1.Jižní o udržení (B) | 4. kolo | Ne 18.3.2018 16:00 | U Koutů
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Prezidenti Horní Řepčice | 10 | : | 8 | VP Evaň | |||||||||
Kout Jiří | 26 | : | 20 | Turan Václav | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Kout Jiří | 13 | 5 | ||||||
D2 | Hakl Petr | 13 | 3 | ||||||
D3 | Suchý Michal | 7 | 2 | ||||||
D4 | Círus David | 17 | 1 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Turan Václav | 10 | 1 | ||||||
H2 | Rulf Václav | 7 | 1 | ||||||
H3 | Švarha Antonín | 8 | 1 | 1 | |||||
H4 | Rulf Tomáš | 4 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Kout Jiří | H3: Švarha Antonín | 2:0 | 1:0 |
2 | Single | D2: Hakl Petr | H4: Rulf Tomáš | 2:0 | 2:0 |
3 | Single | D3: Suchý Michal | H1: Turan Václav | 1:2 | 2:1 |
4 | Single | D4: Círus David | H2: Rulf Václav | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Kout Jiří | H4: Rulf Tomáš | 1:2 | 3:2 |
6 | Single | D2: Hakl Petr | H3: Švarha Antonín | 1:2 | 3:3 |
7 | Single | D3: Suchý Michal | H2: Rulf Václav | 2:0 | 4:3 |
8 | Single | D4: Círus David | H1: Turan Václav | 2:1 | 5:3 |
9 | Double | D1: Kout Jiří D3: Suchý Michal | H3: Švarha Antonín H4: Rulf Tomáš | 2:1 | 6:3 |
D2: Hakl Petr D4: Círus David | H1: Turan Václav H2: Rulf Václav | ||||
10 | Cricket | D1: Kout Jiří D2: Hakl Petr | H1: Turan Václav H3: Švarha Antonín | 1:2 | 6:4 |
D3: Suchý Michal D4: Círus David | H2: Rulf Václav H4: Rulf Tomáš | ||||
11 | Single | D1: Kout Jiří | H2: Rulf Václav | 0:2 | 6:5 |
12 | Single | D2: Hakl Petr | H1: Turan Václav | 1:2 | 6:6 |
13 | Single | D3: Suchý Michal | H4: Rulf Tomáš | 2:1 | 7:6 |
14 | Single | D4: Círus David | H3: Švarha Antonín | 2:0 | 8:6 |
15 | Single | D1: Kout Jiří | H1: Turan Václav | 0:2 | 8:7 |
16 | Single | D2: Hakl Petr | H2: Rulf Václav | 2:1 | 9:7 |
17 | Single | D3: Suchý Michal | H3: Švarha Antonín | 1:2 | 9:8 |
18 | Single | D4: Círus David | H4: Rulf Tomáš | 2:0 | 10:8 |