Rozpis ligových utkání
UŠO > Ústecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Letní liga SČOŠS CH
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Na Ex Lom LL 1 : 21 Ježek Chomutov LL Sokolovna Lom, Lom
10:00 Sálus Václav 1 : 21 Cerman Michal
1. So 14.7.2018 Ježek Chomutov LL 12 : 10 Ložisková Mafie Pšov D1 LL Sokolovna Lom, Lom
12:00 Cerman Michal 12 : 10 Dlouhý Miroslav
1. So 14.7.2018 Ložisková Mafie Pšov D1 LL 19 : 3 Na Ex Lom LL Sokolovna Lom, Lom
14:00 Dlouhý Miroslav 19 : 3 Sálus Václav
2. So 28.7.2018 Ježek Chomutov LL Ložisková Mafie Pšov D1 LL Ježek sportbar, Chomutov
10:00
2. So 28.7.2018 Na Ex Lom LL Ježek Chomutov LL Ježek sportbar, Chomutov
12:00
2. So 28.7.2018 Ložisková Mafie Pšov D1 LL Na Ex Lom LL Ježek sportbar, Chomutov
14:00
3. So 11.8.2018 Na Ex Lom LL Ložisková Mafie Pšov D1 LL Pohostinství Pšov, Pšov
10:00
3. So 11.8.2018 Ježek Chomutov LL Na Ex Lom LL Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
3. So 11.8.2018 Ložisková Mafie Pšov D1 LL Ježek Chomutov LL Pohostinství Pšov, Pšov
14:00

Letní liga SČOŠS D
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Slavoj Kopeček Děčín LL 0 : 22 The Best of Litoměřice LL Na Kopečku, Děčín VI
10:00 Kellner Ladislav 0 : 22 Staško David
1. So 14.7.2018 The Best of Litoměřice LL 13 : 9 Odyssea Litvínov LL Na Kopečku, Děčín VI
12:00 Staško David 13 : 9 Šteflík Václav
1. So 14.7.2018 Odyssea Litvínov LL 11 : 12 Slavoj Kopeček Děčín LL Na Kopečku, Děčín VI
14:00 Šteflík Václav 11 : 12 Kellner Ladislav
2. So 28.7.2018 The Best of Litoměřice LL Odyssea Litvínov LL Pokratická Hospůdka, Litoměřice
10:00
2. So 28.7.2018 Odyssea Litvínov LL Slavoj Kopeček Děčín LL Pokratická Hospůdka, Litoměřice
12:00
2. So 28.7.2018 Slavoj Kopeček Děčín LL The Best of Litoměřice LL Pokratická Hospůdka, Litoměřice
14:00
3. So 11.8.2018 Slavoj Kopeček Děčín LL Odyssea Litvínov LL Bukový Háj, Litvínov
10:00
3. So 11.8.2018 The Best of Litoměřice LL Slavoj Kopeček Děčín LL Bukový Háj, Litvínov
12:00
3. So 11.8.2018 Odyssea Litvínov LL The Best of Litoměřice LL Bukový Háj, Litvínov
14:00

Letní liga SČOŠS E
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Kapitán Duchcov LL 15 : 7 Katapult B Krupka LL U Kapitána, Duchcov
10:00 Korba Jan 15 : 7 Mokrý Roman
1. So 14.7.2018 Katapult B Krupka LL 2 : 20 Black Death Budyně n. O LL U Kapitána, Duchcov
12:00 Mokrý Roman 2 : 20 Kokeš Václav
1. So 14.7.2018 Black Death Budyně n. O LL 18 : 4 Kapitán Duchcov LL U Kapitána, Duchcov
14:00 Kokeš Václav 18 : 4 Korba Jan
2. So 28.7.2018 Katapult B Krupka LL Black Death Budyně n. O LL Hvězda, Krupka
10:00
2. So 28.7.2018 Black Death Budyně n. O LL Kapitán Duchcov LL Hvězda, Krupka
12:00
2. So 28.7.2018 Kapitán Duchcov LL Katapult B Krupka LL Hvězda, Krupka
14:00
3. So 11.8.2018 Kapitán Duchcov LL Black Death Budyně n. O LL U mlýna, Budyně nad Ohří
10:00
3. So 11.8.2018 Katapult B Krupka LL Kapitán Duchcov LL U mlýna, Budyně nad Ohří
12:00
3. So 11.8.2018 Black Death Budyně n. O LL Katapult B Krupka LL U mlýna, Budyně nad Ohří
14:00

