Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/349)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 349 | Turnajů: 1198

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most 4 17 21 57 7 990
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 4 22 26 50 7 940
3. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 4 21 25 53 6 970
4. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 4 17 21 52 6 030
5. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 4 19 23 45 5 990
6. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 4 18 22 83 5 980
7. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 4 16 20 60 5 920
8. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 4 19 23 80 4 970
9. Tůmová Petra CZE047361 B Arsenal Most 3 17 20 67 4 960
10. Bláhová Monika CZE054559 D Dream Bar 3 18 21 50 4 630
11. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 4 6 10 14 4 440
12. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice 4 13 17 21 4 250
13. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 4 19 23 36 4 210
14. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 4 13 17 54 4 090
15. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 4 19 23 43 3 710
16. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 3 12 15 20 3 650
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 4 20 24 77 3 560
18. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 4 21 25 61 3 490
19. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 4 18 22 43 3 440
20. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 4 8 12 13 3 280
21. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 3 21 24 66 3 240
22. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 14 16 42 3 220
23. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 18 22 85 3 180
24. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 4 15 19 36 3 150
24. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 4 19 23 53 3 150
26. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 20 24 68 3 120
27. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 22 24 91 3 020
28. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 4 10 14 15 2 980
29. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 3 17 20 89 2 960
30. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 4 22 26 101 2 920
31. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 22 25 46 2 890
32. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 14 18 46 2 800
33. Fafláková Zdeňka CZE041613 A Sokolové Želenky 2 16 18 50 2 620
34. Solnařová Kučerová CZE042809 B Acrus Litoměřice 3 6 9 10 2 530
35. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 3 16 19 32 2 490
36. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 17 18 55 2 400
37. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 2 21 23 76 2 370
38. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 2 13 15 30 2 150
39. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 18 19 36 2 110
40. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 4 4 4 2 100
41. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 22 22 80 2 060
42. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 4 12 16 22 2 040
43. Valešová Lucie CZE058146 Nový Bor 19 19 30 1 950
44. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 2 17 19 45 1 930
45. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 19 19 63 1 790
46. Řepíková Marcela CZE009098 1 22 23 66 1 750
46. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov 2 21 23 57 1 750
48. Pokorná Markéta CZE054536 D Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 6 8 17 1 740
49. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 15 17 63 1 710
50. Kovářová Jana CZE046805 A WFS Evaň 2 2 2 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 23:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 23:00:28