Rozpis ligových utkání
UŠO > Ústecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Mexiko Chomutov 14 : 4 Bohémové Most Tykev pivnice, Chomutov
13:00 Buňata Václav 31 : 13 Pokorný Michal
1. Ne 3.9.2017 Red Hornets Písty 17 : 1 Ložisková mafie A2 Pšov Hostinec Písty, Písty
16:00 Šinfelt Jiří 35 : 11 Holub Martin
1. Ne 3.9.2017 Darts Club Žatec 17 : 1 Radnice A Třebenice Bar Forbes, Žatec
16:00 Brdička Mikuláš 34 : 4 Rauch Jan
1. Ne 3.9.2017 Diesláci Proboštov 10 : 8 Patrioti Ústí n/L. Santos pivnice, Teplice
16:00 Skramušský Josef 25 : 21 Zrůst Zdeněk
1. Ne 3.9.2017 Kanec Most 9 : 9 Black Bears Benešov n/P. Konírna restaurace, Most
17:00 Šmejc Miroslav 22 : 22 Neuman Roman
2. Ne 17.9.2017 Patrioti Ústí n/L. 11 : 7 Darts Club Žatec Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 25 : 21 Daňa Jan
2. Ne 17.9.2017 Radnice A Třebenice 1 : 17 Kanec Most Radnice Třebenice, Třebenice
16:00 Rauch Jan 6 : 35 Šmejc Miroslav
2. Ne 17.9.2017 Bohémové Most 8 : 10 Ložisková mafie A2 Pšov Fénix, Most
17:00 Pokorný Michal 20 : 26 Holub Martin
2. Ne 17.9.2017 Black Bears Benešov n/P. 6 : 12 Red Hornets Písty Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00 Neuman Roman 15 : 29 Šinfelt Jiří
2. Ne 17.9.2017 Mexiko Chomutov 9 : 9 Diesláci Proboštov Tykev pivnice, Chomutov
17:00 Buňata Václav 22 : 21 Skramušský Josef
3. Ne 8.10.2017 Ložisková mafie A2 Pšov 14 : 4 Black Bears Benešov n/P. Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Holub Martin 28 : 13 Neuman Roman
3. Ne 8.10.2017 Red Hornets Písty 18 : 0 Radnice A Třebenice Hostinec Písty, Písty
16:00 Šinfelt Jiří 36 : 6 Svoboda Jan
3. Ne 8.10.2017 Kanec Most 10 : 8 Patrioti Ústí n/L. Konírna restaurace, Most
16:00 Šmejc Miroslav 24 : 19 Zrůst Zdeněk
3. Ne 8.10.2017 Darts Club Žatec 9 : 9 Mexiko Chomutov Bar Forbes, Žatec
16:00 Daňa Jan 20 : 20 Buňata Václav
3. Ne 8.10.2017 Diesláci Proboštov 10 : 8 Bohémové Most Santos pivnice, Teplice
16:00 Skramušský Josef 25 : 22 Pokorný Michal
4. Ne 15.10.2017 Patrioti Ústí n/L. 8 : 10 Red Hornets Písty Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 20 : 24 Šinfelt Jiří
4. Ne 15.10.2017 Radnice A Třebenice 4 : 14 Ložisková mafie A2 Pšov Radnice Třebenice, Třebenice
16:00 Rauch Jan 14 : 29 Holub Martin
4. Ne 15.10.2017 Diesláci Proboštov 7 : 11 Darts Club Žatec Santos pivnice, Teplice
16:00 Skramušský Josef 17 : 26 Daňa Jan
4. Ne 15.10.2017 Bohémové Most 9 : 9 Black Bears Benešov n/P. Fénix, Most
17:00 Pokorný Michal 22 : 24 Neuman Roman
4. Ne 15.10.2017 Mexiko Chomutov 9 : 9 Kanec Most Tykev pivnice, Chomutov
17:00 Buňata Václav 21 : 24 Šmejc Miroslav
5. Ne 29.10.2017 Ložisková mafie A2 Pšov 10 : 8 Patrioti Ústí n/L. Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Holub Martin 25 : 20 Zrůst Zdeněk
5. Ne 29.10.2017 Red Hornets Písty 11 : 7 Mexiko Chomutov Hostinec Písty, Písty
16:00 Šinfelt Jiří 26 : 20 Rajman Richard
5. Ne 29.10.2017 Kanec Most 10 : 8 Diesláci Proboštov Konírna restaurace, Most
16:00 Šmejc Miroslav 21 : 20 Skramušský Josef
5. Ne 29.10.2017 Darts Club Žatec 17 : 1 Bohémové Most Bar Forbes, Žatec
16:00 Daňa Jan 34 : 11 Pokorný Michal
5. Ne 29.10.2017 Black Bears Benešov n/P. 13 : 5 Radnice A Třebenice Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00 Neuman Roman 28 : 14 Rauch Jan
6. Ne 12.11.2017 Mexiko Chomutov 8 : 10 Ložisková mafie A2 Pšov Tykev pivnice, Chomutov
13:00 Buňata Václav 21 : 23 Holub Martin
6. Ne 12.11.2017 Patrioti Ústí n/L. 7 : 11 Black Bears Benešov n/P. Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 21 : 24 Neuman Roman
6. Ne 12.11.2017 Darts Club Žatec 11 : 7 Kanec Most Bar Forbes, Žatec
16:00 Daňa Jan 27 : 20 Šmejc Miroslav
6. Ne 12.11.2017 Diesláci Proboštov 4 : 14 Red Hornets Písty Santos pivnice, Teplice
16:00 Skramušský Josef 11 : 29 Šinfelt Jiří
7. Ne 3.12.2017 Ložisková mafie A2 Pšov 7 : 11 Diesláci Proboštov Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Holub Martin 17 : 26 Skramušský Josef
7. Ne 3.12.2017 Radnice A Třebenice 7 : 11 Patrioti Ústí n/L. Radnice Třebenice, Třebenice
16:00 Rauch Jan 17 : 24 Zrůst Zdeněk
7. Ne 3.12.2017 Red Hornets Písty 12 : 6 Darts Club Žatec Hostinec Písty, Písty
16:00 Šinfelt Jiří 26 : 20 Daňa Jan
7. Ne 3.12.2017 Kanec Most 7 : 11 Bohémové Most Konírna restaurace, Most
16:00 Šmejc Miroslav 18 : 24 Pokorný Michal
6. Ne 10.12.2017 Bohémové Most 13 : 5 Radnice A Třebenice Fénix, Most
17:00 Pokorný Michal 28 : 18 Rauch Jan
7. Ne 10.12.2017 Black Bears Benešov n/P. 9 : 9 Mexiko Chomutov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00 Neuman Roman 21 : 25 Buňata Václav
8. Ne 17.12.2017 Mexiko Chomutov Radnice A Třebenice Tykev pivnice, Chomutov
13:00
8. Ne 17.12.2017 Kanec Most Red Hornets Písty Konírna restaurace, Most
16:00
8. Ne 17.12.2017 Darts Club Žatec Ložisková mafie A2 Pšov Bar Forbes, Žatec
16:00
8. Ne 17.12.2017 Diesláci Proboštov Black Bears Benešov n/P. Santos pivnice, Teplice
16:00
8. Ne 17.12.2017 Bohémové Most Patrioti Ústí n/L. Fénix, Most
17:00
9. Ne 7.1.2018 Ložisková mafie A2 Pšov Kanec Most Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
9. Ne 14.1.2018 Patrioti Ústí n/L. Mexiko Chomutov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
