Statistika hráčů
UŠO > Ústecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Hampl Petr
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
98,6 96,43 40 28 27 87,30 63 55 95 1,51 22 0,35 2 0,03 3 0 0 0
2. Macháček Petr
Black Death Budyně n/O.
98,6 92,31 40 39 36 82,42 91 75 127 1,40 32 0,35 5 0,05 10 3 0 0
3. Dlouhý Miroslav
Ložisková Mafie D1 Pšov
96,8 88,89 28 27 24 84,75 59 50 76 1,29 22 0,37 3 0,05 4 1 0 0
4. Gasser Tomáš
Patrioti Ústí n/L.
96,6 75,00 28 28 21 69,23 65 45 99 1,52 31 0,48 5 0,08 13 2 1 0
5. Doksanský Jan
Korf Dubí
96,5 100,00 40 24 24 94,12 51 48 38 0,75 17 0,33 4 0,08 0 0 0 0
6. Hobza Karel
Vegas Kings Krupka
94,9 97,50 40 40 39 90,70 86 78 104 1,21 17 0,20 1 0,01 3 0 0 0
7. Suško Miroslav
Devils Žatec
92,8 89,66 36 29 26 84,38 64 54 65 1,02 27 0,42 1 0,02 3 1 0 0
8. Zábranský Simon
Red Hornets Písty
91,2 75,00 32 28 21 70,15 67 47 114 1,70 24 0,36 5 0,07 6 2 1 0
9. Hradecký David
Darts Club Žatec
90,6 82,14 28 28 23 76,19 63 48 71 1,13 27 0,43 3 0,05 7 1 0 0
10. Hájek Zdeněk
Red Hornets Písty
90,4 79,31 32 29 23 68,49 73 50 91 1,25 39 0,53 4 0,05 11 3 0 0
11. Šiler Milan
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
89,8 90,00 40 30 27 84,62 65 55 71 1,09 23 0,35 1 0,02 0 0 0 0
12. Novák Petr
Bombarder Střelná
89,8 85,71 40 35 30 74,42 86 64 102 1,19 26 0,30 8 0,09 10 3 0 0
13. Kocourek Stanislav
Rokáč Most
89,4 95,00 40 40 38 88,51 87 77 82 0,94 21 0,24 1 0,01 0 0 0 0
14. Hrubý Miloš
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
89,0 90,00 40 40 36 78,13 96 75 124 1,29 31 0,32 3 0,03 8 0 0 0
15. Jaroš Václav
Red Hornets Písty
88,8 83,33 32 30 25 72,00 75 54 94 1,25 32 0,43 5 0,07 8 2 0 0
16. Šulc Václav
Mlamoj Darts A Most
87,6 91,18 40 34 31 76,83 82 63 95 1,16 31 0,38 3 0,04 5 0 0 0
17. Makarius Tomáš
Piráti B Louny
87,0 88,89 40 36 32 77,91 86 67 116 1,35 27 0,31 1 0,01 4 0 0 0
18. Rajman Richard
Mexiko Chomutov
85,5 82,50 40 40 33 74,74 95 71 127 1,34 32 0,34 1 0,01 6 1 0 0
19. Jonica Martin
13. pramen Žatec
84,9 94,59 40 37 35 79,78 89 71 93 1,04 15 0,17 3 0,03 4 1 0 0
20. Solnař Martin
Klikaři Litvínov
84,9 87,50 40 32 28 75,64 78 59 104 1,33 28 0,36 1 0,01 2 0 0 0
21. Beránek Josef
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
84,4 87,10 40 31 27 76,71 73 56 100 1,37 20 0,27 1 0,01 1 0 0 0
22. Smolka Miroslav
U Havlů A Třebenice
84,4 83,33 24 24 20 76,36 55 42 58 1,05 16 0,29 0 0,00 6 0 0 0
23. Krotil Karel
Torzo B Bílina
83,7 80,00 40 40 32 74,19 93 69 111 1,19 32 0,34 2 0,02 5 1 0 0
24. Šiška Michal
Korf Dubí
83,1 96,30 40 27 26 83,87 62 52 43 0,69 12 0,19 2 0,03 0 0 0 0
25. Novák Václav
Sokolové Želenky
82,8 86,84 40 38 33 73,91 92 68 117 1,27 25 0,27 4 0,04 3 0 0 0
26. Šnajberk Václav
Cihláři Žatec
82,2 88,24 40 34 30 76,54 81 62 86 1,06 30 0,37 0 0,00 0 0 0 0
27. Trousil Marek
Nervotoči na Pekárně Most
82,2 77,27 40 22 17 74,00 50 37 72 1,44 16 0,32 1 0,02 0 0 0 0
28. Buka Karel
Diesláci Proboštov
81,9 80,00 40 40 32 71,88 96 69 122 1,27 26 0,27 5 0,05 7 0 0 0
29. Jánský Jiří
Black Wolves Benešov n/P.
81,3 80,56 40 36 29 77,11 83 64 87 1,05 21 0,25 5 0,06 2 0 0 0
30. Ševčík Radek 1974
Diesláci Proboštov
81,0 90,00 40 20 18 75,00 48 36 44 0,92 12 0,25 1 0,02 3 0 0 0
31. Ledl Tomáš
Ložisková mafie A2 Pšov
80,3 71,43 28 28 20 62,69 67 42 82 1,22 30 0,45 2 0,03 6 2 0 0
32. Bláhová Monika
Dream Team A Jirkov
80,0 87,50 28 16 14 78,38 37 29 35 0,95 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
33. Klíma Stanislav
50 NA 50 Litvínov
79,6 83,33 40 30 25 75,00 68 51 66 0,97 19 0,28 1 0,01 1 0 0 0
34. Souček Michal
Čeští lvi Mimoň
79,5 80,00 40 35 28 74,68 79 59 82 1,04 18 0,23 1 0,01 4 0 0 0
35. Viga Vladimír
Pijonýři B Litvínov
79,4 90,48 40 21 19 79,17 48 38 44 0,92 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
36. Zelmanovič Petr
Bohémové Most
79,3 71,43 28 28 20 63,77 69 44 65 0,94 52 0,75 2 0,03 1 1 0 0
37. Ligas Miroslav
Marný Lovosice
78,5 91,67 28 24 22 76,27 59 45 66 1,12 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
38. Hrubý Štěpán
Špuntíci 2011 B Most
77,8 91,67 40 24 22 83,64 55 46 33 0,60 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
39. Karásek Tomáš
Diesláci Proboštov
77,6 80,56 40 36 29 72,73 88 64 95 1,08 21 0,24 1 0,01 3 1 0 0
40. Kutzler Ludvík
Vikingové A Litoměřice
77,4 80,00 40 40 32 76,67 90 69 88 0,98 15 0,17 2 0,02 1 0 0 0
41. Chuchel Jiří
Fešáci Opárno
77,3 75,00 40 40 30 73,91 92 68 82 0,89 24 0,26 5 0,05 2 1 0 0
42. Záleský Martin
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
76,8 82,86 40 35 29 73,17 82 60 86 1,05 16 0,20 3 0,04 0 0 0 0
43. Pomahač Lukáš
50 NA 50 Litvínov
76,3 85,71 40 28 24 75,00 68 51 58 0,85 14 0,21 2 0,03 1 0 0 0
44. Šindelář František
C-Team Česká Lípa
76,2 85,71 32 21 18 78,72 47 37 39 0,83 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
45. Kraus Karel 1993
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
76,0 86,49 40 37 32 76,14 88 67 71 0,81 18 0,20 1 0,01 0 0 0 0
46. Růžička Petr
Black Bears Benešov n/P.
76,0 65,38 40 26 17 66,67 63 42 63 1,00 32 0,51 1 0,02 5 0 0 0
47. Csáno Dušan
DC Kaplička Jirkov
75,5 87,10 40 31 27 78,08 73 57 58 0,79 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
48. Holý Michael
Přeborníci Hrob
75,4 79,17 40 24 19 75,93 54 41 47 0,87 8 0,15 2 0,04 0 0 0 0
49. Plášil Jiří
Václavák A Černčice
74,9 78,79 40 33 26 69,14 81 56 69 0,85 23 0,28 2 0,02 2 2 0 0
50. Baron Marcel
Ložisková mafie C1 Pšov
74,9 77,42 40 31 24 71,23 73 52 79 1,08 18 0,25 0 0,00 1 0 0 0
51. Gonzorczyk Václav
U Lípy Výškov
74,7 82,50 40 40 33 71,58 95 68 85 0,89 24 0,25 2 0,02 0 0 0 0
52. Marcin Jan
C-Team Česká Lípa
74,4 87,50 32 16 14 76,92 39 30 25 0,64 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
53. Hájek Petr
Oceloti Most
74,4 77,78 40 36 28 71,76 85 61 89 1,05 19 0,22 0 0,00 1 0 0 0
54. Jelínek Jan
EKS - Neuděláš nic Most
74,3 86,21 40 29 25 78,26 69 54 38 0,55 12 0,17 2 0,03 0 0 0 0
55. Chadima Kamil
No Stress Dobranov
74,3 75,00 40 40 30 67,68 99 67 112 1,13 24 0,24 5 0,05 4 0 0 0
56. Melichar Petr
Dream Team A Jirkov
73,6 83,33 28 24 20 72,88 59 43 63 1,07 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
57. Pokorný Jaroslav
Tornádo Chomutov
73,6 71,43 28 28 20 61,43 70 43 72 1,03 22 0,31 4 0,06 4 2 0 0
58. Beránek Miroslav 1961
Šipková růže Jirkov
73,6 68,97 40 29 20 64,29 70 45 89 1,27 21 0,30 1 0,01 4 0 0 0
59. Slavík Filip
Mexiko Chomutov
73,5 75,00 40 40 30 70,21 94 66 94 1,00 21 0,22 1 0,01 3 0 0 0
60. Kozák Pavel
Denisa Bohušovice n/O.
73,3 77,50 40 40 31 66,00 100 66 88 0,88 28 0,28 6 0,06 6 0 0 0
61. Stechmüller Jiří
Satani Lom
72,7 77,42 40 31 24 68,00 75 51 69 0,92 16 0,21 3 0,04 3 0 0 0
62. Koutský Václav
Sršni Slavětín
72,4 84,62 40 39 33 71,88 96 69 72 0,75 19 0,20 3 0,03 0 0 0 0
63. Kody Patrik
Phoenix B Ústí nad Labem
72,1 82,86 40 35 29 75,31 81 61 60 0,74 5 0,06 2 0,02 0 0 0 0
64. Krejza Drahoslav
Kingsman Písty
72,1 77,42 40 31 24 68,00 75 51 76 1,01 18 0,24 2 0,03 0 0 0 0
65. Vitvar Jan 1979
Leopardi Libouchec
72,0 78,13 32 32 25 69,33 75 52 67 0,89 19 0,25 0 0,00 0 0 0 0
66. Holý Petr
Na šrot Libořice
71,9 78,13 40 32 25 72,00 75 54 59 0,79 16 0,21 1 0,01 0 0 0 0
67. Barták Stanislav
Na Rozcestí Podbořany A
71,8 75,00 40 20 15 71,11 45 32 26 0,58 7 0,16 2 0,04 1 1 0 0
68. Goltsch Marek
Vegas Kings Krupka
71,6 80,00 40 40 32 71,88 96 69 81 0,84 13 0,14 1 0,01 2 0 0 0
69. Gaži Martin
Black Sheep Benešov n/P.
71,3 85,71 28 28 24 76,56 64 49 27 0,42 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
70. Bešta Ladislav
Tep Darts s.r.o. Dubí
71,3 77,50 40 40 31 67,68 99 67 85 0,86 24 0,24 3 0,03 1 1 0 0
71. Sičák Jiří
Bakaláři Snědovice
71,1 70,00 40 40 28 67,74 93 63 97 1,04 25 0,27 1 0,01 0 0 0 0
72. Adamička Lukáš
Buldogs 06 Libochovice
71,0 81,25 32 32 26 70,51 78 55 67 0,86 12 0,15 2 0,03 0 0 0 0
73. Urban Jaroslav
Sršni Vědlice
70,9 80,00 40 40 32 71,13 97 69 82 0,85 14 0,14 3 0,03 0 0 0 0
74. Schieferdecker Václav
Ložisková Mafie D1 Pšov
70,8 90,48 28 21 19 76,00 50 38 17 0,34 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
75. Zýka Dušan
Darts Club Žatec
70,8 64,29 28 28 18 56,34 71 40 86 1,21 26 0,37 1 0,01 7 1 0 0
76. Habr Lukáš
Vetřelci z Roudnice nad Labem
70,7 72,97 40 37 27 67,03 91 61 81 0,89 18 0,20 4 0,04 3 1 0 0
77. Bayer Rudolf
Ústředna Bílina
70,5 85,00 40 40 34 75,53 94 71 48 0,51 8 0,09 2 0,02 0 0 0 0
78. Fišer Marcel
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
70,2 70,83 40 24 17 66,07 56 37 54 0,96 16 0,29 1 0,02 0 0 0 0
79. Knotek Petr
Phoenix A Ústí nad Labem
70,1 82,86 40 35 29 73,17 82 60 45 0,55 12 0,15 1 0,01 0 0 0 0
80. Huml Jiří
Patrioti Ústí n/L.
