Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1387)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Ústecký pohár - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1387 | Turnajů: 2118

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 4 22 27 67 10 690
2. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov 1 4 24 29 78 10 390
3. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 1 4 24 29 68 9 350
4. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 1 4 21 26 55 9 140
5. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 4 24 29 91 8 730
6. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 1 4 18 23 43 8 590
7. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 1 4 20 25 53 8 470
8. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 4 13 17 23 8 370
9. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 1 4 23 28 68 8 280
10. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec 4 24 28 80 8 020
11. Zajíc Martin CZE031655 B Arsenal Most 4 19 23 66 7 890
12. Hájek Tomáš 1992 CZE036305 A Best of Litoměřice 1 4 15 20 34 7 880
13. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 4 21 26 59 7 840
14. Smolka Miroslav CZE000587 A U Havlů pension Třebenice 1 4 16 21 43 7 810
15. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 1 4 24 29 80 7 410
16. Rom Jaroslav CZE004462 B Mniši s.r.o. Zabrušany 1 4 24 29 80 7 270
17. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov 4 12 16 18 7 220
18. Malár David CZE045837 B Mniši s.r.o. Zabrušany 1 4 24 29 117 6 950
19. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 4 22 26 78 6 440
20. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 4 24 28 83 6 420
21. Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov 4 19 23 48 6 350
22. Trousil Marek CZE042579 B ŠK Bořeň Bílina 1 4 24 29 53 6 210
23. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 4 18 22 62 6 180
24. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 1 4 18 23 44 6 150
25. Slusarčík Miroslav 1972 CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 1 4 20 25 49 5 930
26. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 1 4 24 29 104 5 690
27. Horáček Josef CZE010685 B Ložisková mafie Pšov 4 23 27 72 5 570
27. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 1 4 24 29 163 5 570
29. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty 4 21 25 44 5 550
30. Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom 4 24 28 130 5 520
31. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 1 4 22 27 64 5 510
32. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 4 19 23 55 5 490
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov 1 4 24 29 110 5 330
34. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 1 4 20 25 60 5 310
35. Baláž Kamil CZE040810 B Arsenal Most 3 13 16 19 5 300
36. Vencl David CZE001460 A Asterix Nový Bor 4 23 27 41 5 230
37. Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice 4 18 22 32 5 220
38. Kropáček Jindřich 1975 CZE001624 A Fofr Team Duchcov 4 22 26 65 5 200
39. David Karel CZE004342 B Ďáblíci Lom 1 4 21 26 34 5 140
40. Schieferdecker Václav 1964 CZE000469 B Ložisková mafie Pšov 1 4 24 29 134 5 130
41. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 1 4 16 21 36 5 010
42. Čapek Jan CZE000406 A Šipkový spolek Žatec 4 19 23 54 4 870
42. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 1 4 20 25 54 4 870
44. Dvořák Tomáš CZE050609 D Ložisková mafie Pšov 4 24 28 76 4 800
45. Šašek Martin CZE011412 Herzinovci u 999 Krupka 4 21 25 73 4 750
46. Hvolka David CZE042738 B Predátoři Krupka 2 23 25 77 4 610
47. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov 3 9 12 18 4 600
48. Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov 2 24 26 48 4 560
49. Buka Karel 1978 CZE041849 A Diesláci Proboštov 4 9 13 16 4 550
50. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 1 4 19 24 63 4 520
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 09:31

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 09:31:45