Aktuality
UŠO > Ústecký kraj > Aktuality
Rozlosování ženské ligy - upravená verze!!!

30.10.2017 09:45 | Baráková Markéta | Přečteno: 510× | Příloh: 3

                 
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
1 4 Synotstar Žatec ŽL 9 Asterix Nový Bor ŽL So 4.11.2017 12:00 Caffe bar DUO
1 4 Synotstar Žatec ŽL 11 Kapitánky Duo Most ŽL So 4.11.2017 10:00 Caffe bar DUO
1 11 Kapitánky Duo Most ŽL 9 Asterix Nový Bor ŽL So 4.11.2017 14:00 Caffe bar DUO
1 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL 10 Iron Ladies Most ŽL So 4.11.2017 12:00 Sport Klub Ohníč
1 7 Divoký kočky Teplice ŽL 10 Iron Ladies Most ŽL So 4.11.2017 10:00 Sport Klub Ohníč
1 7 Divoký kočky Teplice ŽL 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL So 4.11.2017 14:00 Sport Klub Ohníč
1 1 Peckařky Kokonín ŽL 2 Karakal Ročov ŽL So 4.11.2017 10:00 U Kulhánků
1 1 Peckařky Kokonín ŽL 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL So 4.11.2017 12:00 U Kulhánků
1 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL 2 Karakal Ročov ŽL So 4.11.2017 14:00 U Kulhánků
                2.kolo
                 