69,7 50,00 28 28 14 52,24 67 35 84 1,25 29 0,43 4 0,06 6 2 0 0
81. Jičínský Milan
Tornádo Chomutov
69,5 60,71 28 28 17 61,54 65 40 87 1,34 17 0,26 0 0,00 3 0 0 0
82. Strunz Otta
Torzo B Bílina
69,3 72,22 40 36 26 65,48 84 55 77 0,92 21 0,25 2 0,02 0 0 0 0
83. Kroček Martin
DC Kaplička Jirkov
69,0 77,78 40 36 28 72,29 83 60 59 0,71 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
84. Gunár Michal
Kameňáci Libořice
68,8 89,29 32 28 25 73,61 72 53 45 0,63 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
85. Sukeník Pavel
Těžké Váhy Liběšice
68,8 70,00 40 20 14 66,00 50 33 46 0,92 12 0,24 1 0,02 2 0 0 0
86. Slanička Rudolf
Sršni Vědlice
68,6 77,50 40 40 31 69,47 95 66 93 0,98 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
87. Adelt Tomáš
Black Death Budyně n/O.
68,5 68,18 40 22 15 67,27 55 37 51 0,93 12 0,22 4 0,07 0 0 0 0
88. Nikl Petr
Buldogs 06 Libochovice
68,3 77,27 32 22 17 69,81 53 37 47 0,89 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
89. Svoboda Petr
Důchodci Synot Žatec
68,3 70,83 40 24 17 64,41 59 38 60 1,02 15 0,25 0 0,00 1 0 0 0
90. Mairichová Barbora
Druhý dech Bílina
68,2 69,23 40 39 27 62,37 93 58 88 0,95 23 0,25 3 0,03 1 1 0 0
91. Staško David
The Best Of Litoměřice
68,0 72,97 40 37 27 68,97 87 60 64 0,74 18 0,21 1 0,01 0 0 0 0
92. Novotný Jindřich
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
68,0 71,43 40 35 25 63,53 85 54 94 1,11 13 0,15 3 0,04 1 0 0 0
93. Pecák Karel
Predators Chomutov
68,0 71,43 40 28 20 68,75 64 44 41 0,64 15 0,23 0 0,00 1 0 0 0
94. Srb Petr
A je to Chomutov
67,9 73,68 40 38 28 66,67 90 60 73 0,81 18 0,20 2 0,02 0 0 0 0
95. Weinhauer Zdeněk
Mexiko Chomutov
67,8 72,50 40 40 29 69,15 94 65 83 0,88 10 0,11 2 0,02 0 0 0 0
96. Tichý Josef
Darts Club Žatec
67,7 57,14 28 28 16 56,92 65 37 57 0,88 19 0,29 4 0,06 5 2 0 0
97. Hruška Petr
Na šrot Libořice
67,5 76,47 40 34 26 68,67 83 57 63 0,76 15 0,18 0 0,00 0 0 0 0
98. Tomov Ladislav
Ložisková mafie C1 Pšov
67,2 70,00 40 40 28 66,32 95 63 97 1,02 15 0,16 0 0,00 0 0 0 0
99. Hála Jan
Jahůdky Žatec
67,0 81,25 32 32 26 70,37 81 57 48 0,59 10 0,12 0 0,00 2 0 0 0
100. Novotný Daniel
Mizerové Lovosice
66,8 78,57 32 28 22 71,21 66 47 25 0,38 8 0,12 1 0,02 0 1 0 0
101. Pilař Jiří
Mlamoj Darts A Most
66,8 57,50 40 40 23 58,95 95 56 129 1,36 29 0,31 1 0,01 1 0 0 0
102. Markvart Václav
Klikaři Litvínov
66,5 58,62 40 29 17 56,34 71 40 88 1,24 28 0,39 3 0,04 0 0 0 0
103. Jelínek Vítězslav
Leopardi Libouchec
66,4 75,00 32 32 24 68,83 77 53 50 0,65 14 0,18 0 0,00 0 0 0 0
104. Vencl David
Ztraceni Nový Bor
66,4 69,44 40 36 25 62,35 85 53 70 0,82 20 0,24 2 0,02 2 0 0 0
105. Kozák Martin 1973
Fešáci Opárno
66,2 71,05 40 38 27 64,21 95 61 92 0,97 16 0,17 1 0,01 2 0 0 0
106. Pech Jaroslav
Formani B Vlčáci Duchcov
66,1 74,29 36 35 26 68,24 85 58 50 0,59 20 0,24 0 0,00 0 0 0 0
107. Čepelák Zdeněk
Pijonýři B Litvínov
66,0 80,56 40 36 29 69,32 88 61 53 0,60 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
108. Salač Petr
Predátoři Heřmanice
66,0 75,00 28 28 21 70,15 67 47 53 0,79 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
109. Kočić Roman
Dream Team Krušnohorci Jirkov
66,0 75,00 40 24 18 65,00 60 39 51 0,85 9 0,15 2 0,03 0 0 0 0
110. Braum Jan
Danielli Most
66,0 65,00 40 40 26 63,64 88 56 64 0,73 16 0,18 5 0,06 2 0 0 0
111. Engel Jan
Sporťáci Most
66,0 58,33 24 24 14 54,39 57 31 52 0,91 21 0,37 3 0,05 2 0 1 0
112. Beneš Martin
Kameňáci Libořice
65,7 76,92 32 26 20 67,69 65 44 47 0,72 6 0,09 0 0,00 0 1 0 0
113. Švorc Vladimír
Ryky Centrál Česká Lípa
65,6 85,00 28 20 17 72,92 48 35 17 0,35 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
114. Malár David
Sokolové Želenky
65,5 63,89 40 36 23 61,36 88 54 86 0,98 24 0,27 1 0,01 2 0 0 0
115. Dostál Petr
Ložisková mafie A1 Pšov
65,4 60,00 40 35 21 55,17 87 48 126 1,45 25 0,29 2 0,02 0 0 0 0
116. Smutný František
U Lípy Výškov
65,3 65,00 40 40 26 60,00 95 57 95 1,00 24 0,25 2 0,02 1 0 0 0
117. David Karel
Klikaři Litvínov
65,0 65,79 40 38 25 62,24 98 61 110 1,12 22 0,22 1 0,01 0 0 0 0
118. Kříž Miroslav
Bombarder Střelná
64,4 67,65 40 34 23 62,79 86 54 81 0,94 21 0,24 0 0,00 0 0 0 0
119. Zenko Jaroslav 1965
Vydle Jirkov
64,3 67,50 40 40 27 65,63 96 63 85 0,89 9 0,09 2 0,02 1 0 0 0
120. Kopecký Václav
Hrozen B Ploskovice
64,3 65,00 40 40 26 63,54 96 61 83 0,86 20 0,21 1 0,01 1 0 0 0
121. Gráfek Martin
1. DC Litoměřice
64,1 75,00 32 32 24 68,42 76 52 47 0,62 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
122. Pařízek Jaromír
Mizerové Lovosice
64,1 75,00 32 20 15 69,57 46 32 24 0,52 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
123. Holý Miloš
Václavák A Černčice
64,1 65,38 40 26 17 61,90 63 39 56 0,89 17 0,27 0 0,00 0 0 0 0
124. Švamberg Pavel
Draci Ohníč
64,0 75,00 40 40 30 69,57 92 64 43 0,47 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
125. Baláž Jaromír
Black Bears Benešov n/P.
64,0 75,00 40 40 30 68,04 97 66 37 0,38 16 0,16 4 0,04 0 0 0 0
126. Jahoda Michal
Norci z Astry Česká Lípa
63,8 78,13 32 32 25 67,50 80 54 48 0,60 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
127. Kindl Martin
Flyers Duo Most
63,8 67,50 40 40 27 62,64 91 57 69 0,76 17 0,19 0 0,00 1 0 0 0
128. Vágner Richard
Vyprahlo B Čáslavka
63,6 77,50 40 40 31 67,71 96 65 53 0,55 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
129. Veselý Antonín
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
63,6 67,50 40 40 27 61,39 101 62 94 0,93 18 0,18 3 0,03 1 0 0 0
130. Košík Milan
Gambrinus žraloci Pokratice
63,6 64,10 40 39 25 60,44 91 55 83 0,91 23 0,25 0 0,00 0 0 0 0
131. Fojta František
Vikingové A Litoměřice
63,5 67,57 40 37 25 61,96 92 57 86 0,93 13 0,14 4 0,04 0 0 0 0
132. Soor Werner
Vegas Kings Krupka
63,4 70,00 40 40 28 65,22 92 60 54 0,59 13 0,14 1 0,01 1 0 0 0
133. Vojtěch Jakub
Křováci Jílové
63,3 72,22 40 36 26 63,64 88 56 72 0,82 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
134. Loos Petr 1992
50 NA 50 Litvínov
63,3 70,27 40 37 26 63,64 88 56 69 0,78 10 0,11 2 0,02 0 0 0 0
135. Vlček Michal
Dobrodruzi Litvínov
63,2 62,96 40 27 17 56,94 72 41 75 1,04 19 0,26 2 0,03 3 0 0 0
136. Vokoun Martin
Hrobaři Charvatce
63,1 70,00 40 40 28 64,89 94 61 60 0,64 16 0,17 0 0,00 0 0 0 0
137. Čadek Bedřich
Sporťáci s.r.o. Jirkov
63,0 70,00 40 20 14 63,83 47 30 31 0,66 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
138. Minařík Jiří
Pijonýři A Litvínov
62,8 60,53 40 38 23 59,55 89 53 86 0,97 20 0,22 1 0,01 1 0 0 0
139. Mikolanda Jaroslav
Seven point´s Teplice
62,7 76,47 40 34 26 66,67 84 56 39 0,46 10 0,12 2 0,02 0 0 0 0
140. Salfický Marek
Torzo A Bílina
62,5 63,64 40 33 21 63,29 79 50 63 0,80 13 0,16 0 0,00 2 0 0 0
141. Koutný Jan
Bláža Team Kravaře
62,5 61,54 40 26 16 59,02 61 36 57 0,93 13 0,21 2 0,03 0 0 0 0
142. Lifka Kamil
Ústředna Bílina
62,4 76,92 40 39 30 66,33 98 65 58 0,59 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
143. Grünza Antonín
Korf Dubí
62,4 75,00 40 36 27 66,67 90 60 48 0,53 11 0,12 1 0,01 0 0 0 0
144. Raichl Vlastislav
Bombarder Střelná
62,4 65,22 40 23 15 62,75 51 32 43 0,84 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
145. Trojovský Petr
Špuntíci 2011 A Most
62,4 65,00 40 40 26 63,27 98 62 86 0,88 11 0,11 4 0,04 0 0 0 0
146. Koukal Petr
Bohémové Most
62,1 53,57 28 28 15 50,70 71 36 90 1,27 21 0,30 4 0,06 3 0 0 0
147. Benda Miroslav
Piráti na Růžku Bystřany
61,9 75,00 40 24 18 65,52 58 38 31 0,53 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
148. Gvizd Tomáš
Bláža Team Kravaře
61,7 59,38 40 32 19 58,97 78 46 85 1,09 13 0,17 1 0,01 1 0 0 0
149. Fidler David
Bombardéři Děčany
61,6 64,10 40 39 25 61,96 92 57 86 0,93 7 0,08 1 0,01 1 0 0 0
150. Záhora Jan
Black Bears Benešov n/P.
61,6 62,50 40 24 15 59,65 57 34 41 0,72 12 0,21 1 0,02 2 0 0 0
151. Tomášek Karel
Phoenix B Ústí nad Labem
61,5 70,00 40 20 14 61,70 47 29 36 0,77 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
152. Pilař Miroslav
Pivaři Mandl Žatec
61,4 75,00 32 28 21 66,67 69 46 33 0,48 4 0,06 2 0,03 0 0 0 0
153. Dryje Ivo
Hrobaři Béčko Charvatce
61,4 72,22 32 18 13 66,67 42 28 19 0,45 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
154. Horák František
Maséři Luna Litoměřice
61,3 82,50 40 40 33 73,40 94 69 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Kaňuk Marek
Dream Team A Jirkov
61,3 77,78 28 27 21 66,18 68 45 31 0,46 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
156. Blahník Zdeněk
Kapitán Duchcov
61,3 66,67 40 24 16 63,64 55 35 40 0,73 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
157. Stoklasa Jiří
Litoměřičtí Šamani
61,1 75,00 32 32 24 65,00 80 52 46 0,58 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
158. Hvolka David
Predátoři Krupka
61,1 62,50 40 40 25 57,28 103 59 96 0,93 18 0,17 1 0,01 6 0 0 0
159. Vondráček Petr
Tigers Lenešice
61,1 58,06 32 31 18 54,88 82 45 77 0,94 25 0,30 5 0,06 2 0 0 0
160. John Martin
Leopardi Libouchec
61,0 68,00 32 25 17 62,90 62 39 44 0,71 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
161. Juris Jan
Bídné stroje Most
61,0 65,79 40 38 25 62,07 87 54 58 0,67 12 0,14 0 0,00 1 0 0 0
162. Rauch Jan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
60,7 63,33 40 30 19 56,00 75 42 68 0,91 15 0,20 2 0,03 2 0 0 0
163. Žoha Martin
Phoenix B Ústí nad Labem
60,6 66,67 40 24 16 62,96 54 34 29 0,54 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
164. Mohaupt Tomáš
Sokolíci Synot Žatec
60,5 77,50 40 40 31 73,91 92 68 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Dvořák Jaroslav
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
60,5 73,33 24 15 11 64,10 39 25 30 0,77 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
166. Loskot Jiří
Charlieho Andílci Most
60,5 73,08 40 26 19 63,93 61 39 35 0,57 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
167. Tichý Tomáš
C-Team Česká Lípa
60,4 72,22 32 18 13 66,67 45 30 27 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
168. Piskel Zdeněk
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
60,3 69,23 24 13 9 66,67 33 22 22 0,67 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
169. Pokorný Vlastimil
U Havlů A Třebenice
60,3 62,50 24 16 10 52,50 40 21 40 1,00 9 0,23 0 0,00 2 0 0 0
170. Beránek Miroslav 1989
Mizerové Lovosice
60,2 75,00 32 24 18 64,41 59 38 27 0,46 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
171. Mülling Jan
Ložisková mafie A1 Pšov
60,2 52,78 40 36 19 54,76 84 46 120 1,43 8 0,10 1 0,01 1 0 0 0
172. Šimek Martin
Chachaři Bohušovice n/O.
