 12 10 75,00 28 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
129. Krumpolec Petr
Black Wolves Benešov n/P.
62,5 62,50 24 24 15 60,00 55 33 43 0,78 14 0,25 1 0,02 0 0 0 0
130. Vicanová Karla
Splašený koně Most
62,5 61,11 24 18 11 63,64 44 28 40 0,91 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
131. Sičák Jiří
Bakaláři Snědovice
62,5 58,33 24 24 14 57,89 57 33 66 1,16 12 0,21 1 0,02 0 0 0 0
132. Bučková Kateřina
Na Ex Lom
62,3 83,33 16 12 10 70,97 31 22 7 0,23 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
133. Gráfek Martin
1. DC Litoměřice
62,3 66,67 24 24 16 64,29 56 36 41 0,73 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
134. Veleba Květoslav
Vlčáci Formani Duchcov
62,2 75,00 20 20 15 69,57 46 32 17 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
135. Horváth Filip
Sporťáci Most
62,2 72,22 24 18 13 65,22 46 30 27 0,59 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
136. Fojtík Kamil
Pijonýři A Litvínov
62,2 70,83 28 24 17 61,90 63 39 41 0,65 15 0,24 1 0,02 1 0 0 0
137. Vlček Patrik
Mniši s.r.o. Zabrušany
62,2 66,67 24 21 14 63,27 49 31 42 0,86 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
138. Pořízek Jan
Predátoři Heřmanice
62,0 77,27 24 22 17 66,67 54 36 26 0,48 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
139. Kočič Roman
DC Krušnohorci Jirkov
61,8 66,67 24 15 10 57,50 40 23 34 0,85 8 0,20 4 0,10 0 0 0 0
140. Dvořák Antonín
P.P. Petrom Kadaň
61,8 56,25 24 16 9 53,85 39 21 38 0,97 16 0,41 1 0,03 0 0 0 0
141. Vokoun Martin
Hrobaři Charvatce
61,5 77,78 20 18 14 65,96 47 31 23 0,49 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
142. Bžochová Vladislava
Šutráci B Oldřichov
61,3 75,00 24 16 12 64,10 39 25 22 0,56 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
143. Belanský Josef
Zbouraní garážníci Nový Bor
61,3 56,52 24 23 13 56,60 53 30 64 1,21 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
144. Švarha Antonín
VP Evaň
61,1 66,67 24 18 12 60,00 45 27 38 0,84 7 0,16 0 0,00 1 0 0 0
145. Vojar Petr
Důchodci Synot Žatec
61,0 76,19 24 21 16 68,75 48 33 12 0,25 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
146. Zábojník Antonín
ŠK Kadaň
61,0 75,00 20 16 12 65,85 41 27 11 0,27 4 0,10 0 0,00 3 0 0 0
147. Šulc Robert
Sporťáci s.r.o. Jirkov
61,0 68,75 24 16 11 63,41 41 26 35 0,85 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
148. Večeře Miroslav
Sympaťáci Podbořany
60,9 75,00 24 24 18 67,86 56 38 19 0,34 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
149. Bartoš Zdeněk
Vetřelci z Roudnice nad Labem
60,9 68,42 20 19 13 64,44 45 29 22 0,49 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
150. Stach Jaroslav
Viktoria Synot Žatec
60,8 75,00 20 12 9 73,08 26 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
151. Mülling Jan
Ložisková mafie A1 Pšov
60,8 59,09 24 22 13 56,60 53 30 48 0,91 15 0,28 1 0,02 0 0 0 0
152. Jelínek Jan
EKS - Neuděláš nic Most
60,7 73,08 28 26 19 63,93 61 39 32 0,52 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
153. Baláž Kamil
Arsenal A Most
60,4 79,17 24 24 19 73,21 56 41 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Kolář Libor
Slepýši z Kopečku Děčín
60,4 77,78 24 18 14 68,09 47 32 24 0,51 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
155. Vondráček Petr
Tigers Lenešice
60,4 59,09 24 22 13 60,38 53 32 44 0,83 11 0,21 1 0,02 0 0 0 0
156. David Karel
Satani Lom
60,4 54,17 24 24 13 55,36 56 31 62 1,11 13 0,23 0 0,00 1 0 0 0
157. Navrátil Jaroslav
Šutráci A Oldřichov
60,3 64,29 24 14 9 62,50 32 20 22 0,69 1 0,03 2 0,06 0 0 0 0
158. Čížek Zdeněk 1982
Black Cat Výškov
60,3 54,17 24 24 13 50,82 61 31 81 1,33 19 0,31 1 0,02 0 0 0 0
159. Kuchta Miroslav
Bídné stroje Most
60,2 65,00 24 20 13 58,70 46 27 32 0,70 4 0,09 1 0,02 0 1 0 0
160. Markvart Václav
Klikaři Litvínov
60,2 60,00 24 20 12 59,57 47 28 38 0,81 9 0,19 1 0,02 0 0 0 0
161. Franta Vladimír
Pointless Dobranov
60,0 69,23 24 13 9 62,50 32 20 20 0,63 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
162. Horák František
Maséři Luna Litoměřice
59,8 77,27 24 22 17 72,00 50 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Kitzberger Tomáš
50 NA 50 Litvínov
59,8 72,22 20 18 13 65,91 44 29 20 0,45 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
164. Mžourek Oldřich
Sever Litoměřice
59,8 68,18 24 22 15 62,50 56 35 39 0,70 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
165. Berg Martin
Dobrodruzi Litvínov
59,8 66,67 24 24 16 62,07 58 36 49 0,84 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
166. Barták Stanislav
Na Rozcestí Podbořany A
59,6 75,00 24 12 9 71,43 28 20 2 0,07 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
167. Novotný Josef
Panoramix Klášterec n/O.
59,5 75,00 24 16 12 68,42 38 26 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
168. Horváth Roman
Cihláři Žatec
59,4 75,00 16 16 12 72,22 36 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Čížek František
Devils Žatec
59,4 71,43 24 14 10 67,65 34 23 11 0,32 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
170. Moučka Daniel
Těžké Váhy Liběšice
59,4 60,00 24 20 12 57,14 49 28 36 0,73 14 0,29 1 0,02 0 0 0 0
171. Juris Jan
Bídné stroje Most
59,3 65,22 24 23 15 60,71 56 34 37 0,66 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
172. Holý Miloš
Václavák A Černčice
59,3 57,89 24 19 11 58,14 43 25 36 0,84 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
173. Bešta Ladislav
Tep Darts s.r.o. Dubí
59,3 56,25 24 16 9 57,50 40 23 45 1,13 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
174. Stoklasa Jiří
Litoměřičtí Šamani
59,1 68,18 24 22 15 62,96 54 34 28 0,52 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
175. Žák Jan
Motorest Liběšice
59,1 64,29 24 14 9 62,86 35 22 22 0,63 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
176. Rajniš Roman
Piráti A Louny
59,0 64,29 28 28 18 61,76 68 42 44 0,65 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
177. Janoušek Petr
Predators Chomutov
58,9 73,68 24 19 14 61,70 47 29 26 0,55 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
178. Hála Jan
Devils Žatec
58,9 66,67 24 12 8 60,71 28 17 24 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Holý Petr
Na šrot Libořice
58,8 77,78 24 18 14 72,09 43 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Kuriljak Marek
Šutráci A Oldřichov
58,7 65,00 24 20 13 55,77 52 29 49 0,94 7 0,13 2 0,04 0 0 0 0
181. Roháč Marek
Tigers Lenešice
58,7 55,56 24 18 10 55,56 45 25 47 1,04 11 0,24 0 0,00 0 0 0 0
182. Dlouhý Miroslav
Gigant team Krásný Dvůr
58,5 70,83 24 24 17 62,30 61 38 37 0,61 2 0,03 1 0,02 1 0 0 0
183. Nikl Petr
Buldogs 06 Libochovice
58,5 70,00 24 20 14 62,26 53 33 43 0,81 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
184. Sálus Luboš
Na Ex Lom
58,5 69,23 16 13 9 64,71 34 22 26 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Buka Karel
Diesláci Proboštov
58,3 43,75 16 16 7 47,50 40 19 38 0,95 12 0,30 1 0,03 1 1 1 0
186. Jartymyk Ladislav
Pointless Dobranov
58,1 66,67 24 18 12 62,79 43 27 25 0,58 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
187. Hlous Tomáš
Katapult Hvězda A Unčín
58,1 60,87 24 23 14 61,11 54 33 37 0,69 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
188. Hanzlík Walter
Denisa Bohušovice n/O.