9. Ne 14.1.2018 Radnice A Třebenice Diesláci Proboštov Radnice Třebenice, Třebenice
16:00
9. Ne 14.1.2018 Red Hornets Písty Bohémové Most Hostinec Písty, Písty
17:00
10. Ne 21.1.2018 Ložisková mafie A2 Pšov Red Hornets Písty Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
9. Ne 21.1.2018 Black Bears Benešov n/P. Darts Club Žatec Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00
10. Ne 28.1.2018 Radnice A Třebenice Darts Club Žatec Radnice Třebenice, Třebenice
16:00
10. Ne 28.1.2018 Patrioti Ústí n/L. Diesláci Proboštov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
10. Ne 28.1.2018 Bohémové Most Mexiko Chomutov Fénix, Most
17:00
11. Ne 4.2.2018 Ložisková mafie A2 Pšov Bohémové Most Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
11. Ne 4.2.2018 Darts Club Žatec Patrioti Ústí n/L. Bar Forbes, Žatec
16:00
11. Ne 4.2.2018 Kanec Most Radnice A Třebenice Konírna restaurace, Most
16:00
11. Ne 4.2.2018 Red Hornets Písty Black Bears Benešov n/P. Hostinec Písty, Písty
16:00
11. Ne 4.2.2018 Diesláci Proboštov Mexiko Chomutov Santos pivnice, Teplice
16:00
12. Ne 25.2.2018 Black Bears Benešov n/P. Ložisková mafie A2 Pšov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
12. Ne 25.2.2018 Radnice A Třebenice Red Hornets Písty Radnice Třebenice, Třebenice
16:00
12. Ne 25.2.2018 Patrioti Ústí n/L. Kanec Most Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
12. Ne 25.2.2018 Mexiko Chomutov Darts Club Žatec Tykev pivnice, Chomutov
16:00
12. Ne 25.2.2018 Bohémové Most Diesláci Proboštov Fénix, Most
16:00
13. Ne 4.3.2018 Ložisková mafie A2 Pšov Radnice A Třebenice Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
13. Ne 4.3.2018 Black Bears Benešov n/P. Bohémové Most Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
13. Ne 4.3.2018 Red Hornets Písty Patrioti Ústí n/L. Hostinec Písty, Písty
16:00
13. Ne 4.3.2018 Darts Club Žatec Diesláci Proboštov Bar Forbes, Žatec
16:00
13. Ne 4.3.2018 Kanec Most Mexiko Chomutov Konírna restaurace, Most
16:00
10. Ne 11.3.2018 Black Bears Benešov n/P. Kanec Most Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00
14. Ne 25.3.2018 Radnice A Třebenice Black Bears Benešov n/P. Radnice Třebenice, Třebenice
16:00
14. Ne 25.3.2018 Patrioti Ústí n/L. Ložisková mafie A2 Pšov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
14. Ne 25.3.2018 Mexiko Chomutov Red Hornets Písty Tykev pivnice, Chomutov
16:00
14. Ne 25.3.2018 Diesláci Proboštov Kanec Most Santos pivnice, Teplice
16:00
14. Ne 25.3.2018 Bohémové Most Darts Club Žatec Fénix, Most
16:00
15. Ne 8.4.2018 Ložisková mafie A2 Pšov Mexiko Chomutov Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
15. Ne 8.4.2018 Radnice A Třebenice Bohémové Most Radnice Třebenice, Třebenice
16:00
15. Ne 8.4.2018 Black Bears Benešov n/P. Patrioti Ústí n/L. Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
15. Ne 8.4.2018 Kanec Most Darts Club Žatec Konírna restaurace, Most
16:00
15. Ne 8.4.2018 Red Hornets Písty Diesláci Proboštov Hostinec Písty, Písty
16:00
16. Ne 15.4.2018 Patrioti Ústí n/L. Radnice A Třebenice Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
16. Ne 15.4.2018 Mexiko Chomutov Black Bears Benešov n/P. Tykev pivnice, Chomutov
16:00
16. Ne 15.4.2018 Diesláci Proboštov Ložisková mafie A2 Pšov Santos pivnice, Teplice
16:00
16. Ne 15.4.2018 Darts Club Žatec Red Hornets Písty Bar Forbes, Žatec
16:00
16. Ne 15.4.2018 Bohémové Most Kanec Most Fénix, Most
16:00
17. Ne 29.4.2018 Ložisková mafie A2 Pšov Darts Club Žatec Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
17. Ne 29.4.2018 Patrioti Ústí n/L. Bohémové Most Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
17. Ne 29.4.2018 Red Hornets Písty Kanec Most Hostinec Písty, Písty
16:00
17. Ne 29.4.2018 Black Bears Benešov n/P. Diesláci Proboštov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
17. Ne 29.4.2018 Radnice A Třebenice Mexiko Chomutov Radnice Třebenice, Třebenice
16:00
18. Ne 6.5.2018 Mexiko Chomutov Patrioti Ústí n/L. Tykev pivnice, Chomutov
16:00
18. Ne 6.5.2018 Diesláci Proboštov Radnice A Třebenice Santos pivnice, Teplice
16:00
18. Ne 6.5.2018 Darts Club Žatec Black Bears Benešov n/P. Bar Forbes, Žatec
16:00
18. Ne 6.5.2018 Kanec Most Ložisková mafie A2 Pšov Konírna restaurace, Most
16:00
18. Ne 6.5.2018 Bohémové Most Red Hornets Písty Fénix, Most
16:00

1. liga sk. A JIH (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 U Havlů A Třebenice 16 : 2 Acrus Litoměřice U Havlů pension, Třebenice
16:00 33 : 12
1. Ne 3.9.2017 Fešáci Dlažkovice 7 : 11 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Pod Lípou, Dlažkovice
16:00 Kozák Jaroslav 21 : 25 Veselý Antonín
1. Ne 3.9.2017 WFS Evaň 7 : 11 VP Evaň Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00 Kovářová Jana 17 : 24 Turan Václav
1. Ne 3.9.2017 Arrows Litoměřice 6 : 12 Maséři Luna Litoměřice Družba, Litoměřice
16:00 Vályi František 16 : 27 Tomečka Jiří
1. Ne 3.9.2017 Bombardéři Děčany 6 : 12 Vikingové Litoměřice U Buřtů hospoda, Děčany
16:00 Svítil Miroslav 19 : 28 Šmíd Vítězslav
2. Ne 17.9.2017 Maséři Luna Litoměřice 14 : 4 Bombardéři Děčany Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 30 : 11 Svítil Miroslav
2. Ne 17.9.2017 VP Evaň 9 : 9 Arrows Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 21 : 25 Vályi František
