Přestupy 23.8.2013 16:25 | Horna Petr | Přečteno: 2053× |
Léto 2013
Níže naleznete seznam hráčů, kteří přestoupili v letním období.
SEZNAM PŘESTUPŮ LÉTO 2013 | |||
Jméno | Poznámka | z | do |
Anderle Václav | Přestup | Formani Duchcov | Ostré hroty Třebenice B |
Baláž Kamil | Přestup | Arsenal Most | Magistři Duo Most |
Bartoš Václav | Přestup | Gambrinus žraloci Pokratice | Šamani Litoměřice |
Baťhová Helena | Přestup | Tigers Lenešice | Never Back Down! Jirkov |
Benda Miroslav | Přestup | Piráti Na Růžku Bystřany | Pošťáci Dubí |
Böhmová Ilona | Přestup mimořádný | Sršni Vědlice | Bakaláři Snědovice |
Boor Jan | Přestup | LM Pšov B | Ostré hroty Třebenice B |
Bruha Pavel | Přestup mimořádný | Kotelníci 700 Most A | Garážníci Fénix Most |
Bruha Petr | Přestup | Rychlá rota Most | Kanec Most B |
Cupal Stanislav | Přestup | Pýchavky 2011 Krupka | volný hráč |
Čepela Roman | Přestup | Krijcos Most | Neuděláš nic Most |
Černý Roman | Přestup | LM Pšov F1 | Zálesáci Chomutov |
Čížkovský Zdeněk | Přestup | LM Pšov C | Odpadlí piráti z Podbořany |
Danda Lukáš | Přestup | LM Pšov E | Odpadlí piráti z Podbořany |
Dlouhá Radka | Přestup | LM Pohoďačky Pšov | Odpadlí piráti z Podbořany |
Dlouhý Miroslav | Přestup | LM Pšov C | Odpadlí piráti z Podbořany |
Dokoupil Milan | Přestup | Tulipán Žatec B | Galaxie Žatec |
Dordyak Michal | Přestup | Ostré hroty Třebenice B | Radnice Třebenice A |
Ehrenberger Filip | Přestup | Gladiátoři Krupka | Piráti Na Růžku Bystřany |
Glogovský František | Přestup | Bad Company Most | Sporťáci Most |
Hampl Petr | Přestup | Gambrinus žraloci Pokratice | Vrbka Team Budyně n/O. |
Hejduk Josef | Přestup | Tipaři Most | D.D.T. Most |
Hejtmánek Václav | Přestup | Devils Žatec | Důchodci Synot Žatec |
Helebrant Lukáš | Přestup | Očko Ústí n/L. | Koruna Hrob A |
Hlavsová Barbora | Přestup | Tulipán Žatec B | Galaxie Žatec |
Holub Ruslan | Přestup | Pošťáci Dubí | Formani Duchcov |
Holý Michael | Přestup | Koruna Hrob A | Přeborníci Hrob |
Holzknecht Michal | Přestup | Na Rozcestí Podbořany | Piráti Podbořany |
Horčík Daniel | Přestup | Hrozen Ploskovice B | Bejci Býčkovice B |
Horváth Roman | Přestup | LM Pšov A1 | Tulipán Žatec A |
Hrbek Karel | Přestup | Štamgasti Klášterec n/O. | Hukot U Pivovaru Klášterec n/O. |
Hurych Pavel | Přestup | Štamgasti Klášterec n/O. | Hukot U Pivovaru Klášterec n/O. |
Hurych Petr | Přestup | Štamgasti Klášterec n/O. | Hukot U Pivovaru Klášterec n/O. |
Hvolka David | Přestup | Surikaty z Pískovny Krupka | Predátoři Krupka |
Chára Hynek | Přestup | U Herzinů Unčín | Predátoři Krupka |
Chárová Zdenka | Přestup | U Herzinů Unčín | Predátoři Krupka |
Chlupáč Jiří | Přestup | Garážníci Fénix Most | Rychlá rota Most |