60,0 73,91 32 23 17 66,67 57 38 23 0,40 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
173. Rába Ladislav
Phoenix A Ústí nad Labem
60,0 66,67 40 24 16 62,07 58 36 40 0,69 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
174. Pavlo Michal
Denisa Bohušovice n/O.
60,0 65,79 40 38 25 59,57 94 56 73 0,78 16 0,17 0 0,00 1 0 0 0
175. Seifert Roman
Těžké Váhy Liběšice
60,0 62,50 40 24 15 56,36 55 31 62 1,13 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
176. Čížek Zdeněk 1982
Black Cat Výškov
60,0 57,50 40 40 23 55,67 97 54 117 1,21 15 0,15 0 0,00 1 0 0 0
177. Quasniczka Jiří
Acrus Litoměřice
59,8 75,00 40 40 30 66,32 95 63 10 0,11 4 0,04 3 0,03 2 1 0 0
178. Neumann Marek
Zbouraní garážníci Nový Bor
59,8 66,67 28 24 16 61,82 55 34 37 0,67 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
179. Kvoch Tomáš
Bombarder Střelná
59,8 55,56 40 36 20 55,42 83 46 75 0,90 15 0,18 3 0,04 3 0 0 0
180. Kobrle Miroslav
Chachaři Bohušovice n/O.
59,7 67,74 32 31 21 62,50 72 45 39 0,54 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
181. Kapras Pavel
Rebel Star Česká Lípa
59,6 72,73 32 22 16 66,04 53 35 25 0,47 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
182. Řepík Roman
Cowhand Dušníky
59,4 87,10 40 31 27 70,89 79 56 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Lípa Martin
1. DC Litoměřice
59,4 65,22 32 23 15 61,54 52 32 35 0,67 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
184. Rom Jaroslav
Sokolové Želenky
59,4 57,89 40 38 22 54,44 90 49 89 0,99 16 0,18 1 0,01 3 0 0 0
185. Boor Jan
U Havlů A Třebenice
59,3 61,11 24 18 11 57,78 45 26 37 0,82 8 0,18 1 0,02 1 0 0 0
186. Pomeje Daniel
The Best Of Litoměřice
59,2 66,67 40 39 26 60,82 97 59 51 0,53 19 0,20 0 0,00 0 1 0 0
187. Blahník Roman
Diesláci Proboštov
59,0 60,53 40 38 23 58,51 94 55 79 0,84 17 0,18 2 0,02 0 0 0 0
188. Blasius Petr
Phoenix B Ústí nad Labem
58,9 67,74 40 31 21 63,01 73 46 35 0,48 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
189. Janda Václav
P.P. Petrom Kadaň
58,5 63,64 40 22 14 58,49 53 31 45 0,85 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
190. Pokorná Markéta
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
58,5 59,38 40 32 19 61,33 75 46 46 0,61 10 0,13 2 0,03 1 0 0 0
191. Vican Daniel
Danielli Most
58,5 55,00 40 40 22 55,91 93 52 80 0,86 25 0,27 0 0,00 0 0 0 0
192. Bárta Zbyněk
Věčná žízeň Lipno
58,4 68,57 40 35 24 62,79 86 54 41 0,48 6 0,07 1 0,01 0 1 0 0
193. Audy Augustin
Čeští lvi Mimoň
58,3 62,07 40 29 18 58,57 70 41 62 0,89 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
194. Sloup Václav
ÚPM Schooters Sukorady
58,2 66,67 32 30 20 60,27 73 44 49 0,67 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
195. Oroski Pavel 1966
Trojky vidle Měrunice
58,2 61,76 40 34 21 60,24 83 50 57 0,69 11 0,13 1 0,01 1 0 0 0
196. Kasík Martin
Arsenal C Most
58,1 63,64 40 33 21 59,04 83 49 52 0,63 19 0,23 0 0,00 0 0 0 0
197. Turok Andrej
Václavák A Černčice
58,1 60,71 40 28 17 58,82 68 40 57 0,84 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
198. Bohatý Petr
Black Cat Výškov
58,1 60,00 40 20 12 54,17 48 26 42 0,88 10 0,21 1 0,02 0 0 0 0
199. Stýblo Vladimír
R.O.S. Jirkov
57,9 71,05 40 38 27 57,43 101 58 83 0,82 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
200. Páv Karel
Piráti A Louny
57,8 61,76 40 34 21 59,30 86 51 72 0,84 10 0,12 1 0,01 0 0 0 0
201. Reichl Vít
Vikingové B Litoměřice
57,8 61,54 28 26 16 62,50 64 40 48 0,75 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
202. Bartušek Josef
Lions Darts Třeboutice
57,8 58,82 40 34 20 55,70 79 44 65 0,82 16 0,20 0 0,00 0 0 0 0
203. Bachár Miloslav
Šipková růže Jirkov
57,7 57,14 40 35 20 55,56 81 45 51 0,63 19 0,23 3 0,04 1 0 0 0
204. Nodes Oldřich
Mlamoj Darts B Most
57,6 65,00 40 40 26 62,11 95 59 56 0,59 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
205. Fanta Miroslav
Vikingové A Litoměřice
57,6 62,86 40 35 22 60,47 86 52 54 0,63 10 0,12 1 0,01 1 0 0 0
206. Balín Roman
Arsenal B Most
57,6 61,54 40 39 24 57,84 102 59 85 0,83 17 0,17 2 0,02 0 0 0 0
207. Topš Milan
Fešáci Opárno
57,6 58,82 40 34 20 58,82 85 50 72 0,85 9 0,11 2 0,02 1 0 0 0
208. Přenosil Jiří
Klikaři Litvínov
57,6 50,00 40 30 15 51,35 74 38 95 1,28 18 0,24 0 0,00 0 0 0 0
209. Maliňák Roman
Věčná žízeň Lipno
57,5 65,00 40 40 26 63,44 93 59 34 0,37 8 0,09 0 0,00 2 0 0 0
210. Pfeiferová Andrea
Piráti C Louny
57,5 60,00 40 40 24 60,44 91 55 58 0,64 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
211. Kopel Martin
Black Wolves Benešov n/P.
57,4 61,29 40 31 19 61,84 76 47 50 0,66 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
212. Círus David
Prezidenti Horní Řepčice
57,4 60,00 40 40 24 57,58 99 57 76 0,77 16 0,16 1 0,01 1 0 0 0
213. Stach Jaroslav
Viktoria Synot Žatec
57,2 75,00 32 24 18 70,18 57 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Čapek Jan
Darts Club Žatec
57,2 50,00 28 20 10 51,85 54 28 59 1,09 9 0,17 2 0,04 4 0 0 0
215. Vojtěch Vladimír
Sporťáci s.r.o. Jirkov
57,1 67,50 40 40 27 60,61 99 60 52 0,53 12 0,12 0 0,00 0 0 0 0
216. Kubín Milan
Sršni Dobranov
57,1 65,63 32 32 21 60,00 80 48 50 0,63 7 0,09 2 0,03 0 0 0 0
217. Večeře Miroslav
Sympaťáci Podbořany
57,0 65,00 40 40 26 61,86 97 60 46 0,47 11 0,11 1 0,01 0 0 0 0
218. Wiesinger Tomáš
13. pramen Žatec
56,9 59,46 40 37 22 56,84 95 54 93 0,98 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
219. Čížkovský Zdeněk
Gigant team Krásný Dvůr
56,8 66,67 36 30 20 56,41 78 44 50 0,64 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
220. Tůma Jan
Nervotoči na Pekárně Most
56,8 61,11 40 36 22 56,82 88 50 60 0,68 15 0,17 2 0,02 0 0 0 0
221. Brenner Marek
Charlieho Andílci Most
56,7 67,74 40 31 21 63,29 79 50 43 0,54 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
222. Berka Milan
Přeborníci Hrob
56,6 70,37 40 27 19 65,67 67 44 20 0,30 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
223. Kovářová Jana
WFS Evaň
56,6 67,50 40 40 27 63,92 97 62 29 0,30 7 0,07 1 0,01 1 0 0 0
224. Valter Kamil
Vyprahlo B Čáslavka
56,6 67,50 40 40 27 62,11 95 59 42 0,44 4 0,04 0 0,00 1 0 0 0
225. Tauchman Miroslav
Norci z Astry Česká Lípa
56,6 65,63 32 32 21 58,54 82 48 57 0,70 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
226. Vlček Petr
Formani B Vlčáci Duchcov
56,6 61,90 36 21 13 55,17 58 32 39 0,67 19 0,33 0 0,00 0 0 0 0
227. Vítr Jiří
Kotelníci 700 B Most
56,6 55,00 40 40 22 55,88 102 57 102 1,00 9 0,09 6 0,06 0 0 0 0
228. Iser Pavel
C-Team Česká Lípa
56,5 65,22 32 23 15 61,82 55 34 30 0,55 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
229. Majerhofer Petr
A je to Chomutov
56,3 62,07 40 29 18 56,00 75 42 64 0,85 8 0,11 2 0,03 0 0 0 0
230. Weinert Zdeněk
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
56,3 59,38 40 32 19 57,69 78 45 67 0,86 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
231. Roháč David
Tigers Lenešice
56,3 43,75 32 32 14 45,00 80 36 91 1,14 24 0,30 3 0,04 6 0 0 0
232. Kováč Miroslav 1965
Noční můry Most
56,2 63,16 40 38 24 59,55 89 53 46 0,52 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
233. Pusch Petr
Formani B Vlčáci Duchcov
56,1 66,67 36 27 18 63,77 69 44 33 0,48 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
234. Srp Josef
ŠK Křims Velká Černoc
55,9 71,43 32 28 20 62,86 70 44 26 0,37 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
235. Dolejší Dana
EKS - Neuděláš nic Most
55,9 64,71 40 34 22 60,49 81 49 40 0,49 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
236. Keprta Martin
Piráti A Louny
55,9 55,88 40 34 19 55,29 85 47 71 0,84 16 0,19 0 0,00 1 0 0 0
237. Svítil Ondřej
Fešáci Opárno
55,9 55,56 40 36 20 53,09 81 43 73 0,90 9 0,11 1 0,01 1 0 0 0
238. Rámeš Roman
Red Hornets Písty
55,9 47,06 32 17 8 48,78 41 20 38 0,93 14 0,34 1 0,02 1 0 0 0
239. Grégr Pavel
Mimo provoz Lovosice
55,8 55,56 40 36 20 54,65 86 47 75 0,87 8 0,09 2 0,02 2 0 0 0
240. Weiss Lukáš
Trojky vidle Měrunice
55,7 57,50 40 40 23 57,45 94 54 78 0,83 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
241. Ibler Petr
Black Bears Benešov n/P.