58,1 58,33 24 24 14 56,90 58 33 60 1,03 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
189. Čepelák Zdeněk
Pijonýři B Litvínov
58,0 70,00 20 20 14 63,27 49 31 27 0,55 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
190. Mairichová Barbora
Druhý dech Bílina
57,9 68,18 24 22 15 62,07 58 36 33 0,57 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
191. Heřman Tomáš
ÚPM Schooters Sukorady
57,8 68,75 20 16 11 62,16 37 23 22 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Lisec Václav
ÚPM Schooters Sukorady
57,8 68,42 20 19 13 60,87 46 28 28 0,61 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
193. Kunst Roman
Ztraceni Nový Bor
57,8 60,00 24 20 12 60,00 45 27 33 0,73 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
194. Řepa Michael
ÚPM Schooters Sukorady
57,6 68,75 20 16 11 59,52 42 25 36 0,86 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
195. Luxa Pavel
Osada Jirkov
57,4 80,00 20 20 16 61,11 54 33 27 0,50 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
196. Haraus Jiří
Zetor Libčeves
57,4 79,17 24 24 19 68,97 58 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Cink Jan
Sportklub Ohníč B
57,3 66,67 20 18 12 63,41 41 26 15 0,37 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
198. Přenosil Jiří
Klikaři Litvínov
57,2 58,33 24 24 14 56,67 60 34 53 0,88 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
199. Stýblo Vladimír
ŠK Duha Jirkov
57,1 76,92 24 13 10 65,71 35 23 15 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. Dlouhá Radka
Gigant team Krásný Dvůr
57,1 73,33 24 15 11 63,16 38 24 16 0,42 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
201. Koláčný Michal
Sporťáci Most
57,1 60,00 24 20 12 57,14 49 28 41 0,84 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
202. Benda Miroslav
Piráti na Růžku Bystřany
57,0 75,00 24 24 18 62,30 61 38 22 0,36 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
203. Bureš Karel
The Best Of Litoměřice
56,9 65,00 20 20 13 61,22 49 30 28 0,57 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
204. Bartušek Josef
Sever Litoměřice
56,9 55,56 24 18 10 54,76 42 23 35 0,83 8 0,19 1 0,02 0 0 0 0
205. Roušar Pavel
Zálesáci Chomutov
56,8 61,11 24 18 11 63,41 41 26 18 0,44 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
206. Mrkvička Miroslav
Snajpři Bílina
56,5 70,00 20 20 14 62,50 48 30 14 0,29 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
207. Kulišan Jan
Bídné stroje Most
56,5 70,00 24 20 14 58,82 51 30 27 0,53 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
208. Círus David
Prezidenti Horní Řepčice
56,5 58,33 24 24 14 56,14 57 32 50 0,88 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
209. Šteflík Václav
Odyssea Litvínov
56,4 68,75 16 16 11 64,10 39 25 14 0,36 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
210. Oroski Pavel 1966
Trojky vidle Měrunice
56,4 62,50 28 24 15 58,93 56 33 32 0,57 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
211. Franc Jan
Zelenáči Prosetice
56,4 59,09 24 22 13 54,72 53 29 45 0,85 6 0,11 2 0,04 0 0 0 0
212. Audy Augustin
Čeští lvi Mimoň
56,4 55,00 24 20 11 59,57 47 28 40 0,85 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
213. Drapák Zdeněk
Sokol Formani B Liběchov
56,3 80,00 24 20 16 68,63 51 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Weiner Rudolf
Sportklub Ohníč A
56,2 60,00 24 15 9 58,82 34 20 22 0,65 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
215. Hakl Petr
Prezidenti Horní Řepčice
56,1 66,67 24 24 16 59,02 61 36 37 0,61 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
216. Rödl Martin
Oceloti Most
56,1 65,22 24 23 15 61,02 59 36 24 0,41 8 0,14 2 0,03 0 0 0 0
217. Procházka Jaroslav
Nemesis Dobranov
56,1 62,50 24 16 10 56,10 41 23 39 0,95 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
218. Zázvorka Bedřich
Mexiko Chomutov
56,1 50,00 16 16 8 50,00 38 19 36 0,95 10 0,26 2 0,05 0 0 0 0
219. Vašek Pavel
Vetřelci z Roudnice nad Labem
56,0 65,00 20 20 13 60,42 48 29 23 0,48 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
220. Čížkovský Zdeněk
Gigant team Krásný Dvůr
56,0 65,00 24 20 13 60,38 53 32 36 0,68 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
221. Fraňo Roman
Magistři Duo Most
56,0 62,50 16 16 10 60,00 40 24 30 0,75 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
222. Blasius Petr
Predátoři Krupka
55,9 55,00 24 20 11 56,86 51 29 40 0,78 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
223. Kozmon František
Hrozen B Ploskovice
55,8 70,83 24 24 17 62,90 62 39 24 0,39 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
224. Pilnáčková Kateřina
13. pramen Žatec
55,8 62,50 24 24 15 58,33 60 35 33 0,55 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
225. Fryšný Daniel
Pivoni Čížkovice
55,7 65,00 24 20 13 63,04 46 29 14 0,30 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
226. Havrila Miroslav
Druhý dech Bílina
55,7 64,71 24 17 11 61,90 42 26 15 0,36 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
227. Kopřiva Petr
Vydle Jirkov
55,5 58,33 24 24 14 53,45 58 31 63 1,09 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
228. Rychlý Pavel
Šutráci A Oldřichov
55,4 62,50 24 24 15 58,93 56 33 22 0,39 6 0,11 2 0,04 0 0 0 0
229. Bašus Roman
Devils Žatec
55,4 58,33 24 12 7 57,14 28 16 20 0,71 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
230. Tesař Jaroslav
Snajpři Bílina
55,3 69,23 20 13 9 66,67 30 20 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
231. Trojovský Petr
Mlamoj Darts B Most
55,2 75,00 16 12 9 57,58 33 19 20 0,61 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
232. Karlovský Josef
Blue Sharks Libočany
55,2 65,00 24 20 13 62,50 48 30 16 0,33 2 0,04 0 0,00 1 0 0 0
233. Šulcová Jiřina
Magistři Duo Most
55,2 62,50 16 8 5 61,90 21 13 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
234. Zajíc Tomáš
Ložisková mafie A1 Pšov
55,2 60,87 24 23 14 56,90 58 33 37 0,64 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
235. Podhola Karel
Bombarder Střelná
55,2 58,33 24 12 7 54,84 31 17 24 0,77 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
236. Záleský Martin
Liga vyjímečných Charvatce
55,0 60,87 24 23 14 55,56 54 30 30 0,56 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
237. Urban Jaroslav
Sršni Vědlice
54,9 60,00 24 20 12 52,83 53 28 49 0,92 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
238. Anderle Václav
U Havlů A Třebenice
54,8 66,67 12 12 8 62,07 29 18 9 0,31 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
239. Švamberg Pavel
Sportklub Ohníč B
54,8 64,71 20 17 11 60,00 40 24 16 0,40 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
240. Pavlo Michal
Denisa Bohušovice n/O.
54,8 62,50 24 24 15 54,84 62 34 55 0,89 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
241. Weiss Lukáš
Trojky vidle Měrunice
54,7 64,29 28 14 9 61,11 36 22 16 0,44 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
242. Horčík Vojtěch
Hrozen B Ploskovice
54,7 62,50 24 24 15 56,45 62 35 33 0,53 10 0,16 2 0,03 0 0 0 0
243. Rjabec Vlastimil
Camino Kadaň
54,6 78,57 24 14 11 67,57 37 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Huml Jiří
Patrioti Ústí n/L.
54,5 50,00 16 16 8 50,00 42 21 30 0,71 12 0,29 2 0,05 2 0 0 0
245. Beránek Miroslav 1961
Šipková růže Jirkov
54,3 70,83 24 24 17 66,07 56 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Sunkovský Ivan 1981
Pivoni Čížkovice
54,3 60,00 24 15 9 57,14 35 20 17 0,49 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
247. Kuda Jan
Pod tribunou Most
54,2 72,73 24 22 16 66,04 53 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Andraško Jan
Dřeváci Budyně n/O.
54,2 69,57 24 23 16 65,38 52 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Opočenský Vratislav
Ústředna Bílina
54,1 66,67 16 12 8 65,52 29 19 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Kopecký Václav
Hrozen B Ploskovice
54,1 58,33 24 24 14 58,93 56 33 29 0,52 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
251. Schlögl Petr
Tornádo Chomutov
54,1 54,17 24 24 13 55,56 54 30 41 0,76 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
252. Pfeiferová Andrea
Piráti C Louny
53,9 60,87 24 23 14 56,14 57 32 35 0,61 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
253. Kotner Karel
Špuntíci 2011 B Most
53,8 65,00 24 20 13 58,49 53 31 29 0,55 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
254. Beneš Martin
Kameňáci Libořice
53,8 63,16 20 19 12 60,00 45 27 19 0,42 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
255. Stejskal Petr
Torzo B Bílina
53,8 52,63 24 19 10 55,32 47 26 41 0,87 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
256. Reichl Vít
Gumídci Litoměřice
53,7 54,17 24 24 13 55,93 59 33 45 0,76 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
257. Kout Jiří
Prezidenti Horní Řepčice
53,5 60,00 24 20 12 55,77 52 29 37 0,71 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
258. Loos Petr 1965
50 NA 50 Litvínov
53,4 65,00 20 20 13 59,57 47 28 18 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
259. Hájek Pavel
Motorest Liběšice
53,3 60,87 24 23 14 58,18 55 32 29 0,53 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
260. Kučera Karel
Acrus Litoměřice
53,2 66,67 20 12 8 60,71 28 17 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
261. Pálek Josef 1967
Marný Lovosice
53,2 63,64 20 11 7 57,14 28 16 18 0,64 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
262. Homolka Radek
Danielli Most
53,0 58,33 24 12 7 60,00 30 18 12 0,40 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
263. Vejmola Vladimír
ZOO Lahošť
52,9 62,50 24 24 15 63,64 55 35 7 0,13 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
264. Mach Petr
Šutráci A Oldřichov
52,9 53,33 24 15 8 54,29 35 19 30 0,86 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
265. Čížek Zdeněk 1956
U Lípy Výškov
52,8 55,56 24 18 10 55,81 43 24 25 0,58 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
266. Hampejs Vladimír
Podboráci Hořany
52,5 73,91 28 23 17 63,16 57 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Bizoň Martin
Sympaťáci Podbořany
52,5 68,18 24 22 15 60,71 56 34 13 0,23 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
268. Hlavatý Petr
Čeští lvi Mimoň
52,5 60,87 24 23 14 55,93 59 33 35 0,59 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
269. Turan Václav 1973
VP Evaň
52,5 57,14 24 21 12 53,85 52 28 25 0,48 12 0,23 0 0,00 0 0 0 0
270. Fišerová Štěpánka
Gumídci Litoměřice
52,5 54,55 24 22 12 55,77 52 29 27 0,52 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
271. Skřipský Stanislav
Ložisková mafie A2 Pšov
52,5 50,00 16 16 8 52,50 40 21 31 0,78 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
272. Linhart Jiří
Predátoři Heřmanice
52,4 64,29 24 14 9 57,58 33 19 11 0,33 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
273. Štrba Vlastislav
DC Kaplička Jirkov
52,4 62,50 24 24 15 60,34 58 35 20 0,34 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
274. Kolman Karel
Zelenáči Prosetice
52,4 56,25 24 16 9 57,14 42 24 23 0,55 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
275. Baszó Radomír
Piráti C Louny
52,4 56,25 24 16 9 56,76 37 21 20 0,54 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
276. Raichl Vlastislav
Bombarder Střelná
52,3 58,33 24 12 7 51,61 31 16 29 0,94 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
277. Čechák Jaromír
Sportklub Ohníč B
52,2 70,00 20 10 7 62,96 27 17 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
278. Pavlík Michal
Maséři Luna Litoměřice
52,2 69,57 24 23 16 63,64 55 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Herzina Roman
Herzinovci u 999 Krupka
52,2 66,67 24 24 16 62,96 54 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Kutzler Martin
Cowhand Dušníky
52,2 66,67 24 24 16 62,96 54 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
281. Kopřiva Lubomír
Phoenix Ústí nad Labem
52,2 60,00 20 15 9 56,76 37 21 21 0,57 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
282. Holub Ruslan
Zelenáči Prosetice
52,2 50,00 24 16 8 51,22 41 21 41 1,00 3 0,07 2 0,05 0 0 0 0
283. Fára Kamil
Bláža Team Kravaře
52,2 50,00 24 16 8 51,11 45 23 44 0,98 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
284. Bradáč Marek
Zálesáci Chomutov
52,1 58,82 24 17 10 54,76 42 23 28 0,67 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
285. Hapiák Patrik
Nemesis Dobranov
52,1 57,14 24 14 8 51,52 33 17 19 0,58 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
286. Holub Martin
Ložisková mafie A2 Pšov
52,1 43,75 16 16 7 46,15 39 18 36 0,92 14 0,36 0 0,00 0 0 0 0
287. Funk David
Cowhand Dušníky
52,0 75,00 24 16 12 60,98 41 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
288. Hajný Milan
Dřeváci Budyně n/O.
