Profily klubů a družstev
UŠO > Ústecký kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga (A) 141573 Black Bears Benešov n/P. Black Benešov n/P. Dřevák pivnice
Extraliga (A) 43269 Bohémové Most Mosteckej ŠK Fénix
Extraliga (A) 232965 Darts Club Žatec Šipkový spolek Žatec Bar Forbes
Extraliga (A) 200709 Diesláci Proboštov Diesláci Proboštov Santos pivnice
Extraliga (A) 64517 Kanec Most Kanec Most Konírna restaurace
Extraliga (A) 139781 Ložisková mafie A2 Pšov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov
Extraliga (A) 26117 Mexiko Chomutov Mexiko Chomutov Tykev pivnice
Extraliga (A) 24333 Patrioti Ústí n/L. Patrioti Ústí nad Labem Perla Ústí n.L.
Extraliga (A) 37125 Radnice A Třebenice Radnice Třebenice Radnice Třebenice
Extraliga (A) 94469 Red Hornets Písty Profi Tytan Písty Hostinec Písty
1. liga sk. A JIH (B) 83717 Acrus Litoměřice Acrus Litoměřice Sparta
1. liga sk. A JIH (B) 21253 Arrows Litoměřice Daytona Litoměřice Družba
1. liga sk. A JIH (B) 64773 Bombardéři Děčany Bombardéři Děčany U Buřtů hospoda
1. liga sk. A JIH (B) 2053 Fešáci Dlažkovice Fešáci Lkáň Pod Lípou
1. liga sk. A JIH (B) 137221 Maséři Luna Litoměřice Luna Litoměřice Luna zábavné centrum
1. liga sk. A JIH (B) 248837 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Vrbka Team Budyně n/O. Sport-Bar U Ondry
1. liga sk. A JIH (B) 165125 U Havlů A Třebenice U Havlů pension Třebenice U Havlů pension
1. liga sk. A JIH (B) 249093 Vikingové Litoměřice ŠK. Pokratice Pokratická Hospůdka
1. liga sk. A JIH (B) 50949 VP Evaň VP Evaň U Švarhů
1. liga sk. A JIH (B) 266757 WFS Evaň WFS Evaň Hostinec-Škola-Pivní Bar
1. liga sk. A SEVER (B) 4869 Bombarder Střelná Bombarder Střelná U kapličky
1. liga sk. A SEVER (B) 23813 Korf Dubí Korf Dubí U Korfů
1. liga sk. A SEVER (B) 240133 Mniši s.r.o. Zabrušany Mniši s.r.o. Zabrušany Sokolovna Želénky
1. liga sk. A SEVER (B) 25357 Pijonýři A Litvínov Pijonýři Litvínov Fotbalová hospoda
1. liga sk. A SEVER (B) 263173 Predátoři Krupka Predátoři Krupka Pohoda Krupka
1. liga sk. A SEVER (B) 88325 Satani Lom Ďáblíci Lom U Hrušků
1. liga sk. A SEVER (B) 168197 Tep Darts s.r.o. Dubí Dubáci Dubí U lípy Dubí
1. liga sk. A SEVER (B) 99845 Torzo A Bílina Torzo Bílina Komplex Club
1. liga sk. A SEVER (B) 267013 Torzo B Bílina Torzo Bílina Komplex Club
1. liga sk. A SEVER (B) 143621 Zelenáči Prosetice Zelenáči Prosetice U Benyho
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 18693 13. pramen Žatec MANDL Klub Žatec Mandl Žatec
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 1541 Důchodci Synot Žatec Synot bar Žatec Synot bar Žatec
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 163077 Piráti A Louny Piráti Louny Slávie
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 41485 Piráti A Podbořany Piráti Podbořany Sport bar Podbořany
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 34309 Podboráci Hořany Podboráci Hořany Pod Borem
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 206341 Sokolíci Synot Žatec Synot bar Žatec Synot bar Žatec
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 41477 Sršni Slavětín Sršni Slavětín Radnice Slavětín
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 44037 Tigers Lenešice Tigers Lenešice U Vlků
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 4613 Václavák A Černčice Václavák Černčice Na Václaváku
1. liga sk. A ZÁPAD (B) 247813 Zetor Libčeves ŠK Libčeves Na poště
1. liga sk. B JIH (B) 70149 Black Death Budyně n/O. Hrobaři Charvatce U mlýna
1. liga sk. B JIH (B) 262661 Black Eagles Benešov n/Pl. Black Benešov n/P. Dřevák pivnice