2. Ne 17.9.2017 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 14 : 4 WFS Evaň Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 31 : 14 Kovářová Jana
2. Ne 17.9.2017 Acrus Litoměřice 6 : 12 Vikingové Litoměřice Sparta, Litoměřice
16:00 Solnař Jakub 15 : 26 Šmíd Vítězslav
3. Ne 24.9.2017 Fešáci Dlažkovice 14 : 4 Acrus Litoměřice Pod Lípou, Dlažkovice
16:00 Kozák Jaroslav 30 : 11 Solnař Jakub
3. Ne 24.9.2017 WFS Evaň 7 : 11 U Havlů A Třebenice Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00 Kovářová Jana 20 : 24 Anderle Václav
3. Ne 24.9.2017 Arrows Litoměřice 5 : 13 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Družba, Litoměřice
16:00 Vályi František 14 : 28 Veselý Antonín
3. Ne 24.9.2017 Bombardéři Děčany 7 : 11 VP Evaň U Buřtů hospoda, Děčany
16:00 Svítil Miroslav 21 : 26 Turan Václav
3. Ne 24.9.2017 Vikingové Litoměřice 7 : 11 Maséři Luna Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
16:00 Šmíd Vítězslav 18 : 28 Tomečka Jiří
4. Ne 1.10.2017 U Havlů A Třebenice 15 : 3 Arrows Litoměřice U Havlů pension, Třebenice
16:00 32 : 9
4. Ne 1.10.2017 Fešáci Dlažkovice 15 : 3 WFS Evaň Pod Lípou, Dlažkovice
16:00 Kozák Jaroslav 31 : 10 Kovářová Jana
4. Ne 1.10.2017 VP Evaň 9 : 9 Vikingové Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 21 : 21 Šmíd Vítězslav
4. Ne 1.10.2017 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 15 : 3 Bombardéři Děčany Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 33 : 8 Svítil Miroslav
4. Ne 1.10.2017 Acrus Litoměřice 9 : 9 Maséři Luna Litoměřice Sparta, Litoměřice
16:00 Solnař Jakub 26 : 23 Tomečka Jiří
5. Ne 8.10.2017 WFS Evaň 8 : 10 Acrus Litoměřice Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00 Kovářová Jana 21 : 23 Solnař Jakub
5. Ne 8.10.2017 Arrows Litoměřice 8 : 10 Fešáci Dlažkovice Družba, Litoměřice
16:00 Vályi František 17 : 23 Kozák Jaroslav
5. Ne 8.10.2017 Bombardéři Děčany 2 : 16 U Havlů A Třebenice U Buřtů hospoda, Děčany
16:00 Svítil Miroslav 9 : 32 Anderle Václav
5. Ne 8.10.2017 Vikingové Litoměřice 5 : 13 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Pokratická Hospůdka, Litoměřice
16:00 Šmíd Vítězslav 15 : 28 Veselý Antonín
5. Ne 8.10.2017 Maséři Luna Litoměřice 13 : 5 VP Evaň Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 29 : 17 Turan Václav
6. Ne 15.10.2017 U Havlů A Třebenice 12 : 6 Vikingové Litoměřice U Havlů pension, Třebenice
16:00 27 : 14
6. Ne 15.10.2017 Fešáci Dlažkovice 16 : 2 Bombardéři Děčany Pod Lípou, Dlažkovice
16:00 Kozák Jaroslav 33 : 12 Svítil Miroslav
6. Ne 15.10.2017 WFS Evaň 0 : 18 Arrows Litoměřice Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00 0 : 36
6. Ne 15.10.2017 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 9 : 9 Maséři Luna Litoměřice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 22 : 23 Tomečka Jiří
6. Ne 15.10.2017 Acrus Litoměřice 5 : 13 VP Evaň Sparta, Litoměřice
16:00 Solnař Jakub 16 : 28 Turan Václav
2. Ne 22.10.2017 U Havlů A Třebenice 15 : 3 Fešáci Dlažkovice U Havlů pension, Třebenice
16:00 Anderle Václav 33 : 9 Kozák Jaroslav
7. Ne 29.10.2017 Arrows Litoměřice 7 : 11 Acrus Litoměřice Družba, Litoměřice
16:00 Vályi František 18 : 25 Solnař Jakub
7. Ne 29.10.2017 Bombardéři Děčany 7 : 11 WFS Evaň U Buřtů hospoda, Děčany
16:00 Svítil Miroslav 18 : 24 Kovářová Jana
7. Ne 29.10.2017 Maséři Luna Litoměřice 5 : 13 U Havlů A Třebenice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 18 : 27 Anderle Václav
7. Ne 29.10.2017 VP Evaň 6 : 12 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 15 : 27 Veselý Antonín
7. Ne 29.10.2017 Vikingové Litoměřice 4 : 14 Fešáci Dlažkovice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Šmíd Vítězslav 14 : 29 Kozák Jaroslav
8. Ne 5.11.2017 U Havlů A Třebenice 16 : 2 VP Evaň U Havlů pension, Třebenice
16:00 Anderle Václav 34 : 9 Turan Václav
8. Ne 5.11.2017 Fešáci Dlažkovice 12 : 6 Maséři Luna Litoměřice Pod Lípou, Dlažkovice
16:00 Kozák Jaroslav 26 : 16 Pavlík Michal
8. Ne 5.11.2017 WFS Evaň 9 : 9 Vikingové Litoměřice Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00 Kovářová Jana 26 : 23 Šmíd Vítězslav
8. Ne 5.11.2017 Arrows Litoměřice 12 : 6 Bombardéři Děčany Družba, Litoměřice
16:00 Vályi František 25 : 20 Svítil Miroslav
8. Ne 5.11.2017 Acrus Litoměřice 3 : 15 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Sparta, Litoměřice
16:00 Solnař Jakub 11 : 33 Veselý Antonín
9. Ne 12.11.2017 Bombardéři Děčany 10 : 8 Acrus Litoměřice U Buřtů hospoda, Děčany
16:00 Svítil Miroslav 24 : 17 Solnař Jakub
9. Ne 12.11.2017 Maséři Luna Litoměřice 9 : 9 WFS Evaň Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 21 : 19 Kovářová Jana
9. Ne 12.11.2017 VP Evaň 6 : 12 Fešáci Dlažkovice U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 17 : 27 Kozák Jaroslav
9. Ne 12.11.2017 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 7 : 11 U Havlů A Třebenice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 19 : 25 Anderle Václav
9. Ne 12.11.2017 Vikingové Litoměřice 8 : 10 Arrows Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Šmíd Vítězslav 21 : 26 Vályi František
10. Ne 19.11.2017 Acrus Litoměřice 3 : 15 U Havlů A Třebenice Sparta, Litoměřice