Letní liga SČOŠS F
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Šutráci Oldřichov LL 7 : 15 Ložsková mafie Pšov F LL Pohostinství Pšov, Pšov
10:00 Rychlý Pavel 7 : 15 Hejtmánek Václav
1. So 14.7.2018 Kanec Most LL 18 : 4 Šutráci Oldřichov LL Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Rödlová Žaneta 18 : 4 Rychlý Pavel
1. So 14.7.2018 Ložsková mafie Pšov F LL 10 : 12 Kanec Most LL Pohostinství Pšov, Pšov
14:00 Novák Rastislav 10 : 12 Rödlová Žaneta
2. So 28.7.2018 Ložsková mafie Pšov F LL Kanec Most LL Metro Music Pub Club, Most
10:00
2. So 28.7.2018 Šutráci Oldřichov LL Ložsková mafie Pšov F LL Metro Music Pub Club, Most
12:00
2. So 28.7.2018 Kanec Most LL Šutráci Oldřichov LL Metro Music Pub Club, Most
14:00
3. So 11.8.2018 Šutráci Oldřichov LL Kanec Most LL U Moravce, Oldřichov
10:00
3. So 11.8.2018 Kanec Most LL Ložsková mafie Pšov F LL U Moravce, Oldřichov
12:00
3. So 11.8.2018 Ložsková mafie Pšov F LL Šutráci Oldřichov LL U Moravce, Oldřichov
14:00

Letní liga SČOŠS G
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 My little pony Most LL 8 : 14 Satani Lom LL U Hrušků, Litvínov
10:00 Pšád Jan 8 : 14 Kilárský Petr
1. So 14.7.2018 Ložisková Mafie Pšov "A1" LL 16 : 6 My little pony Most LL U Hrušků, Litvínov
12:00 Dostál Petr 16 : 6 Pšád Jan
1. So 14.7.2018 Satani Lom LL 12 : 10 Ložisková Mafie Pšov "A1" LL U Hrušků, Litvínov
14:00 Kilárský Petr 12 : 10 Vecko Ondřej
2. So 28.7.2018 Satani Lom LL Ložisková Mafie Pšov "A1" LL Pohostinství Pšov, Pšov
10:00
2. So 28.7.2018 My little pony Most LL Satani Lom LL Pohostinství Pšov, Pšov
12:00
2. So 28.7.2018 Ložisková Mafie Pšov "A1" LL My little pony Most LL Pohostinství Pšov, Pšov
14:00
3. So 11.8.2018 My little pony Most LL Ložisková Mafie Pšov "A1" LL Fénix, Most
10:00
3. So 11.8.2018 Ložisková Mafie Pšov "A1" LL Satani Lom LL Fénix, Most
12:00
3. So 11.8.2018 Satani Lom LL My little pony Most LL Fénix, Most
14:00

Letní liga SČOŠS H
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Bubáci B Benešov nad Ploučnicí LL 11 : 12 Sršni Dobranov LL Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
10:00 Bečán Ladislav 11 : 12 Bergerová Irena
1. So 14.7.2018 Sršni Dobranov LL 15 : 7 ÚPM - Shooters Sukorady LL Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
12:00 Bergerová Irena 15 : 7 Vondrušová Ilona
1. So 14.7.2018 ÚPM - Shooters Sukorady LL 4 : 18 Bubáci B Benešov nad Ploučnicí LL Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
14:00 Vondrušová Ilona 4 : 18 Bečán Ladislav
2. So 28.7.2018 Sršni Dobranov LL ÚPM - Shooters Sukorady LL Penzion na konci, Dobranov
10:00
2. So 28.7.2018 ÚPM - Shooters Sukorady LL Bubáci B Benešov nad Ploučnicí LL Penzion na konci, Dobranov
12:00
2. So 28.7.2018 Bubáci B Benešov nad Ploučnicí LL Sršni Dobranov LL Penzion na konci, Dobranov
14:00
3. So 11.8.2018 Bubáci B Benešov nad Ploučnicí LL ÚPM - Shooters Sukorady LL Pohostinství Sukorady, Sukorady
10:00
3. So 11.8.2018 Sršni Dobranov LL Bubáci B Benešov nad Ploučnicí LL Pohostinství Sukorady, Sukorady
12:00
3. So 11.8.2018 ÚPM - Shooters Sukorady LL Sršni Dobranov LL Pohostinství Sukorady, Sukorady
14:00