1. liga sk. B JIH (B) 61189 Denisa Bohušovice n/O. Denisa Bohušovice Na hřišti pivnice
1. liga sk. B JIH (B) 16133 Gambrinus žraloci Pokratice Žraloci Pokratice Gambáč
1. liga sk. B JIH (B) 193797 Hrozen A Ploskovice Hrozen Ploskovice Hrozen šipkový klub
1. liga sk. B JIH (B) 201989 Křováci Jílové ŠK Jílové - Děčín Lidový dům
1. liga sk. B JIH (B) 234245 Mamlas Team Heřmanov Mamlas Heřmanov Pohostinství U Kormorána
1. liga sk. B JIH (B) 233221 Mimo provoz Lovosice Mimo provoz Lovosice Gambrinus rock klub
1. liga sk. B JIH (B) 167685 Prezidenti Horní Řepčice Prezidenti Horní Řepčice U Koutů
1. liga sk. B JIH (B) 57093 Sever Litoměřice Sever Litoměřice Bowling Bar Krebs
1. liga sk. B SEVER (B) 238597 Arsenal A Most Arsenal Most Česká pivnice
1. liga sk. B SEVER (B) 248325 Hrušky Litvínov Hrušky Litvínov U Hrušků
1. liga sk. B SEVER (B) 62981 Klikaři Litvínov Hrušky Litvínov U Hrušků
1. liga sk. B SEVER (B) 24581 Kotelníci 700 B Most Kotelníci Most Sedmistovka pivnice
1. liga sk. B SEVER (B) 220421 Mlamoj Darts A Most Dustin Most Korbel restaurace
1. liga sk. B SEVER (B) 40973 Nervotoči na Pekárně Nervotoči na Pekárně Na Pekárně
1. liga sk. B SEVER (B) 87045 Oceloti Most Oceloti Most Konírna restaurace
1. liga sk. B SEVER (B) 101125 Pod tribunou Most Pod tribunou Most Pod tribunou
1. liga sk. B SEVER (B) 231429 Splašený koně Most Oceloti Most Fénix
1. liga sk. B SEVER (B) 40709 Sporťáci Most Mosteckej ŠK Fénix
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 26885 A je to Chomutov A je to Chomutov Tykev pivnice
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 3333 Black Cat Výškov Black Cat Výškov U Lípy
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 7173 Camino Kadaň Hrušky Kadaň Kriscos
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 19461 Ježek Chomutov Ježek Chomutov Ježek sportbar
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 68869 Ložisková mafie A1 Pšov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 231685 P.P. Petrom Kadaň ŠK Poláky Kriscos
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 42501 Šipková růže Jirkov Šipková Růže Jirkov Sport restaurant
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 62213 Tornádo Chomutov Tornádo Chomutov Dream Bar
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 48645 U Lípy Výškov Bernard Výškov U Lípy
1. liga sk. B ZÁPAD (B) 51717 Vydle Jirkov Markéta Jirkov U Markéty
2. liga sk. A JIH (C) 66309 1. DC Litoměřice 1. DC Litoměřice U Filipa herna bar
2. liga sk. A JIH (C) 8453 Cowhand Dušníky Cowhand Dušníky U Dina restaurace
2. liga sk. A JIH (C) 72197 Dřeváci Budyně n/O. Dřeváci Budyně nad Ohří U mlýna
2. liga sk. A JIH (C) 219397 Flames Astra Litoměřice Flames Astra Litoměřice Astra pivnice
2. liga sk. A JIH (C) 24077 Hrozen B Ploskovice Hrozen Ploskovice Hrozen šipkový klub
2. liga sk. A JIH (C) 50701 Kingsman Písty Profi Tytan Písty Hostinec Písty
2. liga sk. A JIH (C) 264453 Litoměřičtí Šamani Šamani z Jeskyně Litoměřice Tipsport bar
2. liga sk. A JIH (C) 261637 Motorest Liběšice Motorest Liběšice Motorest Liběšice
2. liga sk. A JIH (C) 94725 Pivoni Čížkovice Pivoni Čížkovice Club
2. liga sk. A JIH (C) 13829 Sokol Formani B Liběchov Sokol Formani Liběchov Liběchovská Formanka
2. liga sk. A SEVER (C) 48389 Herzinovci u 999 Krupka Herzinovci u 999 Krupka Herna 999
2. liga sk. A SEVER (C) 51213 Kapitán Duchcov Kapitán Duchcov U Kapitána
2. liga sk. A SEVER (C) 249861 Katapult Hvězda A Unčín Katapult Krupka Hvězda
2. liga sk. A SEVER (C) 46853 Piráti na Růžku Bystřany Piráti na růžku Bystřany Na Růžku
2. liga sk. A SEVER (C) 192517 Seven point´s Teplice U Šlenců U Šlenců
