Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/178)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 178 | Turnajů: 570

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 3 17 20 40 3 020
2. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 18 19 63 2 210
3. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 3 16 19 78 2 170
4. Bláhová Monika CZE054559 D Dream Bar 1 12 13 31 2 130
5. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 2 15 17 44 2 110
6. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 1 15 16 52 1 940
7. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 11 13 62 1 930
8. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 1 11 12 23 1 600
9. Valešová Lucie CZE058146 Nový Bor 16 16 22 1 500
10. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov 2 15 17 38 1 470
11. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 1 15 16 56 1 460
12. Jahodová Nataša CZE056390 D Ložisková mafie Pšov 16 16 30 1 440
13. Sedláčková Alena CZE055694 Výškov 2 15 17 28 1 350
14. Paříková Eliška CZE053731 Nový Bor 18 18 30 1 320
15. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 15 15 47 1 270
16. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 9 11 15 1 250
17. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 3 6 9 11 1 210
18. Ďurčová Martina CZE056116 D DC Kopeček Děčín 16 16 51 1 180
19. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 2 3 5 5 1 170
20. Dragounová Jana 1984 CZE007057 Bílina 1 11 12 45 1 160
21. Kastlová Květa CZE003196 D Ložisková mafie Pšov 16 16 26 1 140
22. Zusková Helena CZE042097 Teplice 12 12 48 1 120
23. Audyová Iva CZE052191 Čeští lvi Mimoň 11 11 37 1 010
24. Řepíková Marcela CZE009098 18 18 48 980
25. Hrušová Ludmila CZE053901 D Hrobaři Charvatce 12 12 31 940
26. Vidiečanová Dana CZE056554 D Ložisková mafie Pšov 1 9 10 12 900
27. Motejlová Alena CZE055122 Čeští lvi Mimoň 11 11 44 890
28. Hofmanová Jitka CZE048024 Lions Darts 12 12 25 880
29. Šulcová Marie CZE054106 Nový Bor 15 15 22 870
29. Svobodová Jaroslava CZE050985 D Formani Duchcov 15 15 24 870
31. Pekařová Jana 1970 CZE055120 Čeští lvi Mimoň 10 10 24 860
32. Křivanová Vladislava CZE059385 Krupka 11 11 22 830
33. Motejlová Martina CZE055121 Čeští lvi Mimoň 10 10 18 820
33. Prekopová Jana CZE004298 D Kaštice 16 16 30 820
35. Dragounová Jana 1986 CZE059110 Most 2 2 4 4 760
36. Poláková Naďa CZE002941 Ústí n/L. 12 12 22 720
36. Neradová Karolína CZE056739 ZB Karakal Ročov 12 12 28 720
38. Rollingerová Karolína CZE058696 Most 11 11 21 710
39. Jelínková Pavla CZE046058 Podbořany 15 15 23 690
40. Štěpánová Ivana CZE045222 D Black Benešov n/P. 12 12 18 680
41. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 11 11 21 670
42. Radová Marcela CZE057138 D MANDL Klub Žatec 13 13 28 650
43. Zetková Hana CZE018419 D Louny 10 10 18 620
43. Pfeiferová Andrea CZE007234 D Piráti Louny 8 8 8 620
43. Vondráková Liliana CZE023623 D Ložisková mafie Pšov 10 10 24 620
46. Loubková Martina CZE023754 D Mini Sport Bar Nový Bor 9 9 14 610
47. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 10 10 13 580
47. Štěpánová Veronika CZE060089 Black Benešov n/P. 12 12 17 580
49. Procházková Ivana CZE002942 9 9 16 550
50. Venclová Lucie CZE048029 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 2 3 3 530
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2018 03:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.8.2018 03:45:05