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
2 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL 1 Peckařky Kokonín ŽL So 2.12.2017 10:00 Bažiny
2 9 Asterix Nový Bor ŽL 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL So 2.12.2017 14:00 Bažiny
2 9 Asterix Nový Bor ŽL 1 Peckařky Kokonín ŽL So 2.12.2017 12:00 Bažiny
2 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL 8 Pijonýrky Litvínov ŽL So 2.12.2017 12:00 Caffe bar DUO
2 8 Pijonýrky Litvínov ŽL 11 Kapitánky Duo Most ŽL So 2.12.2017 14:00 Caffe bar DUO
2 11 Kapitánky Duo Most ŽL 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL So 2.12.2017 10:00 Caffe bar DUO
2 2 Karakal Ročov ŽL 7 Divoký kočky Teplice ŽL So 2.12.2017 12:00 Synot bar Žatec
2 4 Synotstar Žatec ŽL 2 Karakal Ročov ŽL So 2.12.2017 10:00 Synot bar Žatec
2 4 Synotstar Žatec ŽL 7 Divoký kočky Teplice ŽL So 2.12.2017 14:00 Synot bar Žatec
                3.kolo
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
3 1 Peckařky Kokonín ŽL 4 Synotstar Žatec ŽL So 13.1.2018 12:00 Fotbalová hospoda
3 1 Peckařky Kokonín ŽL 8 Pijonýrky Litvínov ŽL So 13.1.2018 14:00 Fotbalová hospoda
3 8 Pijonýrky Litvínov ŽL 4 Synotstar Žatec ŽL So 13.1.2018 10:00 Fotbalová hospoda
3 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL 10 Iron Ladies Most ŽL So 13.1.2018 10:00 Restaurace Mamut
3 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL So 13.1.2018 12:00 Restaurace Mamut
3 10 Iron Ladies Most ŽL 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL So 13.1.2018 14:00 Restaurace Mamut
3 2 Karakal Ročov ŽL 11 Kapitánky Duo Most ŽL So 13.1.2018 10:00 U Kulhánků
3 2 Karakal Ročov ŽL 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL So 13.1.2018 14:00 U Kulhánků
3 11 Kapitánky Duo Most ŽL 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL So 13.1.2018 12:00 U Kulhánků
                4.kolo
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
4 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL 7 Divoký kočky Teplice ŽL So 10.2.2018 10:00 Pohostinství Pšov
4 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL 9 Asterix Nový Bor ŽL So 10.2.2018 14:00 Pohostinství Pšov
4 9 Asterix Nový Bor ŽL 7 Divoký kočky Teplice ŽL So 10.2.2018 12:00 Pohostinství Pšov
4 8 Pijonýrky Litvínov ŽL 2 Karakal Ročov ŽL So 10.2.2018 12:00 Restaurace Mamut
4 10 Iron Ladies Most ŽL 8 Pijonýrky Litvínov ŽL So 10.2.2018 10:00 Restaurace Mamut
4 10 Iron Ladies Most ŽL 2 Karakal Ročov ŽL So 10.2.2018 14:00 Restaurace Mamut
                5.kolo
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
5 2 Karakal Ročov ŽL 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL So 10.3.2018 12:00 Asterix bar
5 2 Karakal Ročov ŽL 9 Asterix Nový Bor ŽL So 10.3.2018 14:00 Asterix bar
5 9 Asterix Nový Bor ŽL 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL So 10.3.2018 10:00 Asterix bar
5 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL 8 Pijonýrky Litvínov ŽL So 10.3.2018 14:00 Fotbalová hospoda
5 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL So 10.3.2018 12:00 Fotbalová hospoda
5 8 Pijonýrky Litvínov ŽL 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL So 10.3.2018 10:00 Fotbalová hospoda
5 7 Divoký kočky Teplice ŽL 1 Peckařky Kokonín ŽL So 10.3.2018 10:00 U Péci
5 11 Kapitánky Duo Most ŽL 7 Divoký kočky Teplice ŽL So 10.3.2018 12:00 U Péci
5 11 Kapitánky Duo Most ŽL 1 Peckařky Kokonín ŽL So 10.3.2018 14:00 U Péci
                6.kolo
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
6 7 Divoký kočky Teplice ŽL 8 Pijonýrky Litvínov ŽL So 7.4.2018 10:00 Asterix bar
6 8 Pijonýrky Litvínov ŽL 9 Asterix Nový Bor ŽL So 7.4.2018 12:00 Asterix bar
6 1 Peckařky Kokonín ŽL 10 Iron Ladies Most ŽL So 7.4.2018 12:00 Asterix bar
6 9 Asterix Nový Bor ŽL 10 Iron Ladies Most ŽL So 7.4.2018 14:00 Asterix bar
6 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL 4 Synotstar Žatec ŽL So 7.4.2018 10:00 Pokratická Hospůdka
6 4 Synotstar Žatec ŽL 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL So 7.4.2018 12:00 Pokratická Hospůdka
6 5 Pitbulky Hrádek nad Nisou ŽL 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL So 7.4.2018 14:00 Pokratická Hospůdka
                7.kolo
Kolo Los D Domácí Los H Hosté Den Datum Čas Hrací místo
7 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL 1 Peckařky Kokonín ŽL So 5.5.2018 12:00 Pokratická Hospůdka
7 7 Divoký kočky Teplice ŽL 3 Jiřího Andílci Litoměřice ŽL So 5.5.2018 10:00 Pokratická Hospůdka
7 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL 11 Kapitánky Duo Most ŽL So 5.5.2018 12:00 Synot bar Žatec
7 6 LM Pohoďačky Pšov ŽL 4 Synotstar Žatec ŽL So 5.5.2018 10:00 Synot bar Žatec
7 10 Iron Ladies Most ŽL 4 Synotstar Žatec ŽL So 5.5.2018 12:00 Synot bar Žatec
7 10 Iron Ladies Most ŽL 11 Kapitánky Duo Most ŽL So 5.5.2018 10:00 Synot bar Žatec

Rozpis kol je zobrazen na webových stránkách - kde platné termíny jsou v pravé části vedle hracích míst.....

Prosím pozor - došlo ke změně 4, 5, 6, 7 kola.

 

V případě dotazů mě kontaktujte.

Markéta Baráková

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.11.2017 22:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.11.2017 22:31:39