16:00 Solnař Jakub 13 : 32 Anderle Václav
10. Ne 19.11.2017 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 12 : 6 Fešáci Dlažkovice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 24 : 16 Kozák Jaroslav
10. Ne 19.11.2017 VP Evaň 6 : 12 WFS Evaň U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 18 : 27 Kovářová Jana
10. Ne 19.11.2017 Maséři Luna Litoměřice 12 : 6 Arrows Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 27 : 20 Vályi František
10. Ne 19.11.2017 Vikingové Litoměřice 8 : 10 Bombardéři Děčany Pokratická Hospůdka, Litoměřice
16:00 Šmíd Vítězslav 21 : 25 Svítil Miroslav
11. Ne 3.12.2017 Fešáci Dlažkovice 2 : 16 U Havlů A Třebenice Pod Lípou, Dlažkovice
16:00 Kozák Jaroslav 10 : 32 Anderle Václav
11. Ne 3.12.2017 Bombardéři Děčany 5 : 13 Maséři Luna Litoměřice U Buřtů hospoda, Děčany
16:00 Svítil Miroslav 13 : 30 Tomečka Jiří
11. Ne 3.12.2017 Arrows Litoměřice 15 : 3 VP Evaň Družba, Litoměřice
16:00 Vályi František 32 : 16 Turan Václav
11. Ne 3.12.2017 WFS Evaň 5 : 13 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00 Kovářová Jana 13 : 30 Veselý Antonín
11. Ne 3.12.2017 Vikingové Litoměřice 10 : 8 Acrus Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
16:00 Šmíd Vítězslav 23 : 22 Solnař Jakub
12. Ne 10.12.2017 Acrus Litoměřice 4 : 14 Fešáci Dlažkovice Sparta, Litoměřice
16:00 Solnař Jakub 16 : 31 Kozák Jaroslav
12. Ne 10.12.2017 U Havlů A Třebenice 15 : 3 WFS Evaň U Havlů pension, Třebenice
16:00 Anderle Václav 32 : 11 Kovářová Jana
12. Ne 10.12.2017 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 12 : 6 Arrows Litoměřice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 26 : 15 Vályi František
12. Ne 10.12.2017 VP Evaň 11 : 7 Bombardéři Děčany U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 27 : 17 Svítil Miroslav
12. Ne 10.12.2017 Maséři Luna Litoměřice 16 : 2 Vikingové Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 32 : 12 Šmíd Vítězslav
13. Ne 17.12.2017 Arrows Litoměřice U Havlů A Třebenice Družba, Litoměřice
16:00
13. Ne 17.12.2017 WFS Evaň Fešáci Dlažkovice Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00
13. Ne 17.12.2017 Vikingové Litoměřice VP Evaň Pokratická Hospůdka, Litoměřice
16:00
13. Ne 17.12.2017 Bombardéři Děčany Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří U Buřtů hospoda, Děčany
16:00
13. Ne 17.12.2017 Maséři Luna Litoměřice Acrus Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
14. Ne 14.1.2018 Acrus Litoměřice WFS Evaň Sparta, Litoměřice
16:00
14. Ne 14.1.2018 Fešáci Dlažkovice Arrows Litoměřice Pod Lípou, Dlažkovice
16:00
14. Ne 14.1.2018 U Havlů A Třebenice Bombardéři Děčany U Havlů pension, Třebenice
16:00
14. Ne 14.1.2018 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Vikingové Litoměřice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
14. Ne 14.1.2018 VP Evaň Maséři Luna Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00
15. Ne 21.1.2018 Bombardéři Děčany Fešáci Dlažkovice U Buřtů hospoda, Děčany
16:00
15. Ne 21.1.2018 Arrows Litoměřice WFS Evaň Družba, Litoměřice
16:00
15. Ne 21.1.2018 Maséři Luna Litoměřice Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
15. Ne 21.1.2018 VP Evaň Acrus Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00
15. Ne 21.1.2018 Vikingové Litoměřice U Havlů A Třebenice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
16. Ne 28.1.2018 Acrus Litoměřice Arrows Litoměřice Sparta, Litoměřice
16:00
16. Ne 28.1.2018 WFS Evaň Bombardéři Děčany Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00
16. Ne 28.1.2018 Fešáci Dlažkovice Vikingové Litoměřice Pod Lípou, Dlažkovice
16:00
16. Ne 28.1.2018 U Havlů A Třebenice Maséři Luna Litoměřice U Havlů pension, Třebenice
16:00
16. Ne 28.1.2018 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří VP Evaň Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
17. Ne 4.2.2018 VP Evaň U Havlů A Třebenice U Švarhů, Evaň
16:00
17. Ne 4.2.2018 Maséři Luna Litoměřice Fešáci Dlažkovice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
17. Ne 4.2.2018 Bombardéři Děčany Arrows Litoměřice U Buřtů hospoda, Děčany
16:00
17. Ne 4.2.2018 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Acrus Litoměřice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
17. Ne 4.2.2018 Vikingové Litoměřice WFS Evaň Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
18. Ne 11.2.2018 Acrus Litoměřice Bombardéři Děčany Sparta, Litoměřice
16:00
18. Ne 11.2.2018 Arrows Litoměřice Vikingové Litoměřice Družba, Litoměřice
16:00
18. Ne 11.2.2018 WFS Evaň Maséři Luna Litoměřice Hostinec-Škola-Pivní Bar, Evaň
16:00
18. Ne 11.2.2018 Fešáci Dlažkovice VP Evaň Pod Lípou, Dlažkovice
16:00
18. Ne 11.2.2018 U Havlů A Třebenice Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří U Havlů pension, Třebenice
16:00

1. liga sk. A SEVER (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 Predátoři Krupka 10 : 8 Pijonýři A Litvínov Pohoda Krupka, Krupka
16:00 Chára Hynek 23 : 20 Minařík Jiří
1. Ne 3.9.2017 Bombarder Střelná 11 : 7 Satani Lom U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 26 : 16 Kilárský Petr
1. Ne 3.9.2017 Korf Dubí 5 : 13 Mniši s.r.o. Zabrušany U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 11 : 29 Malár David