Kapusta Evžen | Přestup | LM Pšov F1 | Galaxie Žatec |
Kotek Jan | Přestup | Štamgasti Klášterec n/O. | Hukot U Pivovaru Klášterec n/O. |
Kozmon František | Přestup mimořádný | Black Dragons Děčín | Hrozen Ploskovice B |
Krulík Dominik | Přestup | Flames Astra Litoměřice | Diesel Litoměřice |
Loskot Jiří | Přestup | Špuntíci 2011 Most A | Kotelníci 700 Most B |
Ludvík Petr | Přestup | Tipaři Most | D.D.T. Most |
Macháček Petr | Přestup | Profi Tytan Dobříň | Hrobaři Charvatce |
Malý Vladimír | Přestup mimořádný | Černí tygři Úštěk | Hrozen Ploskovice B |
Mildorf Jiří | Přestup | Tipaři Most | D.D.T. Most |
Mirga Radek | Přestup | Pijonýři Litvínov A | FC Santos Teplice |
Mrázek Vladimír | Přestup | Tulipán Žatec C | Devils Žatec |
Ondřej Vít | Přestup mimořádný | Bílí tygři Úštěk | Bakaláři Snědovice |
Pánková Veronika | Přestup | Rychlá rota Most | D.D.T. Most |
Pavlát Tomáš | Přestup | Hrozen Ploskovice B | Bejci Býčkovice B |
Peremská Jana | Přestup | Rudí tygři Úštěk | Motorest Liběšice |
Peremský Roman | Přestup | Rudí tygři Úštěk | Motorest Liběšice |
Plíštil Karel | Přestup | Surikaty z Pískovny Krupka | PPM team MASH Újezdeček A |
Podhorná Hana | Přestup | DC Kadaň B | Never Back Down! Jirkov |
Procházka Miloš | Přestup | Oceloti Most | D.D.T. Most |
Přenosil Jiří | Přestup | Loutkárna Renegade´s Litvínov | Klikaři Litvínov |
Přibík Jiří | Přestup | Štamgasti Klášterec n/O. | Hukot U Pivovaru Klášterec n/O. |
Rámeš Roman | Přestup | Profi Tytan Dobříň | Hrobaři Charvatce |
Řezníček Zdeněk | Přestup | Černí tygři Úštěk | Black Bears Benešov n/Pl. |
Sekerák Tomáš | Přestup | Démoni Most | Arsenal Most |
Skřipský Stanislav | Přestup | Vydláci Žíželice B | LM Pšov A2 |
Stechmüller Jiří | Přestup | Vodárna Háj | Satani Lom |
Strnadová Michaela | Přestup | Katapult Pískovna Unčín | Surikaty z Pískovny Krupka |
Středulová Alice | Přestup | Tulipán Žatec D | Galaxie Žatec |
Suško Roman | Přestup | Galaxie Žatec | Důchodci Synot Žatec |
Ševčík Radek | Přestup | Pijonýři Litvínov A | FC Santos Teplice |
Tichý Michal | Přestup | Pijonýři Litvínov B | volný hráč |
Tkáč Petr | Přestup | Rudí tygři Úštěk | Motorest Liběšice |
Třasák Pavel | Přestup | R.O.S. Chomutov | Los Číčos Praha |
Týř Miroslav | Přestup | Hrozen Ploskovice B | Bejci Býčkovice B |
Vacek Tomáš | Přestup | Acrus Litoměřice Y | Maséři Luna Litoměřice |
Václavík Marek | Přestup mimořádný | Oranžoví tygři Úštěk | Hrozen Ploskovice C |
Zajíc Petr | Přestup | Arsenal Most | Koruna Hrob A |
Zrostlík Václav | Přestup | Šipkaři od Jeptišek Most | D.D.T. Most |
Žák Rudolf | Přestup | Leopardi Od Lípy Malšovice | Black Eagles Benešov n/Pl. |