Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 56 | Turnajů: 420

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 4 19 23 58 6 270
2. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 4 13 17 54 4 090
3. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 20 24 101 3 480
4. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 22 26 76 3 300
5. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 23 26 51 3 040
6. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 4 10 14 15 2 980
7. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 16 20 50 2 880
8. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 20 21 38 2 290
9. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 23 23 84 2 150
10. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 2 19 21 54 2 130
11. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 17 19 66 1 770
12. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 3 15 18 32 1 700
13. Schneiderová Marie CZE048419 C Sportklub Ohníč 18 18 44 1 660
14. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 2 9 11 13 1 470
15. Popovičová Kateřina CZE052308 C Magistři Duo Most 20 20 62 1 360
16. Černá Šárka CZE052512 C Magistři Duo Most 15 15 23 1 270
17. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Most 16 16 35 1 120
18. Šlencová Jana CZE027120 C U Šlenců 18 18 54 1 080
19. Kargerová Michala CZE051901 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 11 11 16 1 050
20. Hrodková Kristýna CZE056093 C Magistři Duo Most 16 16 22 1 020
21. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 15 15 27 990
22. Michalak Jolanta CZE037917 C Špuntíci Most 9 9 19 910
23. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 15 15 22 890
24. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Marný Lovosice 10 10 10 680
25. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 7 7 11 650
26. Hercingerová Romana CZE055422 C Duha Jirkov 12 12 14 640
27. Kolářová Jana CZE006422 C Ryky Česká Lípa 8 8 11 620
28. Žourová Iva CZE048776 C ZB Karakal Ročov 5 5 7 530
29. Pálková Iveta CZE036566 C Marný Lovosice 10 10 10 500
30. Poláková Lucie CZE032455 C Teplice 6 6 7 400
31. Šandová Jitka CZE020402 C Noční Můry Most 7 7 7 350
32. Vitvarová Štěpánka CZE038899 C Leopardi od lípy Malšovice 7 7 8 270
33. Václavíková Dita CZE048487 C Těžké váhy Liběšice 5 5 5 210
33. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 3 5 210
35. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 200
35. Klikarová Kateřina CZE030987 C Piráti z Ruprechtic 2 2 4 200
37. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 5 5 5 190
38. Vinická Alexandra CZE052738 C U Šlenců 3 3 5 170
38. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 3 3 4 170
40. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 3 3 3 130
40. Dubická Miluše CZE014528 C Litvínov 3 3 3 130
42. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L. 2 2 2 120
43. Šourková Veronika CZE055592 C Liberec 2 2 2 100
43. Svobodová Pavlína CZE006190 C Marný Lovosice 2 2 2 100
45. Takáčová Věra CZE034760 C Marný Lovosice 3 3 3 90
46. Valnohová Nikola CZE058499 C Bakaláři Liberec 2 2 2 80
46. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 2 2 2 80
46. Čápová Lucie CZE048430 C ZB Karakal Ročov 2 2 2 80
46. Hájková Jana CZE053019 C Bakaláři Liberec 2 2 2 80
50. Gabrielová Lucie CZE003484 C Synot bar Žatec 1 1 1 70
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.11.2018 16:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.11.2018 16:39:22