Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1345)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1345 | Turnajů: 1606

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 4 17 21 52 8 930
2. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 4 20 24 68 8 320
3. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 4 20 24 38 7 880
4. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov 4 16 20 41 7 340
5. Pomeje Daniel CZE057187 D Best of Litoměřice 4 16 20 37 7 280
6. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov 3 19 22 32 6 640
7. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov 3 18 21 56 6 370
7. Rom Jaroslav CZE004462 B Sokolové Želenky 4 19 23 79 6 370
9. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 4 10 14 18 6 340
10. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 3 13 16 36 6 240
11. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice 4 14 18 29 6 200
12. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 4 13 17 36 5 990
13. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 4 20 24 77 5 780
14. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 16 20 82 5 720
15. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 4 17 21 70 5 470
16. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 3 14 17 27 5 430
17. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 4 13 17 27 5 410
18. Hájek Tomáš CZE036305 A Best of Litoměřice 3 9 12 17 5 340
19. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 4 15 19 47 5 170
20. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně 4 17 21 27 4 850
20. Zajíc Jan CZE051481 C Arsenal Most 4 9 13 16 4 850
22. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 4 20 24 94 4 780
23. Dvořák Tomáš CZE050609 D Ložisková mafie Pšov 4 18 22 42 4 520
24. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 4 20 24 55 4 500
25. Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov 3 15 18 32 4 480
26. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty 3 14 17 26 4 430
27. Tomov Ladislav CZE029061 A Ložisková mafie Pšov 3 18 21 37 4 370
28. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec 2 20 22 51 4 340
29. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 4 14 18 26 4 320
30. Braum Jan CZE002278 B Hoka Most 4 16 20 55 4 280
31. Vencl David CZE001460 A Asterix Nový Bor 3 15 18 33 4 260
32. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 4 16 20 105 4 220
33. Pomahač Lukáš CZE043464 D 50 NA 50 Litvínov 3 17 20 45 4 200
34. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 15 16 77 4 160
35. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov 3 10 13 37 4 130
36. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 4 15 19 36 4 090
37. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov 3 15 18 54 4 040
37. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 3 17 20 57 4 040
39. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 4 19 23 53 3 890
39. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov 4 19 23 72 3 890
41. Čížek Zdeněk 1956 CZE002288 B MANDL Klub Žatec 3 19 22 83 3 880
42. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 3 20 23 87 3 850
43. Jičínský Milan CZE026549 B Tornádo Chomutov 4 10 14 17 3 840
44. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 4 19 23 51 3 810
44. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 3 14 17 61 3 810
46. Bárta Stanislav CZE037719 B Tornádo Chomutov 4 13 17 35 3 770
46. Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov 2 17 19 46 3 770
48. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny 2 10 12 27 3 720
49. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 3 3 6 6 3 660
50. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 3 11 14 30 3 620
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2018 09:37

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.9.2018 09:37:15