Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/200)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 200 | Turnajů: 584

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Zajíc Jan CZE051481 C Magistři Duo Most 3 7 10 13 3 560
2. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 3 11 14 27 3 160
3. Blahník Roman CZE053507 C Kapitán Duchcov 2 11 13 27 2 930
4. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 3 12 15 35 2 830
5. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 1 14 15 41 2 430
6. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 1 11 12 24 2 340
7. Dubický Josef CZE016527 C Sportklub Ohníč 12 12 22 1 980
8. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 12 12 52 1 920
9. Holý Petr CZE054303 C OÚ Libořice 3 3 3 1 750
10. Brudna Josef CZE007352 C Sportklub Ohníč 12 12 23 1 720
11. Kindl Martin CZE052511 C Magistři Duo Most 1 10 11 16 1 590
11. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 11 11 23 1 590
13. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 12 12 35 1 560
14. Kuchta Miroslav CZE053109 C Metro music club 1 10 11 30 1 550
15. Hlous Tomáš CZE026335 C Katapult Krupka 1 9 10 14 1 540
16. Juris Jan CZE057115 C Metro music club 11 11 33 1 530
17. Weiner Rudolf CZE014517 C Sportklub Ohníč 12 12 21 1 520
18. Kopel Martin CZE050612 C Black Benešov n/P. 12 12 37 1 500
19. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 10 10 26 1 460
20. Obr Jiří CZE008209 C Formani Duchcov 12 12 22 1 440
21. Audy Augustin CZE052189 C Čeští lvi Mimoň 11 11 39 1 430
22. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 10 10 23 1 360
23. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 11 11 45 1 330
24. Repetný Pavel CZE040739 C Sportklub Ohníč 12 12 20 1 320
25. Jareš Michael CZE055697 C EKS - Neuděláš nic Most 1 11 12 34 1 300
26. Jánský Jiří CZE038847 C Black Benešov n/P. 11 11 18 1 290
27. Šanoba Jan CZE003392 C Kotelníci Most 10 10 25 1 280
28. Vaja Martin CZE030878 C Hrozen Ploskovice 2 2 4 4 1 260
29. Žídek Martin CZE052320 C Magistři Duo Most 10 10 17 1 220
29. Pavelka Jaroslav CZE054331 C Čeští lvi Mimoň 12 12 25 1 220
29. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 12 12 36 1 220
32. Valovič Marek CZE052712 C Čeští lvi Mimoň 1 12 13 44 1 210
32. Kotner Karel CZE043433 C Špuntíci Most 11 11 17 1 210
34. Kuzár Petr CZE051246 C Katapult Krupka 11 11 26 1 170
35. Holý Michael CZE025987 C Přeborníci Hrob 11 11 14 1 150
36. Hájek Otto CZE055126 C Kapitán Duchcov 12 12 24 1 140
37. Malkus Vlastimil CZE052482 C OÚ Libořice 2 3 5 6 1 130
38. Fišer Tomáš CZE054304 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 12 12 23 1 120
38. Jeřábek Jiří CZE051195 C Metro music club 10 10 35 1 120
40. Brudna Oldřich CZE016471 C Sportklub Ohníč 12 12 25 1 100
41. Krumpolec Petr CZE034155 C Black Benešov n/P. 12 12 24 1 060
41. Korba Jan CZE051900 C Kapitán Duchcov 1 11 12 32 1 060
43. Bradáč Marek CZE000728 C Zálesáci Chomutov 11 11 25 1 050
44. Slába Jiří CZE049116 C Katapult Krupka 10 10 22 1 040
45. Moulis Michal CZE000711 C EKS - Neuděláš nic Most 11 11 17 1 030
46. Stoklasa Jiří CZE036162 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 15 1 020
46. Pilař Luboš CZE054959 C Nervotoči na Pekárně 12 12 40 1 020
48. Hobza Karel CZE039297 C Predátoři Krupka 9 9 17 1 010
49. Černý Josef CZE047920 C Black Benešov n/P. 12 12 21 1 000
50. Brokeš Martin CZE054956 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 11 11 20 970
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 05:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 05:28:50