52,0 65,22 24 23 15 62,75 51 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Lifka Kamil
Ústředna Bílina
52,0 64,29 16 14 9 60,00 35 21 14 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Koutský Václav
Sršni Slavětín
52,0 58,33 24 24 14 56,67 60 34 32 0,53 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
291. Šefl Martin
Dobrodruzi Litvínov
51,9 54,17 24 24 13 54,39 57 31 34 0,60 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
292. Hlaváček Petr 1974
Piráti A Louny
51,9 50,00 28 16 8 51,35 37 19 17 0,46 12 0,32 0 0,00 0 0 0 0
293. Šrédl Jan
Patrioti Ústí n/L.
51,9 37,50 16 16 6 43,24 37 16 37 1,00 15 0,41 1 0,03 0 0 0 0
294. Marek Miroslav 1976
Věčná žízeň Lipno
51,7 71,43 24 14 10 58,33 36 21 11 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Sklenář Lukáš
Nervotoči B. Most
51,7 62,50 16 16 10 60,98 41 25 17 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Kulhánek Karel
Gigant team Krásný Dvůr
51,7 53,85 24 13 7 51,72 29 15 20 0,69 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
297. Jäger Stanislav 1989
Black Wolves Benešov n/P.
51,5 50,00 24 24 12 52,46 61 32 43 0,70 12 0,20 1 0,02 0 0 0 0
298. Jindra David
Ložisková mafie A2 Pšov
51,5 33,33 16 12 4 38,46 26 10 24 0,92 7 0,27 2 0,08 3 0 0 0
299. Šnírer Milan
Arsenal A Most
51,4 71,43 24 14 10 62,86 35 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Ligas Miroslav
Marný Lovosice
51,4 53,33 20 15 8 48,65 37 18 30 0,81 5 0,14 0 0,00 1 0 0 0
301. Laštovka Václav
Na Ex Lom
51,3 62,50 16 16 10 58,97 39 23 15 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Hedánková Kateřina
Mimo provoz Lovosice
51,3 50,00 24 22 11 51,92 52 27 47 0,90 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
303. Musial Jan
Dobrodruzi Litvínov
51,3 50,00 24 20 10 52,08 48 25 34 0,71 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
304. Bělohoubek Petr
Grinhorn Úštek 2015
51,2 62,50 24 24 15 59,32 59 35 20 0,34 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
305. Mostecký Petr
Slepýši z Kopečku Děčín
51,2 61,11 24 18 11 57,14 42 24 12 0,29 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
306. Dáňa Radek
Trojky vidle Měrunice
51,1 55,00 28 20 11 51,06 47 24 31 0,66 2 0,04 0 0,00 2 0 0 0
307. Srb Petr
A je to Chomutov
51,0 70,59 24 17 12 61,90 42 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Kříž Josef
Predators Chomutov
51,0 58,82 24 17 10 54,76 42 23 23 0,55 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
309. Glogovský František 1957
Splašený koně Most
51,0 54,17 24 24 13 50,85 59 30 44 0,75 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
310. Janda Václav
P.P. Petrom Kadaň
51,0 50,00 24 24 12 49,21 63 31 45 0,71 13 0,21 1 0,02 2 0 0 0
311. Till Radek
Norci z Astry Česká Lípa
50,9 70,59 24 17 12 62,79 43 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Čečelický Karel
Kanec Most
50,9 66,67 16 9 6 63,64 22 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Brabec Milan
ŠK Duha Jirkov
50,9 63,64 24 22 14 60,71 56 34 15 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
314. Bohata Petr
DC Kaplička Jirkov
50,9 54,55 24 22 12 58,18 55 32 26 0,47 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
315. Koutný Marek
Bláža Team Kravaře
50,9 52,17 24 23 12 45,45 55 25 47 0,85 9 0,16 2 0,04 0 0 0 0
316. Tibitanzl Lukáš
The Best Of Litoměřice
50,9 50,00 20 18 9 57,78 45 26 29 0,64 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
317. Adamus David
Hrobaři Charvatce
50,8 64,29 20 14 9 53,85 39 21 24 0,62 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
318. Beständig Jan
Bláža Team Kravaře
50,8 60,00 24 15 9 52,78 36 19 17 0,47 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
319. Bírovka Adam
Slavoj Kopeček Děčín
50,8 57,89 24 19 11 58,33 48 28 17 0,35 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
320. Holub Miroslav
Piráti B Louny
50,8 56,52 24 23 13 55,93 59 33 36 0,61 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
321. Kilárský Petr
Satani Lom
50,8 50,00 24 20 10 48,98 49 24 41 0,84 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
322. Čarneg Karel
Bohémové Most
50,8 50,00 16 10 5 44,00 25 11 24 0,96 5 0,20 1 0,04 0 0 0 0
323. Dostál Petr
Ložisková mafie A1 Pšov
50,8 41,67 24 24 10 45,28 53 24 59 1,11 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
324. Waldhauserová Naděžda
Šutráci B Oldřichov
50,7 58,33 24 24 14 57,63 59 34 27 0,46 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
325. Kasl Mojmír
Kotelníci 700 B Most
50,6 54,55 24 22 12 55,77 52 29 22 0,42 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
326. Žahour Petr
Osada Jirkov
50,6 50,00 20 12 6 51,61 31 16 15 0,48 10 0,32 0 0,00 0 0 0 0
327. Kodejška Vladimír
Rumové pralinky Krauska Dubí
50,5 68,75 20 16 11 58,14 43 25 11 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
328. Fanta Miroslav
Vikingové Litoměřice
50,5 50,00 20 18 9 51,22 41 21 29 0,71 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
329. Dokoupil Milan
Vylitý kopyta Žatec
50,4 55,00 24 20 11 54,00 50 27 29 0,58 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
330. Novák Rastislav
Piráti A Podbořany
50,3 66,67 24 24 16 62,71 59 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Šalát Marek
Vyprahlo A Čáslavka
50,3 66,67 24 24 16 55,93 59 33 9 0,15 2 0,03 1 0,02 1 0 0 0
332. Bárta Zbyněk
Věčná žízeň Lipno
50,3 66,67 24 12 8 56,67 30 17 8 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
333. Fajkus Jiří
Black Death Budyně n/O.
50,3 64,29 24 14 9 59,46 37 22 7 0,19 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
334. Šnajberk René
Ježek Chomutov
50,3 53,33 24 15 8 55,26 38 21 26 0,68 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
335. Krob Jiří
Václavák A Černčice
50,3 53,33 24 15 8 50,00 36 18 21 0,58 4 0,11 2 0,06 0 0 0 0
336. Jahoda Michal
Norci z Astry Česká Lípa
50,2 65,00 24 20 13 60,87 46 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Fořt Jiří
Pijonýři B Litvínov
50,2 60,00 20 20 12 58,70 46 27 10 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
338. Skopař Petr
Kozí Dech Most
50,0 70,00 16 10 7 57,69 26 15 4 0,15 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
339. Sůra Jiří
Black Eagles Benešov n/Pl.
50,0 66,67 24 15 10 63,16 38 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Rys Petr
Osada Jirkov
50,0 60,00 20 10 6 54,17 24 13 7 0,29 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
341. Kaňuk Marek
Šipka sem, šipka tam Jirkov
50,0 55,56 24 18 10 52,17 46 24 34 0,74 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
342. Sloup Václav
ÚPM Schooters Sukorady
50,0 52,63 20 19 10 53,33 45 24 27 0,60 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
343. Svoboda Jaroslav
Piráti B Louny
49,7 58,33 24 24 14 54,10 61 33 26 0,43 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
344. Bláha Jan
Gambrinus žraloci Pokratice
49,7 50,00 24 12 6 48,28 29 14 26 0,90 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
345. Pečený Livin
Hrozen A Ploskovice
49,5 66,67 24 24 16 62,30 61 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Kohutka Jiří
Grinhorn Úštek 2015
49,5 63,64 24 22 14 55,36 56 31 20 0,36 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
347. Procházka Jakub
Ložisková mafie C1 Pšov
49,5 60,00 24 15 9 55,26 38 21 13 0,34 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
348. Tauchman Miroslav
Norci z Astry Česká Lípa
49,3 61,11 24 18 11 61,90 42 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Suchan Michal
Chachaři Bohušovice n/O.
49,3 55,00 20 20 11 53,33 45 24 19 0,42 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
350. Vrzák Miroslav
Pijonýři A Litvínov
49,1 55,00 28 20 11 52,17 46 24 23 0,50 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
351. Týmr Lukáš
Čoudovna Vroutek
49,0 50,00 24 12 6 54,84 31 17 14 0,45 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
352. Pusch Petr
Vlčáci Formani Duchcov
48,9 55,56 20 18 10 59,09 44 26 13 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
353. Čechlovský Josef 1976
Cihláři Žatec
48,7 62,50 16 16 10 61,54 39 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Jäger Stanislav 1961
Black Eagles Benešov n/Pl.
