Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/161)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 161 | Turnajů: 164

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 4 11 680
2. Třísko Roman CZE055254 B Asterix Nový Bor 4 4 21 660
3. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 4 4 6 640
4. Dostál Petr CZE052889 B Ložisková mafie Pšov 4 4 10 600
4. Hvolka David CZE042738 B Predátoři Krupka 4 4 11 600
6. Schieferdecker Václav CZE000469 B Ložisková mafie Pšov 4 4 20 580
7. Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov 4 4 5 560
7. Suško Miroslav CZE040107 B MANDL Klub Žatec 4 4 9 560
9. Malár David CZE045837 B Mniši s.r.o. Zabrušany 4 4 16 520
10. Kutzler Ludvík CZE008637 B Sever Litoměřice 3 3 10 470
11. Hrubý Miloš CZE012448 B Vrbka Team Budyně n/O. 4 4 4 460
11. Wiesinger Tomáš CZE046180 B MANDL Klub Žatec 4 4 10 460
11. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 4 4 6 460
11. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 4 4 9 460
15. Kroj Josef CZE007822 B U Havlů pension Třebenice 3 3 4 450
15. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny 3 3 4 450
17. Franta Roman CZE041792 B Pijonýři Litvínov 4 4 6 440
18. Keprta Martin CZE033064 B Piráti Louny 3 3 7 430
18. Hlaváček Petr CZE010663 B Piráti Louny 3 3 9 430
20. Smolík Petr CZE011337 B Sever Litoměřice 4 4 9 420
21. Jonica Martin CZE039936 B MANDL Klub Žatec 3 3 8 410
22. Koláčný Michal CZE004757 B Mosteckej ŠK 4 4 7 400
22. Mžourek Oldřich CZE007507 B Sever Litoměřice 4 4 14 400
22. Páv Karel CZE001642 B Piráti Louny 4 4 5 400
25. Horáček Josef CZE010685 B Ložisková mafie Pšov 3 3 9 390
26. Kudláček Bohuslav CZE042939 B Oceloti Most 4 4 10 380
26. Smutný František CZE017407 B Bernard Výškov 2 2 8 380
26. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 4 4 9 380
26. Vlček Patrik CZE002175 B Mniši s.r.o. Zabrušany 4 4 4 380
26. Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom 4 4 17 380
26. Václavík Marek CZE024756 B Hrozen Ploskovice 2 2 4 380
26. Němec Zdeněk CZE032038 B MANDL Klub Žatec 4 4 6 380
33. Tonka Robert CZE017313 B EKS - Neuděláš nic Most 3 3 4 370
33. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 3 3 4 370
33. Scholze Kamil CZE029976 B Oceloti Most 3 3 4 370
36. Holub Miroslav CZE040155 B Piráti Louny 4 4 12 360
36. Stechmüller Jiří CZE002853 B Ďáblíci Lom 2 2 3 360
38. Murgaš Milan CZE001184 B Arsenal Most 3 3 5 350
38. Novák Jan CZE053033 B Tornádo Chomutov 3 3 8 350
38. Šnírer Milan CZE000341 B Arsenal Most 3 3 7 350
38. Čarneg Karel CZE040139 B Mosteckej ŠK 3 3 10 350
42. Suchý Petr CZE052370 B Pijonýři Litvínov 4 4 6 340
42. Dokoupil Milan CZE036192 B MANDL Klub Žatec 4 4 7 340
44. Bartůněk Pavel CZE032887 B ŠK. Pokratice 3 3 5 330
44. Žák Rudolf CZE040353 B Black Benešov n/P. 3 3 3 330
46. Braum Jan CZE002278 B Hoka Most 2 2 6 320
46. Hejtmánek Václav CZE038307 B Piráti Podbořany 2 2 3 320
46. Minařík Jiří CZE017519 B Pijonýři Litvínov 4 4 6 320
46. Půta Marek CZE013601 B Ložisková mafie Pšov 4 4 5 320
46. Baláž Kamil CZE040810 B Arsenal Most 2 2 2 320
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 08:35

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 08:35:18