|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 5.5.2024 | Ložisková mafie A2 Pšov | | | | Torzo B Bílina | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | The Best Of Litoměřice | | | | Fešáci Lovosice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | No Stress Skalice | | | | Kališníci Litoměřice | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | Strawberry Devils Žatec | | | | Vegas Kings Krupka | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | Pijonýři A Litvínov | | | | Black Cat Výškov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 7 | : | 11 | Vikingové B Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 20 | : | 25 | Reichl Vít |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | WFS "A" Evaň | 4 | : | 14 | VP Evaň | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 17 | : | 30 | Turan Václav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 11 | : | 7 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 26 | : | 20 | Polák Lubomír |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bakaláři Snědovice | 5 | : | 13 | Cowhand A Dušníky | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 15 | : | 29 | Kutzler Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 6 | : | 12 | Pivoni Čížkovice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 19 | : | 28 | Anderle Václav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sportklub Ohníč | 14 | : | 4 | Phoenix A Ústí nad Labem | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 29 | : | 12 | Sůra Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Torzo A Bílina | 15 | : | 3 | Nervotoči na Pekárně Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 31 | : | 11 | Směja Radek |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 2 | : | 16 | Diesel Proboštov | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Myška Lukáš | 8 | : | 33 | Skramušský Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Trojky vidle Měrunice | 6 | : | 12 | Korf Dubí | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 17 | : | 26 | Doksanský Jan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Formani Dux Duchcov | 11 | : | 7 | Bombarder Střelná | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 27 | : | 18 | Novák Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Mohaupt Tomáš | 27 | : | 14 | Kvarda Pavel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Václavák A Černčice | 16 | : | 2 | U Lípy Výškov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 33 | : | 6 | Smutný František |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Piráti A Louny | 5 | : | 13 | ZB Karakal A Ročov | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 15 | : | 28 | Zetek Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Tigers Lenešice | 15 | : | 3 | Václavák B Černčice | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 33 | : | 13 | Kaplan Petr |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Podboráci Hořany | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 16 | : | 29 | Vecko Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | So | 27.1.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
14:00 | Gaži Martin | 24 | : | 19 | Mengr Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 13 | : | 5 | Vikingové Acrus Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 27 | : | 13 | Solnař Jakub |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bláža Team Kravaře | 8 | : | 10 | Masarrows Litoměřice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 23 | : | 24 | Horák František |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 7 | : | 11 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 16 | : | 26 | Bartoň Radek |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Vikingové A Litoměřice | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Šmíd Vítězslav | 30 | : | 12 | Pekař Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Metro Darts Pub Most | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | Metro Music Pub Club, Most | |
15:30 | Šáro Michal | 27 | : | 18 | Vican Daniel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 4 | : | 14 | Arsenal A Most | U Hrušků, Litvínov | |
16:00 | Přenosil Jiří | 14 | : | 32 | Zajíc Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Pod Tribunou Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 21 | : | 23 | Hoffmann David |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Mostecký Sporťáci Most | 8 | : | 10 | Korbel Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 21 | : | 25 | Ferencová Zdeňka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | H&H Project A Most | 15 | : | 3 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | U Kance, Most | |
17:00 | Kunák Marek | 32 | : | 9 | Martínek Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Club U Ramba Žatec | 4 | : | 14 | Dream Team A Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 13 | : | 30 | Kocánová Lucie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 5 | : | 13 | Mexiko Chomutov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 14 | : | 29 | Buňata Václav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Ložisková mafie A1 Pšov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 30 | : | 13 | Tomov Ladislav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 8 | : | 10 | Supíci Slovan A Kadaň | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 19 | : | 24 | Molnár Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Cowhand B Dušníky | 13 | : | 5 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 29 | : | 16 | Kobrle Miroslav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Minárik Petr | 20 | : | 25 | Novotný Daniel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Profi Tytan Písty | 15 | : | 3 | Bombardéři A Děčany | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Průcha Petr | 31 | : | 10 | Svítil Ondřej |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 5 | : | 13 | Predátoři Heřmanice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Tájek Pavel | 15 | : | 28 | Pořízek Jan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Sršni Vědlice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 22 | : | 20 | Böhm Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Katapult Hvězda Krupka | 12 | : | 6 | Draci Ohníč | Na Střelnici, Krupka | |
13:00 | Mokrý Roman | 27 | : | 16 | Švambergová Lenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kosmos Darts Most | 12 | : | 6 | Vyprahlo B Čáslavka | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 27 | : | 16 | Procházka Pavel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | 10 | : | 8 | 9 Darts Krupka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 22 | : | 22 | Chárová Zdenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kapitán A Duchcov | 5 | : | 13 | Legenda Teplice | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 13 | : | 28 | Divíšek Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | 9 | : | 9 | Kapitán B Duchcov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 22 | : | 22 | Blahníková Lenka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Štamgasti A Žerotín | 12 | : | 6 | Jahoda A Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 27 | : | 18 | Androvič Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Kameňáci Libořice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 27 | : | 22 | Beneš Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 13 | : | 5 | Piráti C Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 28 | : | 16 | Baštová Pavla |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 4 | : | 14 | Club U Ramba Důchodci Žatec | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 11 | : | 29 | Čechlovský Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Piráti B Louny | 7 | : | 11 | Ložisková mafie C1 Pšov | Slávie, Louny | |
