Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/104)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 104 | Turnajů: 122

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 4 4 12 660
2. Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín 4 4 11 600
3. Weiner Rudolf CZE014517 C Sportklub Ohníč 4 4 4 560
4. Poljanský Ivo CZE000841 C Nervotoči na Pekárně 4 4 7 540
4. Brudna Josef CZE007352 C Sportklub Ohníč 4 4 6 540
6. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 4 4 6 520
6. Chára Hynek CZE037741 C Predátoři Krupka 4 4 6 520
8. Dubický Josef CZE016527 C Sportklub Ohníč 4 4 5 500
9. Mülling Jan CZE052281 C Ložisková mafie Pšov 4 4 10 460
10. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 3 3 11 410
11. Repetný Pavel CZE040739 C Sportklub Ohníč 3 3 5 390
11. Mostecký Petr CZE044849 C DC Kopeček Děčín 3 3 3 390
11. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 3 3 6 390
11. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 3 3 9 390
15. Kotner Karel CZE043433 C Špuntíci Most 3 3 5 370
16. Mrázek Vladimír CZE039373 C MANDL Klub Žatec 4 4 9 360
17. Bradáč Marek CZE000728 C Zálesáci Chomutov 3 3 5 350
18. Škárka Tomáš CZE051036 C Gumídci Litoměřice 4 4 10 340
19. Souček Libor CZE002684 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 320
20. Šefčík Martin CZE028917 C Nervotoči na Pekárně 3 3 7 310
20. Čermák Vratislav CZE047318 C Hrušky Litvínov 3 3 3 310
20. Pelikán Vladimír CZE003359 C Oceloti Most 3 3 5 310
23. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 4 4 7 300
23. David Karel CZE004342 C Ďáblíci Lom 2 2 4 300
25. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 3 3 3 290
25. Šanda Zdeněk CZE013950 C Lucerna Most 3 3 3 290
27. Kindl Miloš CZE014545 C Sportklub Ohníč 4 4 7 280
27. Brudna Oldřich CZE016471 C Sportklub Ohníč 4 4 5 280
27. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 4 4 13 280
27. Moulis Michal CZE000711 C EKS - Neuděláš nic Most 4 4 6 280
31. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 3 3 3 270
31. Kolář Petr CZE044847 C ŠK Jílové - Děčín 3 3 3 270
33. Šanoba Jan CZE003392 C Kotelníci Most 2 2 4 260
34. Pilař Luboš CZE054959 C Nervotoči na Pekárně 3 3 9 250
34. Kellner Ladislav CZE047613 C DC Kopeček Děčín 3 3 4 250
36. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 2 2 4 240
36. Holý Jindřich CZE012389 C EKS - Neuděláš nic Most 2 2 2 240
36. Chadima Kamil CZE027146 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 2 2 2 240
39. Stoklasa Jiří CZE036162 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 3 3 3 230
40. Holý Michael CZE025987 C Přeborníci Hrob 2 2 3 220
41. Pátek Vladimír CZE021181 C Kotelníci Most 3 3 5 210
42. Danda Jaroslav CZE005293 C Háj u Duchcova 2 2 2 200
42. Hobza Karel CZE039297 C Predátoři Krupka 2 2 2 200
42. Kočič Roman CZE030614 C DC Krušnohorci Jirkov 2 2 3 200
42. Radosta Ondřej CZE056202 C DC Kopeček Děčín 2 2 2 200
42. Fraňo Roman CZE012199 C Magistři Duo Most 2 2 4 200
47. Mikolášek Jiří CZE020399 C Špuntíci Most 3 3 4 190
47. Brdička Vladimír CZE004535 C MANDL Klub Žatec 3 3 4 190
49. Směja Radek CZE049312 C Nervotoči na Pekárně 2 2 4 180
49. Černý Josef CZE047920 C Black Benešov n/P. 2 2 4 180
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:29

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:29:50