Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2017 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 51 | Turnajů: 443

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 4 19 24 79 5 900
2. Chárová Zdenka CZE042456 C Predátoři Krupka 1 4 23 28 50 4 780
3. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most 1 3 19 23 54 4 570
4. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 21 26 80 4 140
5. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 24 28 136 4 100
6. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 4 22 26 80 3 780
7. Kolářová Jiřina CZE024578 C DC Kopeček Děčín 1 4 24 29 160 3 410
8. Dlouhá Radka CZE002920 C Gigant Team Krásný Dvůr 2 12 14 31 3 080
9. Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov 4 18 22 31 2 420
10. Loubková Martina CZE023754 C Mini Sport Bar Nový Bor 3 16 19 22 2 350
11. Holá Kristýna CZE041473 C Václavák Černčice 2 9 11 22 2 330
12. Bučková Kateřina CZE047308 C Sokolovna Lom 1 19 20 36 1 900
13. Kovářová Nikola CZE046808 C WFS Evaň 3 2 5 5 1 790
14. Schneiderová Marie CZE048419 C Sportklub Ohníč 18 18 40 1 580
15. Žourová Iva CZE048776 C ZB Karakal Ročov 1 9 10 17 1 480
16. Ševčíková Libuše CZE045738 C ZB Karakal Ročov 1 19 20 64 1 460
17. Kargerová Michala CZE051901 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 16 16 30 1 400
18. Šlencová Jana CZE027120 C U Šlenců 22 22 69 1 340
19. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 2 15 17 25 1 290
20. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 17 17 27 1 230
21. Růžičková Petra CZE050534 C Asterix Nový Bor 12 12 25 1 140
22. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 16 16 25 1 120
23. Čápová Lucie CZE048430 C ZB Karakal Ročov 1 12 13 41 1 110
24. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 17 17 32 950
25. Richtrová Jitka CZE017302 C Šutráci Oldřichov 12 12 19 860
26. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 14 14 40 800
26. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Marný Lovosice 10 10 10 800
28. Balášová Bohdana CZE046508 C Synot bar Žatec 16 16 37 780
29. Hercingerová Romana CZE055422 C Duha Jirkov 13 13 16 610
29. Vinická Alexandra CZE052738 C U Šlenců 15 15 23 610
31. Pálková Iveta CZE036566 C Marný Lovosice 9 9 9 590
32. Panýrková Jana CZE010132 C Piráti Podbořany 7 7 10 530
33. Pajičová Věra CZE043139 C Hrušky Litvínov 10 10 10 520
34. Bubáková Kamila CZE055574 C Podboráci Hořany 9 9 13 510
35. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 10 10 19 480
36. Gabrielová Lucie CZE003484 C Synot bar Žatec 8 8 10 440
37. Svobodová Pavlína CZE006190 C Marný Lovosice 8 8 8 420
38. Takáčová Věra CZE034760 C Marný Lovosice 7 7 7 330
38. Vitvarová Štěpánka CZE038899 C Leopardi od lípy Malšovice 7 7 7 330
40. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 7 7 10 310
41. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 5 5 6 290
41. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Kotelníci Most 5 5 7 290
43. Zierhutová Kateřina CZE040292 C Kanec Most 3 3 3 270
44. Šandová Jitka CZE020402 C Lucerna Most 4 4 5 200
45. Lacinová Blanka CZE047321 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 4 5 160
46. Kracíková Soňa CZE049868 C 1. DC Litoměřice 3 3 3 150
47. Dubická Miluše CZE014528 C Sportklub Ohníč 4 4 4 140
48. Kalajová Jiřina CZE054022 C Radnice Třebenice 2 2 2 100
49. Moučková Jiřina CZE024721 C Leopardi od lípy Malšovice 1 1 1 70
50. Bartošová Markéta CZE052187 C Flames Astra Litoměřice 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 08:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 08:10:59