Statistika hráčů
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Kodera Pavel
FraJa Neratovice
109,5 100,00 12 9 9 90,00 20 18 23 1,15 7 0,35 3 0,15 3 1 0 0
2. Procházka Jaroslav 1965
Zelená laguna Strančice
108,1 92,86 20 14 13 81,25 32 26 53 1,66 10 0,31 4 0,13 4 3 0 0
3. Pitra Jan
Šemík Neumětely
106,8 100,00 16 16 16 80,00 40 32 53 1,33 22 0,55 2 0,05 7 3 0 0
4. Zelený Josef
Choťovická šupina
105,7 20,00 20 10 2 26,09 23 6 10 0,43 0 0,00 63 2,74 0 0 0 0
5. Frei Pavel
I am 180 Praha
102,7 100,00 20 20 20 88,89 45 40 60 1,33 20 0,44 2 0,04 4 0 0 0
6. Poklop Karel
Řenčováci Řevničov
100,5 93,75 16 16 15 75,61 41 31 61 1,49 22 0,54 1 0,02 9 1 0 0
7. Lutišan Štefan
AHV Strančice
99,6 75,00 16 12 9 71,43 28 20 40 1,43 17 0,61 2 0,07 3 3 0 0
8. Jermář Marek
Los Číčos Praha
97,8 89,47 20 19 17 85,37 41 35 55 1,34 13 0,32 2 0,05 0 1 1 0
9. Maxa Jan
Zlatý Barbaři Praha
97,5 85,00 20 20 17 72,92 48 35 67 1,40 24 0,50 5 0,10 7 2 0 0
10. Trobl Martin
Máchalové XXL Kladno B
97,2 89,47 20 19 17 78,26 46 36 59 1,28 29 0,63 1 0,02 4 0 1 0
11. Handl Radovan
Figury Libčice n / Vlt. B
97,1 90,00 20 20 18 85,71 42 36 61 1,45 17 0,40 1 0,02 1 0 0 0
12. Šafránek Martin
Boubínský expres Kolín
96,1 100,00 20 15 15 96,77 31 30 19 0,61 7 0,23 2 0,06 1 0 0 0
13. Strych Jiří
Wanted DC Poděbrady
94,8 90,00 20 20 18 80,43 46 37 61 1,33 17 0,37 2 0,04 6 0 0 0
14. Čarnecký Jan
FraJa Neratovice
93,7 83,33 12 12 10 77,78 27 21 30 1,11 10 0,37 4 0,15 2 1 0 0
15. Bártl Michal
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
92,7 88,89 20 18 16 80,49 41 33 49 1,20 18 0,44 2 0,05 1 1 0 0
16. Šarak Daniel
Korunky Kolín B
90,7 95,00 20 20 19 88,64 44 39 41 0,93 15 0,34 0 0,00 0 0 0 0
17. Pospíšil Jan
Infarkt Praha B
89,4 88,24 20 17 15 86,11 36 31 36 1,00 11 0,31 0 0,00 1 0 0 0
18. Zsiga Štefan
Divoké kachny Čakovice
88,8 87,50 16 8 7 88,24 17 15 17 1,00 3 0,18 0 0,00 1 0 0 0
19. Gurega Igor
Hadi Úvaly
88,7 100,00 20 16 16 82,05 39 32 31 0,79 12 0,31 5 0,13 1 0 0 0
20. Spratek Tomáš
Proti proudu Praha
88,7 95,00 20 20 19 80,85 47 38 65 1,38 11 0,23 1 0,02 1 0 0 0
21. Puharič Petr
JZD Praha
87,8 93,75 16 16 15 83,78 37 31 36 0,97 10 0,27 3 0,08 0 0 0 0
22. Černý Milan
Blue stars Sadská B
87,7 92,86 20 14 13 86,67 30 26 37 1,23 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
23. Chlumský Jiří
Čerti Kolín
87,5 90,00 20 20 18 77,08 48 37 75 1,56 10 0,21 2 0,04 0 1 0 0
24. Matoušek Jan
Mirage Sobín
87,2 87,50 16 8 7 77,78 18 14 21 1,17 5 0,28 1 0,06 1 0 0 0
25. Šveňha Vladimír
STS Moskovice Praha
86,5 90,00 20 20 18 77,08 48 37 52 1,08 10 0,21 4 0,08 5 0 0 0
26. Junek Dominik
Moskyt Naeks Praha
85,9 90,91 16 11 10 77,78 27 21 27 1,00 7 0,26 0 0,00 2 1 0 0
27. Tkadlec Tomáš
Figury Libčice n / Vlt. B
85,9 87,50 20 16 14 81,08 37 30 35 0,95 12 0,32 1 0,03 0 1 0 0
28. Šotola Jaroslav
Plechovky Pečky