1. Ne 3.9.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí 4 : 14 Zelenáči Prosetice U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 14 : 31 Kopčo Jan
1. Ne 3.9.2017 Torzo A Bílina 5 : 13 Torzo B Bílina Komplex Club, Bílina
17:00 Makula Bartoloměj 18 : 29 Strunzová Jitka
2. Ne 17.9.2017 Predátoři Krupka 7 : 11 Bombarder Střelná Pohoda Krupka, Krupka
16:00 Chára Hynek 22 : 27 Novák Petr
2. Ne 17.9.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany 13 : 5 Tep Darts s.r.o. Dubí Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 27 : 16 Vinický Roman
2. Ne 17.9.2017 Pijonýři A Litvínov 7 : 11 Zelenáči Prosetice Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00 Minařík Jiří 20 : 26 Holub Ruslan
2. Ne 17.9.2017 Torzo B Bílina 12 : 6 Korf Dubí Komplex Club, Bílina
17:00 Strunzová Jitka 26 : 14 Doksanský Jan
2. Ne 17.9.2017 Satani Lom 10 : 8 Torzo A Bílina U Hrušků, Litvínov
17:00 Kilárský Petr 25 : 21 Makula Bartoloměj
3. Ne 24.9.2017 Bombarder Střelná 12 : 6 Pijonýři A Litvínov U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 27 : 15 Minařík Jiří
3. Ne 24.9.2017 Torzo A Bílina 5 : 13 Predátoři Krupka Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 14 : 26 Chára Hynek
3. Ne 24.9.2017 Korf Dubí 5 : 13 Satani Lom U Korfů, Dubí
16:00 Šiška Michal 16 : 30 Kilárský Petr
3. Ne 24.9.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí 6 : 12 Torzo B Bílina U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 16 : 29 Strunzová Jitka
3. Ne 24.9.2017 Zelenáči Prosetice 2 : 16 Mniši s.r.o. Zabrušany U Benyho, Teplice
16:00 Kopčo Jan 11 : 33 Malár David
4. Ne 1.10.2017 Predátoři Krupka 12 : 6 Korf Dubí Pohoda Krupka, Krupka
16:00 Chára Hynek 28 : 15 Doksanský Jan
4. Ne 1.10.2017 Bombarder Střelná 12 : 6 Torzo A Bílina U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 29 : 15 Makula Bartoloměj
4. Ne 1.10.2017 Pijonýři A Litvínov 4 : 14 Mniši s.r.o. Zabrušany Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00 Minařík Jiří 15 : 30 Malár David
4. Ne 1.10.2017 Torzo B Bílina 14 : 4 Zelenáči Prosetice Komplex Club, Bílina
17:00 Strunzová Jitka 31 : 16 Kopčo Jan
4. Ne 1.10.2017 Satani Lom 9 : 9 Tep Darts s.r.o. Dubí U Hrušků, Litvínov
17:00 Kilárský Petr 23 : 23 Vinický Roman
5. Ne 8.10.2017 Torzo A Bílina 10 : 8 Pijonýři A Litvínov Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 25 : 22 Minařík Jiří
5. Ne 8.10.2017 Korf Dubí 7 : 11 Bombarder Střelná U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 19 : 27 Kříž Miroslav
5. Ne 8.10.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí 10 : 8 Predátoři Krupka U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 24 : 22 Chára Hynek
5. Ne 8.10.2017 Zelenáči Prosetice 9 : 9 Satani Lom U Benyho, Teplice
16:00 Kopčo Jan 21 : 23 Kilárský Petr
5. Ne 8.10.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany 9 : 9 Torzo B Bílina Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 21 : 21 Strunzová Jitka
6. Ne 15.10.2017 Predátoři Krupka 10 : 8 Zelenáči Prosetice Pohoda Krupka, Krupka
16:00 Chára Hynek 23 : 20 Kopčo Jan
6. Ne 15.10.2017 Bombarder Střelná 14 : 4 Tep Darts s.r.o. Dubí U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 30 : 14 Vinický Roman
6. Ne 15.10.2017 Pijonýři A Litvínov 6 : 12 Torzo B Bílina Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00 Minařík Jiří 19 : 28 Strunzová Jitka
6. Ne 15.10.2017 Torzo A Bílina 10 : 8 Korf Dubí Komplex Club, Bílina
17:00 Makula Bartoloměj 26 : 20 Doksanský Jan
6. Ne 15.10.2017 Satani Lom 6 : 12 Mniši s.r.o. Zabrušany U Hrušků, Litvínov
17:00 Kilárský Petr 16 : 26 Malár David
7. So 21.10.2017 Korf Dubí 3 : 15 Pijonýři A Litvínov U Korfů, Dubí
16:00 Šiška Michal 13 : 31 Minařík Jiří
7. Ne 29.10.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí 14 : 4 Torzo A Bílina U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 32 : 10 Makula Bartoloměj
7. Ne 29.10.2017 Zelenáči Prosetice 5 : 13 Bombarder Střelná U Benyho, Teplice
16:00 Kopčo Jan 18 : 29 Novák Petr
7. Ne 29.10.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany 8 : 10 Predátoři Krupka Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 23 : 24 Chára Hynek
7. Ne 29.10.2017 Torzo B Bílina 11 : 7 Satani Lom Komplex Club, Bílina
16:00 Strunzová Jitka 27 : 14 Kilárský Petr
8. Ne 5.11.2017 Predátoři Krupka 9 : 9 Torzo B Bílina Pohoda Krupka, Krupka
16:00 Chára Hynek 23 : 22 Strunzová Jitka
8. Ne 5.11.2017 Bombarder Střelná 10 : 8 Mniši s.r.o. Zabrušany U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 25 : 19 Malár David
8. Ne 5.11.2017 Torzo A Bílina 8 : 10 Zelenáči Prosetice Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 22 : 24 Kopčo Jan
8. Ne 5.11.2017 Korf Dubí 11 : 7 Tep Darts s.r.o. Dubí U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 24 : 16 Vinický Roman
8. Ne 5.11.2017 Pijonýři A Litvínov 12 : 6 Satani Lom Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00 Minařík Jiří 26 : 20 Kilárský Petr
9. Ne 12.11.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí 7 : 11 Pijonýři A Litvínov U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 18 : 26 Minařík Jiří
9. Ne 12.11.2017 Zelenáči Prosetice 10 : 8 Korf Dubí U Benyho, Teplice