48,7 60,00 24 20 12 61,70 47 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Švorc Vladimír
Ryky Centrál Česká Lípa
48,7 56,25 20 16 9 52,63 38 20 18 0,47 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
356. Kuzár Petr
Katapult Hvězda A Unčín
48,7 50,00 24 24 12 50,82 61 31 40 0,66 7 0,11 0 0,00 1 0 0 0
357. Pavlík Jiří
Pointless Dobranov
48,7 42,86 24 14 6 45,16 31 14 19 0,61 8 0,26 0 0,00 1 0 0 0
358. Malhaus Ladislav
Mamlas Team Heřmanov
48,6 66,67 24 24 16 59,32 59 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Šabouk Jindřich
Satani Lom
48,6 44,44 24 18 8 47,73 44 21 36 0,82 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
360. Wiesinger Tomáš
13. pramen Žatec
48,5 45,83 24 24 11 47,17 53 25 38 0,72 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
361. Pavlík Roman
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
48,4 54,17 24 24 13 50,00 62 31 46 0,74 1 0,02 2 0,03 0 0 0 0
362. Keprta Martin
Piráti A Louny
48,3 47,37 28 19 9 45,83 48 22 35 0,73 12 0,25 0 0,00 0 0 0 0
363. Zenko Jaroslav 1987
DC Kaplička Jirkov
48,1 58,33 24 12 7 56,25 32 18 9 0,28 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
364. Ondřejec Lukáš
Šipka sem, šipka tam Jirkov
48,1 53,33 24 15 8 50,00 36 18 19 0,53 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
365. Jašík Josef
Herzinovci u 999 Krupka
47,9 66,67 24 24 16 59,68 62 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Štěpánek Martin
Slepýši z Kopečku Děčín
47,8 57,14 24 14 8 56,76 37 21 12 0,32 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
367. Csáno Dušan
DC Kaplička Jirkov
47,7 57,14 24 14 8 57,14 35 20 11 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Mikula Zdeněk
Hrobaři Charvatce
47,6 50,00 20 18 9 51,11 45 23 28 0,62 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
369. Tichý Michal
Sporťáci s.r.o. Jirkov
47,5 58,33 24 24 14 54,24 59 32 14 0,24 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
370. Mohaupt Tomáš
Sokolíci Synot Žatec
47,4 68,18 24 22 15 58,62 58 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Zöld Ladislav
Piráti B Podbořany
47,4 58,82 24 17 10 57,89 38 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Švejnoha Štěpán
Rumové pralinky Krauska Dubí
47,4 50,00 20 10 5 47,83 23 11 11 0,48 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
373. Salač Petr
Predátoři Heřmanice
47,3 54,55 24 22 12 55,36 56 31 20 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
374. Androvič Josef
Vylitý kopyta Žatec
47,3 50,00 24 22 11 52,73 55 29 36 0,65 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
375. Hampl Martin
Bakaláři Snědovice
47,2 43,48 24 23 10 49,12 57 28 53 0,93 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
376. Matúšová Irena
Viktoria Synot Žatec
47,1 57,14 20 14 8 58,06 31 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Kolář Jan
Sokol Formani B Liběchov
47,0 64,71 24 17 11 59,09 44 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Reichl František
ŠK Duha Jirkov
47,0 59,09 24 22 13 51,79 56 29 19 0,34 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
379. Žihla Jiří
Snajpři Bílina
46,9 60,00 20 20 12 54,17 48 26 7 0,15 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
380. Kordanič Mikuláš
Danielli Most
46,9 58,33 24 12 7 53,13 32 17 14 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
381. Vágner Richard
Vyprahlo B Čáslavka
46,9 56,25 16 16 9 53,85 39 21 11 0,28 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
382. Pajičová Věra
Hrušky Litvínov
46,7 52,17 24 23 12 50,00 54 27 15 0,28 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
383. Kargerová Michala
Litoměřičtí Šamani
46,7 41,67 24 24 10 46,55 58 27 43 0,74 8 0,14 1 0,02 1 0 0 0
384. Bohatý Pavel
Black Cat Výškov
46,7 37,50 24 16 6 47,62 42 20 30 0,71 12 0,29 0 0,00 0 0 0 0
385. Stropnický David
Piráti A Podbořany
46,6 60,00 24 15 9 57,14 35 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Pfeifer Stanislav
Piráti C Louny
46,6 55,00 24 20 11 52,83 53 28 28 0,53 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
387. Kammel Petr
Mimo provoz Lovosice
46,6 45,83 24 24 11 50,00 64 32 45 0,70 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
388. Pokorná Markéta
Panoramix Klášterec n/O.
46,4 53,85 24 13 7 51,52 33 17 15 0,45 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
389. Toth Roman
ZOO Lahošť
46,3 62,50 24 16 10 57,50 40 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Weinert Zdeněk
Chuligání Obušek Klášterec nad Ohří
46,3 58,82 24 17 10 58,54 41 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Vejmolová Jana
ZOO Lahošť
46,3 55,56 24 18 10 56,10 41 23 3 0,07 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
392. Zetek Jiří
Piráti B Louny
46,3 50,00 24 16 8 53,66 41 22 22 0,54 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
393. Opat Jan
P.P. Petrom Kadaň
46,3 45,00 24 20 9 48,08 52 25 39 0,75 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
394. Kubínek Václav
Rumové pralinky Krauska Dubí
46,2 60,00 20 15 9 53,85 39 21 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
395. Urban Petr
Drink Teplice
46,2 50,00 16 14 7 48,65 37 18 25 0,68 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
396. Syrový Lukáš
Sršni Dobranov
46,1 58,33 24 24 14 51,79 56 29 15 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Szitai František
Satani Lom
46,1 50,00 24 20 10 51,02 49 25 19 0,39 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
398. Hutyra Jiří
DC Satanka Klášterec nad Ohří
46,1 50,00 20 14 7 47,22 36 17 17 0,47 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
399. Hammerbauer Josef
Camino Kadaň
45,8 57,89 24 19 11 55,81 43 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Čejkovský Milan
Trojky vidle Měrunice
45,7 57,14 28 14 8 54,29 35 19 7 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
401. Šmejc Miroslav
Kanec Most
45,6 56,25 16 16 9 58,97 39 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Mikolanda Jaroslav
Seven point´s Teplice
45,6 50,00 24 24 12 50,88 57 29 22 0,39 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
403. Mayer Zbyněk
Piráti na Růžku Bystřany
45,6 50,00 24 16 8 53,66 41 22 17 0,41 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
404. Sedláček Martin
Hrozen A Ploskovice
45,5 58,33 24 24 14 58,33 60 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Dvořák Jaroslav
DC Satanka Klášterec nad Ohří
45,5 53,33 20 15 8 50,00 38 19 12 0,32 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
406. Kováč Miroslav
Noční můry Most
45,5 50,00 20 16 8 50,00 40 20 16 0,40 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
407. Bláhová Monika
Šipka sem, šipka tam Jirkov
45,5 50,00 24 12 6 48,39 31 15 18 0,58 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
408. Konopásek Tomáš
Predators Chomutov
45,5 46,15 24 13 6 48,39 31 15 18 0,58 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
409. Manojlín Ondřej
Panoramix Klášterec n/O.
