Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/508)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 508 | Turnajů: 785

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pomeje Daniel CZE057187 D Phoenix Ústí nad Labem 2 10 12 24 4 320
2. Pomahač Lukáš CZE043464 D 50 NA 50 Litvínov 2 10 12 28 2 640
3. Dvořák Tomáš CZE050609 D Ložisková mafie Pšov 2 10 12 28 2 600
4. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 2 10 12 49 2 320
5. Šašek Martin CZE011412 Herzinovci u 999 Krupka 2 8 10 19 2 180
6. Rába Ladislav CZE058487 D Phoenix Ústí nad Labem 2 10 12 25 1 880
7. Černák Ondřej CZE052945 D Mini Sport Bar Nový Bor 1 10 11 29 1 750
8. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 2 10 12 36 1 680
9. Till Radek CZE053713 D Astra Česká Lípa 1 10 11 26 1 670
10. Kubín Milan CZE054528 D Penzion Na Konci Dobranov 1 10 11 61 1 590
11. Žoha Martin Ústí nad Labem 2 10 12 20 1 540
12. Mikolášek Marek CZE051848 Litvínov 1 9 10 13 1 500
13. Lutka Jiří CZE058740 Ústí nad Labem 2 8 10 15 1 480
14. Podlaha Vít CZE014643 Mini Sport Bar Nový Bor 10 10 19 1 460
15. Vokoun Martin CZE020333 D Hrobaři Charvatce 10 10 35 1 440
16. Čambal Petr CZE051474 D DC Kopeček Děčín 10 10 32 1 360
17. Ďurča Miroslav CZE051602 D DC Kopeček Děčín 10 10 25 1 320
17. Bumba Pavel CZE053586 D DC Kopeček Děčín 2 10 12 35 1 320
19. Řepík Roman CZE008452 Cowhand Dušníky 10 10 36 1 300
20. Pusch Petr CZE054940 D Formani Duchcov 10 10 38 1 260
21. Morštain Radek CZE024932 Fofr Team Duchcov 1 8 9 17 1 250
22. Reichl Vít CZE048144 D Gumídci Litoměřice 10 10 40 1 240
23. Kopřiva Lubomír CZE055136 D Phoenix Ústí nad Labem 2 10 12 24 1 200
23. Matějček Jan CZE006483 D Hrobaři Charvatce 10 10 27 1 200
25. Belza Zdeněk CZE059361 Litoměřice 1 10 11 29 1 170
26. Veselý Lukáš CZE059705 Dobranov 10 10 27 1 140
26. Havrila Miroslav CZE054743 D ŠK Bořeň Bílina 10 10 35 1 140
26. Brabenec Pavel CZE057710 Litoměřice 1 9 10 14 1 140
29. Havlíček Oto CZE043293 D Mini Sport Bar Nový Bor 10 10 36 1 120
29. Knotek Petr CZE057188 Phoenix Ústí nad Labem 1 5 6 6 1 120
29. Popovič Pavel CZE047287 D Magistři Duo Most 10 10 23 1 120
32. Pagani Luciano CZE057186 Proboštov 9 9 20 1 110
32. Jezdinský Rudolf CZE052843 Nový Bor 9 9 10 1 110
34. Dvořák Milan 1956 CZE001157 Ústí nad Labem 9 9 19 1 090
35. Machala Vlastimil CZE036834 Teplice 8 8 37 1 080
35. Strecker Libor CZE013862 D Hrobaři Charvatce 10 10 22 1 080
37. Jindra Miroslav CZE010768 Ložisková mafie Pšov 8 8 18 1 060
38. Hartman Karel CZE057286 D DC Kopeček Děčín 10 10 31 1 040
38. Prekop David CZE000509 D Ložisková mafie Pšov 10 10 22 1 040
38. Novotný Zdeněk CZE055840 Mimoň 10 10 22 1 040
41. Hudeček Václav CZE006323 Charvatce 9 9 28 1 030
42. Vondráček Martin CZE025328 D Nervotoči na Pekárně 10 10 23 1 020
42. Zajíc Roman CZE045663 D Magistři Duo Most 10 10 36 1 020
44. Krchov Pavel CZE059771 Nový Bor 8 8 10 1 000
45. Cink Jan CZE052075 D Sportklub Ohníč 10 10 21 980
45. Čížek František CZE047354 D MANDL Klub Žatec 10 10 35 980
47. Adamus David CZE051028 D Hrobaři Charvatce 10 10 29 960
47. Vondrák Milan CZE022760 D Ložisková mafie Pšov 10 10 49 960
47. Homola Miloš CZE060090 Litoměřice 1 7 8 13 960
47. Březina Pavel CZE039072 Teplice 8 8 32 960
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.4.2018 00:56

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 27.4.2018 00:56:22