16:00 Kopčo Jan 25 : 21 Doksanský Jan
9. Ne 12.11.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany 15 : 3 Torzo A Bílina Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 32 : 10 Makula Bartoloměj
9. Ne 12.11.2017 Torzo B Bílina 6 : 12 Bombarder Střelná Komplex Club, Bílina
16:00 Strunzová Jitka 15 : 27 Novák Petr
9. Ne 12.11.2017 Satani Lom 8 : 10 Predátoři Krupka U Hrušků, Litvínov
17:00 Kilárský Petr 22 : 26 Chára Hynek
10. Ne 19.11.2017 Pijonýři A Litvínov 8 : 10 Predátoři Krupka Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00 Fojtík Kamil 20 : 22 Chára Hynek
10. Ne 19.11.2017 Torzo B Bílina 14 : 4 Torzo A Bílina Komplex Club, Bílina
16:00 Strunzová Jitka 29 : 10 Aulík Petr
10. Ne 19.11.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany 14 : 4 Korf Dubí Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 29 : 9 Šiška Michal
10. Ne 19.11.2017 Zelenáči Prosetice 8 : 10 Tep Darts s.r.o. Dubí U Benyho, Teplice
16:00 Kopčo Jan 21 : 26 Vinický Roman
10. Ne 19.11.2017 Satani Lom 6 : 12 Bombarder Střelná U Hrušků, Litvínov
17:00 Kilárský Petr 18 : 25 Novák Petr
11. Ne 3.12.2017 Bombarder Střelná 15 : 3 Predátoři Krupka U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 30 : 10 Chára Hynek
11. Ne 3.12.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí 4 : 14 Mniši s.r.o. Zabrušany U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 14 : 31 Malár David
11. Ne 3.12.2017 Korf Dubí 4 : 14 Torzo B Bílina U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 15 : 29 Strunzová Jitka
11. Ne 3.12.2017 Torzo A Bílina 7 : 11 Satani Lom Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 20 : 25 David Karel
11. Ne 3.12.2017 Zelenáči Prosetice 11 : 7 Pijonýři A Litvínov U Benyho, Teplice
16:00 Kopčo Jan 24 : 16 Minařík Jiří
12. Ne 10.12.2017 Pijonýři A Litvínov 6 : 12 Bombarder Střelná Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00 Minařík Jiří 15 : 29 Novák Petr
12. Ne 10.12.2017 Predátoři Krupka 9 : 9 Torzo A Bílina Pohoda Krupka, Krupka
16:00 Chára Hynek 22 : 21 Makula Bartoloměj
12. Ne 10.12.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany 9 : 9 Zelenáči Prosetice Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 22 : 20 Kopčo Jan
12. Ne 10.12.2017 Satani Lom 13 : 5 Korf Dubí U Hrušků, Litvínov
17:00 Kilárský Petr 26 : 15 Doksanský Jan
12. Ne 10.12.2017 Torzo B Bílina 11 : 7 Tep Darts s.r.o. Dubí Komplex Club, Bílina
17:00 Strunzová Jitka 26 : 18 Vinický Roman
13. Ne 17.12.2017 Korf Dubí Predátoři Krupka U Korfů, Dubí
16:00
13. Ne 17.12.2017 Torzo A Bílina Bombarder Střelná Komplex Club, Bílina
16:00
13. Ne 17.12.2017 Zelenáči Prosetice Torzo B Bílina U Benyho, Teplice
16:00
13. Ne 17.12.2017 Tep Darts s.r.o. Dubí Satani Lom U lípy Dubí, Dubí
16:00
13. Ne 17.12.2017 Mniši s.r.o. Zabrušany Pijonýři A Litvínov Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
14. Ne 14.1.2018 Pijonýři A Litvínov Torzo A Bílina Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00
14. Ne 14.1.2018 Bombarder Střelná Korf Dubí U kapličky, Lahošť
16:00
14. Ne 14.1.2018 Predátoři Krupka Tep Darts s.r.o. Dubí Pohoda Krupka, Krupka
16:00
14. Ne 14.1.2018 Satani Lom Zelenáči Prosetice U Hrušků, Litvínov
17:00
14. Ne 14.1.2018 Torzo B Bílina Mniši s.r.o. Zabrušany Komplex Club, Bílina
17:00
15. Ne 21.1.2018 Zelenáči Prosetice Predátoři Krupka U Benyho, Teplice
16:00
15. Ne 21.1.2018 Tep Darts s.r.o. Dubí Bombarder Střelná U lípy Dubí, Dubí
16:00
15. Ne 21.1.2018 Korf Dubí Torzo A Bílina U Korfů, Dubí
16:00
15. Ne 21.1.2018 Mniši s.r.o. Zabrušany Satani Lom Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
15. Ne 21.1.2018 Torzo B Bílina Pijonýři A Litvínov Komplex Club, Bílina
16:00
16. Ne 28.1.2018 Pijonýři A Litvínov Korf Dubí Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00
16. Ne 28.1.2018 Bombarder Střelná Zelenáči Prosetice U kapličky, Lahošť
16:00
16. Ne 28.1.2018 Predátoři Krupka Mniši s.r.o. Zabrušany Pohoda Krupka, Krupka
16:00
16. Ne 28.1.2018 Torzo A Bílina Tep Darts s.r.o. Dubí Komplex Club, Bílina
17:00
16. Ne 28.1.2018 Satani Lom Torzo B Bílina U Hrušků, Litvínov
17:00
17. Ne 4.2.2018 Torzo B Bílina Predátoři Krupka Komplex Club, Bílina
16:00
17. Ne 4.2.2018 Mniši s.r.o. Zabrušany Bombarder Střelná Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
17. Ne 4.2.2018 Zelenáči Prosetice Torzo A Bílina U Benyho, Teplice
16:00
17. Ne 4.2.2018 Tep Darts s.r.o. Dubí Korf Dubí U lípy Dubí, Dubí
16:00
17. Ne 4.2.2018 Satani Lom Pijonýři A Litvínov U Hrušků, Litvínov
17:00
18. Ne 11.2.2018 Pijonýři A Litvínov Tep Darts s.r.o. Dubí Fotbalová hospoda, Litvínov
16:00
18. Ne 11.2.2018 Korf Dubí Zelenáči Prosetice U Korfů, Dubí
16:00
18. Ne 11.2.2018 Torzo A Bílina Mniši s.r.o. Zabrušany Komplex Club, Bílina
16:00
18. Ne 11.2.2018 Bombarder Střelná Torzo B Bílina U kapličky, Lahošť
16:00
18. Ne 11.2.2018 Predátoři Krupka Satani Lom Pohoda Krupka, Krupka
16:00

1. liga sk. A ZÁPAD (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 3.9.2017 13. pramen Žatec 13 : 5 Sršni Slavětín Mandl Žatec, Žatec
13:00 Pilnáčková Kateřina 27 : 14 Albrecht Jiří
1. Ne 3.9.2017 Sokolíci Synot Žatec 5 : 13 Důchodci Synot Žatec Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Mohaupt Tomáš 18 : 28 Čechlovský Josef