45,4 50,00 24 20 10 54,17 48 26 14 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
410. Rážek Miroslav
Kingsman Písty
45,4 47,62 24 21 10 51,92 52 27 29 0,56 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
411. Šatný Jan
Klikaři Litvínov
45,4 45,83 24 24 11 45,61 57 26 34 0,60 6 0,11 2 0,04 0 0 0 0
412. Dušek Marcel
Arrows Litoměřice
45,3 56,25 16 16 9 55,56 36 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Šprinc Milan
ŠK Kadaň
45,3 50,00 20 18 9 53,19 47 25 13 0,28 4 0,09 0 0,00 1 0 0 0
414. Hrbek Karel
Hukot u pivovaru Klášterec n/O. - odstoupilo
45,2 62,50 8 8 5 47,62 21 10 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
415. Valach Jindřich
Vyprahlo A Čáslavka
45,2 58,33 24 24 14 54,69 64 35 10 0,16 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
416. Albrecht Jiří
Sršni Slavětín
45,2 50,00 24 24 12 48,21 56 27 22 0,39 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
417. Srp Josef
ŠK Křims Velká Černoc
45,2 50,00 20 20 10 50,00 48 24 21 0,44 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
418. Lukáč František
Viktoria Synot Žatec
45,1 62,50 20 16 10 56,10 41 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Maleček Ivan
Vetřelci z Roudnice nad Labem
45,1 56,25 20 16 9 51,22 41 21 14 0,34 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
420. Chmelíček Blahoslav
Nervotoči na Pekárně
45,1 50,00 24 18 9 46,51 43 20 17 0,40 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
421. Šiška Michal
Korf Dubí
45,1 43,75 28 16 7 48,84 43 21 27 0,63 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
422. Trávníček Jan
Osada Jirkov
45,0 50,00 20 16 8 52,78 36 19 11 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Kudláček Vladimír
Sokolíci Synot Žatec
44,9 57,89 24 19 11 55,56 45 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Titko Josef
Sršni Vědlice
44,9 45,83 24 24 11 47,54 61 29 44 0,72 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
425. Kunrt Pavel
Blue Sharks Libočany
44,8 58,33 24 12 7 55,17 29 16 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Drobný Petr
Buldogs 06 Libochovice
44,8 52,63 24 19 10 50,00 48 24 23 0,48 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
427. Kukla Jan
Čoudovna Vroutek
44,8 50,00 24 22 11 50,00 52 26 22 0,42 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
428. Slezák Antonín
Torzo A Bílina
44,7 60,00 24 20 12 55,10 49 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Hantlová Kateřina
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
44,7 57,14 24 21 12 55,10 49 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Kadlec Zdeněk
Phoenix Ústí nad Labem
44,7 57,14 20 14 8 50,00 36 18 12 0,33 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
431. Turan Michal
WFS Evaň
44,7 55,00 20 20 11 54,90 51 28 9 0,18 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
432. Baša Michal
Sympaťáci Podbořany
44,7 55,00 24 20 11 51,02 49 25 13 0,27 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
433. Belušiak Emil
Mlýnecký Zerra
44,7 50,00 24 24 12 50,00 60 30 22 0,37 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
434. Sochor Michal
ZB Karakal Ročov
44,7 45,00 24 20 9 50,98 51 26 25 0,49 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
435. Osuško David
Vikingové Litoměřice
44,7 41,67 20 12 5 47,06 34 16 21 0,62 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
436. Soukup Marek
Na Rozcestí Podbořany A
44,6 57,14 24 21 12 55,56 54 30 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Svoboda Petr
Důchodci Synot Žatec
44,5 50,00 24 20 10 51,02 49 25 13 0,27 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
438. Šmíd Vítězslav
Vikingové Litoměřice
44,5 44,44 20 18 8 43,18 44 19 29 0,66 6 0,14 0 0,00 1 0 0 0
439. Chalupná Kristýna
Black Cat Výškov
44,5 40,00 24 20 8 45,28 53 24 36 0,68 12 0,23 0 0,00 0 0 0 0
440. Vogl Pavel
Podboráci Hořany
44,4 57,69 28 26 15 54,84 62 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Král Josef
Flames Astra Litoměřice
44,3 57,89 24 19 11 57,14 49 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Chadima Petr
Pointless Dobranov
44,3 46,67 24 15 7 51,43 35 18 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
443. Beránek Miroslav 1989
Mimo provoz Lovosice
44,2 53,33 24 15 8 50,00 38 19 15 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
444. Nejedlý Luboš
ZB Karakal Ročov
44,2 53,33 24 15 8 50,00 36 18 11 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
445. Jahoda Jiří
Bakaláři Snědovice
44,2 42,11 24 19 8 42,22 45 19 32 0,71 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
446. Wollenheit Milan
Hrobaři Charvatce
44,1 50,00 20 12 6 50,00 32 16 15 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
447. Sukdolák Pavel
Zelenáči Prosetice
44,1 46,67 24 15 7 43,59 39 17 28 0,72 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
448. Bartoš Miroslav
DC Krušnohorci Jirkov
44,1 45,00 24 20 9 49,02 51 25 24 0,47 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
449. Vinický Roman
Tep Darts s.r.o. Dubí
44,0 41,67 24 24 10 43,10 58 25 42 0,72 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
450. Paur Milan
Bohémové Most
44,0 37,50 16 16 6 40,48 42 17 35 0,83 6 0,14 1 0,02 0 1 0 0
451. Neumann Marek
Zbouraní garážníci Nový Bor
43,9 41,18 24 17 7 47,73 44 21 30 0,68 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
452. Chlupáč Jiří
Splašený koně Most
43,8 41,18 24 17 7 45,24 42 19 29 0,69 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
453. Hron Tomáš
Petra Z Kovárny
43,7 54,17 24 24 13 53,70 54 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Pilař Luboš
Nervotoči B. Most
43,7 53,85 16 13 7 48,57 35 17 17 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
455. Václavík Radek
Těžké Váhy Liběšice
43,7 42,11 24 19 8 46,94 49 23 29 0,59 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
456. Šleier Petr
Leopardi Libouchec
43,4 45,83 24 24 11 46,43 56 26 26 0,46 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
457. Pavlů Karel
Chuligání Obušek Klášterec nad Ohří
43,3 60,00 24 15 9 55,00 40 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Švenda Petr
Piráti B Podbořany
43,3 55,56 24 18 10 55,56 45 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Menda Petr
Snajpři Bílina
43,3 55,00 20 20 11 51,02 49 25 6 0,12 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
460. Lipš Petr
Lihoví piráti Podbořany
43,3 52,63 24 19 10 55,56 45 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Palička Petr
Oceloti Most
43,3 52,38 24 21 11 48,98 49 24 13 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
462. Lupinski Jindřich
ŠK Kadaň
43,3 50,00 20 10 5 55,56 27 15 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
463. Kellner Ladislav
Slavoj Kopeček Děčín
43,3 45,45 24 22 10 47,27 55 26 24 0,44 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
464. Hlavnička Jaroslav
Sever Litoměřice
43,3 40,00 24 20 8 42,31 52 22 49 0,94 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
465. Ferenc Marian
Mlamoj Darts A Most
43,3 37,50 24 24 9 41,67 60 25 50 0,83 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
466. Dang Duc
Herzinovci u 999 Krupka
43,2 58,33 24 12 7 54,84 31 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Kudláček Slavomír
Na Rozcestí Podbořany A
43,2 50,00 24 22 11 54,72 53 29 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Růžek Rudolf
ŠK Kadaň
43,1 50,00 20 12 6 53,85 26 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Gasch Josef
Na Rozcestí Podbořany B
43,0 58,33 16 12 7 53,33 30 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Procházka Zdeněk
Arsenal B Most
43,0 58,33 16 12 7 53,33 30 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Malát Martin
ZB Karakal Ročov
43,0 50,00 24 20 10 50,00 54 27 23 0,43 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
472. Krepčík František
Viktoria Lom
43,0 46,67 20 15 7 48,65 37 18 12 0,32 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
473. Andraško Karel
Dřeváci Budyně n/O.
42,9 57,14 24 21 12 52,94 51 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Rödlová Žaneta
Kanec Most
42,9 57,14 16 14 8 52,94 34 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Véghová Miluše
Nervotoči B. Most
42,9 50,00 16 14 7 47,06 34 16 13 0,38 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
476. Vondrák Milan
Ložisková mafie C1 Pšov
42,9 50,00 24 12 6 50,00 28 14 8 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Minařík Jiří
Pijonýři A Litvínov
42,9 34,78 28 23 8 42,86 56 24 37 0,66 9 0,16 3 0,05 0 0 0 0
478. Kurková Jiřina
Zbouraní garážníci Nový Bor
42,8 42,86 24 21 9 48,15 54 26 34 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
479. Stuchlý Lukáš
Hrobaři Charvatce
42,8 40,00 20 10 4 48,00 25 12 15 0,60 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
480. Hájek Petr
Oceloti Most
42,7 52,63 24 19 10 48,98 49 24 13 0,27 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
481. Michalak Jolanta
Špuntíci 2011 B Most
42,7 50,00 24 12 6 46,67 30 14 12 0,40 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
482. Němec František
Predators Chomutov
42,7 47,62 24 21 10 48,08 52 25 21 0,40 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
483. Tichý Václav
Oceloti Most
42,6 47,83 24 23 11 48,15 54 26 19 0,35 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
484. Šponiar Jiří
Sportklub Ohníč B
42,6 42,86 20 14 6 50,00 34 17 13 0,38 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
485. Aulík Petr
Torzo A Bílina
42,5 54,17 24 24 13 54,24 59 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Pačes Josef
Rokáč Most
42,4 50,00 24 24 12 51,61 62 32 19 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Vecko Ondřej
13. pramen Žatec
42,4 40,91 24 22 9 44,00 50 22 35 0,70 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
488. Schneider Pavel
A je to Chomutov
42,3 56,52 24 23 13 52,63 57 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Brdička Vladimír
Pivaři Mandl Žatec
42,3 53,33 20 15 8 51,43 35 18 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Houba Jan
Mlamoj Darts B Most
42,2 45,45 16 11 5 44,44 27 12 13 0,48 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
491. Vítr Jiří
Kotelníci 700 B Most
42,2 43,48 24 23 10 44,44 54 24 22 0,41 6 0,11 0 0,00 1 0 0 0
492. Šerešová Lenka
Katapult Hvězda B Unčín
42,1 50,00 20 20 10 50,00 52 26 15 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
493. Mengr Jiří
Ztraceni Nový Bor
41,9 35,00 24 20 7 44,23 52 23 42 0,81 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
494. Strapák Petr
Arrows Litoměřice
41,8 56,25 16 16 9 51,28 39 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Adam David
Piráti B Podbořany
41,8 52,94 24 17 9 51,28 39 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Grušpierová Monika
Gambrinus žraloci Pokratice
41,8 46,15 24 13 6 44,12 34 15 20 0,59 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
497. Forejt Ladislav
Václavák A Černčice
41,8 43,75 24 16 7 46,15 39 18 20 0,51 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
498. Krotík Boleslav
Cowhand Dušníky
41,6 56,52 24 23 13 51,72 58 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Kaplanová Ivana
Václavák B Černčice
41,6 43,75 24 16 7 42,11 38 16 19 0,50 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
500. Franěk Jaroslav
Sokol Formani B Liběchov
41,5 54,55 24 22 12 51,85 54 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Pokorný Michal
Bohémové Most
41,5 25,00 16 16 4 33,33 39 13 38 0,97 8 0,21 1 0,03 3 0 0 0
502. Mladý Vladimír
Chuligání Obušek Klášterec nad Ohří
41,4 55,00 24 20 11 52,00 50 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Kobrle Miroslav
Chachaři Bohušovice n/O.