17:00 | Holub Miroslav | 18 | : | 27 | Vrbata Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Kolář Libor | 22 | : | 22 | Kubín Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 10 | : | 8 | SbH Nemesis Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | Novotná Kateřina | 23 | : | 19 | Fišer Tomáš |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 5 | : | 13 | Hrozen Ploskovice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 15 | : | 27 | Jindra Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | SbH Norci Česká Lípa | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Jahoda Michal | 31 | : | 13 | Bašič Lenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 8 | : | 10 | Křováci Jílové | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 21 | : | 24 | Vojtěch Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Odyssea Litvínov | 9 | : | 9 | Hrušky Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Šteflíková Zdenka | 25 | : | 20 | Bučková Kateřina |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kozí Dech A Most | 13 | : | 5 | Magistři Duo A Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 27 | : | 14 | Krupa Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Magistři Duo B Most | 16 | : | 2 | Kotelníci 700 Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Šmehlík Jan | 33 | : | 12 | Vítr Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Karma Darts Litvínov | 7 | : | 11 | Noční můry Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Jedinák David | 20 | : | 26 | Chlupáč Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Pijonýři B Litvínov | 5 | : | 13 | Korbel II Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepeláková Lenka | 13 | : | 29 | Boumová Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | A je to Predators Chomutov | 14 | : | 4 | Rytíři Jirkov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 31 | : | 13 | Pletichová Marie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sympaťáci Podbořany | 17 | : | 1 | Rozcestí A Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Jaremčuk Jiří | 34 | : | 7 | Lassman Viktor |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Lišáci Vroutek | 7 | : | 11 | Silver Fox Vrbice | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Týmr Lukáš | 21 | : | 24 | Novák Karel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rozcestí B Podbořany | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 29 | : | 16 | Hubínek Karel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Markéta Vydle Jirkov | 8 | : | 10 | P.P. Poláky | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Chrapovič Vít | 21 | : | 22 | Růžek Rudolf |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 9 | : | 9 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 21 | : | 22 | Husák Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 21 | : | 21 | Zloch Vojtěch |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Formani Tupadly | 12 | : | 6 | Bulldogs 06 A Libochovice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 27 | : | 15 | Kropáček Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bombardéři B Děčany | 4 | : | 14 | Traktor Litoměřice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 10 | : | 32 | Kohutka Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 6 | : | 12 | Cowhand C Dušníky | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 18 | : | 27 | Funk David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | 50+ Litvínov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 8 | : | 32 | Paulová Soňa |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 3 | : | 15 | Podvěžáci Osek | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Král Martin | 6 | : | 32 | Pěknice Ondřej |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Šutráci Oldřichov | 11 | : | 7 | U Šlenců Drink Teplice | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Svoboda Antonín | 22 | : | 21 | Brůžek Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Tarnóczi Jan | 17 | : | 27 | Vágner Richard |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 3 | : | 15 | Bohémové z Fénixu Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 10 | : | 32 | Pokorný Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 13 | : | 5 | Štamgasti B Žerotín | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 30 | : | 16 | Konejlová Zdenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | ZB Karakal B Ročov | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 20 | : | 22 | Řeháková Hana |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Blue Sharks Libočany | 14 | : | 4 | Skrblice Bítozeves | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 32 | : | 12 | Heřtová Pavla |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 4 | : | 14 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 13 | : | 30 | Koucký Václav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Skrblíci Bítozeves | 13 | : | 5 | Bull´s Deštnice | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 29 | : | 16 | Filipovič Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Kopeček Slavoj Děčín | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 24 | : | 21 | Bírovka Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 9 | : | 9 | Ryky Centrál Česká Lípa | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kurková Jiřina | 20 | : | 20 | Kalvach Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 6 | : | 12 | Corso Exitus B Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Petr Tomáš | 18 | : | 28 | Lanz Radim |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 15 | : | 3 | Best of Úštěk | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 33 | : | 14 | Círusová Zuzana |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Corso Exitus A Děčín | 18 | : | 0 | Šenk Team B Ludvíkovice | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 36 | : | 10 | Hladíková Helena |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Metro Renegades Most | 12 | : | 6 | Bukáč Litvínoff | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 28 | : | 15 | Novák Michal |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | H&H Project B Most | 6 | : | 12 | Rokáč Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 20 | : | 28 | Kocourek Stanislav |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 10 | : | 8 | Radnice Střelci Meziboří | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 24 | : | 21 | Hoško Jakub |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 9 | : | 9 | Náměstíčko Machy Team Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 25 | : | 22 | Mach Jakub |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 13 | : | 5 | Arsenal B Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 28 | : | 14 | Stádník Miloslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Strawberry Angels Žatec | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 31 | : | 15 | Dokoupil Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 7 | : | 11 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 16 | : | 26 | Dressler Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | 5 | : | 13 | Dream Team B Jirkov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 15 | : | 30 | Dunovský Michal |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Jahoda B Žatec | 6 | : | 12 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Hudcová Oldřiška | 14 | : | 27 | Hanzlík Matěj |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bejci Býčkovice | 8 | : | 10 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 20 | : | 25 | Kalva Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Florida Team Děčín | 9 | : | 9 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 23 | : | 23 | Kocmanová Lucie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | 9 | : | 9 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 24 | : | 21 | Černá Lucie |
|