85,5 100,00 20 10 10 90,91 22 20 12 0,55 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
29. Novotný Jiří
Gladiátors Lošany
84,9 81,25 20 16 13 71,79 39 28 42 1,08 16 0,41 2 0,05 3 1 0 0
30. Čermák Pavel
Chalupáři Slaný
84,8 85,00 20 20 17 72,92 48 35 58 1,21 16 0,33 1 0,02 3 1 0 0
31. Mádle Libor
Sport Team Řevničov
84,6 85,00 20 20 17 75,00 48 36 56 1,17 18 0,38 1 0,02 1 1 0 0
32. Šanda Martin
Bílá Hora Praha
84,4 92,86 20 14 13 76,47 34 26 44 1,29 9 0,26 0 0,00 1 0 0 0
33. Dbalý Petr
Rozdělovský Péčko Kladno
84,3 81,25 16 16 13 67,50 40 27 43 1,08 19 0,48 2 0,05 2 2 0 0
34. Novák Jindřich
Lipánci Přehvozdí
84,2 85,00 20 20 17 77,78 45 35 43 0,96 15 0,33 0 0,00 1 1 0 0
35. Svoboda Jiří
Plastic darts Sadská
83,9 75,00 16 16 12 75,00 36 27 44 1,22 9 0,25 3 0,08 1 1 0 0
36. Janota Marek
Žíznivý důchodci Praha
83,8 93,75 20 16 15 81,08 37 30 34 0,92 9 0,24 1 0,03 0 0 0 0
37. Prokeš Radek
Na vršku M Praha
83,3 87,50 16 16 14 83,33 36 30 45 1,25 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
38. Bubeník Miroslav
K2 Říčany
83,0 93,33 20 15 14 84,85 33 28 26 0,79 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
39. Hanko Martin 1978
Albion Chlumec
82,8 83,33 20 18 15 77,50 40 31 38 0,95 9 0,23 1 0,03 3 0 0 0
40. Strbáček Stanislav
Zákeřňáci DC Praha
82,8 78,57 16 14 11 71,88 32 23 44 1,38 7 0,22 1 0,03 3 0 0 0
41. Komyšák Martin
Darts centrum Chlumecká Praha
82,1 92,86 16 14 13 79,41 34 27 34 1,00 6 0,18 1 0,03 1 0 0 0
42. Müller Tomáš
Gladiátoři Byškovice
81,9 100,00 12 7 7 87,50 16 14 8 0,50 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
43. Bartoš Jaroslav
Devils Choťánky
81,9 85,00 20 20 17 76,60 47 36 57 1,21 11 0,23 1 0,02 1 0 0 0
44. Jurič Tomáš
Semišky Kamenný Přívoz
81,7 95,00 20 20 19 79,17 48 38 49 1,02 5 0,10 2 0,04 1 0 0 0
45. Zoubek Michal
Cannabis 666 Žebrák
81,3 94,74 20 19 18 78,72 47 37 49 1,04 11 0,23 0 0,00 0 0 0 0
46. Vach Josef
I am 180 Praha
81,0 94,12 20 17 16 80,00 40 32 35 0,88 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
47. Odložil Jan
Willi Hubert Praha
80,8 93,75 16 16 15 79,49 39 31 33 0,85 8 0,21 2 0,05 0 0 0 0
48. Janouch Martin 1970
Hadi z Vinařic Týnec n/L
80,8 83,33 20 18 15 79,49 39 31 36 0,92 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
49. Hnízdil Jan
Platanský Nerv Praha
80,7 91,67 16 12 11 78,57 28 22 33 1,18 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
50. Hanzl Lukáš
Nervous Praha
80,5 81,25 20 16 13 75,68 37 28 41 1,11 11 0,30 0 0,00 1 0 0 0
51. Vašica Miroslav
Bizoni Cvrčovice
80,4 83,33 16 12 10 71,43 28 20 37 1,32 7 0,25 0 0,00 1 0 0 0
52. Špírek Pavel
Proti proudu Praha
80,2 85,00 20 20 17 79,55 44 35 37 0,84 6 0,14 2 0,05 1 0 0 0
53. Bábovský Jakub
Racing DC Neratovice
79,8 80,00 20 20 16 77,27 44 34 37 0,84 13 0,30 2 0,05 0 0 0 0
54. Eliáš Jan
Krkavci Kralupy