55,6 69,23 40 26 18 61,29 62 38 17 0,27 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
242. Hampl Martin
Bakaláři Snědovice
55,6 61,76 40 34 21 56,32 87 49 66 0,76 13 0,15 0 0,00 0 0 0 0
243. Novák Lukáš
Predátoři Krupka
55,6 52,50 40 40 21 51,55 97 50 99 1,02 17 0,18 3 0,03 0 0 0 0
244. Vecko Ondřej
13. pramen Žatec
55,5 55,26 40 38 21 56,99 93 53 74 0,80 15 0,16 0 0,00 0 0 0 0
245. Poljanský Ivo
Oceloti Most
55,5 54,17 40 24 13 53,13 64 34 70 1,09 12 0,19 0 0,00 0 0 0 0
246. Vitoň Pavel
Špuntíci 2011 A Most
55,4 58,33 40 36 21 58,62 87 51 62 0,71 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
247. Šatný Jan
Klikaři Litvínov
55,4 58,06 40 31 18 52,56 78 41 73 0,94 12 0,15 0 0,00 1 0 0 0
248. Lipš Petr
Lihoví piráti Podbořany
55,3 75,00 32 24 18 67,24 58 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
249. Vogl Pavel
Podboráci Hořany
55,3 72,00 40 25 18 67,24 58 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Foltán Slavomír
Šipková růže Jirkov
55,3 59,46 40 37 22 51,65 91 47 63 0,69 20 0,22 1 0,01 2 0 0 0
251. Dubický Josef
Sportklub Ohníč A
55,0 60,00 40 35 21 56,67 90 51 61 0,68 13 0,14 2 0,02 0 0 0 0
252. Vašut Zdeněk
Arrows Litoměřice
54,9 72,22 40 36 26 67,06 85 57 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Dvořák Tomáš
Ložisková mafie C1 Pšov
54,9 57,69 40 26 15 58,73 63 37 41 0,65 4 0,06 1 0,02 1 0 0 0
254. Bém Petr
U Lípy Výškov
54,9 52,50 40 40 21 53,54 99 53 84 0,85 18 0,18 4 0,04 0 0 0 0
255. Vedej Roman
Danielli Most
54,8 60,00 40 25 15 58,21 67 39 50 0,75 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
256. Čarneg Karel
Bohémové Most
54,8 46,43 28 28 13 46,97 66 31 71 1,08 12 0,18 3 0,05 1 1 0 0
257. Zajíc Martin
Arsenal A Most
54,7 71,88 32 32 23 67,11 76 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Fišerová Štěpánka
Vikingové B Litoměřice
54,7 60,00 28 15 9 61,11 36 22 18 0,50 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
259. Dvořák Antonín
P.P. Petrom Kadaň
54,7 58,33 40 24 14 52,63 57 30 52 0,91 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
260. Slezák Antonín
Torzo A Bílina
54,6 57,14 40 28 16 52,11 71 37 51 0,72 17 0,24 2 0,03 0 0 0 0
261. Radová Karla
Splašený koně Most
54,6 53,85 40 39 21 54,74 95 52 86 0,91 13 0,14 0 0,00 0 0 0 0
262. Pavlík Jiří
No Stress Dobranov
54,6 52,50 40 40 21 51,55 97 50 100 1,03 13 0,13 1 0,01 1 0 0 0
263. Berg Martin
Dobrodruzi Litvínov
54,6 50,00 40 40 20 51,49 101 52 93 0,92 20 0,20 6 0,06 0 0 0 0
264. Brand David
Dream Team Krušnohorci Jirkov
54,5 62,50 40 40 25 57,58 99 57 62 0,63 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
265. Loubková Martina
Zbouraní garážníci Nový Bor
54,5 62,50 28 16 10 57,89 38 22 25 0,66 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
266. Němec Zdeněk
Devils Žatec
54,5 54,17 36 24 13 56,90 58 33 43 0,74 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
267. Dvořák Milan
Predátoři Krupka
54,5 52,63 40 38 20 50,00 94 47 89 0,95 12 0,13 0 0,00 6 0 0 0
268. Kurek Jan
Ztraceni Nový Bor
54,5 52,50 40 40 21 53,06 98 52 77 0,79 20 0,20 2 0,02 1 0 0 0
269. Dundr Martin
Odyssea Litvínov
54,4 66,67 40 24 16 61,02 59 36 23 0,39 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
270. Čížek Zdeněk 1956
Devils Žatec
54,4 65,63 36 32 21 58,54 82 48 39 0,48 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
271. Rendl Jiří
Danielli Most
54,4 64,00 40 25 16 57,14 63 36 31 0,49 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
272. Pavlát Tomáš
Mimo provoz Lovosice
54,4 58,06 40 31 18 55,70 79 44 66 0,84 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
273. Šinfelt Jiří
Red Hornets Písty
54,4 45,83 32 24 11 48,39 62 30 64 1,03 17 0,27 0 0,00 3 0 0 0
274. Smolík Petr
Lions Darts Třeboutice
54,3 56,76 40 37 21 52,63 95 50 79 0,83 17 0,18 2 0,02 0 0 0 0
275. Pálek Josef 1967
Marný Lovosice
54,3 53,33 28 15 8 57,14 35 20 25 0,71 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
276. Bohatý Pavel
Black Cat Výškov
54,3 50,00 40 40 20 51,06 94 48 92 0,98 19 0,20 0 0,00 0 0 0 0
277. Vencelová Jiřina
Viktoria Lom
54,2 61,54 40 39 24 61,54 91 56 41 0,45 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
278. Václavík Marek
U Havlů A Třebenice
54,2 50,00 24 16 8 53,33 45 24 38 0,84 10 0,22 2 0,04 1 0 0 0
279. Moučka Daniel
Těžké Váhy Liběšice
54,1 52,78 40 36 19 51,22 82 42 71 0,87 15 0,18 0 0,00 0 0 0 0
280. Valach Tomáš
Vyprahlo A Čáslavka
54,0 57,14 40 28 16 56,45 62 35 36 0,58 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
281. Šrédl Jan
Patrioti Ústí n/L.
54,0 52,38 28 21 11 47,27 55 26 55 1,00 14 0,25 1 0,02 1 0 0 0
282. Bohata Petr
DC Kaplička Jirkov
53,8 66,67 40 27 18 59,42 69 41 28 0,41 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
283. Hlous Tomáš
Katapult Hvězda A Krupka
53,8 47,50 40 40 19 49,49 99 49 102 1,03 20 0,20 3 0,03 1 0 0 0
284. Fraňo Roman
Magistři Duo Most
53,7 61,54 40 39 24 57,45 94 54 49 0,52 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
285. Chludil Petr
ŠK Zlomená šipka Osek
53,6 73,33 40 30 22 64,00 75 48 8 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Vašek Pavel
Vetřelci z Roudnice nad Labem
53,6 58,97 40 39 23 57,45 94 54 52 0,55 7 0,07 1 0,01 1 0 0 0
287. Horváth Roman
Cihláři Žatec
53,6 55,00 40 40 22 55,10 98 54 69 0,70 16 0,16 0 0,00 0 0 0 0
288. Korol Luboš
Vydle Jirkov
53,5 60,00 40 20 12 59,18 49 29 20 0,41 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
289. Mottl Michal
Phoenix B Ústí nad Labem
53,5 56,52 40 23 13 57,69 52 30 31 0,60 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
290. Kačina David
Patrioti Ústí n/L.
53,5 38,10 28 21 8 45,10 51 23 70 1,37 16 0,31 0 0,00 0 0 0 0
291. Vrzák Miroslav
Pijonýři A Litvínov
53,4 58,06 40 31 18 56,76 74 42 44 0,59 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
292. Procházka Gerhard
Katapult Hvězda B Krupka
53,3 59,38 40 32 19 58,97 78 46 41 0,53 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
293. Krejčí Jan
Druhý dech Bílina
53,3 56,76 40 37 21 58,06 93 54 61 0,66 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
294. Kotner Karel
Nervotoči na Pekárně Most
53,3 50,00 40 36 18 51,19 84 43 76 0,90 14 0,17 1 0,01 0 0 0 0
295. Ferenc Marian
Mlamoj Darts A Most
53,3 45,45 40 33 15 50,00 80 40 75 0,94 21 0,26 0 0,00 1 0 0 0
296. Havelka Petr
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
53,2 66,67 24 15 10 62,16 37 23 10 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
297. Srp Karel
Nervotoči B. Most
53,2 58,62 40 29 17 57,53 73 42 37 0,51 4 0,05 2 0,03 0 1 0 0
298. Svoboda Miroslav
Sokolíci Synot Žatec
53,1 75,00 40 28 21 64,29 70 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Belza Zdeněk
Vikingové B Litoměřice
53,1 57,14 28 28 16 53,73 67 36 48 0,72 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
300. Opat Jan
P.P. Petrom Kadaň
53,1 50,00 40 30 15 49,30 71 35 58 0,82 14 0,20 1 0,01 0 1 0 0
301. Repetný Pavel
Draci Ohníč
53,0 62,50 40 24 15 57,89 57 33 22 0,39 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
302. Kitzberger Tomáš
50 NA 50 Litvínov
53,0 60,71 40 28 17 56,34 71 40 40 0,56 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
303. Tkáč Petr
Motorest Liběšice
53,0 60,00 40 40 24 58,51 94 55 48 0,51 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
304. Bírovka Adam
Slavoj Kopeček Děčín
52,9 59,09 32 22 13 58,18 55 32 26 0,47 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
305. Selinger Jiří
Čeští lvi Mimoň
52,9 59,09 40 22 13 54,55 55 30 35 0,64 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
306. Najbert Pavel
Dream Team B Jirkov
52,9 58,33 28 24 14 58,93 56 33 26 0,46 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
307. Štrba Vlastislav
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
52,9 57,14 40 21 12 55,77 52 29 36 0,69 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
308. Skopař Petr
Kozí Dech A Most
52,8 70,59 40 34 24 64,63 82 53 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
309. Černý Jan
Nervotoči B. Most
52,8 55,56 40 36 20 54,65 86 47 64 0,74 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
310. Novák Rastislav
Piráti A Podbořany
52,7 61,54 40 39 24 57,45 94 54 41 0,44 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
311. Novotný Ondřej
Mizerové Lovosice
52,7 59,26 32 27 16 58,73 63 37 27 0,43 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
312. Krepčík František
Viktoria Lom
52,5 60,61 40 33 20 59,26 81 48 35 0,43 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
313. Valach Jindřich
Vyprahlo A Čáslavka
52,4 65,00 40 40 26 56,44 101 57 43 0,43 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
314. Bočkaj Stanislav
Pod tribunou Most
52,4 55,00 40 20 11 56,52 46 26 18 0,39 6 0,13 0 0,00 1 0 0 0
315. Beständig Jan
Bláža Team Kravaře
52,4 48,65 40 37 18 49,45 91 45 80 0,88 20 0,22 2 0,02 0 0 0 0
316. Horčík Vojtěch
Hrozen B Ploskovice
52,2 56,76 40 37 21 54,95 91 50 62 0,68 5 0,05 2 0,02 0 0 0 0
317. Kokeš Václav
Black Death Budyně n/O.
52,2 48,72 40 39 19 50,52 97 49 78 0,80 17 0,18 4 0,04 1 0 0 0
318. Rückl Roman
Pekelní Jezdci Most
52,1 61,54 40 26 16 58,73 63 37 28 0,44 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
319. Chlupáč Jiří
Splašený koně Most
52,1 45,45 40 33 15 47,37 76 36 63 0,83 17 0,22 2 0,03 2 0 0 0
320. Albrecht Jiří
Sršni Slavětín
52,0 57,50 40 40 23 53,92 102 55 67 0,66 12 0,12 1 0,01 0 0 0 0
321. Slába Jiří
Katapult Hvězda A Krupka
51,8 47,50 40 40 19 51,04 96 49 88 0,92 14 0,15 1 0,01 0 0 0 0
322. Rys Petr
Sporťáci s.r.o. Jirkov
51,7 58,33 40 24 14 54,24 59 32 37 0,63 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
323. Linhart Jiří
Predátoři Heřmanice
51,7 56,25 28 16 9 56,10 41 23 26 0,63 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
324. Navrátil Jaroslav
Šutráci A Oldřichov
51,7 48,48 40 33 16 48,15 81 39 75 0,93 13 0,16 1 0,01 2 0 0 0
325. Markuliak Pavel
Vydle Jirkov
51,6 57,89 40 38 22 52,13 94 49 66 0,70 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
326. Šleier Petr
Mizerové Lovosice
51,6 57,69 32 26 15 57,38 61 35 27 0,44 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
327. Procházka Robert
Sporťáci Most
51,6 52,94 24 17 9 48,84 43 21 27 0,63 10 0,23 1 0,02 1 0 0 0
328. Vostrý Jiří 1959
Šipková růže Jirkov
51,5 53,33 40 30 16 52,78 72 38 35 0,49 17 0,24 0 0,00 0 0 0 0
329. Reichl František
ŠK Duha Jirkov
51,4 50,00 40 38 19 52,22 90 47 66 0,73 13 0,14 1 0,01 0 0 0 0
330. Šefl Martin
Dobrodruzi Litvínov
51,4 48,72 40 39 19 51,04 96 49 90 0,94 9 0,09 1 0,01 1 0 0 0
331. Pálek Josef 1989
Marný Lovosice
51,3 66,67 28 15 10 52,63 38 20 21 0,55 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
332. Kilárský Petr
Satani Lom
51,1 52,78 40 36 19 50,60 83 42 51 0,61 12 0,14 2 0,02 0 0 0 0
333. Pečený Livin
Hrozen A Ploskovice
51,0 69,23 40 39 27 61,29 93 57 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Zábranský Antonín
Jahůdky Žatec
51,0 59,38 32 32 19 57,14 77 44 30 0,39 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
335. Žák Otakar
Mlamoj Darts B Most
51,0 57,89 40 38 22 55,06 89 49 41 0,46 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
336. Jahoda Jiří
Bakaláři Snědovice
51,0 57,58 40 33 19 54,88 82 45 48 0,59 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
337. Fidler František
Bombardéři Děčany
51,0 54,05 40 37 20 53,19 94 50 79 0,84 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
338. Franta Vladimír
No Stress Dobranov
51,0 44,12 40 34 15 50,00 82 41 64 0,78 17 0,21 2 0,02 1 0 0 0
339. Roušar Pavel
R.O.S. Jirkov
50,9 61,29 40 31 19 53,33 75 40 35 0,47 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
340. Bartoš Miroslav
Dream Team Krušnohorci Jirkov
50,9 54,17 40 24 13 51,72 58 30 44 0,76 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
341. Kuchta Miroslav
Bídné stroje Most
50,8 61,11 40 36 22 56,04 91 51 30 0,33 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
342. Juhász Gábor
Formani B Liběchov
50,7 67,65 40 34 23 63,53 85 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Černý Miroslav 1976
C-Team Česká Lípa
50,7 64,71 32 17 11 55,81 43 24 21 0,49 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Slába Milan
Vegas Kings Krupka
50,7 55,00 40 40 22 55,21 96 53 55 0,57 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
345. Makula Bartoloměj
Torzo A Bílina
50,7 47,50 40 40 19 49,51 103 51 88 0,85 20 0,19 2 0,02 0 0 0 0
346. Odvárka Martin
Piráti A Louny
50,6 54,05 40 37 20 52,22 90 47 60 0,67 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
347. Vondráček Martin
Nervotoči B. Most
50,5 57,14 40 35 20 57,83 83 48 25 0,30 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
348. Belanský Josef
Zbouraní garážníci Nový Bor
50,5 47,83 28 23 11 47,46 59 28 44 0,75 14 0,24 3 0,05 0 0 0 0
349. Heřman Tomáš
ÚPM Schooters Sukorady
50,4 60,00 32 30 18 56,58 76 43 36 0,47 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
350. Adamec Jiří
Phoenix A Ústí nad Labem
50,4 56,25 40 32 18 55,95 84 47 50 0,60 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
351. Machytka Radek
Špuntíci 2011 A Most
50,3 58,82 40 34 20 53,85 78 42 32 0,41 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
352. Jäger Stanislav 1989
Black Wolves Benešov n/P.