1. Ne 3.9.2017 Tigers Lenešice 11 : 7 Piráti A Louny U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 26 : 15 Pávová Blanka
1. Ne 3.9.2017 Zetor Libčeves 8 : 10 Piráti A Podbořany Na poště, Libčeves
16:00 Haraus Jiří 20 : 24 Novák Rastislav
4. Ne 10.9.2017 13. pramen Žatec 12 : 6 Sokolíci Synot Žatec Mandl Žatec, Žatec
13:00 Pilnáčková Kateřina 26 : 17 Mohaupt Tomáš
1. Ne 10.9.2017 Podboráci Hořany 9 : 9 Václavák A Černčice Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 20 : 22 Holý Miloš
2. Ne 17.9.2017 Důchodci Synot Žatec 6 : 12 Tigers Lenešice Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Čechlovský Josef 17 : 27 Sihlovec Marek
2. Ne 17.9.2017 Václavák A Černčice 14 : 4 Piráti A Podbořany Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 30 : 12 Novák Rastislav
2. Ne 17.9.2017 Podboráci Hořany 10 : 8 13. pramen Žatec Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 24 : 21 Pilnáčková Kateřina
2. Ne 17.9.2017 Piráti A Louny 10 : 8 Zetor Libčeves Slávie, Louny
16:00 Pávová Blanka 22 : 22 Haraus Jiří
3. Ne 24.9.2017 13. pramen Žatec 9 : 9 Václavák A Černčice Mandl Žatec, Žatec
13:00 Pilnáčková Kateřina 23 : 21 Holý Miloš
3. Ne 24.9.2017 Sokolíci Synot Žatec 10 : 8 Podboráci Hořany Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Mohaupt Tomáš 23 : 20 Bárta Lukáš
3. Ne 24.9.2017 Tigers Lenešice 16 : 2 Sršni Slavětín U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 34 : 10 Fousková Jana
3. Ne 24.9.2017 Zetor Libčeves 12 : 6 Důchodci Synot Žatec Na poště, Libčeves
16:00 Haraus Jiří 25 : 19 Čechlovský Josef
3. Ne 24.9.2017 Piráti A Podbořany 10 : 8 Piráti A Louny Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00 Novák Rastislav 24 : 19 Pávová Blanka
4. Ne 1.10.2017 Důchodci Synot Žatec 14 : 4 Piráti A Podbořany Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Čechlovský Josef 31 : 15 Novák Rastislav
4. Ne 1.10.2017 Václavák A Černčice 11 : 7 Piráti A Louny Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 25 : 21 Pávová Blanka
4. Ne 1.10.2017 Podboráci Hořany 7 : 11 Tigers Lenešice Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 18 : 24 Sihlovec Marek
4. Ne 1.10.2017 Sršni Slavětín 12 : 6 Zetor Libčeves Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Albrecht Jiří 28 : 16 Haraus Jiří
5. Ne 8.10.2017 Sokolíci Synot Žatec 11 : 7 Václavák A Černčice Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Mohaupt Tomáš 25 : 20 Pokorný Radek
5. Ne 8.10.2017 Tigers Lenešice 13 : 5 13. pramen Žatec U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 30 : 14 Pilnáčková Kateřina
5. Ne 8.10.2017 Zetor Libčeves 10 : 8 Podboráci Hořany Na poště, Libčeves
16:00 Haraus Jiří 22 : 20 Bárta Lukáš
5. Ne 8.10.2017 Piráti A Louny 10 : 8 Důchodci Synot Žatec Slávie, Louny
16:00 Pávová Blanka 22 : 19 Čechlovský Josef
5. Ne 8.10.2017 Piráti A Podbořany 14 : 4 Sršni Slavětín Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00 Novák Rastislav 29 : 14 Albrecht Jiří
6. Ne 15.10.2017 13. pramen Žatec 10 : 8 Zetor Libčeves Mandl Žatec, Žatec
13:00 Pilnáčková Kateřina 25 : 18 Haraus Jiří
6. Ne 15.10.2017 Sokolíci Synot Žatec 5 : 13 Tigers Lenešice Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Mohaupt Tomáš 17 : 30 Roháč David
6. Ne 15.10.2017 Václavák A Černčice 14 : 4 Důchodci Synot Žatec Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 30 : 10 Čechlovský Josef
6. Ne 15.10.2017 Podboráci Hořany 6 : 12 Piráti A Podbořany Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 19 : 28 Novák Rastislav
6. Ne 15.10.2017 Sršni Slavětín 10 : 8 Piráti A Louny Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Albrecht Jiří 21 : 20 Pávová Blanka
7. Ne 22.10.2017 Piráti A Louny 7 : 11 Podboráci Hořany Slávie, Louny
15:00 Pávová Blanka 22 : 23 Bárta Lukáš
2. Ne 22.10.2017 Sršni Slavětín 10 : 8 Sokolíci Synot Žatec Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Albrecht Jiří 25 : 22 Mohaupt Tomáš
7. Ne 29.10.2017 Důchodci Synot Žatec 9 : 9 Sršni Slavětín Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Čechlovský Josef 21 : 22 Albrecht Jiří
7. Ne 29.10.2017 Tigers Lenešice 13 : 5 Václavák A Černčice U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 28 : 16 Pokorný Radek
7. Ne 29.10.2017 Zetor Libčeves 14 : 4 Sokolíci Synot Žatec Na poště, Libčeves
16:00 Haraus Jiří 32 : 12 Mohaupt Tomáš
8. Ne 5.11.2017 13. pramen Žatec 14 : 4 Piráti A Louny Mandl Žatec, Žatec
13:00 Pilnáčková Kateřina 30 : 14 Pávová Blanka
8. Ne 5.11.2017 Sokolíci Synot Žatec 7 : 11 Piráti A Podbořany Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Mohaupt Tomáš 19 : 26 Kollár Jaroslav
8. Ne 5.11.2017 Václavák A Černčice 13 : 5 Sršni Slavětín Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 29 : 15 Albrecht Jiří
8. Ne 5.11.2017 Podboráci Hořany 9 : 9 Důchodci Synot Žatec Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 23 : 22 Čechlovský Josef
8. Ne 5.11.2017 Tigers Lenešice 10 : 8 Zetor Libčeves U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 24 : 22 Haraus Jiří
9. Ne 12.11.2017 Důchodci Synot Žatec 7 : 11 13. pramen Žatec Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Čechlovský Josef 21 : 26 Pilnáčková Kateřina