41,4 41,18 20 17 7 47,73 44 21 17 0,39 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
504. Kozák Jaroslav
Fešáci Dlažkovice
41,4 33,33 24 12 4 44,83 29 13 23 0,79 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
505. Smolík Petr
Sever Litoměřice
41,3 50,00 24 16 8 53,85 39 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Machytka Radek
Mlamoj Darts B Most
41,3 43,75 16 16 7 42,11 38 16 15 0,39 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
507. Kastlová Květa
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
41,2 52,17 24 23 12 50,00 52 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Šindelář Pavel
P.P. Petrom Kadaň
41,2 35,71 24 14 5 44,12 34 15 24 0,71 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
509. Novotný Daniel
Buldogs 06 Libochovice
41,1 50,00 24 12 6 46,43 28 13 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
510. Jindrová Kateřina
Hrozen B Ploskovice
41,1 45,00 24 20 9 46,81 47 22 18 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
511. Sajda Josef
Bídné stroje Most
41,1 43,48 24 23 10 45,61 57 26 24 0,42 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
512. Valenta Milan
Zetor Libčeves
41,0 54,17 24 24 13 51,67 60 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Vlach Václav
DC Krušnohorci Jirkov
41,0 40,00 24 20 8 46,15 52 24 33 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
514. Kotek Jan
Hukot u pivovaru Klášterec n/O. - odstoupilo
41,0 37,50 8 8 3 47,62 21 10 10 0,48 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
515. Fišer Tomáš
Nemesis Dobranov
40,9 42,11 24 19 8 41,86 43 18 26 0,60 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
516. Piskel Zdeněk
DC Satanka Klášterec nad Ohří
40,8 47,37 20 19 9 50,00 48 24 13 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Hošic Jaroslav
Pointless Dobranov
40,7 50,00 24 12 6 43,33 30 13 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
518. Brudna Oldřich
Sportklub Ohníč A
40,7 50,00 24 12 6 42,86 28 12 12 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Solnař Martin
Klikaři Litvínov
40,7 41,67 24 12 5 44,44 27 12 9 0,33 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
520. Turan Drahoslav
VP Evaň
40,6 38,46 24 13 5 42,42 33 14 17 0,52 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
521. Soukup Robert
Piráti A Louny
40,6 37,50 28 16 6 41,67 36 15 25 0,69 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
522. Vančura Tomáš
Kotelníci 700 A Most
40,5 54,17 24 24 13 50,00 60 30 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Birovka Petr
Slavoj Kopeček Děčín
40,5 47,06 24 17 8 50,00 42 21 7 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
524. Rulf Tomáš
VP Evaň
40,5 43,75 24 16 7 42,11 38 16 21 0,55 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
525. Beránek Roman
Rokáč Most
40,5 40,00 24 15 6 47,37 38 18 18 0,47 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
526. Hejný Vlastimil
Herzinovci u 999 Krupka
40,4 50,00 24 24 12 49,06 53 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Pajkrt Jan
Sršni Dobranov
40,4 47,37 24 19 9 46,67 45 21 14 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Kout Petr
Blue Sharks Libočany
40,4 45,83 24 24 11 47,27 55 26 15 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Dolejší Vladimír
Pod tribunou Most
40,3 50,00 24 16 8 48,57 35 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Trochta Michal
Katapult Hvězda B Unčín
40,2 50,00 20 18 9 47,73 44 21 7 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
531. Poprovský Lukáš
Přeborníci Hrob
40,2 42,11 20 19 8 45,83 48 22 25 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
532. Svítil Ondřej
Fešáci Dlažkovice
40,0 38,10 24 21 8 36,73 49 18 40 0,82 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
533. Procházka Gerhard
Katapult Hvězda A Unčín
40,0 35,71 24 14 5 44,44 36 16 25 0,69 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
534. Böhm Petr
Sršni Vědlice
39,8 40,00 24 20 8 42,00 50 21 28 0,56 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
535. Liška Karel
Vyprahlo A Čáslavka
39,7 46,15 24 13 6 46,88 32 15 10 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Jelínek Vítězslav
Leopardi Libouchec
39,7 41,67 24 24 10 45,31 64 29 27 0,42 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
537. Jäger Rudolf
Vyprahlo B Čáslavka
39,7 41,67 16 12 5 45,16 31 14 9 0,29 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
538. Švejda František
Bombardéři Děčany
39,6 36,84 24 19 7 43,48 46 20 27 0,59 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
539. Schmied František
Rebel Star Česká Lípa
39,5 42,86 20 14 6 48,65 37 18 14 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Kolek Vít
Sportklub Ohníč A
39,5 40,00 24 15 6 45,00 40 18 22 0,55 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
541. Vostrý Jiří 1959
Šipková růže Jirkov
39,4 50,00 24 20 10 48,94 47 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Kovářová Jana
WFS Evaň
39,4 45,00 20 20 9 50,00 50 25 5 0,10 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
543. Vencelová Jiřina
Viktoria Lom
39,3 43,75 20 16 7 45,00 40 18 16 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
544. Mokrý Roman
Katapult Hvězda B Unčín
39,3 42,11 20 19 8 47,83 46 22 7 0,15 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
545. Majerhofer Petr
A je to Chomutov
39,0 50,00 24 24 12 50,00 60 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Michalíková Andrea
Sporťáci s.r.o. Jirkov
39,0 41,18 24 17 7 43,90 41 18 9 0,22 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
547. Lupač Pavel 1992
Bakaláři Snědovice
39,0 30,77 24 13 4 38,71 31 12 27 0,87 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
548. Korený Martin
Nemesis Dobranov
38,9 43,75 24 16 7 43,24 37 16 13 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
549. Quasniczka Jiří
Acrus Litoměřice
38,9 37,50 20 16 6 42,11 38 16 20 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
550. Matoušovský Jaroslav
Motorest Liběšice
38,9 35,71 24 14 5 42,11 38 16 25 0,66 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
551. Svoboda Miroslav
Sokolíci Synot Žatec
38,8 50,00 24 24 12 49,15 59 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Markuliak Pavel
Vydle Jirkov
38,8 38,89 24 18 7 40,48 42 17 23 0,55 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
553. Hotový Miroslav
Václavák B Černčice
38,7 38,89 24 18 7 43,48 46 20 19 0,41 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
554. Tůmová Petra
Vo tečku Most
38,6 50,00 24 14 7 50,00 36 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Ondrejčík Milan
Liga vyjímečných Charvatce
38,6 43,48 24 23 10 42,11 57 24 22 0,39 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
556. Semencová Jana
Pijonýři A Litvínov
38,6 41,67 28 24 10 43,75 64 28 31 0,48 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
557. Svatý Jan
Piráti A Podbořany
38,5 47,83 24 23 11 49,09 55 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Hubínek Karel
ŠK Duha Jirkov
38,5 44,44 24 18 8 46,81 47 22 13 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
559. Kočí Antonín
Kobylák Újezdeček
38,5 42,11 20 19 8 46,81 47 22 13 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
560. Foltán Slavomír
Šipková růže Jirkov
38,4 50,00 24 24 12 47,37 57 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Gabriel František
Kingsman Písty
38,4 37,50 24 24 9 39,29 56 22 34 0,61 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
562. Szücs Viliam
Na šrot Libořice
38,3 50,00 24 14 7 48,57 35 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Korous Jakub
Kozí Dech Most
38,3 44,44 16 9 4 52,17 23 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Srnka Pavel
Vo tečku Most
38,2 50,00 24 18 9 47,73 44 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Pinc Vladimír
Black Eagles Benešov n/Pl.
38,2 45,00 24 20 9 47,73 44 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Malkus Vlastimil
Na šrot Libořice
38,1 50,00 24 18 9 50,00 48 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
567. Hojka Radek
Seven point´s Teplice
38,1 41,67 24 24 10 43,10 58 25 16 0,28 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
568. Svoboda Jan
Radnice A Třebenice
38,1 18,75 16 16 3 25,00 36 9 32 0,89 14 0,39 1 0,03 2 0 0 0
569. Vejvoda Jindřich
Na Rozcestí Podbořany B
37,9 50,00 16 14 7 47,06 34 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Bachár Miloslav
Šipková růže Jirkov
37,9 45,83 24 24 11 48,21 56 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Melichar Daniel
Kotelníci 700 A Most
37,8 45,00 24 20 9 49,02 51 25 5 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Mikolášek Jiří
Špuntíci 2011 B Most
37,8 43,75 24 16 7 45,00 40 18 6 0,15 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
573. Müller Petr
Šutráci B Oldřichov
37,8 35,00 24 20 7 44,90 49 22 20 0,41 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
574. Neuman Roman
Black Bears Benešov n/P.
37,7 50,00 16 8 4 50,00 22 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Marič Jiří
Gambrinus žraloci Pokratice
37,7 38,46 24 13 5 40,00 35 14 19 0,54 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
576. Doksanský Jiří
Hrušky Litvínov
37,6 50,00 24 12 6 41,38 29 12 7 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Strunzová Jitka
Torzo B Bílina
37,6 38,89 24 18 7 40,00 45 18 23 0,51 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
578. Vojtěch Jakub
Křováci Jílové
37,6 33,33 24 24 8 39,66 58 23 33 0,57 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
579. Janda Bohumil
Kozí Dech Most
37,5 45,45 16 11 5 50,00 28 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Rozínek Michael
Litoměřičtí Šamani
37,4 38,89 24 18 7 44,19 43 19 17 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Barok Imrich
Rumové pralinky Krauska Dubí
37,4 35,71 20 14 5 42,86 35 15 16 0,46 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
582. Černý Jan 1983
Nervotoči B. Most
37,3 38,46 16 13 5 45,45 33 15 9 0,27 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
583. Pokorný Lukáš
Denisa Bohušovice n/O.
37,3 33,33 24 15 5 40,54 37 15 20 0,54 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
584. Šmrha Miloš
Rumové pralinky Krauska Dubí
37,1 42,86 20 14 6 44,12 34 15 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Šťastný Marek
Vylitý kopyta Žatec
37,1 42,86 24 14 6 44,12 34 15 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Vedej Roman
Danielli Most
37,1 38,46 24 13 5 38,71 31 12 16 0,52 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
587. Blažek Lukáš
Blue Sharks Libočany
37,0 41,67 24 24 10 43,33 60 26 16 0,27 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
588. Berka Milan
Přeborníci Hrob
37,0 41,67 20 12 5 46,67 30 14 6 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Fejfar Jiří
Vetřelci z Roudnice nad Labem
37,0 36,36 20 11 4 50,00 30 15 6 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
590. Mezenský Václav
Gigant team Krásný Dvůr
36,9 40,00 24 15 6 38,89 36 14 19 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
591. Salač Jan
Petra Z Kovárny
36,8 45,83 24 24 11 47,46 59 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Lomňančíková Kateřina
ZOO Lahošť
36,8 42,86 24 14 6 41,94 31 13 3 0,10 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
593. Jakabová Gabriela
Ústředna Bílina
36,7 37,50 16 16 6 42,86 42 18 20 0,48 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
594. Klása David
ŠK Křims Velká Černoc
36,7 35,71 20 14 5 42,42 33 14 11 0,33 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
595. Novák Daniel
Flames Astra Litoměřice
36,6 50,00 24 12 6 46,88 32 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Hornych Vladimír
Arsenal B Most
36,6 43,75 16 16 7 47,37 38 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Kolář Petr
Křováci Jílové
36,6 40,00 24 20 8 38,00 50 19 22 0,44 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
598. Strolený Jan
A je to Chomutov
36,5 50,00 24 20 10 46,15 52 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Holub Daniel
Odyssea Litvínov
36,4 50,00 16 10 5 44,00 25 11 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Douša Miloslav
Cowhand Dušníky
36,3 47,37 24 19 9 46,94 49 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Loskot Jiří
Kotelníci 700 A Most
36,2 43,75 24 16 7 45,95 37 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Kufel Jiří
Kapitán Duchcov
36,2 33,33 24 24 8 41,27 63 26 31 0,49 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
603. Lassman Viktor
Na Rozcestí Podbořany A
36,1 46,15 24 13 6 45,16 31 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Kubrycht Jaromír
Chachaři Bohušovice n/O.