Letní liga SČOŠS I
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 U Lípy Výškov LL 18 : 4 Leopardi Libouchec LL U Lípy, Výškov
10:00 Smutný František 18 : 4 Jelínek Vítězslav
1. So 14.7.2018 Leopardi Libouchec LL 9 : 13 Cowhand Dušníky LL U Lípy, Výškov
12:00 Jelínek Vítězslav 9 : 13 Kutzler Martin
1. So 14.7.2018 Cowhand Dušníky LL 4 : 18 U Lípy Výškov LL U Lípy, Výškov
14:00 Kutzler Martin 4 : 18 Smutný František
2. So 28.7.2018 Leopardi Libouchec LL Cowhand Dušníky LL Club u Johnu, Libouchec
10:00
2. So 28.7.2018 Cowhand Dušníky LL U Lípy Výškov LL Club u Johnu, Libouchec
12:00
2. So 28.7.2018 U Lípy Výškov LL Leopardi Libouchec LL Club u Johnu, Libouchec
14:00
3. So 11.8.2018 U Lípy Výškov LL Cowhand Dušníky LL U Dina restaurace, Dušníky
10:00
3. So 11.8.2018 Leopardi Libouchec LL U Lípy Výškov LL U Dina restaurace, Dušníky
12:00
3. So 11.8.2018 Cowhand Dušníky LL Leopardi Libouchec LL U Dina restaurace, Dušníky
14:00

Letní liga SČOŠS J
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Katapult A Krupka LL 18 : 4 Mamlas Team Heřmanov LL Hvězda, Krupka
10:00 Bunda Gejza 18 : 4 Malhausová Pavla
1. So 14.7.2018 Mamlas Team Heřmanov LL 9 : 13 Slepýši z kopečku Děčín LL Hvězda, Krupka
12:00 Malhausová Pavla 9 : 13 Kolář Libor
1. So 14.7.2018 Slepýši z kopečku Děčín LL 9 : 13 Katapult A Krupka LL Hvězda, Krupka
14:00 Kolář Libor 9 : 13 Bunda Gejza
2. So 28.7.2018 Mamlas Team Heřmanov LL Slepýši z kopečku Děčín LL Pohostinství U Kormorána, Fojtovice
10:00
2. So 28.7.2018 Slepýši z kopečku Děčín LL Katapult A Krupka LL Pohostinství U Kormorána, Fojtovice
12:00
2. So 28.7.2018 Katapult A Krupka LL Mamlas Team Heřmanov LL Pohostinství U Kormorána, Fojtovice
14:00
3. So 11.8.2018 Katapult A Krupka LL Slepýši z kopečku Děčín LL Na Kopečku, Děčín VI
10:00
3. So 11.8.2018 Mamlas Team Heřmanov LL Katapult A Krupka LL Na Kopečku, Děčín VI
12:00
3. So 11.8.2018 Slepýši z kopečku Děčín LL Mamlas Team Heřmanov LL Na Kopečku, Děčín VI
14:00

