Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/655)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 655 | Turnajů: 274

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 4 4 4 740
2. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 4 12 720
3. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 4 4 8 680
4. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 4 4 6 660
4. Procházka Robert CZE003370 A Mosteckej ŠK 4 4 9 660
4. Třísko Roman CZE055254 B Asterix Nový Bor 4 4 21 660
4. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 4 4 12 660
8. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 4 4 6 640
8. Čapek Jan CZE000406 A Šipkový spolek Žatec 4 4 10 640
10. Brudna Josef CZE007352 C Sportklub Ohníč 4 4 7 620
10. Huml Jiří CZE037149 A Patrioti Ústí nad Labem 4 4 4 620
12. Hvolka David CZE042738 B Predátoři Krupka 4 4 11 600
12. Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín 4 4 11 600
12. Pomahač Lukáš CZE043464 D 50 NA 50 Litvínov 4 4 7 600
12. Dostál Petr CZE052889 B Ložisková mafie Pšov 4 4 10 600
16. Čambal Petr CZE051474 D DC Kopeček Děčín 4 4 11 580
16. Schieferdecker Václav CZE000469 B Ložisková mafie Pšov 4 4 21 580
16. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 4 4 15 580
19. Weiner Rudolf CZE014517 C Sportklub Ohníč 4 4 5 560
19. Kumštár Petr CZE010944 A MANDL Klub Žatec 4 4 9 560
19. Hlaváček Petr CZE010663 B Piráti Louny 4 4 10 560
19. Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov 4 4 5 560
19. Mülling Jan CZE052281 C Ložisková mafie Pšov 4 4 11 560
19. Obr Jiří CZE008209 D Formani Duchcov 4 4 6 560
19. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 4 4 7 560
19. Suško Miroslav CZE040107 B MANDL Klub Žatec 4 4 9 560
27. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov 3 3 7 550
28. Juris Jan CZE057115 Metro music club 4 4 7 540
28. Poljanský Ivo CZE000841 C Nervotoči na Pekárně 4 4 7 540
28. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 4 4 12 540
31. Tomov Ladislav CZE029061 A Ložisková mafie Pšov 3 3 6 530
32. Dvořák Tomáš CZE050609 D Ložisková mafie Pšov 4 4 7 520
32. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 4 4 4 520
32. Chára Hynek CZE037741 C Predátoři Krupka 4 4 6 520
32. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 4 4 9 520
32. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 4 4 10 520
32. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 4 4 8 520
32. Reichl Vít CZE048144 D Gumídci Litoměřice 4 4 14 520
32. Rom Jaroslav CZE004462 D Mniši s.r.o. Zabrušany 4 4 16 520
32. Blahník Zdeněk CZE055127 D Kapitán Duchcov 4 4 8 520
32. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 4 4 7 520
32. Malár David CZE045837 B Mniši s.r.o. Zabrušany 4 4 16 520
43. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 4 4 6 500
43. Dubický Josef CZE016527 C Sportklub Ohníč 4 4 6 500
43. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 4 4 8 500
43. Procházka Jaroslav CZE052188 D Šipkový klub Souky Česká Lípa 4 4 16 500
43. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 4 4 5 500
48. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 3 3 4 490
48. Glogovský František 1957 CZE001488 B Oceloti Most 3 3 6 490
50. Blahník Roman CZE053507 D Kapitán Duchcov 4 4 8 480
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2018 04:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.1.2018 04:30:43