Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 100 | Turnajů: 127

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bergerová Irena CZE054529 D Penzion Na Konci Dobranov 4 4 14 380
2. Šlabjarová Pavla CZE054568 D Kapitán Duchcov 4 4 7 340
2. Ďurčová Martina CZE056116 DC Kopeček Děčín 4 4 10 340
2. Fraňová Kateřina CZE052308 D Magistři Duo Most 4 4 10 340
2. Poláková Naďa CZE002941 Ústí n/L. 4 4 8 340
6. Zusková Helena CZE042097 Teplice 4 4 11 320
7. Fišerová Štěpánka CZE048113 D Gumídci Litoměřice 4 4 14 300
7. Pekařová Jana CZE055120 Mimoň 4 4 6 300
7. Hantlová Kateřina CZE046059 D Ložisková mafie Pšov 4 4 8 300
10. Jahodová Nataša CZE056390 Ložisková mafie Pšov 3 3 6 290
11. Třísková Aneta CZE057191 Asterix Nový Bor 4 4 19 280
12. Chroustová Michaela CZE056875 DC Kopeček Děčín 3 3 5 270
13. Vondráková Liliana CZE023623 D Ložisková mafie Pšov 4 4 9 260
14. Kuncová Radka CZE052032 D Penzion Na Konci Dobranov 3 3 10 250
15. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 4 4 7 240
15. Motejlová Alena CZE055122 Mimoň 4 4 12 240
15. Bláhová Monika CZE054559 D Dream Bar 2 2 2 240
15. Hrušová Ludmila CZE053901 Hrobaři Charvatce 4 4 6 240
19. Pfeiferová Andrea CZE007234 D Piráti Louny 3 3 3 230
20. Helclová Zuzana CZE058490 Piráti Louny 4 4 6 220
20. Švambergová Lenka CZE056102 Sportklub Ohníč 4 4 6 220
22. Křivanová CZE059385 Krupka 3 3 5 210
22. Kastlová Květa CZE003196 D Ložisková mafie Pšov 3 3 5 210
22. Gregoridesová Markéta CZE056040 D MANDL Klub Žatec 3 3 6 210
25. Hrodková Kristýna CZE056093 Magistři Duo Most 2 2 2 200
25. Dokoupilová Barbora CZE041902 D U tří šípů Žatec 4 4 6 200
25. Beránková Naděžda CZE002686 Teplice 4 4 4 200
28. Šulcová Marie CZE054106 Nový Bor 2 2 3 180
29. Hofmanová Jitka CZE048024 Litoměřice 3 3 5 170
29. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 3 3 7 170
31. Dbalá Dagmar CZE003520 Běsnící pávové Kladno 2 2 2 160
31. Labská Naďa CZE000911 Horní Počaply 2 2 2 160
31. Pávová Blanka CZE003902 Piráti Louny 4 4 6 160
34. Řepíková Marcela CZE009098 3 3 4 150
34. Jelínková Pavla CZE046058 D Ložisková mafie Pšov 3 3 5 150
34. Neradová Karolína CZE056739 Ročov 3 3 8 150
34. Radová Marcela CZE057138 MANDL Klub Žatec 3 3 4 150
38. Svobodová Jaroslava CZE050985 D Formani Duchcov 2 2 4 140
38. Audyová Iva CZE052191 Česká Lípa 2 2 5 140
38. Nováková Lenka CZE032492 2 2 2 140
38. Zelenková Anna CZE056904 2 2 2 140
42. Prekopová Jana CZE004298 D Ložisková mafie Pšov 3 3 6 130
43. Janoušková Miluše CZE050982 D Formani Duchcov 2 2 4 120
43. Procházková Ivana CZE002942 2 2 2 120
43. Rollingerová Karolína CZE058696 Most 2 2 2 120
43. Paříková Eliška CZE053731 Nový Bor 2 2 4 120
43. Dragounová Jana CZE007057 Bílina 2 2 2 120
43. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 2 2 3 120
43. Krupová Miluše CZE041946 Most 2 2 2 120
43. Nováková Zuzana CZE032493 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 120
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 00:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 00:14:33