9. Ne 12.11.2017 Zetor Libčeves 10 : 8 Václavák A Černčice Na poště, Libčeves
16:00 Haraus Jiří 22 : 19 Holý Miloš
9. Ne 12.11.2017 Sršni Slavětín 6 : 12 Podboráci Hořany Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Albrecht Jiří 17 : 25 Hrbek Lukáš
9. Ne 12.11.2017 Piráti A Podbořany 12 : 6 Tigers Lenešice Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00 Novák Rastislav 27 : 17 Sihlovec Marek
7. So 18.11.2017 Piráti A Podbořany 6 : 12 13. pramen Žatec Sport bar Podbořany, Podbořany
18:00 Svatý Jan 20 : 27 Pilnáčková Kateřina
10. Ne 19.11.2017 Důchodci Synot Žatec 10 : 8 Sokolíci Synot Žatec Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Čechlovský Josef 25 : 19 Mohaupt Tomáš
10. Ne 19.11.2017 Václavák A Černčice 12 : 6 Podboráci Hořany Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 26 : 17 Bárta Lukáš
10. Ne 19.11.2017 Sršni Slavětín 10 : 8 13. pramen Žatec Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Albrecht Jiří 22 : 21 Pilnáčková Kateřina
10. Ne 19.11.2017 Piráti A Louny 8 : 10 Tigers Lenešice Slávie, Louny
16:00 Pávová Blanka 21 : 25 Sihlovec Marek
10. Ne 19.11.2017 Piráti A Podbořany 11 : 7 Zetor Libčeves Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00 Novák Rastislav 26 : 17 Haraus Jiří
9. Ne 26.11.2017 Piráti A Louny 9 : 9 Sokolíci Synot Žatec Slávie, Louny
16:00 Pávová Blanka 21 : 20 Mohaupt Tomáš
11. Ne 3.12.2017 13. pramen Žatec 13 : 5 Podboráci Hořany Mandl Žatec, Žatec
13:00 Pilnáčková Kateřina 28 : 13 Bárta Lukáš
11. Ne 3.12.2017 Sokolíci Synot Žatec 11 : 7 Sršni Slavětín Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Mohaupt Tomáš 24 : 20 Albrecht Jiří
11. Ne 3.12.2017 Zetor Libčeves 7 : 11 Piráti A Louny Na poště, Libčeves
16:00 Haraus Jiří 20 : 25 Pávová Blanka
11. Ne 3.12.2017 Tigers Lenešice 13 : 5 Důchodci Synot Žatec U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 29 : 14 Čechlovský Josef
11. Ne 3.12.2017 Piráti A Podbořany 11 : 7 Václavák A Černčice Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00 Novák Rastislav 24 : 16 Holý Miloš
12. Ne 10.12.2017 Důchodci Synot Žatec 10 : 8 Zetor Libčeves Synot bar Žatec, Žatec
13:00 Čechlovský Josef 24 : 24 Haraus Jiří
12. Ne 10.12.2017 Václavák A Černčice 9 : 9 13. pramen Žatec Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 26 : 20 Pilnáčková Kateřina
12. Ne 10.12.2017 Podboráci Hořany 10 : 8 Sokolíci Synot Žatec Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 23 : 21 Mohaupt Tomáš
12. Ne 10.12.2017 Sršni Slavětín 2 : 16 Tigers Lenešice Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Albrecht Jiří 9 : 34 Sihlovec Marek
12. Ne 10.12.2017 Piráti A Louny 11 : 7 Piráti A Podbořany Slávie, Louny
16:00 Pávová Blanka 26 : 20 Svatý Jan
13. Ne 17.12.2017 Sokolíci Synot Žatec 13. pramen Žatec Synot bar Žatec, Žatec
13:00
13. Ne 17.12.2017 Tigers Lenešice Podboráci Hořany U Vlků, Lenešice
16:00
13. Ne 17.12.2017 Zetor Libčeves Sršni Slavětín Na poště, Libčeves
16:00
13. Ne 17.12.2017 Piráti A Louny Václavák A Černčice Slávie, Louny
16:00
13. Ne 17.12.2017 Piráti A Podbořany Důchodci Synot Žatec Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00
14. Ne 14.1.2018 13. pramen Žatec Tigers Lenešice Mandl Žatec, Žatec
13:00
14. Ne 14.1.2018 Důchodci Synot Žatec Piráti A Louny Synot bar Žatec, Žatec
13:00
14. Ne 14.1.2018 Václavák A Černčice Sokolíci Synot Žatec Na Václaváku, Černčice
14:00
14. Ne 14.1.2018 Podboráci Hořany Zetor Libčeves Pod Borem, Hořany
16:00
14. Ne 14.1.2018 Sršni Slavětín Piráti A Podbořany Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00
15. Ne 21.1.2018 Důchodci Synot Žatec Václavák A Černčice Synot bar Žatec, Žatec
13:00
15. Ne 21.1.2018 Zetor Libčeves 13. pramen Žatec Na poště, Libčeves
16:00
15. Ne 21.1.2018 Tigers Lenešice Sokolíci Synot Žatec U Vlků, Lenešice
16:00
15. Ne 21.1.2018 Piráti A Louny Sršni Slavětín Slávie, Louny
16:00
15. Ne 21.1.2018 Piráti A Podbořany Podboráci Hořany Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00
16. Ne 28.1.2018 Sokolíci Synot Žatec Zetor Libčeves Synot bar Žatec, Žatec
13:00
16. Ne 28.1.2018 13. pramen Žatec Piráti A Podbořany Mandl Žatec, Žatec
13:00
16. Ne 28.1.2018 Václavák A Černčice Tigers Lenešice Na Václaváku, Černčice
14:00
16. Ne 28.1.2018 Podboráci Hořany Piráti A Louny Pod Borem, Hořany
16:00
16. Ne 28.1.2018 Sršni Slavětín Důchodci Synot Žatec Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00
17. Ne 4.2.2018 Důchodci Synot Žatec Podboráci Hořany Synot bar Žatec, Žatec
13:00
17. Ne 4.2.2018 Piráti A Louny 13. pramen Žatec Slávie, Louny
16:00
17. Ne 4.2.2018 Zetor Libčeves Tigers Lenešice Na poště, Libčeves
16:00
17. Ne 4.2.2018 Sršni Slavětín Václavák A Černčice Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00
17. Ne 4.2.2018 Piráti A Podbořany Sokolíci Synot Žatec Sport bar Podbořany, Podbořany
17:00
18. Ne 11.2.2018 Sokolíci Synot Žatec Piráti A Louny Synot bar Žatec, Žatec
13:00
18. Ne 11.2.2018 13. pramen Žatec Důchodci Synot Žatec Mandl Žatec, Žatec
13:00
18. Ne 11.2.2018 Václavák A Černčice Zetor Libčeves Na Václaváku, Černčice
14:00
18. Ne 11.2.2018 Tigers Lenešice Piráti A Podbořany U Vlků, Lenešice
16:00
18. Ne 11.2.2018 Podboráci Hořany Sršni Slavětín Pod Borem, Hořany
16:00