2. liga sk. A SEVER (C) 40965 Sportklub Ohníč A Sportklub Ohníč Sport Klub Ohníč
2. liga sk. A SEVER (C) 72709 Šutráci A Oldřichov Šutráci Oldřichov U Moravce
2. liga sk. A SEVER (C) 217349 Šutráci B Oldřichov Šutráci Oldřichov U Moravce
2. liga sk. A SEVER (C) 42253 Vyprahlo A Čáslavka Vyprahlo Čáslavka Čáslavka
2. liga sk. A SEVER (C) 53253 ZOO Lahošť U Kapličky Lahošť U kapličky
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 40205 Čoudovna Vroutek Čoudovna Vroutek U Čoudy
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 263429 Gigant team Krásný Dvůr Gigant Team Krásný Dvůr Na hřišti Krásný Dvůr
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 83973 Mlýnecký Zerra Mlýnecký Zerra Mlýnce Hostinec Mlýnce
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 27909 Na Rozcestí Podbořany A Na Rozcestí Podbořany Na Rozcestí
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 218373 Na šrot Libořice OÚ Libořice Hostinec Železná
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 190469 Piráti B Louny Piráti Louny Slávie
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 251141 Piráti B Podbořany Piráti Podbořany Sport bar Podbořany
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 23821 Sympaťáci Podbořany Sympaťáci Podbořany Na Rozcestí
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 14341 Věčná žízeň Lipno Horejsovci Lišany Hostinec Lipno
2. liga sk. A ZÁPAD (C) 261893 ZB Karakal Ročov ZB Karakal Ročov U Kulhánků
2. liga sk. B JIH (C) 216325 Bakaláři Snědovice Bakaláři Snědovice Pohostinství Sukorady
2. liga sk. B JIH (C) 249605 Black Wolves Benešov n/P. Black Benešov n/P. Dřevák pivnice
2. liga sk. B JIH (C) 217605 Bláža Team Kravaře Bláža Team Kravaře U Bláži hospoda
2. liga sk. B JIH (C) 53261 Čeští lvi Mimoň Čeští lvi Mimoň Restaurace Český Lev
2. liga sk. B JIH (C) 202501 Leopardi Libouchec Leopardi od lípy Malšovice Club u Johnu
2. liga sk. B JIH (C) 55053 Nemesis Dobranov Penzion Na Konci Dobranov Penzion na konci
2. liga sk. B JIH (C) 54285 Pointless Dobranov Penzion Na Konci Dobranov Penzion na konci
2. liga sk. B JIH (C) 238085 Sršni Vědlice Sršni Vědlice Hospůdka U Zvoničky
2. liga sk. B JIH (C) 54541 Těžké Váhy Liběšice Hrozen Ploskovice Motorest Liběšice
2. liga sk. B JIH (C) 194821 Ztraceni Nový Bor Asterix Nový Bor Asterix bar
2. liga sk. B SEVER (C) 201733 Bídné stroje Most Metro music club Metro Music Pub Club
2. liga sk. B SEVER (C) 137477 Danielli Most Hoka Most Pod tribunou
2. liga sk. B SEVER (C) 248069 Dobrodruzi Litvínov Hrušky Litvínov U Hrušků
2. liga sk. B SEVER (C) 233477 EKS - Neuděláš nic Most EKS - Neuděláš nic Most Restaurace Mamut
2. liga sk. B SEVER (C) 51469 Flyers Duo Most Magistři Duo Most Caffe bar DUO
2. liga sk. B SEVER (C) 24325 Kotelníci 700 A Most Kotelníci Most Sedmistovka pivnice
2. liga sk. B SEVER (C) 97285 Rokáč Most Rokáč Most U Páji
2. liga sk. B SEVER (C) 249349 Špuntíci 2011 B Most Špuntíci Most Špunt bar
2. liga sk. B SEVER (C) 218117 Trojky vidle Měrunice Trojky vydle Měrunice U vorla pohostinství
2. liga sk. B SEVER (C) 37381 Vo tečku Most Arsenal Most Česká pivnice
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 202245 Blue Sharks Libočany ŠK Libočany Pod kaštany Libočany
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 44045 DC Krušnohorci Jirkov DC Krušnohorci Jirkov Hospoda U Kapličky
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 232709 DC Satanka Klášterec nad Ohří Koliba Satanka Klášterec nad Ohří Koliba Satanka
