Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/280)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 280 | Turnajů: 845

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 18 21 37 5 950
2. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most 3 11 14 35 5 800
3. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 3 18 21 36 5 550
4. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 3 13 16 29 4 680
5. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 3 15 18 29 4 540
6. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 14 17 55 4 530
7. Tůmová Petra CZE047361 B Arsenal Most 3 11 14 51 4 260
8. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 14 17 62 3 850
9. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 3 13 16 53 3 340
10. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 3 6 9 12 3 290
11. Pilnáčková Kateřina CZE039323 A Žatec 3 7 10 13 3 040
11. Waldhauserová Naděžda CZE045383 B Šutráci Oldřichov 3 13 16 27 3 040
13. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 13 15 39 3 030
14. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 3 17 20 40 3 020
15. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice 3 7 10 12 2 920
16. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 3 16 19 35 2 870
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 2 12 14 44 2 780
18. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 3 16 19 62 2 550
19. Fafláková Zdeňka CZE041613 A Sokolové Želenky 2 14 16 48 2 520
20. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov 3 11 14 26 2 500
21. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 3 4 7 7 2 470
22. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 3 13 16 75 2 320
23. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 12 15 43 2 250
23. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 3 14 17 50 2 250
25. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 18 19 63 2 210
25. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 8 11 12 2 210
27. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 3 16 19 78 2 170
28. Bláhová Monika CZE054559 D Dream Bar 1 12 13 31 2 130
29. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 2 15 17 44 2 110
30. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 17 19 35 2 050
31. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 2 11 13 28 2 010
32. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 2 17 19 39 1 970
33. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 1 15 16 52 1 940
34. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 11 13 62 1 930
35. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 15 16 33 1 840
36. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 1 11 12 23 1 600
36. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 16 16 58 1 600
38. Helclová Zuzana CZE058490 B Piráti Louny 2 10 12 31 1 540
39. Valešová Lucie CZE058146 Nový Bor 16 16 22 1 500
40. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov 2 15 17 38 1 470
41. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 1 15 16 56 1 460
42. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 2 3 5 5 1 450
43. Jahodová Nataša CZE056390 D Ložisková mafie Pšov 16 16 30 1 440
44. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 11 13 52 1 410
45. Sedláčková Alena CZE055694 Výškov 2 15 17 28 1 350
45. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 13 13 41 1 350
47. Paříková Eliška CZE053731 Nový Bor 18 18 30 1 320
48. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 2 9 11 37 1 310
49. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 15 15 47 1 270
50. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 9 11 15 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2018 03:44

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.8.2018 03:44:55