50,3 50,00 40 28 14 49,23 65 32 41 0,63 11 0,17 2 0,03 0 0 0 0
353. Ptáček Stanislav
Pod tribunou Most
50,2 61,11 40 36 22 54,55 88 48 32 0,36 6 0,07 0 0,00 1 0 0 0
354. Vajgl Petr
Grinhorn Úštek 2015
50,2 60,87 32 23 14 58,93 56 33 14 0,25 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
355. Procházka Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
50,2 60,00 40 40 24 58,95 95 56 21 0,22 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
356. Mokrý Roman
Katapult Hvězda B Krupka
50,2 58,82 40 34 20 55,29 85 47 46 0,54 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
357. Hanzlík Walter
Denisa Bohušovice n/O.
50,1 52,50 40 40 21 50,48 105 53 85 0,81 13 0,12 1 0,01 0 0 0 0
358. Urban Petr
Drink Teplice
49,9 51,72 40 29 15 51,43 70 36 42 0,60 11 0,16 0 0,00 0 0 0 0
359. Stejskal Petr
Torzo B Bílina
49,9 51,43 40 35 18 49,40 83 41 61 0,73 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
360. Bartošová Iveta
Rebel Star Česká Lípa
49,8 60,87 32 23 14 55,56 54 30 19 0,35 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
361. Václavek Miloš
Sporťáci s.r.o. Jirkov
49,8 50,00 40 26 13 51,61 62 32 43 0,69 4 0,06 1 0,02 1 0 0 0
362. Pekař Zdeněk
Lvíčata Mimoň
49,7 52,00 32 25 13 53,97 63 34 37 0,59 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
363. Švejda František
Bombardéři Děčany
49,7 50,00 40 38 19 50,54 93 47 68 0,73 13 0,14 0 0,00 0 0 0 0
364. Tibitanzl Lukáš
The Best Of Litoměřice
49,6 51,43 40 35 18 50,60 83 42 49 0,59 12 0,14 1 0,01 0 0 0 0
365. Dang Duc Thyen
9 Darts Krupka
49,4 67,50 40 40 27 62,14 103 64 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Hanzlík Matěj
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
49,4 60,00 24 20 12 56,00 50 28 15 0,30 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
367. Cink Jan
Draci Ohníč
49,4 57,58 40 33 19 54,22 83 45 42 0,51 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
368. Kadlec Zdeněk
Phoenix A Ústí nad Labem
49,4 55,56 40 36 20 56,84 95 54 39 0,41 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
369. Holub Miroslav
Piráti B Louny
49,4 52,94 40 34 18 52,94 85 45 53 0,62 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
370. Lupač Pavel 1970
Bakaláři Snědovice
49,4 48,57 40 35 17 50,00 84 42 64 0,76 8 0,10 2 0,02 0 0 0 0
371. Hanuš Tomáš
Špuntíci 2011 A Most
49,3 59,09 40 22 13 58,18 55 32 12 0,22 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
372. Čermák Vratislav
Pekelní Jezdci Most
49,3 57,89 40 38 22 55,56 90 50 30 0,33 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
373. Kutzler Martin
Cowhand Dušníky
49,2 65,00 40 40 26 60,00 95 57 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Svobodová Pavlína
Marný Lovosice
49,2 60,00 28 15 9 54,05 37 20 14 0,38 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
375. Kocánová Lucie
Dream Team A Jirkov
49,2 54,17 28 24 13 55,00 60 33 25 0,42 4 0,07 2 0,03 0 0 0 0
376. Müller Petr
Šutráci B Oldřichov
49,2 53,85 40 39 21 54,17 96 52 53 0,55 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
377. Kammel Petr
Mimo provoz Lovosice
49,1 54,29 40 35 19 50,56 89 45 51 0,57 11 0,12 2 0,02 0 0 0 0
378. Řepa Michael
ÚPM Schooters Sukorady
49,1 52,17 32 23 12 52,63 57 30 35 0,61 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
379. Podhola Karel
Bombarder Střelná
49,1 52,17 40 23 12 50,88 57 29 36 0,63 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
380. Hedánková Kateřina
Mimo provoz Lovosice
48,9 47,37 40 38 18 50,00 88 44 61 0,69 8 0,09 1 0,01 1 0 0 0
381. Franc Jan
Zelenáči Prosetice
48,8 47,22 40 36 17 49,41 85 42 62 0,73 12 0,14 0 0,00 0 0 0 0
382. Szitai František
Satani Lom
48,7 48,65 40 37 18 49,45 91 45 59 0,65 13 0,14 1 0,01 1 0 0 0
383. Kukla Jan
Lišáci Vroutek
48,6 60,87 40 23 14 53,57 56 30 20 0,36 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
384. Mžourek Oldřich
Vikingové A Litoměřice
48,6 51,43 40 35 18 52,94 85 45 43 0,51 6 0,07 1 0,01 1 0 0 0
385. Vondráček Stanislav
ZB Karakal A Ročov
48,6 45,71 40 35 16 46,51 86 40 73 0,85 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
386. Hornych Vladimír
Arsenal B Most
48,5 51,43 40 35 18 55,81 86 48 39 0,45 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
387. Hlavnička Jaroslav
Lions Darts Třeboutice
48,5 43,75 40 32 14 45,00 80 36 77 0,96 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
388. Žourová Iva
ZB Karakal B Ročov
48,4 56,00 32 25 14 56,25 64 36 28 0,44 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
389. Belušiak Emil
Na Rozcestí Podbořany A
48,4 51,43 40 35 18 53,01 83 44 37 0,45 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
390. Svěrák Václav
Ložisková mafie A1 Pšov
48,4 50,00 40 24 12 50,00 58 29 39 0,67 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
391. Vinický Roman
Tep Darts s.r.o. Dubí
48,4 47,50 40 40 19 51,49 101 52 74 0,73 8 0,08 2 0,02 0 0 0 0
392. Novák Daniel
Flames Litoměřice
48,2 62,50 32 24 15 58,18 55 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Beránek Michal
Seven point´s Teplice
48,2 55,00 40 20 11 53,06 49 26 23 0,47 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
394. Přibyl Lukáš
Flyers Duo Most
48,2 47,22 40 36 17 48,24 85 41 50 0,59 14 0,16 0 0,00 0 1 0 0
395. Šafařík Tomáš
ŠK Duha Jirkov
48,1 50,00 40 30 15 48,61 72 35 54 0,75 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
396. Dokoupilová Barbora
Pivaři Mandl Žatec
48,0 60,00 32 25 15 57,81 64 37 13 0,20 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
397. Kuzár Petr
Katapult Hvězda A Krupka
48,0 42,50 40 40 17 45,36 97 44 96 0,99 14 0,14 1 0,01 0 0 0 0
398. Sedláček Martin
Hrozen A Ploskovice
47,9 62,50 40 40 25 58,95 95 56 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Vecko Jakub
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
47,9 53,85 24 13 7 55,17 29 16 10 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Vlach Václav
Predators Chomutov
47,7 47,22 40 36 17 48,28 87 42 64 0,74 9 0,10 0 0,00 1 0 0 0
401. Rejdová Petra
Kameňáci Libořice
47,6 57,89 32 19 11 52,17 46 24 18 0,39 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
402. Kraus Karel 1987
Pijonýři A Litvínov
47,6 50,00 40 36 18 52,81 89 47 50 0,56 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
403. Šerých Jindřich
Ježek Chomutov
47,6 48,00 40 25 12 49,21 63 31 51 0,81 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
404. Pořízek Jan
Predátoři Heřmanice
47,5 56,00 28 25 14 55,56 63 35 22 0,35 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
405. Bláha Zbyněk
Kotelníci 700 B Most
47,5 50,00 40 34 17 50,60 83 42 54 0,65 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
406. Ogrocký Vladimír
Na Rozcestí Podbořany A
47,4 55,00 40 20 11 53,19 47 25 11 0,23 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
407. Kasl Mojmír
Kotelníci 700 B Most
47,4 51,43 40 35 18 50,00 84 42 42 0,50 7 0,08 2 0,02 0 0 0 0
408. Novák Jan
Tornádo Chomutov
47,4 39,29 28 28 11 38,57 70 27 70 1,00 18 0,26 2 0,03 2 0 0 0
409. Zajíc Tomáš
Ložisková mafie A1 Pšov
47,3 48,48 40 33 16 49,40 83 41 48 0,58 9 0,11 2 0,02 1 0 0 0
410. Tesař Jaroslav
Snajpři Bílina
47,1 55,56 36 27 15 53,85 65 35 16 0,25 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
411. Rajniš Roman
Piráti A Louny
47,1 48,00 40 25 12 50,00 66 33 47 0,71 6 0,09 1 0,02 0 0 0 0
412. Rychlý Luboš
Katapult Hvězda A Krupka
47,1 45,00 40 40 18 48,04 102 49 91 0,89 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
413. Chára Hynek
Predátoři Krupka
47,1 40,00 40 35 14 44,19 86 38 86 1,00 12 0,14 1 0,01 1 0 0 0
414. Plocová Bohumila
Skrblice Bítozeves
47,0 66,67 20 12 8 56,67 30 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Vlk František
Kozí Dech A Most
47,0 62,86 40 35 22 58,62 87 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Šponiar Jiří
Sportklub Ohníč A
47,0 50,00 40 38 19 48,31 89 43 56 0,63 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
417. Jež Petr
Ježek Chomutov
47,0 41,94 40 31 13 43,84 73 32 55 0,75 14 0,19 3 0,04 0 0 0 0
418. Hájek Otto
Kapitán Duchcov
46,9 50,00 40 28 14 48,61 72 35 41 0,57 12 0,17 0 0,00 0 0 0 0
419. Hampejs Vladimír
Podboráci Hořany
46,8 58,62 40 29 17 54,55 66 36 8 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
420. Konopásek Tomáš
Predators Chomutov
46,8 53,85 40 26 14 47,69 65 31 39 0,60 4 0,06 0 0,00 1 0 0 0
421. Hojka Radek
Seven point´s Teplice
46,8 48,72 40 39 19 51,09 92 47 43 0,47 6 0,07 0 0,00 0 1 0 0
422. Bilský Martin
Křováci Jílové
46,7 47,22 40 36 17 51,69 89 46 51 0,57 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
423. Papežík Karel
Ložisková mafie A2 Pšov
46,7 30,43 28 23 7 35,19 54 19 70 1,30 10 0,19 2 0,04 3 0 0 0
424. Pavlík Tomáš
Maséři Luna Litoměřice
46,6 62,50 40 24 15 56,90 58 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Kolář Libor
Slepýši z Kopečku Děčín
46,6 50,00 32 26 13 50,85 59 30 22 0,37 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
426. Rubáš Pavel
EKS - Neuděláš nic Most
46,6 47,83 40 23 11 48,21 56 27 37 0,66 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
427. Kondler Jan
Piráti na Růžku Bystřany
46,5 60,53 40 38 23 54,46 101 55 28 0,28 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
428. Mildorf Jiří
Noční můry Most
46,5 47,62 40 21 10 50,98 51 26 31 0,61 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
429. Zetek Jiří
ZB Karakal A Ročov
46,5 44,83 40 29 13 46,67 75 35 56 0,75 12 0,16 1 0,01 0 0 0 0
430. Franta Roman
Pijonýři B Litvínov
46,4 51,72 40 29 15 51,43 70 36 27 0,39 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
431. Lekeš Lubomil
U Lípy Výškov
46,3 45,00 40 40 18 43,43 99 43 87 0,88 15 0,15 0 0,00 0 0 0 0
432. Aulík Petr
Torzo A Bílina
46,3 40,63 40 32 13 43,21 81 35 68 0,84 19 0,23 1 0,01 0 0 0 0
433. Bárta Stanislav
Tornádo Chomutov
46,3 37,50 28 16 6 45,00 40 18 34 0,85 6 0,15 1 0,03 1 0 0 0
434. Turan Michal
WFS Evaň
46,2 55,56 40 36 20 52,13 94 49 38 0,40 2 0,02 1 0,01 1 0 0 0
435. Šteflík Václav
Odyssea Litvínov
46,1 60,00 40 35 21 51,11 90 46 32 0,36 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
436. Hron Tomáš
ŠK Zlomená šipka Osek
46,1 59,46 40 37 22 56,32 87 49 2 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Androvič Josef
Jahůdky Žatec
46,1 48,39 32 31 15 52,63 76 40 37 0,49 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
438. Onodi Stanislav
Litoměřičtí Šamani
46,0 54,55 32 22 12 50,00 52 26 23 0,44 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
439. Soukup Marek
Na Rozcestí Podbořany A
46,0 50,00 40 38 19 51,14 88 45 31 0,35 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
440. Titko Josef
Sršni Vědlice
46,0 43,59 40 39 17 46,88 96 45 78 0,81 10 0,10 0 0,00 0 0 0 0
441. Brokeš Martin
Nemesis Dobranov
45,9 55,00 40 40 22 50,00 102 51 43 0,42 6 0,06 0 0,00 1 0 0 0
442. Petrlíková Andrea
Mlamoj Darts B Most
45,9 51,35 40 37 19 50,00 90 45 37 0,41 6 0,07 2 0,02 0 0 0 0
443. Fiala Josef
Lihoví piráti Podbořany
45,8 61,29 32 31 19 57,14 77 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Holomucký Tomáš
Norci z Astry Česká Lípa
45,8 47,37 32 19 9 50,00 48 24 18 0,38 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
445. Ondrejčík Milan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
45,7 50,00 40 30 15 48,65 74 36 41 0,55 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
446. Ungr Václav
Šutráci B Oldřichov
45,5 53,85 40 26 14 51,52 66 34 23 0,35 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
447. Kulhánek Karel
Gigant team Krásný Dvůr
45,5 50,00 36 22 11 50,94 53 27 21 0,40 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
448. Skřipský Stanislav
Ložisková mafie A2 Pšov
45,5 30,00 28 20 6 35,29 51 18 48 0,94 14 0,27 4 0,08 1 1 0 0
449. Havrila Miroslav
Druhý dech Bílina
45,4 48,65 40 37 18 47,31 93 44 56 0,60 7 0,08 2 0,02 0 0 0 0
450. Fidler Ladislav
Black Death Budyně n/O.