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 261125 Hukot u pivovaru Klášterec n/O. - odstoupilo U Pivovaru Klášterec n/O. U Pivovaru
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 189701 Osada Jirkov Osada Jirkov Na Osadě
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 5381 Predators Chomutov Predators Chomutov Tykev pivnice
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 49925 Skrblíci Bítozeves Skrblíci Bítozeves U Synků Občerstvovna
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 90117 ŠK Duha Jirkov Duha Jirkov Duha kavárna
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 43021 ŠK Kadaň ŠK Kadaň Labyrint club Kadaň
2. liga sk. B ZÁPAD (C) 57357 Zálesáci Chomutov Zálesáci Chomutov Pod Lesem Chomutov
3. liga sk. A JIH (D) 23565 Black Sheep Benešov n/P. Black Benešov n/P. Dřevák pivnice
3. liga sk. A JIH (D) 785 Grinhorn Úštek 2015 Grinhorn Úštěk 2015 Pod Podloubím
3. liga sk. A JIH (D) 51725 Norci z Astry Česká Lípa Astra Česká Lípa Astra ČL
3. liga sk. A JIH (D) 215813 Predátoři Heřmanice Predátoři Heřmanice U Andílka
3. liga sk. A JIH (D) 66061 Rebel Star Česká Lípa Astra Česká Lípa Astra ČL
3. liga sk. A JIH (D) 38405 Ryky Centrál Česká Lípa Ryky Česká Lípa Centrál restaurace
3. liga sk. A JIH (D) 68877 Slavoj Kopeček Děčín DC Kopeček Děčín Na Kopečku
3. liga sk. A JIH (D) 192005 Slepýši z Kopečku Děčín DC Kopeček Děčín Na Kopečku
3. liga sk. A JIH (D) 56333 Sršni Dobranov Penzion Na Konci Dobranov Penzion na konci
3. liga sk. A JIH (D) 42765 Zbouraní garážníci Nový Bor Mini Sport Bar Nový Bor Mini Sport Bar
3. liga sk. A SEVER (D) 55045 Drink Teplice U Šlenců U Šlenců
3. liga sk. A SEVER (D) 41997 Formani B Vlčáci Duchcov Formani Duchcov EFKO club
3. liga sk. A SEVER (D) 57613 Katapult Hvězda B Unčín Katapult Krupka Hvězda
3. liga sk. A SEVER (D) 43789 Kobylák Újezdeček Kobylák Újezdeček Hostinec Újezdeček
3. liga sk. A SEVER (D) 65549 Phoenix Ústí nad Labem Phoenix Ústí nad Labem Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem
3. liga sk. A SEVER (D) 57869 Rumové pralinky Krauska Dubí Rumové pralinky Krauska Dubí Krauska
3. liga sk. A SEVER (D) 69645 Sportklub Ohníč B Sportklub Ohníč Sport Klub Ohníč
3. liga sk. A SEVER (D) 57101 Vyprahlo B Čáslavka Vyprahlo Čáslavka Čáslavka
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 71437 Cihláři Žatec Cihláři Žatec Cihelna Žatec
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 207621 Devils Žatec MANDL Klub Žatec Mandl Žatec
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 71693 Kameňáci Libořice Kamenná Libořice Hospůdka u Vočka
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 262405 Lihoví piráti Podbořany Piráti Podbořany Sport bar Podbořany
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 40717 Ložisková mafie C1 Pšov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 68621 Na Rozcestí Podbořany B Na Rozcestí Podbořany Na Rozcestí
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 54797 Pivaři Mandl Žatec MANDL Klub Žatec Mandl Žatec
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 41741 ŠK Křims Velká Černoc Šipkový klub Velká Černoc Hostinec U Rybníka
3. liga sk. A ZÁPAD (D) 56845 Viktoria Synot Žatec Synot bar Žatec Synot bar Žatec
3. liga sk. B JIH (D) 70413 Buldogs 06 Libochovice Bulldogs Libochovice U Králíčků
3. liga sk. B JIH (D) 18437 Chachaři Bohušovice n/O. Chachaři Bohušovice Nádražní Restaurace
3. liga sk. B JIH (D) 51981 Gumídci Litoměřice Gumídci Litoměřice Bowling Bar Krebs
3. liga sk. B JIH (D) 40461 Hrobaři Charvatce Hrobaři Charvatce Pohostinství Charvatce
3. liga sk. B JIH (D) 26637 Liga vyjímečných Charvatce Hazmburské Saně Lkáň Pohostinství Charvatce