Letní liga SČOŠS K
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Ložisková Mafie Pšov C1 LL 13 : 9 Mamuťáci Most LL Pohostinství Pšov, Pšov
10:00 Tomov Ladislav 13 : 9 Rubáš Pavel
1. So 14.7.2018 Mamuťáci Most LL 13 : 9 Václavák Černčice "B" LL Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Rubáš Pavel 13 : 9 Hotový David
1. So 14.7.2018 Václavák Černčice "B" LL 12 : 10 Ložisková Mafie Pšov C1 LL Pohostinství Pšov, Pšov
14:00 Hotový David 12 : 10 Tomov Ladislav
2. So 28.7.2018 Mamuťáci Most LL Václavák Černčice "B" LL Na Václaváku, Černčice
10:00
2. So 28.7.2018 Ložisková Mafie Pšov C1 LL Mamuťáci Most LL Na Václaváku, Černčice
12:00
2. So 28.7.2018 Václavák Černčice "B" LL Ložisková Mafie Pšov C1 LL Na Václaváku, Černčice
14:00
3. So 11.8.2018 Mamuťáci Most LL Ložisková Mafie Pšov C1 LL Restaurace Mamut, Most
10:00
3. So 11.8.2018 Václavák Černčice "B" LL Mamuťáci Most LL Restaurace Mamut, Most
12:00
3. So 11.8.2018 Ložisková Mafie Pšov C1 LL Václavák Černčice "B" LL Restaurace Mamut, Most
14:00

Letní liga SČOŠS L
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Formani B Vlčáci Duchcov LL 22 : 0 LM Pohoďačky Pšov LL EFKO club, Duchcov
10:00 Vlček Petr 22 : 0 Dlouhá Radka
1. So 14.7.2018 Korbelníci Most LL 13 : 9 K. Klikaři Litvínov LL EFKO club, Duchcov
10:00 Ferencová Zdeňka 13 : 9 Tureček Miroslav
1. So 14.7.2018 LM Pohoďačky Pšov LL 0 : 22 Korbelníci Most LL EFKO club, Duchcov
12:30 Dlouhá Radka 0 : 22 Ferencová Zdeňka
1. So 14.7.2018 K. Klikaři Litvínov LL 10 : 12 Formani B Vlčáci Duchcov LL EFKO club, Duchcov
12:30 Tureček Miroslav 10 : 12 Vlček Petr
1. So 14.7.2018 LM Pohoďačky Pšov LL 0 : 22 K. Klikaři Litvínov LL EFKO club, Duchcov
15:00 Dlouhá Radka 0 : 22 Tureček Miroslav
1. So 14.7.2018 Formani B Vlčáci Duchcov LL 11 : 12 Korbelníci Most LL EFKO club, Duchcov
15:00 Vlček Petr 11 : 12 Ferencová Zdeňka
2. So 21.7.2018 Formani B Vlčáci Duchcov LL LM Pohoďačky Pšov LL Pohostinství Pšov, Pšov
10:00
2. So 21.7.2018 K. Klikaři Litvínov LL Korbelníci Most LL Pohostinství Pšov, Pšov
10:00
2. So 21.7.2018 Formani B Vlčáci Duchcov LL K. Klikaři Litvínov LL Pohostinství Pšov, Pšov
12:30
2. So 21.7.2018 LM Pohoďačky Pšov LL Korbelníci Most LL Pohostinství Pšov, Pšov
12:30
2. So 21.7.2018 K. Klikaři Litvínov LL LM Pohoďačky Pšov LL Pohostinství Pšov, Pšov
15:00
2. So 21.7.2018 Korbelníci Most LL Formani B Vlčáci Duchcov LL Pohostinství Pšov, Pšov
15:00
3. So 28.7.2018 Formani B Vlčáci Duchcov LL K. Klikaři Litvínov LL U Hrušků, Litvínov
10:00
3. So 28.7.2018 Korbelníci Most LL LM Pohoďačky Pšov LL U Hrušků, Litvínov
10:00
3. So 28.7.2018 K. Klikaři Litvínov LL Korbelníci Most LL U Hrušků, Litvínov
12:30
3. So 28.7.2018 LM Pohoďačky Pšov LL Formani B Vlčáci Duchcov LL U Hrušků, Litvínov
12:30
3. So 28.7.2018 K. Klikaři Litvínov LL LM Pohoďačky Pšov LL U Hrušků, Litvínov
15:00
3. So 28.7.2018 Korbelníci Most LL Formani B Vlčáci Duchcov LL U Hrušků, Litvínov
15:00
4. So 11.8.2018 LM Pohoďačky Pšov LL K. Klikaři Litvínov LL Korbel restaurace, Most
10:00
4. So 11.8.2018 Formani B Vlčáci Duchcov LL Korbelníci Most LL Korbel restaurace, Most
10:00
4. So 11.8.2018 LM Pohoďačky Pšov LL Formani B Vlčáci Duchcov LL Korbel restaurace, Most
12:30
4. So 11.8.2018 Korbelníci Most LL K. Klikaři Litvínov LL Korbel restaurace, Most
12:30
4. So 11.8.2018 K. Klikaři Litvínov LL Formani B Vlčáci Duchcov LL Korbel restaurace, Most
15:00
4. So 11.8.2018 Korbelníci Most LL LM Pohoďačky Pšov LL Korbel restaurace, Most
15:00

