Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/206)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2017 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 206 | Turnajů: 781

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kolář Libor CZE024498 C DC Kopeček Děčín 4 22 26 139 4 820
2. David Karel CZE004342 C Ďáblíci Lom 4 19 23 27 4 450
3. Trousil Marek CZE042579 C Nervotoči na Pekárně 3 22 25 47 4 250
4. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 4 16 20 56 3 860
5. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 1 22 23 100 3 590
6. Čermák Vratislav CZE047318 C Hrušky Litvínov 2 20 22 80 2 980
7. Mülling Jan CZE052281 C Ložisková mafie Pšov 3 15 18 37 2 740
8. Chára Hynek CZE037741 C Predátoři Krupka 3 19 22 44 2 700
9. Mrázek Vladimír CZE039373 C MANDL Klub Žatec 2 17 19 57 2 670
10. Šlégr Tomáš CZE045740 C ZB Karakal Ročov 1 14 15 52 2 570
11. Musial Jan CZE051066 C Hrušky Litvínov 3 16 19 37 2 390
12. Škárka Tomáš CZE051036 C Gumídci Litoměřice 1 20 21 56 2 350
13. Poljanský Ivo CZE000841 C Nervotoči na Pekárně 18 18 42 2 280
14. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 1 15 16 64 2 200
14. Dubický Josef CZE016527 C Sportklub Ohníč 14 14 25 2 200
16. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 17 17 54 2 170
17. Brudna Josef CZE007352 C Sportklub Ohníč 14 14 25 2 060
18. Směja Radek CZE049312 C Nervotoči na Pekárně 17 17 48 2 010
19. Kotner Karel CZE043433 C Špuntíci Most 17 17 34 1 990
20. Ševčík Dušan CZE045742 C ZB Karakal Ročov 2 12 14 50 1 980
21. Mikolanda Jaroslav CZE024233 C U Šlenců 1 18 19 27 1 970
22. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 2 12 14 27 1 920
23. Kellner Ladislav CZE047613 C DC Kopeček Děčín 20 20 59 1 880
24. Chadima Kamil CZE027146 C Šipkový klub Souky Česká Lípa 2 6 8 11 1 860
25. Stýblo Vladimír CZE014561 C Duha Jirkov 16 16 39 1 700
26. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 1 16 17 39 1 670
27. Skopař Karel CZE013757 C Most 17 17 81 1 570
28. Pátek Vladimír CZE021181 C Kotelníci Most 17 17 46 1 470
28. Pilař Luboš CZE054959 C Nervotoči na Pekárně 21 21 74 1 470
30. Pecek Lukáš CZE023242 C Sympaťáci Podbořany 18 18 39 1 460
30. Pelikán Vladimír CZE003359 C Oceloti Most 18 18 82 1 460
32. Šulc Robert CZE004492 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 12 12 16 1 420
33. Weiner Rudolf CZE014517 C Sportklub Ohníč 13 13 21 1 410
34. Šefčík Martin CZE028917 C Špuntíci Most 17 17 40 1 390
35. Kolek Vít CZE046510 C Sportklub Ohníč 12 12 16 1 380
36. Suchý Michal CZE011383 C Prezidenti Horní Řepčice 15 15 53 1 370
36. Hakl Petr CZE043882 C Prezidenti Horní Řepčice 13 13 14 1 370
38. Přibyl Lukáš CZE037844 C EKS - Neuděláš nic Most 10 10 32 1 320
39. Brůžek Josef CZE048923 C U Šlenců 18 18 30 1 280
40. Kindl Miloš CZE014545 C Sportklub Ohníč 13 13 17 1 270
41. Mostecký Petr CZE044849 C DC Kopeček Děčín 15 15 22 1 250
42. Raška Aleš CZE009700 C U Šlenců 12 12 12 1 240
43. Turan Michal CZE000228 C WFS Evaň 1 5 6 6 1 220
44. Rollinger David CZE049698 C Oceloti Most 18 18 45 1 200
45. Vondráček Stanislav CZE034898 C ZB Karakal Ročov 11 11 31 1 170
46. Černý Roman CZE000550 C Zálesáci Chomutov 14 14 26 1 160
47. Sochor Michal CZE051171 C ZB Karakal Ročov 13 13 34 1 150
47. Bradáč Marek CZE000728 C Zálesáci Chomutov 13 13 26 1 150
49. Skopař Petr CZE013758 C Kozí Dech Most 12 12 23 1 140
50. Kolek Tomáš CZE025943 C Sportklub Ohníč 13 13 18 1 110
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 22:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 22:53:35