36,1 40,00 20 20 8 42,59 54 23 20 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
605. Procházka Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
36,1 40,00 16 15 6 42,11 38 16 11 0,29 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
606. Stejskal Jiří
Hrozen A Ploskovice
36,0 43,75 24 16 7 47,50 40 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Uldrich Josef 2002
Václavák B Černčice
36,0 37,50 24 16 6 42,50 40 17 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
608. Bednařík Roman
Patrioti Ústí n/L.
35,9 31,25 16 16 5 34,15 41 14 28 0,68 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
609. Černý Václav
Zbouraní garážníci Nový Bor
35,7 33,33 24 12 4 35,71 28 10 20 0,71 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
610. Nekvasil Petr
Black Sheep Benešov n/P.
35,6 41,67 24 24 10 45,90 61 28 5 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
611. Fiala Josef
Lihoví piráti Podbořany
35,5 46,15 24 13 6 45,45 33 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Čermák Vratislav
Hrušky Litvínov
35,5 35,00 24 20 7 38,78 49 19 26 0,53 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
613. Krumphanzl Jens
Kobylák Újezdeček
35,4 40,00 20 10 4 42,31 26 11 7 0,27 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
614. Fuka Jan
Marný Lovosice
35,3 30,77 20 13 4 41,18 34 14 14 0,41 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
615. Šteklová Ilona
Skrblice Bítozeves
35,2 45,00 24 20 9 46,15 52 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Pejchal Filip
Pivaři Mandl Žatec
35,2 42,11 20 19 8 43,48 46 20 4 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
617. Kučera Milan
Na Rozcestí Podbořany B
35,2 41,67 16 12 5 44,44 27 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Szitaiová Táňa st.
Pijonýři B Litvínov
35,2 40,00 20 20 8 42,59 54 23 15 0,28 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
619. Suchý Michal
Prezidenti Horní Řepčice
35,2 33,33 24 24 8 39,68 63 25 35 0,56 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
620. Vitvar Jan 1979
Leopardi Libouchec
35,1 33,33 24 24 8 36,84 57 21 27 0,47 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
621. Stránský Václav
Piráti B Podbořany
35,0 44,44 24 18 8 45,65 46 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Molnár Josef
Piráti na Růžku Bystřany
35,0 40,00 24 20 8 43,75 48 21 7 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Fulín Tomáš
Litoměřičtí Šamani
35,0 33,33 24 12 4 37,50 32 12 22 0,69 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
624. Buvalič Václav
Maséři Luna Litoměřice
34,8 46,67 24 15 7 45,00 40 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Klíma Tomáš
Drink Teplice
34,8 37,50 16 16 6 40,48 42 17 15 0,36 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
626. Kmoch Jiří
Acrus Litoměřice
34,8 35,29 20 17 6 42,86 42 18 9 0,21 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
627. Vass Tibor
Mlýnecký Zerra
34,7 38,10 24 21 8 43,40 53 23 13 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Kämpf Petr 1987
Splašený koně Most
34,7 31,25 24 16 5 36,84 38 14 23 0,61 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
629. Kurucz Martin
Black Cat Výškov
34,7 20,83 24 24 5 26,32 57 15 46 0,81 21 0,37 0 0,00 0 0 0 0
630. Rauch Jan
Radnice A Třebenice
34,5 16,67 16 12 2 27,59 29 8 30 1,03 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
631. Dušek Jiří
Kozí Dech Most
34,4 46,15 16 13 6 44,12 34 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Vlček Petr
Vlčáci Formani Duchcov
34,3 35,71 20 14 5 37,14 35 13 16 0,46 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
633. Blecha Antonín
Viktoria Lom
34,3 35,00 20 20 7 38,30 47 18 18 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
634. Kerešťan Pavel
Mlýnecký Zerra
34,0 35,29 24 17 6 40,00 40 16 12 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
635. Makula Bartoloměj
Torzo A Bílina
33,9 41,67 24 24 10 44,07 59 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Marek Miroslav 1963
Norci z Astry Česká Lípa
33,9 41,18 24 17 7 43,90 41 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Murgaš Milan
Arsenal A Most
33,9 38,89 24 18 7 43,90 41 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Spáčil David
Pivaři Mandl Žatec
33,8 42,11 20 19 8 42,22 45 19 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Baláž Jaromír
Black Bears Benešov n/P.
33,8 37,50 16 16 6 46,15 39 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Kalvach Jiří
Ryky Centrál Česká Lípa
33,8 35,71 20 14 5 44,12 34 15 3 0,09 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
641. Bergerová Irena
Sršni Dobranov
33,7 38,46 24 13 5 40,00 30 12 6 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Hrbek Lukáš
Podboráci Hořany
33,6 41,67 28 24 10 43,10 58 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Šašek Petr
Důchodci Synot Žatec
33,6 38,10 24 21 8 40,00 50 20 8 0,16 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
644. Kouba Antonín
Gumídci Litoměřice
33,6 36,84 24 19 7 36,36 44 16 19 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Jaremčuk Jiří
Sympaťáci Podbořany
33,6 33,33 24 18 6 40,91 44 18 10 0,23 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
646. Hošek Jaroslav
Odyssea Litvínov
33,5 42,86 16 14 6 41,18 34 14 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Tomečka Jiří
Maséři Luna Litoměřice
33,5 40,00 24 20 8 46,30 54 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Isaka Olga
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
33,5 38,89 24 18 7 45,65 46 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Hlavatá Zdena
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
33,4 42,86 24 14 6 42,86 35 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Souček Pavel
Cihláři Žatec
33,4 40,00 16 15 6 44,74 38 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Šatopletová Martina
Skrblice Bítozeves
33,3 41,67 24 12 5 43,33 30 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Špaček Jaroslav
Pivoni Čížkovice
33,2 37,50 24 16 6 39,47 38 15 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Kindl Martin
Flyers Duo Most
33,2 29,41 24 17 5 38,64 44 17 17 0,39 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
654. Uldrich Josef 1972
Václavák B Černčice
33,1 37,50 24 24 9 42,37 59 25 7 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Dandel Petr
Sršni Slavětín
33,0 31,25 24 16 5 37,50 40 15 16 0,40 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
656. Páv Karel
Piráti A Louny
33,0 27,27 28 22 6 32,00 50 16 33 0,66 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
657. Svobodová Pavlína
Marný Lovosice
32,9 35,29 20 17 6 36,84 38 14 13 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Synek Pavel
Skrblíci Bítozeves
32,8 38,46 20 13 5 41,38 29 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Chárová Zdenka
Predátoři Krupka
32,8 33,33 24 12 4 34,48 29 10 13 0,45 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
660. Chára Hynek
Predátoři Krupka
32,8 25,00 24 16 4 32,50 40 13 24 0,60 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
661. Novotný Tomáš
Věčná žízeň Lipno
32,7 36,84 24 19 7 40,82 49 20 11 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Jana Mazuchová
Zálesáci Chomutov
32,7 33,33 24 12 4 40,00 30 12 8 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
663. Čiháček Jan
Camino Kadaň
32,6 40,91 24 22 9 40,00 50 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Středulová Alice
Vylitý kopyta Žatec
32,6 35,00 24 20 7 40,43 47 19 9 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Vašut Zdeněk
Arrows Litoměřice
32,5 40,00 16 15 6 41,67 36 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Kopčo Jan
Zelenáči Prosetice
32,1 27,78 24 18 5 34,88 43 15 18 0,42 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
667. Směja Radek
Nervotoči na Pekárně
32,1 25,00 24 16 4 33,33 39 13 28 0,72 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
668. Pour Bohumil
Skrblíci Bítozeves
32,0 38,89 20 18 7 42,22 45 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Kopel Martin
Black Wolves Benešov n/P.