45,4 40,91 40 22 9 42,31 52 22 40 0,77 8 0,15 1 0,02 1 0 0 0
451. Adam David
Piráti B Podbořany
45,3 57,69 40 26 15 53,45 58 31 1 0,02 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
452. Pálková Iveta
Marný Lovosice
45,3 53,33 28 15 8 50,00 38 19 19 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
453. Sálus Václav
Na Ex Lom
45,3 51,61 40 31 16 50,65 77 39 33 0,43 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
454. Reiner Miroslav
Kobyláci Újezdeček
45,3 50,00 40 24 12 49,12 57 28 28 0,49 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
455. Vejmola Vladimír
ZOO Lahošť
45,2 57,50 40 40 23 55,43 92 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Chalupa Dušan
Ryky Centrál Česká Lípa
45,2 54,55 28 22 12 51,92 52 27 14 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
457. Kudláček Vladimír
Sokolíci Synot Žatec
45,1 57,69 40 26 15 55,74 61 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Kolář Petr
Křováci Jílové
45,1 50,00 40 32 16 48,10 79 38 40 0,51 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
459. Till Radek
Norci z Astry Česká Lípa
45,1 50,00 32 26 13 50,77 65 33 26 0,40 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
460. Svoboda Jaroslav
Piráti B Louny
44,9 46,67 40 30 14 48,05 77 37 42 0,55 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
461. Mašát Jiří 1992
Satani Lom
44,9 45,00 40 40 18 48,00 100 48 61 0,61 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
462. Hlavsa Roman
Korf Dubí
44,7 51,35 40 37 19 50,56 89 45 26 0,29 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
463. Farkaš Dalibor
1. DC Litoměřice
44,7 44,44 32 27 12 46,88 64 30 41 0,64 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
464. Janoušek Petr
Predators Chomutov
44,6 46,88 40 32 15 48,72 78 38 40 0,51 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
465. Jíra Pavel
Důchodci Synot Žatec
44,6 41,38 40 29 12 48,61 72 35 51 0,71 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
466. Lukáč František
Viktoria Synot Žatec
44,5 65,00 32 20 13 54,72 53 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Hrušovský Pavel
Formani B Liběchov
44,5 58,33 40 36 21 55,17 87 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Šteiner David
Charlieho Andílci Most
44,5 51,72 40 29 15 49,30 71 35 26 0,37 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
469. Fryšný Daniel
Pivoni Čížkovice
44,5 50,00 40 24 12 48,21 56 27 21 0,38 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
470. Růžička Martin
Zbouraní garážníci Nový Bor
44,5 47,37 28 19 9 50,00 44 22 17 0,39 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
471. Kudláček Bohuslav
Oceloti Most
44,5 42,42 40 33 14 44,87 78 35 52 0,67 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
472. Malhaus Ladislav
Mamlas Team Heřmanov
44,4 55,56 40 36 20 57,30 89 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Poprovský Lukáš
Přeborníci Hrob
44,4 47,22 40 36 17 48,86 88 43 49 0,56 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
474. Sukdolák Pavel
Zelenáči Prosetice
44,4 43,33 40 30 13 43,66 71 31 43 0,61 10 0,14 2 0,03 0 0 0 0
475. Horváth Filip
Sporťáci Most
44,3 38,10 24 21 8 41,30 46 19 39 0,85 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
476. Slavíková Lucie
Skrblice Bítozeves
44,2 60,00 20 15 9 55,26 38 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Krupa Milan
Magistři Duo Most
44,2 52,17 40 23 12 47,37 57 27 23 0,40 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
478. Rulf Václav
VP Evaň
44,2 42,11 40 38 16 44,32 88 39 68 0,77 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
479. Musil Radek
Kotelníci 700 A Most
44,1 59,38 40 32 19 54,43 79 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Procházková Ivana
Lvíčata Mimoň
44,1 54,55 32 22 12 51,85 54 28 12 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
481. Krotík Boleslav
Cowhand Dušníky
44,0 57,50 40 40 23 55,56 99 55 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Král Josef
Flames Litoměřice
44,0 56,25 32 32 18 57,32 82 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Smolík Jaroslav
Dream Team B Jirkov
44,0 45,00 28 20 9 47,92 48 23 19 0,40 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
484. Svoboda Jan
U Havlů A Třebenice
44,0 44,44 24 18 8 44,68 47 21 29 0,62 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
485. Vejmolová Jana
ZOO Lahošť
43,9 58,33 40 24 14 55,74 61 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Čepela Roman
Pekelní Jezdci Most
43,9 50,00 40 30 15 52,11 71 37 12 0,17 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
487. Mostecký Petr
Slepýši z Kopečku Děčín
43,9 45,45 32 22 10 44,44 54 24 36 0,67 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
488. Písek Marek
Arsenal B Most
43,8 47,06 40 34 16 50,00 78 39 27 0,35 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
489. Bartoš Zdeněk
Vetřelci z Roudnice nad Labem
43,8 46,43 40 28 13 46,15 65 30 36 0,55 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
490. Týma Zdeněk
Přeborníci Hrob
43,8 45,45 40 22 10 48,00 50 24 23 0,46 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
491. Brudna Josef
Sportklub Ohníč A
43,8 41,18 40 34 14 43,68 87 38 68 0,78 11 0,13 1 0,01 0 0 0 0
492. Lafata Jakub
Piráti B Podbořany
43,7 58,33 40 24 14 54,24 59 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Baláž Kamil
Arsenal A Most
43,7 56,25 32 32 18 55,13 78 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Laštovka Václav
Na Ex Lom
43,7 53,13 40 32 17 48,15 81 39 21 0,26 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
495. Audyová Iva
Lvíčata Mimoň
43,7 50,00 32 28 14 51,47 68 35 22 0,32 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
496. Pokorný Radek
Václavák A Černčice
43,7 44,83 40 29 13 46,48 71 33 44 0,62 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
497. Solnař Jakub
Acrus Litoměřice
43,6 57,50 40 40 23 54,21 107 58 8 0,07 0 0,00 1 0,01 1 0 0 0
498. Sivák Tomáš
Špuntíci 2011 B Most
43,6 52,63 40 38 20 51,06 94 48 28 0,30 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
499. Osuško David
Lions Darts Třeboutice
43,6 42,42 40 33 14 43,59 78 34 45 0,58 12 0,15 1 0,01 0 0 0 0
500. Šulc Šebestián
Magistři Duo Most
43,4 45,71 40 35 16 46,07 89 41 40 0,45 13 0,15 1 0,01 0 0 0 0
501. Janda Bohumil
Kozí Dech A Most
43,3 56,76 40 37 21 55,32 94 52 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Kubík Václav
Nervotoči B. Most
43,3 48,00 40 25 12 49,18 61 30 23 0,38 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
503. Kousek Slavomír
Na šrot Libořice
43,2 48,39 40 31 15 44,00 75 33 44 0,59 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
504. Malý Vladimír
Těžké Váhy Liběšice
43,2 36,00 40 25 9 45,16 62 28 52 0,84 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
505. Hajný Milan
Dřeváci Budyně n/O.
43,1 55,00 40 40 22 54,17 96 52 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Bláha Jan
Gambrinus žraloci Pokratice
43,1 45,00 40 20 9 45,83 48 22 18 0,38 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
507. Rážek Miroslav
Kingsman Písty
43,0 46,15 40 39 18 46,46 99 46 48 0,48 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
508. Prošek Miloslav
Ložisková mafie C1 Pšov
43,0 45,00 40 20 9 43,18 44 19 27 0,61 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
509. Tichý Michal 1983
Šipková růže Jirkov
43,0 43,48 40 23 10 46,43 56 26 29 0,52 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
510. Klása David
ŠK Křims Velká Černoc
42,9 45,16 32 31 14 47,95 73 35 24 0,33 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
511. Glogovský František 1957
Splašený koně Most
42,9 42,86 40 35 15 43,82 89 39 54 0,61 11 0,12 2 0,02 0 0 0 0
512. Strunzová Jitka
Torzo B Bílina
42,8 38,71 40 31 12 40,85 71 29 61 0,86 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
513. Glogovský František 1983
Sporťáci Most
42,8 31,82 24 22 7 37,04 54 20 38 0,70 10 0,19 4 0,07 3 0 0 0
514. Jašík Josef
9 Darts Krupka
42,7 57,50 40 40 23 53,47 101 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Švarha Antonín
VP Evaň
42,7 40,63 40 32 13 44,58 83 37 56 0,67 8 0,10 2 0,02 0 0 0 0
516. Kollerová Petra
ŠK Zlomená šipka Osek
42,6 54,05 40 37 20 53,33 90 48 3 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Šmehlík Jan
Magistři Duo Most
42,5 45,83 40 24 11 47,46 59 28 28 0,47 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
518. Kufel Jiří
Kapitán Duchcov
42,5 45,00 40 20 9 48,08 52 25 26 0,50 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
519. Driák Zdeněk
Hrušky Litvínov
42,5 44,44 40 36 16 44,32 88 39 51 0,58 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
520. Mayer Zbyněk
Piráti na Růžku Bystřany
42,4 50,00 40 28 14 48,39 62 30 15 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Brudna Oldřich
Draci Ohníč
42,4 50,00 40 24 12 50,79 63 32 17 0,27 0 0,00 2 0,03 0 0 0 0
522. Fišer Tomáš
Nemesis Dobranov
42,4 47,50 40 40 19 48,04 102 49 44 0,43 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
523. Tomečka Jiří
Maséři Luna Litoměřice
42,3 53,57 40 28 15 54,93 71 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Kopčo Jan
Zelenáči Prosetice
42,3 39,39 40 33 13 45,12 82 37 52 0,63 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
525. Ševčík Dušan
ZB Karakal B Ročov
42,2 44,44 32 27 12 47,76 67 32 29 0,43 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
526. Schieferdecker Vít
Ložisková Mafie D1 Pšov
42,1 44,44 28 18 8 46,51 43 20 17 0,40 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
527. Pátek Vladimír
Kotelníci 700 B Most
42,0 44,44 40 36 16 46,51 86 40 43 0,50 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
528. Wollenheit Milan
Hrobaři Charvatce
42,0 44,00 40 25 11 45,31 64 29 36 0,56 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
529. Malát Jan
Sršni Slavětín
42,0 35,00 40 40 14 40,43 94 38 78 0,83 13 0,14 1 0,01 0 0 0 0
530. Kučera Milan
Na Rozcestí Podbořany B
41,9 55,00 32 20 11 54,72 53 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Scholze Kamil
Oceloti Most
41,9 40,91 40 22 9 42,59 54 23 38 0,70 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
532. Stejskal Jiří
Hrozen A Ploskovice
41,8 55,56 40 36 20 53,26 92 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Kříž Josef
Predators Chomutov
41,8 39,29 40 28 11 44,62 65 29 32 0,49 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
534. Kastlová Květa
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
41,7 54,17 24 24 13 52,54 59 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Hrbek Lukáš
Podboráci Hořany
41,7 54,05 40 37 20 51,06 94 48 8 0,09 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
536. Kohutka Jiří
Grinhorn Úštek 2015
41,7 51,85 32 27 14 50,00 66 33 12 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Piller Václav
Pod tribunou Most
41,7 48,48 40 33 16 47,62 84 40 32 0,38 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
538. Priesol Marian
Tep Darts s.r.o. Dubí
41,7 42,31 40 26 11 43,48 69 30 49 0,71 1 0,01 2 0,03 1 0 0 0
539. Krejčík Martin
Vetřelci z Roudnice nad Labem
41,6 50,00 40 22 11 49,09 55 27 13 0,24 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
540. Veleba Květoslav
Formani B Vlčáci Duchcov
41,6 45,16 36 31 14 47,30 74 35 27 0,36 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
541. Hlaváček Petr
Piráti A Louny
41,6 40,00 40 25 10 44,44 63 28 42 0,67 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
542. Vlček Patrik
Sokolové Želenky
41,6 33,33 40 36 12 41,11 90 37 72 0,80 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
543. Marek Miroslav 1976
Věčná žízeň Lipno
41,5 48,15 40 27 13 46,97 66 31 28 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Pour Bohumil
Skrblíci Bítozeves
41,4 55,26 40 38 21 52,08 96 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Řehánek Aleš
Black Bears Benešov n/P.
