Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-40/40)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 40 | Turnajů: 210

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 2 9 11 24 3 150
2. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 2 10 12 44 2 560
3. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 10 12 38 1 740
4. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 2 10 12 40 1 660
5. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 2 7 9 10 1 610
6. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 2 10 12 57 1 600
7. Dlouhá Radka CZE002920 C Gigant Team Krásný Dvůr 1 9 10 25 1 380
8. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 1 10 11 24 1 070
9. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 1 8 9 19 950
10. Kargerová Michala CZE051901 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 14 940
11. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 1 10 11 51 850
12. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 10 10 36 840
13. Fraňová Kateřina CZE052308 C Magistři Duo Most 10 10 37 760
14. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 1 8 9 18 750
15. Schneiderová Marie CZE048419 C Sportklub Ohníč 9 9 21 730
16. Hrodková Kristýna CZE056093 C Magistři Duo Most 9 9 13 670
17. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 19 660
17. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Kotelníci Most 10 10 22 660
19. Černá Šárka CZE052512 C Magistři Duo Most 7 7 12 630
20. Šlencová Jana CZE027120 C U Šlenců 8 8 34 560
21. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 7 7 9 450
22. Šandová Jitka CZE020402 C Lucerna Most 7 7 7 350
23. Hercingerová Romana CZE055422 C Duha Jirkov 7 7 8 330
23. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 5 5 6 330
25. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Marný Lovosice 4 4 4 260
25. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 4 5 260
27. Václavíková Dita CZE048487 C Hrozen Ploskovice 5 5 5 210
28. Pálková Iveta CZE036566 C Marný Lovosice 4 4 4 180
29. Dubická Miluše CZE014528 C Sportklub Ohníč 3 3 3 130
30. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 120
31. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 2 2 2 100
32. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 2 2 2 80
33. Gabrielová Lucie CZE003484 C Synot bar Žatec 1 1 1 70
34. Takáčová Věra CZE034760 C Marný Lovosice 2 2 2 60
35. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 1 1 1 50
35. Balášová Bohdana CZE046508 C Synot bar Žatec 1 1 1 50
35. Čápová Lucie CZE048430 C ZB Karakal Ročov 1 1 1 50
38. Vitvarová Štěpánka CZE038899 C Leopardi od lípy Malšovice 1 1 1 30
38. Buzalková Petra CZE058431 C Mlýnecký Zerra Mlýnce 1 1 1 30
38. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.4.2018 01:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 27.4.2018 01:04:21