3. liga sk. B JIH (D) 517 Marný Lovosice Marný Lovosice Gambrinus rock klub
3. liga sk. B JIH (D) 66573 The Best Of Litoměřice Best of Litoměřice Pokratická Hospůdka
3. liga sk. B JIH (D) 66829 ÚPM Schooters Sukorady ÚPM Schooters Sukorady Pohostinství Sukorady
3. liga sk. B JIH (D) 67085 Vetřelci z Roudnice nad Labem Stallion Sportbar a Club Stallion Sportbar a Club
3. liga sk. B SEVER (D) 26125 50 NA 50 Litvínov 50 NA 50 Litvínov Loutkárna Litvínov
3. liga sk. B SEVER (D) 50957 Na Ex Lom Sokolovna Lom Sokolovna Lom
3. liga sk. B SEVER (D) 65037 Nervotoči B. Most Nervotoči na Pekárně Na Pekárně
3. liga sk. B SEVER (D) 161797 Odyssea Litvínov DC Lom Bukový Háj
3. liga sk. B SEVER (D) 65293 Petra Z Kovárny Pivnice U Kováře Osek Pivnice U Kováře
3. liga sk. B SEVER (D) 41229 Pijonýři B Litvínov Pijonýři Litvínov Fotbalová hospoda
3. liga sk. B SEVER (D) 168453 Přeborníci Hrob Přeborníci Hrob Beseda
3. liga sk. B SEVER (D) 72717 Viktoria Lom Sokolovna Lom Sokolovna Lom
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 71181 Chuligání Obušek Klášterec nad Ohří Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří U obušku
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 70669 DC Kaplička Jirkov DC Krušnohorci Jirkov Hospoda U Kapličky
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 86789 Ložisková mafie Pohoďačky Pšov Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 55309 Panoramix Klášterec n/O. Koliba Satanka Klášterec nad Ohří Koliba Satanka
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 55565 Piráti C Louny Piráti Louny Slávie
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 77061 Skrblice Bítozeves Skrblíci Bítozeves U Synků Občerstvovna
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 56077 Sporťáci s.r.o. Jirkov Sporťáci s.r.o. Jirkov Sport restaurant
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 69901 Šipka sem, šipka tam Jirkov Dream Bar Dream Bar
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 216837 Václavák B Černčice Václavák Černčice Na Václaváku
3. liga sk. B ZÁPAD (D) 23309 Vylitý kopyta Žatec U tří šípů Žatec Jahoda U Mikeše
3. liga sk. C SEVER (D) 269 Arsenal B Most Arsenal Most Česká pivnice
3. liga sk. C SEVER (D) 53773 Druhý dech Bílina ŠK Bořeň Bílina Komplex Club
3. liga sk. C SEVER (D) 72205 Kozí Dech Most Kozí Dech Most Kozí dech
3. liga sk. C SEVER (D) 262149 Magistři Duo Most Magistři Duo Most Caffe bar DUO
3. liga sk. C SEVER (D) 25101 Mlamoj Darts B Most Dustin Most Korbel restaurace
3. liga sk. C SEVER (D) 163589 Noční můry Most Lucerna Most U Toma
3. liga sk. C SEVER (D) 69389 Snajpři Bílina Snajpři Bílina Na Poště
3. liga sk. C SEVER (D) 56589 Ústředna Bílina Ústředna Bílina Na Ústředně Bílina
1.liga SČOŠS ženy 59661 Asterix Nový Bor ŽL Asterix bar
1.liga SČOŠS ženy 240389 Divoký kočky Teplice ŽL Sport Klub Ohníč
1.liga SČOŠS ženy 240645 Iron Ladies Most ŽL Restaurace Mamut
1.liga SČOŠS ženy 169989 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL Pokratická Hospůdka
1.liga SČOŠS ženy 73485 Kapitánky Duo Most ŽL Caffe bar DUO
1.liga SČOŠS ženy 59149 Karakal Ročov ŽL U Kulhánků
1.liga SČOŠS ženy 172549 LM Pohoďačky Pšov ŽL Pohostinství Pšov
1.liga SČOŠS ženy 73997 Peckařky Kokonín ŽL U Péci
1.liga SČOŠS ženy 28173 Pijonýrky Litvínov ŽL Fotbalová hospoda
1.liga SČOŠS ženy 73741 Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL Bažiny
1.liga SČOŠS ženy 27917 Synotstar Žatec ŽL Synot bar Žatec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 08:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 08:13:38