Letní liga SČOŠS M
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Bohémové Most LL 12 : 10 All stars team Klášterec nad Ohří LL Fénix, Most
10:00 Pokorný Michal 12 : 10 Kraus Karel
1. So 14.7.2018 All stars team Klášterec nad Ohří LL 18 : 4 Gigant team Krásný Dvůr LL Fénix, Most
12:00 Kraus Karel 18 : 4 Čížkovský Zdeněk
1. So 14.7.2018 Gigant team Krásný Dvůr LL 2 : 20 Bohémové Most LL Fénix, Most
14:00 Čížkovský Zdeněk 2 : 20 Pokorný Michal
2. So 28.7.2018 All stars team Klášterec nad Ohří LL Gigant team Krásný Dvůr LL Koliba Satanka, Klášterec n/Ohří
13:00
2. So 28.7.2018 Gigant team Krásný Dvůr LL Bohémové Most LL Koliba Satanka, Klášterec n/Ohří
15:00
2. So 28.7.2018 Bohémové Most LL All stars team Klášterec nad Ohří LL Koliba Satanka, Klášterec n/Ohří
17:00
3. So 11.8.2018 Bohémové Most LL Gigant team Krásný Dvůr LL Na hřišti Krásný Dvůr, Krásný Dvůr
10:00
3. So 11.8.2018 All stars team Klášterec nad Ohří LL Bohémové Most LL Na hřišti Krásný Dvůr, Krásný Dvůr
12:00
3. So 11.8.2018 Gigant team Krásný Dvůr LL All stars team Klášterec nad Ohří LL Na hřišti Krásný Dvůr, Krásný Dvůr
14:00

Letní liga SČOŠS N
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.7.2018 Václavák Černčice "A" LL 9 : 13 Vylitý Vázy Lahošt LL Na Václaváku, Černčice
10:00 Holý Miloš 9 : 13 Vejmola Vladimír
1. So 14.7.2018 Vylitý Vázy Lahošt LL 8 : 14 Tornádo Chomutov LL Na Václaváku, Černčice
12:00 Vejmola Vladimír 8 : 14 Pokorný Jaroslav
1. So 14.7.2018 Tornádo Chomutov LL 16 : 6 Václavák Černčice "A" LL Na Václaváku, Černčice
14:00 Pokorný Jaroslav 16 : 6 Holý Miloš
2. So 28.7.2018 Vylitý Vázy Lahošt LL Tornádo Chomutov LL U kapličky, Lahošť
10:00
2. So 28.7.2018 Tornádo Chomutov LL Václavák Černčice "A" LL U kapličky, Lahošť
12:00
2. So 28.7.2018 Václavák Černčice "A" LL Vylitý Vázy Lahošt LL U kapličky, Lahošť
14:00
3. So 11.8.2018 Václavák Černčice "A" LL Tornádo Chomutov LL Dream Bar, Jirkov
10:00
3. So 11.8.2018 Vylitý Vázy Lahošt LL Václavák Černčice "A" LL Dream Bar, Jirkov
12:00
3. So 11.8.2018 Tornádo Chomutov LL Vylitý Vázy Lahošt LL Dream Bar, Jirkov
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2018 09:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.7.2018 09:58:04