Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/296)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 296 | Turnajů: 225

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pomeje Daniel CZE057187 D Phoenix Ústí nad Labem 1 4 5 8 1 870
2. Pomahač Lukáš CZE043464 D 50 NA 50 Litvínov 1 4 5 9 1 390
3. Dvořák Tomáš CZE050609 D Ložisková mafie Pšov 1 4 5 8 1 170
4. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 1 4 5 13 970
5. Žoha Martin Ústí nad Labem 1 4 5 8 850
6. Kubín Milan CZE054528 D Penzion Na Konci Dobranov 1 4 5 21 830
7. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 1 4 5 12 770
8. Rába Ladislav CZE058487 D Phoenix Ústí nad Labem 1 3 4 6 720
9. Lutka Jiří CZE058740 Ústí nad Labem 1 4 5 7 690
10. Šašek Martin CZE011412 Herzinovci u 999 Krupka 1 1 1 650
11. Němec Zdeněk CZE032038 D MANDL Klub Žatec 1 4 5 7 630
12. Čambal Petr CZE051474 D DC Kopeček Děčín 4 4 12 600
13. Bumba Pavel CZE053586 D DC Kopeček Děčín 1 4 5 11 590
14. Vokoun Martin CZE020333 D Hrobaři Charvatce 4 4 11 520
14. Reichl Vít CZE048144 D Gumídci Litoměřice 4 4 15 520
16. Lácha Jaromír CZE055135 D Phoenix Ústí nad Labem 1 4 5 9 510
17. Černák Ondřej CZE052945 D Mini Sport Bar Nový Bor 4 4 11 500
18. Kopřiva Lubomír CZE055136 D Phoenix Ústí nad Labem 1 4 5 10 470
19. Ďurča Miroslav CZE051602 D DC Kopeček Děčín 4 4 7 460
19. Řepík Roman CZE008452 Hazmburské Saně Lkáň 4 4 7 460
19. Pilař Miroslav CZE047566 D MANDL Klub Žatec 4 4 9 460
19. Pekař Zdeněk CZE055119 Mimoň 4 4 5 460
23. Verner Pavel CZE043765 Lenešice 1 1 1 450
24. Havlíček Oto CZE043293 D Mini Sport Bar Nový Bor 4 4 15 440
24. Strecker Libor CZE013862 D Hrobaři Charvatce 4 4 8 440
24. Matějček Jan CZE006483 D Hrobaři Charvatce 4 4 8 440
24. Machala Vlastimil CZE036834 Teplice 4 4 11 440
24. Hudeček Václav CZE006323 Charvatce 4 4 10 440
24. Till Radek CZE053713 D Astra Česká Lípa 4 4 8 440
30. Dvořák Milan CZE001157 Ústí nad Labem 4 4 7 420
31. Mikolášek Marek CZE051848 Litvínov 3 3 3 410
32. Veselý Lukáš CZE059705 Dobranov 4 4 4 400
32. Kubík Václav CZE059384 D Nervotoči na Pekárně 4 4 15 400
32. Šusta Miroslav CZE052903 Kralupy nad Vltavou 2 2 2 400
35. Mostecký Petr CZE044849 D DC Kopeček Děčín 3 3 3 390
36. Adamec Jiří CZE055133 D Phoenix Ústí nad Labem 4 4 9 380
36. Wollenheit Milan CZE051031 D Hrobaři Charvatce 4 4 8 380
36. Vondráček Martin CZE025328 D Nervotoči na Pekárně 4 4 6 380
36. Vondrák Milan CZE022760 D Ložisková mafie Pšov 4 4 16 380
36. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 4 4 21 380
41. Šafařík Tomáš CZE059703 Jirkov 3 3 5 370
42. Novotný Zdeněk CZE055840 Mimoň 4 4 5 360
42. Mrázek Vladimír CZE039373 D MANDL Klub Žatec 4 4 9 360
42. Sněhota Jiří CZE056120 Dušníky 4 4 12 360
42. Čížek František CZE047354 D MANDL Klub Žatec 4 4 13 360
46. Rom Filip CZE054590 D Teplice 1 1 1 350
46. Pusch Petr CZE054940 D Formani Duchcov 3 3 7 350
46. Šteflík Václav CZE003759 D DC Lom 1 1 1 350
49. Srp Josef CZE051059 D Šipkový klub Velká Černoc 4 4 5 340
49. Dokoupil Milan CZE036192 D MANDL Klub Žatec 4 4 7 340
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2018 04:04

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.1.2018 04:04:12