32,0 29,17 24 24 7 35,59 59 21 29 0,49 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
670. Novák Milan
Kapitán Duchcov
32,0 28,57 24 14 4 34,29 35 12 17 0,49 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
671. Salač Miroslav
Predátoři Heřmanice
31,9 38,46 24 13 5 38,71 31 12 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Kubiska Miroslav
Kozí Dech Most
31,7 37,50 16 8 3 38,89 18 7 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Poliak Ľubomír
Hrušky Litvínov
31,7 33,33 24 12 4 36,67 30 11 8 0,27 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
674. Šerých Jindřich
Ježek Chomutov
31,7 21,43 24 14 3 28,57 35 10 25 0,71 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
675. Valach Tomáš
Vyprahlo A Čáslavka
31,6 38,46 24 13 5 38,71 31 12 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
676. Kropáček Josef
Buldogs 06 Libochovice
31,6 33,33 24 18 6 34,09 44 15 16 0,36 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
677. Valter Kamil
Tep Darts s.r.o. Dubí
31,6 25,00 24 20 5 32,00 50 16 37 0,74 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
678. Loos Petr 1992
50 NA 50 Litvínov
31,4 33,33 20 18 6 38,10 42 16 6 0,14 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
679. Steppan Miroslav
Cihláři Žatec
31,4 33,33 16 9 3 42,86 21 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Tomáš Černý
Ústředna Bílina
31,3 33,33 16 12 4 33,33 24 8 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Sjöstrand Lars
Sršni Vědlice
31,3 28,57 24 14 4 31,25 32 10 17 0,53 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
682. Novotná Karolína
Liga vyjímečných Charvatce
31,2 28,57 24 21 6 38,46 52 20 14 0,27 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
683. Kocánek Zdeněk
Bombardéři Děčany
31,0 30,00 24 20 6 36,54 52 19 20 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
684. Malát Jan
Sršni Slavětín
31,0 27,27 24 22 6 34,00 50 17 22 0,44 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
685. Chobot Jaroslav
Na Rozcestí Podbořany B
30,9 35,71 16 14 5 41,18 34 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Volf Tomáš
ŠK Kadaň
30,9 31,25 20 16 5 43,18 44 19 4 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
687. Balín Roman
Arsenal B Most
30,8 37,50 16 16 6 39,47 38 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Czekajská Ladislava
Skrblice Bítozeves
30,8 37,50 24 16 6 39,47 38 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Rudl Jiří
Zetor Libčeves
30,8 37,50 24 16 6 39,47 38 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
690. Schejbal Petr
ŠK Křims Velká Černoc
30,8 37,50 20 16 6 35,14 37 13 5 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
691. Kolářová Jana
Ryky Centrál Česká Lípa
30,5 30,00 20 10 3 36,36 22 8 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Tomi Martin
Gambrinus žraloci Pokratice
30,0 30,43 24 23 7 31,58 57 18 24 0,42 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
693. Petrovič Ivan
Motorest Liběšice
30,0 28,57 24 21 6 34,62 52 18 14 0,27 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
694. Mít Petr
Bombarder Střelná
30,0 21,43 24 14 3 34,29 35 12 15 0,43 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
695. Racek Vilém
Kotelníci 700 A Most
29,8 33,33 24 21 7 38,00 50 19 3 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
696. Solnař Jakub
Acrus Litoměřice
29,8 33,33 20 18 6 34,88 43 15 9 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
697. Šefčík Martin
Špuntíci 2011 B Most
29,8 27,78 24 18 5 37,78 45 17 12 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
698. Čáp Bedřich
Tep Darts s.r.o. Dubí
29,8 20,83 24 24 5 30,51 59 18 35 0,59 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
699. Lode Jan
Zetor Libčeves
29,7 35,71 24 14 5 37,50 32 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Žídek Martin
Flyers Duo Most
29,7 33,33 24 12 4 34,48 29 10 3 0,10 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
701. Tájek Pavel
Litoměřičtí Šamani
29,7 23,53 24 17 4 33,33 39 13 21 0,54 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
702. Bartošová Markéta
Flames Astra Litoměřice
29,6 37,50 24 24 9 36,36 55 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Juhász Gábor
Sokol Formani B Liběchov
29,6 33,33 24 12 4 39,29 28 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Kozel Miroslav
Kobylák Újezdeček
29,6 30,00 20 10 3 34,78 23 8 2 0,09 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
705. Weinhauer Zdeněk
Mexiko Chomutov
29,6 20,00 16 10 2 26,09 23 6 18 0,78 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
706. Bartošová Iveta
Rebel Star Česká Lípa
29,5 33,33 20 15 5 38,46 39 15 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Kůs Jan
Drink Teplice
29,5 30,00 16 10 3 33,33 21 7 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
708. Arvai Tibor
Vydle Jirkov
29,5 27,78 24 18 5 36,36 44 16 11 0,25 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
709. Farkaš Dalibor
1. DC Litoměřice
29,5 25,00 24 16 4 32,43 37 12 19 0,51 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
710. Vagner Linda
Katapult Hvězda B Unčín
29,4 33,33 20 15 5 35,29 34 12 5 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Kuncová Radka
Sršni Dobranov
29,2 26,67 24 15 4 36,11 36 13 8 0,22 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
712. Kuda Tomáš
Pod tribunou Most
29,1 34,78 24 23 8 38,60 57 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Vančura Jaroslav
Chuligání Obušek Klášterec nad Ohří
29,1 30,77 24 13 4 40,63 32 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Janoušek Jakub
Kameňáci Libořice
29,0 35,29 20 17 6 35,00 40 14 2 0,05 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
715. Skramušský Josef
Diesláci Proboštov
29,0 18,75 16 16 3 30,00 40 12 25 0,63 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
716. Nosek Pavel
Podboráci Hořany
28,8 35,71 28 14 5 36,36 33 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Kondler Jan
Piráti na Růžku Bystřany
28,8 33,33 24 15 5 32,35 34 11 4 0,12 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
718. Tajč Ladislav
Mlamoj Darts B Most
28,8 30,00 16 10 3 32,00 25 8 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
719. Krejčík martin
Vetřelci z Roudnice nad Labem
28,8 28,57 20 14 4 33,33 33 11 10 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
720. Kindl Miloš
Sportklub Ohníč A
28,6 26,67 24 15 4 31,43 35 11 8 0,23 0 0,00 3 0,09 0 0 0 0
721. Šindelář Štěpán
Black Wolves Benešov n/P.
28,6 25,00 24 20 5 33,33 51 17 15 0,29 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
722. Bandas Jindřich
Čoudovna Vroutek
28,5 30,77 24 13 4 38,24 34 13 4 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Špatenka Radek
Čoudovna Vroutek
28,3 31,58 24 19 6 34,78 46 16 6 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
724. Kalfus Eduard
Piráti na Růžku Bystřany
28,3 28,57 24 21 6 38,89 54 21 6 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
725. Hochman Jakub
Šipka sem, šipka tam Jirkov
28,2 25,00 24 16 4 34,21 38 13 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
726. Funda Jiří
Radnice A Třebenice
28,1 6,25 16 16 1 18,92 37 7 36 0,97 13 0,35 0 0,00 0 0 0 0
727. Chalupa Dušan
Ryky Centrál Česká Lípa
28,0 30,00 20 20 6 34,69 49 17 8 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
728. Werner Oldřich
Buldogs 06 Libochovice
27,9 25,00 24 12 3 35,71 28 10 5 0,18 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
729. Rückl Roman
Špuntíci 2011 B Most
27,9 25,00 24 12 3 34,48 29 10 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
730. Balounová Iveta
Rebel Star Česká Lípa
27,8 31,25 20 16 5 33,33 36 12 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Tarnóczi Roman
Rumové pralinky Krauska Dubí
27,8 27,27 20 11 3 33,33 27 9 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Ullrich Josef
ŠK Křims Velká Černoc
27,6 25,00 20 20 5 34,00 50 17 12 0,24 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
733. Dort Tomáš
Black Sheep Benešov n/P.
27,4 33,33 24 24 8 35,09 57 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Plocová Bohumila
Skrblice Bítozeves
27,1 33,33 24 15 5 34,29 35 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
735. Čapek Jan
Darts Club Žatec
27,0 20,00 16 10 2 20,00 20 4 16 0,80 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
736. Bárta Lukáš
Podboráci Hořany
26,8 27,27 28 22 6 37,74 53 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Veselý Jiří
Mlamoj Darts B Most
26,8 21,43 16 14 3 35,29 34 12 8 0,24 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
738. Zajíc Roman
Magistři Duo Most
26,8 20,00 16 10 2 28,00 25 7 16 0,64 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
739. Bartoš Jaroslav
Norci z Astry Česká Lípa
26,6 30,77 24 13 4 34,38 32 11 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Pátek Vladimír
Kotelníci 700 B Most
26,5 21,05 24 19 4 27,91 43 12 15 0,35 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
741. Gänsler Martin
Noční můry Most
26,2 25,00 20 12 3 31,03 29 9 8 0,28 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
742. Balážová Juliána
Mamlas Team Heřmanov
26,1 29,17 24 24 7 36,07 61 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Baštová Pavla
Piráti C Louny
26,0 17,65 24 17 3 28,57 42 12 20 0,48 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
744. Tichá Blanka
Přeborníci Hrob
25,9 23,53 20 17 4 30,77 39 12 13 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Fišer Petr
Kobylák Újezdeček
25,8 26,67 20 15 4 31,58 38 12 8 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
746. Mlejnek Martin
Čoudovna Vroutek
25,8 26,32 24 19 5 33,33 45 15 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Sosna Ondřej
Kameňáci Libořice
25,8 23,53 20 17 4 32,56 43 14 11 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
748. Heřt Milan
Skrblíci Bítozeves
25,7 31,25 20 16 5 31,43 35 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Cerman Michal
Ježek Chomutov
25,4 18,75 24 16 3 24,32 37 9 26 0,70 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
750. Matějka Pavel
Důchodci Synot Žatec
25,3 27,78 24 18 5 33,33 45 15 2 0,04 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
751. Kaplan Petr
Václavák B Černčice
25,3 25,00 24 16 4 27,78 36 10 13 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Klíma Stanislav
Mlamoj Darts A Most
25,2 16,67 24 12 2 27,59 29 8 11 0,38 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
753. Mach Milan
Viktoria Lom
25,1 21,43 20 14 3 32,43 37 12 12 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Joukl Ladislav
WFS Evaň
25,0 27,78 20 18 5 30,00 40 12 3 0,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
755. Solnařová Martina
The Best Of Litoměřice
25,0 25,00 20 12 3 32,14 28 9 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Kučerová Veronika
Acrus Litoměřice
24,7 23,08 20 13 3 31,25 32 10 6 0,19 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
757. Pospíšil Oldřich
Korf Dubí
24,6 18,18 28 22 4 25,00 52 13 31 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
758. Baranovský Ladislav
Black Eagles Benešov n/Pl.
24,5 26,09 24 23 6 34,48 58 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Bartoš Radek
Flames Astra Litoměřice
24,5 25,00 24 20 5 34,69 49 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Takácsová Danuše
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
24,5 23,08 24 13 3 36,36 33 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Kolář Miroslav
Ryky Centrál Česká Lípa
24,2 20,00 20 20 4 31,25 48 15 13 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Hrůza Nikola
ŠK Křims Velká Černoc
24,2 20,00 20 10 2 30,77 26 8 9 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Salačová Brigita
Petra Z Kovárny
24,1 25,00 24 24 6 33,90 59 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Rys Pavel
Pijonýři A Litvínov
24,1 17,65 28 17 3 25,64 39 10 13 0,33 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
765. Dressler Martin
Lihoví piráti Podbořany
24,0 25,00 24 20 5 33,33 48 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Helešic Jaroslav
Zálesáci Chomutov
24,0 17,65 24 17 3 30,23 43 13 10 0,23 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
767. Chadim Ladislav
Piráti A Podbořany
23,9 25,00 24 16 4 34,15 41 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
768. Mikliš Jakub
Vo tečku Most
23,9 23,53 24 17 4 34,15 41 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769.