41,4 33,33 40 24 8 41,07 56 23 39 0,70 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
546. Strolený Jan
A je to Chomutov
41,3 40,74 40 27 11 47,06 68 32 32 0,47 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
547. Chobot Jaroslav
Na Rozcestí Podbořany B
41,2 51,85 32 27 14 52,31 65 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Šmejc Miroslav
Kanec Most
41,2 51,85 28 27 14 52,31 65 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Bartoš Radek
1. DC Litoměřice
41,2 50,00 32 26 13 46,97 66 31 26 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Mezenský Václav
Gigant team Krásný Dvůr
41,2 47,22 36 36 17 45,65 92 42 32 0,35 6 0,07 2 0,02 0 0 0 0
551. Sochor Miloš
ZB Karakal A Ročov
41,2 34,62 40 26 9 42,65 68 29 51 0,75 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
552. Kuncová Radka
Sršni Dobranov
41,1 50,00 32 20 10 50,91 55 28 12 0,22 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
553. Holý Jindřich
EKS - Neuděláš nic Most
41,1 42,86 40 28 12 44,44 72 32 42 0,58 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
554. Matějka Pavel
Důchodci Synot Žatec
41,1 40,63 40 32 13 41,33 75 31 43 0,57 6 0,08 1 0,01 1 0 0 0
555. Valenta Martin
Snajpři Bílina
41,1 35,71 36 28 10 40,28 72 29 49 0,68 16 0,22 0 0,00 0 0 0 0
556. Bělohoubek Petr
Grinhorn Úštek 2015
41,0 53,13 32 32 17 50,60 83 42 11 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Schmied František
Rebel Star Česká Lípa
41,0 50,00 32 16 8 50,00 42 21 9 0,21 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
558. Kellner Ladislav
Slavoj Kopeček Děčín
41,0 42,86 32 28 12 47,76 67 32 23 0,34 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
559. Roháč Marek
Tigers Lenešice
41,0 22,73 32 22 5 32,00 50 16 61 1,22 9 0,18 1 0,02 2 0 0 0
560. Chmelík Jaroslav
Black Eagles Benešov n/Pl.
40,9 53,33 40 30 16 52,00 75 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Dušek Jiří
Kozí Dech A Most
40,9 52,17 40 23 12 51,79 56 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Uldrich Josef 1972
Václavák B Černčice
40,8 50,00 24 24 12 50,00 60 30 11 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Mühle Kamil
Kapitán Duchcov
40,8 42,86 40 21 9 44,90 49 22 25 0,51 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
564. Čepeláková Lenka
Pijonýři B Litvínov
40,7 45,83 40 24 11 47,46 59 28 11 0,19 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
565. Pavlík Michal
Maséři Luna Litoměřice
40,6 53,57 40 28 15 50,72 69 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Černý Miroslav 1969
Dream Team B Jirkov
40,6 45,00 28 20 9 48,08 52 25 14 0,27 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
567. Jaremčuk Jiří
Sympaťáci Podbořany
40,6 44,12 40 34 15 46,51 86 40 32 0,37 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
568. Bžochová Vladislava
Šutráci B Oldřichov
40,6 41,38 40 29 12 47,22 72 34 27 0,38 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
569. Svítek Radek
Black Cat Výškov
40,6 37,93 40 29 11 41,18 68 28 47 0,69 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
570. Bergerová Irena
Sršni Dobranov
40,5 39,13 32 23 9 43,86 57 25 39 0,68 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
571. Dlouhá Radka
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
40,4 50,00 24 20 10 51,06 47 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Bayer Roman
Ústředna Bílina
40,4 43,48 40 23 10 49,12 57 28 16 0,28 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
573. Vöröš František
Trojky vidle Měrunice
40,4 42,11 40 38 16 43,16 95 41 45 0,47 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
574. Kopřiva Petr
Vydle Jirkov
40,4 39,39 40 33 13 44,30 79 35 49 0,62 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
575. Schneider Pavel
A je to Chomutov
40,4 38,24 40 34 13 42,86 84 36 53 0,63 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
576. Trochta Michal
Katapult Hvězda B Krupka
40,3 43,75 40 32 14 46,67 75 35 23 0,31 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
577. Kolman Karel
Zelenáči Prosetice
40,2 42,86 40 21 9 43,40 53 23 25 0,47 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
578. Ďurčová Martina
Slepýši z Kopečku Děčín
40,2 42,31 32 26 11 46,88 64 30 26 0,41 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
579. Barok Imrich
Rumové pralinky Krauska Dubí
40,0 48,65 40 37 18 47,92 96 46 24 0,25 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
580. Kuda Jan
Pod tribunou Most
40,0 47,22 40 36 17 46,07 89 41 21 0,24 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
581. Steiner Pavel
Pekelní Jezdci Most
40,0 47,06 40 34 16 47,56 82 39 19 0,23 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
582. Brabenec Pavel
Vikingové B Litoměřice
40,0 43,75 28 16 7 45,00 40 18 17 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
583. Čechlovský Josef 1976
Cihláři Žatec
40,0 40,00 40 40 16 43,43 99 43 53 0,54 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
584. Baszó Radomír
Piráti C Louny
39,9 38,71 40 31 12 41,10 73 30 29 0,40 14 0,19 0 0,00 0 0 0 0
585. Kout Jiří
Prezidenti Horní Řepčice
39,9 36,11 40 36 13 39,77 88 35 52 0,59 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
586. Ruman Michal
ÚPM Schooters Sukorady
39,8 44,44 32 18 8 47,83 46 22 13 0,28 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
587. Korba Jan
Kapitán Duchcov
39,8 43,48 40 23 10 43,40 53 23 19 0,36 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
588. Šanda Zdeněk
Noční můry Most
39,8 40,00 40 40 16 43,56 101 44 59 0,58 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
589. Vančura Tomáš
Kotelníci 700 A Most
39,7 50,00 40 24 12 50,85 59 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Švenda Petr
Piráti B Podbořany
39,7 48,57 40 35 17 51,69 89 46 4 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Špatenka Radek
Lišáci Vroutek
39,7 48,15 40 27 13 46,03 63 29 12 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
592. Kerešťan Petr
Piráti A Podbořany
39,7 41,67 40 36 15 44,32 88 39 37 0,42 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
593. Semencová Jana
Pijonýři A Litvínov
39,7 41,67 40 36 15 42,70 89 38 44 0,49 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
594. Bárta Lukáš
Podboráci Hořany
39,6 50,00 40 26 13 47,83 69 33 11 0,16 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
595. Vojar Petr
Důchodci Synot Žatec
39,6 33,33 40 39 13 38,71 93 36 72 0,77 8 0,09 3 0,03 0 0 0 0
596. Funk David
Cowhand Dušníky
39,5 50,00 40 32 16 50,63 79 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Maleček Ivan
Vetřelci z Roudnice nad Labem
39,5 40,00 40 25 10 43,55 62 27 28 0,45 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
598. Fuka Jan
Marný Lovosice
39,5 40,00 28 20 8 43,18 44 19 17 0,39 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
599. Bozó András
Splašený koně Most
39,5 37,04 40 27 10 40,91 66 27 42 0,64 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
600. Bařtipán Michal
Podboráci Hořany
39,4 47,83 40 23 11 46,30 54 25 7 0,13 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
601. Korous Jakub
Kozí Dech A Most
39,3 50,00 40 26 13 48,33 60 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Grušpier Ladislav
Gambrinus žraloci Pokratice
39,3 40,00 40 30 12 43,06 72 31 40 0,56 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
603. Marušík Jan
Arsenal B Most
39,3 39,47 40 38 15 44,94 89 40 31 0,35 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
604. Jeřábek Jiří
Bídné stroje Most
39,2 43,33 40 30 13 46,75 77 36 27 0,35 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
605. Michalak Jolanta
Špuntíci 2011 B Most
39,2 42,86 40 28 12 43,08 65 28 18 0,28 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
606. Pátek Miroslav 1987
Charlieho Andílci Most
39,1 46,43 40 28 13 45,71 70 32 21 0,30 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
607. Jakabová Gabriela
Ústředna Bílina
39,1 43,59 40 39 17 46,46 99 46 32 0,32 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
608. Rozínek Michael
Litoměřičtí Šamani
39,1 36,36 32 22 8 42,86 56 24 35 0,63 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
609. Čedík Jakub
Šenk Team Ludvíkovice
39,0 46,15 32 26 12 46,67 60 28 10 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Kolář Jan
Formani B Liběchov
38,8 51,52 40 33 17 48,15 81 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Pavliš Pavel
ZOO Lahošť
38,8 50,00 40 24 12 49,15 59 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Janota Petr
Katapult Hvězda B Krupka
38,8 41,38 40 29 12 46,58 73 34 21 0,29 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
613. Malkus Vlastimil
Na šrot Libořice
38,8 38,46 40 26 10 41,67 60 25 25 0,42 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
614. Jindrová Kateřina
Hrozen B Ploskovice
38,8 35,90 40 39 14 41,05 95 39 52 0,55 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
615. Keller Tomáš
Zelenáči Prosetice
38,8 35,00 40 20 7 39,22 51 20 30 0,59 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
616. Zöld Ladislav
Piráti B Podbořany
38,7 44,83 40 29 13 49,25 67 33 3 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Blecha Antonín
Viktoria Lom
38,7 44,74 40 38 17 43,82 89 39 26 0,29 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
618. Hanzlík Miloslav
Ztraceni Nový Bor
38,6 38,10 40 21 8 39,22 51 20 27 0,53 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
619. Kalášek Jiří
Kanec Most
38,5 51,85 28 27 14 47,76 67 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Bránský Ladislav
Viktoria Synot Žatec
38,5 47,83 32 23 11 49,09 55 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Malhaus Josef
Mamlas Team Heřmanov
38,5 47,83 40 23 11 49,09 55 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Kučera Zdeněk
Zbouraní garážníci Nový Bor
38,5 41,18 28 17 7 41,46 41 17 18 0,44 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
623. Šinfeltová Andrea
Kingsman Písty
38,5 37,50 40 32 12 39,19 74 29 43 0,58 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
624. Hrušová Ludmila
Hrobaři Béčko Charvatce
38,4 38,89 32 18 7 46,51 43 20 16 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Chmel David
ŠK Duha Jirkov
38,4 29,41 40 34 10 37,35 83 31 58 0,70 18 0,22 0 0,00 0 0 0 0
626. Venda Josef
Na Rozcestí Podbořany A
38,3 41,67 40 24 10 44,83 58 26 16 0,28 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
627. Krumpolec Petr
Black Wolves Benešov n/P.
38,3 32,43 40 37 12 40,22 92 37 63 0,68 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
628. Jäger Stanislav 1961
Black Eagles Benešov n/Pl.
38,2 48,65 40 37 18 46,43 84 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Šteklová Ilona
Skrblice Bítozeves
38,0 50,00 20 10 5 48,00 25 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Štěpánek Martin
Slepýši z Kopečku Děčín
38,0 37,50 32 16 6 42,50 40 17 19 0,48 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
631. Paur Milan
Bohémové Most
38,0 28,00 28 25 7 33,90 59 20 55 0,93 7 0,12 2 0,03 0 0 0 0
632. Hojka Jiří 1957
Drink Teplice
37,9 44,83 40 29 13 46,27 67 31 8 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Matúšová Irena
Viktoria Synot Žatec
37,8 46,43 32 28 13 49,28 69 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Kaplan Petr
Václavák B Černčice
37,8 41,67 24 24 10 41,67 60 25 24 0,40 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
635. Vašíček Marek
Vyprahlo A Čáslavka
37,8 40,00 40 20 8 48,00 50 24 11 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
636. Klíma Tomáš
Drink Teplice
37,8 40,00 40 20 8 46,30 54 25 21 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
637. Palička Tomáš
Arsenal C Most
37,8 39,29 40 28 11 40,30 67 27 31 0,46 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
638. Kočí Antonín
Kobyláci Újezdeček
37,7 42,11 40 38 16 45,16 93 42 21 0,23 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
639. Novotná Kateřina
Šenk Team Ludvíkovice
37,6 46,43 32 28 13 44,12 68 30 11 0,16 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
640. Vichr Zdeněk
Piráti B Louny
37,6 31,82 40 22 7 38,89 54 21 37 0,69 3 0,06 2 0,04 0 0 0 0
641. Kozel Miroslav
Kobyláci Újezdeček
37,3 38,89 40 36 14 44,57 92 41 32 0,35 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
642. Agarkov Jaroslav
Piráti B Louny
37,3 30,00 40 20 6 37,25 51 19 38 0,75 6 0,12 1 0,02 0 0 0 0
643. Heřt Milan
Skrblíci Bítozeves
37,2 46,88 40 32 15 47,44 78 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Tureček Miroslav
Hrušky Litvínov
37,2 35,00 40 40 14 39,18 97 38 50 0,52 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
645. Balážová Juliána
Mamlas Team Heřmanov
37,1 47,22 40 36 17 47,78 90 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Bednář Jiří
Flames Litoměřice
37,1 44,83 32 29 13 47,83 69 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Buzek Petr
Pivoni Čížkovice
37,1 41,67 40 24 10 38,46 52 20 16 0,31 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
648. Vondrák Zdeněk
Templáři pod věží Osek
37,0 42,86 40 21 9 44,44 54 24 17 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Ježek Jan
Těžké Váhy Liběšice
37,0 34,62 40 26 9 36,51 63 23 33 0,52 8 0,13 2 0,03 0 0 0 0
650. Strapák Petr
Arrows Litoměřice
36,9 47,50 40 40 19 47,52 101 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Andraško Karel
Dřeváci Budyně n/O.
