Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/277)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2017 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 277 | Turnajů: 1088

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 4 20 24 47 7 080
2. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 4 21 25 49 6 850
2. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A MANDL Klub Žatec 4 21 25 55 6 850
4. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 4 21 25 84 6 530
5. Strunzová Jitka CZE046181 B Torzo Bílina 4 21 25 71 5 430
6. Vicanová Karla CZE000873 A Oceloti Most 3 15 18 35 5 220
7. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 4 17 21 44 5 130
8. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 4 20 24 72 4 740
9. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 3 15 18 62 4 560
10. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 4 20 24 54 4 360
11. Fafláková Zdeňka CZE041613 A Mniši s.r.o. Zabrušany 4 18 22 57 4 300
12. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 4 17 21 35 4 110
13. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 4 20 24 40 4 020
14. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 22 26 118 3 720
15. Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň 3 2 5 5 3 650
16. Jindrová Kateřina CZE033128 A Hrozen Ploskovice 3 17 20 42 3 300
17. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 3 20 23 76 3 090
18. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 3 22 25 105 3 070
18. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 2 17 19 40 3 070
20. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 D Kapitán Duchcov 4 20 24 52 3 060
21. Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov 3 20 23 60 3 050
22. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 17 21 65 2 970
23. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 4 22 26 135 2 820
24. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 14 16 59 2 800
25. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 4 20 24 50 2 760
26. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 4 20 24 62 2 720
27. Dlouhá Radka CZE002920 C Gigant Team Krásný Dvůr 2 9 11 23 2 690
28. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 20 24 41 2 640
29. Holá Kristýna CZE041473 C Václavák Černčice 2 9 11 22 2 330
30. Loubková Martina CZE023754 C Mini Sport Bar Nový Bor 3 15 18 21 2 280
31. Zusková Helena CZE042097 Teplice 1 19 20 67 2 060
32. Dlouhá Adéla CZE056389 D ŠK Bořeň Bílina 2 4 6 6 2 000
33. Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov 3 16 19 28 1 990
34. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 22 22 113 1 980
35. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 4 2 6 6 1 960
36. Bergerová Irena CZE054529 D Penzion Na Konci Dobranov 18 18 87 1 900
37. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 3 2 5 5 1 790
38. Pernicová Martina CZE041578 B Mini Sport Bar Nový Bor 21 21 36 1 770
39. Černá Šárka CZE052512 D Magistři Duo Most 16 16 29 1 720
39. Paříková Eliška CZE053731 Nový Bor 1 21 22 45 1 720
41. Motejlová Martina CZE055121 Mimoň 18 18 73 1 700
42. Hálová Kateřina CZE020007 A Jirkov 2 12 14 41 1 520
43. Čechová Lucie CZE051935 D Mini Sport Bar Nový Bor 14 14 30 1 480
43. Žourová Iva CZE048776 C ZB Karakal Ročov 1 9 10 17 1 480
43. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 12 12 39 1 480
46. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 1 17 18 28 1 440
47. Blažková Eva CZE050457 B Tornádo Chomutov 1 17 18 37 1 380
47. Poláková Naďa CZE002941 Ústí n/L. 16 16 54 1 380
49. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 19 19 39 1 370
50. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 16 16 27 1 340
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2017 10:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.10.2017 10:59:39