36,9 46,43 40 28 13 47,06 68 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
652. Hlavatá Zdena
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
36,9 43,75 24 16 7 48,72 39 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Sobotka Drahoslav
Dream Team B Jirkov
36,9 42,31 28 26 11 40,98 61 25 21 0,34 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
654. Virág Tibor
Kozí Dech B Most
36,8 44,00 40 25 11 47,46 59 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Brůžek Josef
Drink Teplice
36,8 40,00 40 30 12 40,54 74 30 30 0,41 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
656. Fulín Tomáš
Litoměřičtí Šamani
36,7 31,82 32 22 7 38,46 52 20 32 0,62 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
657. Kováč Karel
Kanec Most
36,6 46,15 28 26 12 46,88 64 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Bruha Pavel
Kozí Dech B Most
36,6 45,16 40 31 14 47,37 76 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Kopřiva Lubomír
Phoenix A Ústí nad Labem
36,6 37,50 40 32 12 39,73 73 29 34 0,47 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
660. Šalát Marek
Vyprahlo A Čáslavka
36,5 41,38 40 29 12 39,39 66 26 25 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
661. Jeremiáš Jiří
Piráti C Louny
36,5 32,26 40 31 10 40,54 74 30 40 0,54 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
662. Sochor Michal
ZB Karakal A Ročov
36,5 32,14 40 28 9 37,68 69 26 45 0,65 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
663. Šulik Ladislav
Bláža Team Kravaře
36,4 34,78 40 23 8 39,66 58 23 38 0,66 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
664. Jartymyk Ladislav
No Stress Dobranov
36,4 27,27 40 22 6 41,07 56 23 37 0,66 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
665. Vályi František
Arrows Litoměřice
36,3 44,44 40 36 16 47,78 90 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Arvai Tibor
Vydle Jirkov
36,3 38,10 40 21 8 40,38 52 21 22 0,42 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
667. Valovič Marek
Čeští lvi Mimoň
36,3 33,33 40 27 9 37,50 64 24 41 0,64 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
668. Synek Pavel
Skrblíci Bítozeves
36,2 42,86 40 21 9 48,08 52 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Cupal Stanislav
9 Darts Krupka
36,2 42,50 40 40 17 47,37 95 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Sklenář Lukáš
Nervotoči B. Most
36,2 40,91 40 22 9 41,51 53 22 12 0,23 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
671. Kriedl Petr 1993
Šenk Team Ludvíkovice
36,2 40,63 32 32 13 42,86 77 33 17 0,22 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
672. Schlögel Jiří
Arsenal C Most
36,0 36,00 40 25 9 40,00 60 24 27 0,45 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
673. Šatoplet Martin
Skrblíci Bítozeves
35,9 45,00 40 40 18 45,26 95 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Pfeifer Stanislav
Piráti C Louny
35,9 37,04 40 27 10 40,91 66 27 22 0,33 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
675. Mengr Jiří
Ztraceni Nový Bor
35,9 36,00 40 25 9 35,59 59 21 36 0,61 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
676. Budjač Jan
13. pramen Žatec
35,7 33,33 40 24 8 36,67 60 22 34 0,57 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
677. Tichý Václav
Oceloti Most
35,6 37,50 40 24 9 38,98 59 23 22 0,37 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
678. Hrušovský Jan
Formani B Liběchov
35,5 44,44 40 36 16 45,45 88 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Vaníška Michal
Arsenal C Most
35,5 31,82 40 22 7 35,29 51 18 28 0,55 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
680. Ševčík Martin 1997
Tigers Lenešice
35,5 24,00 32 25 6 30,00 60 18 61 1,02 8 0,13 0 0,00 1 0 0 0
681. Jandoš Jiří
Templáři pod věží Osek
35,3 40,00 40 25 10 41,67 60 25 15 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
682. Kalvach Jiří
Ryky Centrál Česká Lípa
35,2 37,04 28 27 10 42,42 66 28 16 0,24 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
683. Stoikov Denys
Dream Team A Jirkov
35,1 38,10 28 21 8 41,18 51 21 14 0,27 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
684. Schejbal Petr
ŠK Křims Velká Černoc
35,1 37,50 32 16 6 44,19 43 19 12 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
685. Mikula Zdeněk
Hrobaři Charvatce
35,1 34,62 40 26 9 38,10 63 24 34 0,54 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
686. Karlovský Josef
Blue Sharks Libočany
35,1 34,38 40 32 11 37,84 74 28 29 0,39 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
687. Turan Václav 2002
VP Evaň
35,1 23,81 40 21 5 35,85 53 19 35 0,66 9 0,17 1 0,02 0 0 0 0
688. Klempár Miroslav
Kapitán Duchcov
35,0 34,48 40 29 10 38,57 70 27 32 0,46 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
689. Turan Václav 1973
VP Evaň
35,0 23,08 40 26 6 35,94 64 23 51 0,80 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
690. Salač Miroslav
Predátoři Heřmanice
34,9 36,36 28 22 8 40,00 55 22 22 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
691. Salač Jan
ŠK Zlomená šipka Osek
34,8 41,38 40 29 12 43,28 67 29 2 0,03 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
692. Paul Jiří
Templáři pod věží Osek
34,8 39,13 40 23 9 39,29 56 22 20 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
693. Rychlý Pavel
Šutráci A Oldřichov
34,8 34,21 40 38 13 36,78 87 32 32 0,37 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
694. Pavlík Roman
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
34,8 31,25 40 32 10 38,55 83 32 48 0,58 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
695. Bizoň Martin
Sympaťáci Podbořany
34,8 30,56 40 36 11 37,78 90 34 42 0,47 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
696. Čiháček Jan
P.P. Petrom Kadaň
34,8 29,17 40 24 7 34,48 58 20 39 0,67 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
697. Hakl Petr
Prezidenti Horní Řepčice
34,7 31,25 40 32 10 37,18 78 29 48 0,62 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
698. Trégr Ladislav
Sršni Slavětín
34,6 33,33 40 36 12 38,20 89 34 40 0,45 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
699. Kunst Roman
Ztraceni Nový Bor
34,6 28,57 40 28 8 33,82 68 23 52 0,76 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
700. Brabec Milan
ŠK Duha Jirkov
34,5 32,43 40 37 12 35,87 92 33 48 0,52 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
701. Ciling Michal
Viktoria Synot Žatec
34,3 44,44 32 18 8 43,18 44 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Vejvoda Jindřich
Na Rozcestí Podbořany B
34,3 42,11 32 19 8 44,68 47 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Stránský Václav
Piráti B Podbořany
34,3 41,94 40 31 13 43,42 76 33 5 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Kolář Miroslav
Ryky Centrál Česká Lípa
34,3 36,00 28 25 9 41,38 58 24 14 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
705. Sálus Luboš
Na Ex Lom
34,3 34,38 40 32 11 39,47 76 30 30 0,39 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
706. Dressler Martin
Lihoví piráti Podbořany
34,2 39,29 32 28 11 44,62 65 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Blažek Lukáš
Blue Sharks Libočany
34,2 35,00 40 40 14 40,63 96 39 27 0,28 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
708. Matějček Jan
Hrobaři Charvatce
34,0 33,33 40 27 9 40,30 67 27 30 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
709. Gaži Milan
Viktoria Lom
34,0 31,82 40 22 7 40,00 55 22 20 0,36 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
710. Bláha Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
33,9 37,50 40 40 15 40,86 93 38 14 0,15 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
711. Ruška Drahoslav
Denisa Bohušovice n/O.
33,9 31,25 40 32 10 33,33 75 25 40 0,53 6 0,08 1 0,01 1 0 0 0
712. Tájek Pavel
Litoměřičtí Šamani
33,9 29,63 32 27 8 37,50 64 24 27 0,42 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
713. Klíma Petr 1986
Mlamoj Darts A Most
33,8 33,33 40 36 12 34,88 86 30 47 0,55 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
714. Eminger Vladimír
Odyssea Litvínov
33,7 42,31 40 26 11 41,54 65 27 7 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Kůs Jan
Drink Teplice
33,4 35,29 40 34 12 41,46 82 34 20 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Kaplanová Ivana
Václavák B Černčice
33,4 31,25 24 16 5 36,59 41 15 23 0,56 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
717. Pačes Josef
Rokáč Most
33,3 30,77 40 39 12 38,30 94 36 39 0,41 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
718. Kropáček Josef
Buldogs 06 Libochovice
33,2 34,78 32 23 8 40,68 59 24 16 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
719. Fořt Jiří
Pijonýři B Litvínov
33,1 31,43 40 35 11 39,53 86 34 30 0,35 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
720. Janák František
Blue Sharks Libočany
33,1 30,00 40 40 12 34,38 96 33 39 0,41 12 0,13 2 0,02 0 0 0 0
721. Buzek Pavel
Pivoni Čížkovice
33,0 31,82 40 22 7 39,29 56 22 24 0,43 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
722. Melchart Karel
Kozí Dech B Most
32,9 43,75 40 32 14 40,26 77 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Hoffman David
Dobrodruzi Litvínov
32,9 35,00 40 20 7 33,33 48 16 27 0,56 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
724. Gabriel František
Kingsman Písty
32,9 31,25 40 32 10 36,71 79 29 31 0,39 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
725. Motejlová Alena
Lvíčata Mimoň
32,8 35,00 32 20 7 39,13 46 18 10 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
726. Hájek Pavel
Motorest Liběšice
32,8 31,58 40 38 12 36,96 92 34 36 0,39 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
727. Krajča Petr
DC Kaplička Jirkov
32,7 36,36 40 22 8 40,00 55 22 14 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Malhausová Pavla
Mamlas Team Heřmanov
32,6 38,46 40 39 15 42,39 92 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Neradová Karolína
ZB Karakal B Ročov
32,4 37,50 32 32 12 40,51 79 32 10 0,13 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
730. Novotný Josef
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
32,3 36,00 40 25 9 36,67 60 22 16 0,27 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
731. Kučera Karel
Acrus Litoměřice
32,2 40,00 40 20 8 42,00 50 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Andraško Jan
Dřeváci Budyně n/O.
32,2 37,84 40 37 14 42,86 91 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Tomi Martin
Gambrinus žraloci Pokratice
32,1 29,03 40 31 9 34,25 73 25 36 0,49 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
734. Mikolášek Jiří
Špuntíci 2011 B Most
31,9 25,00 40 24 6 37,29 59 22 27 0,46 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
735. Kurucz Martin
Black Cat Výškov
31,9 20,00 40 20 4 29,79 47 14 34 0,72 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
736. Hájek Luboš
Špuntíci 2011 B Most
31,8 38,71 40 31 12 36,11 72 26 15 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Mach Petr 1955
Šutráci A Oldřichov
31,8 30,77 40 39 12 34,41 93 32 39 0,42 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
738. Marič Jiří
Gambrinus žraloci Pokratice
31,6 23,33 40 30 7 33,33 75 25 41 0,55 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
739. Jindra David
Ložisková mafie A2 Pšov
31,6 11,76 28 17 2 25,58 43 11 44 1,02 7 0,16 3 0,07 0 0 0 0
740. Čáp Bedřich
Tep Darts s.r.o. Dubí
31,5 25,00 40 36 9 32,94 85 28 41 0,48 9 0,11 2 0,02 0 0 0 0
741. Syrový Lukáš
Sršni Dobranov
31,4 33,33 32 18 6 34,09 44 15 15 0,34 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
742. Vrbová Lenka
Rokáč Most
31,3 33,33 40 24 8 39,34 61 24 11 0,18 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
743. Korený Martin
Nemesis Dobranov
31,3 30,00 40 20 6 31,11 45 14 20 0,44 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
744. Rulf Tomáš
VP Evaň
31,3 29,63 40 27 8 34,33 67 23 29 0,43 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
745. Baša Michal
Sympaťáci Podbořany
31,3 26,32 40 38 10 36,56 93 34 35 0,38 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
746. Pospíšil Oldřich
Korf Dubí
31,2 32,00 40 25 8 33,90 59 20 18 0,31 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
747. Albrecht Richard
Danielli Most
31,2 26,67 40 30 8 34,25 73 25 30 0,41 4 0,05 3 0,04 0 0 0 0
748. Halml Martin
Flames Litoměřice
31,1 35,71 32 28 10 43,24 74 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Linhartová Alena
Rebel Star Česká Lípa
31,1 34,62 32 26 9 40,00 65 26 9 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Musial Jan
Dobrodruzi Litvínov
31,1 26,47 40 34 9 30,86 81 25 58 0,72 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
751. Krupka Martin
Chachaři Bohušovice n/O.
31,0 30,00 32 20 6 34,69 49 17 21 0,43 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
752. Týmr Lukáš
Lišáci Vroutek
30,9 33,33 40 27 9 39,39 66 26 11 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Joukl Ladislav
WFS Evaň
30,9 32,43 40 37 12 37,36 91 34 18 0,20 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
754. Kout Petr
Blue Sharks Libočany
30,9 30,00 40 40 12 35,79 95 34 33 0,35 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
755. Kováč Zdeněk
DC Kaplička Jirkov
30,9 30,00 40 30 9 38,46 78 30 21 0,27 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
756. Bučková Kateřina
Hrušky Litvínov
30,9 26,32 40 38 10 34,78 92 32 38 0,41 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
757. Kolář Václav
Sokolíci Synot Žatec
30,7 34,78 40 23 8 40,74 54 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
758. Racek Vilém
Kotelníci 700 A Most
30,7 33,33 40 36 12 41,86 86 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Liška Karel
Vyprahlo A Čáslavka
30,6 32,14 40 28 9 34,33 67 23 21 0,31 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
760. Kriedl Petr 1968
Šenk Team Ludvíkovice
30,6 30,00 32 30 9 34,29 70 24 25 0,36 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
761. Sůra Jiří
Black Eagles Benešov n/Pl.
30,5 35,48 40 31 11 40,79 76 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Tichý Michal 1970
Dream Team Krušnohorci Jirkov
30,4 32,14 40 28 9 35,82 67 24 15 0,22 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
763. Kučera Miroslav
Snajpři Bílina
30,3 33,33 36 30 10 36,99 73 27 14 0,19 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
764. Waldhauserová Naděžda
Šutráci B Oldřichov
30,3 30,00 40 40 12 32,98 94 31 40 0,43 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
765. Ludvík Tomáš