79,7 81,25 20 16 13 74,36 39 29 43 1,10 9 0,23 2 0,05 0 1 0 0
55. Brychta Zdeněk
Plechovky Pečky
79,4 78,57 20 14 11 75,76 33 25 38 1,15 11 0,33 0 0,00 0 0 0 0
56. Martiňák Petr
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
79,1 81,25 20 16 13 80,00 35 28 30 0,86 8 0,23 0 0,00 0 0 0 0
57. Nemeš Zdeněk
Máchalové XXL Kladno C
78,7 95,00 20 20 19 86,67 45 39 19 0,42 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
58. Dunai Michael
Bizoni Cvrčovice
78,3 90,00 16 10 9 75,00 24 18 27 1,13 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
59. Grande Jan
Plechovky Pečky
78,3 83,33 20 12 10 75,86 29 22 33 1,14 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
60. Rynda Jiří
Statenický Panteři
78,1 80,00 20 20 16 72,34 47 34 61 1,30 9 0,19 2 0,04 0 0 0 0
61. Kolínský Roman
Racing DC Neratovice
78,0 84,21 20 19 16 75,56 45 34 44 0,98 11 0,24 1 0,02 0 0 0 0
62. Kocián Martin
Kryplos Praha
77,6 86,67 16 15 13 81,82 33 27 26 0,79 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
63. Červinka Pavel
Viktoria Radim
77,6 50,00 16 16 8 52,63 38 20 50 1,32 20 0,53 3 0,08 8 1 0 0
64. Borovička Miloš
IM 5 Horoušany
77,4 83,33 16 12 10 74,07 27 20 25 0,93 7 0,26 0 0,00 0 0 0 0
65. Mužík Adam
Vo díru vedle Praha
77,3 75,00 16 12 9 73,08 26 19 33 1,27 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
66. Chlumský Ondřej
Vonoklasy 26
77,1 86,67 16 15 13 76,47 34 26 24 0,71 5 0,15 1 0,03 1 0 0 0
67. Pytrus Petr
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
77,1 78,57 20 14 11 74,19 31 23 24 0,77 6 0,19 1 0,03 2 0 0 0
68. Dabski Piotr
Semafor Mladá Boleslav
77,0 91,67 20 12 11 73,33 30 22 25 0,83 6 0,20 1 0,03 1 0 0 0
69. Stibor Jaroslav
Rafani Vrchotovy Janovice
77,0 80,00 20 20 16 76,09 46 35 43 0,93 12 0,26 0 0,00 0 0 0 0
70. Šmolík Dalibor
Alcatraz DSC Praha
76,6 66,67 16 12 8 65,52 29 19 31 1,07 11 0,38 2 0,07 1 1 0 0
71. Zelenka Pavel
FraJa Neratovice B
76,1 87,50 16 16 14 76,32 38 29 24 0,63 5 0,13 4 0,11 0 0 0 0
72. Sofka Libor
Falcon Praha B
76,1 81,25 16 16 13 70,73 41 29 49 1,20 8 0,20 1 0,02 0 1 0 0
73. Vojtíšek Jiří
Delta Praha
75,9 90,00 20 20 18 75,51 49 37 42 0,86 3 0,06 3 0,06 1 0 0 0
74. Koníček Jiří
Mašinky z koupáku Neratovice
75,6 80,00 16 15 12 76,47 34 26 26 0,76 7 0,21 1 0,03 0 0 0 0
75. Kuchel Daniel
Semafor Mladá Boleslav C
75,5 86,67 20 15 13 81,82 33 27 19 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
76. Peršín Jaroslav
Semišky Kamenný Přívoz
75,2 90,00 20 10 9 78,26 23 18 14 0,61 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
77. Kripner Tomáš
Otupělé hroty Praha
75,2 85,71 16 14 12 75,76 33 25 21 0,64 9 0,27 0 0,00 0 0 0 0
78. Novák Lukáš
Wild Darts Sluhy
75,1 77,78 20 18 14 72,09 43 31 45 1,05 11 0,26 1 0,02 0 0 0 0
79. Bureš František
Šipkaři Jince
74,7 80,00 20 20 16 69,39 49 34 54 1,10 15 0,31 0 0,00 0 0 0 0
80. Hynek Ondřej
Beta darts Semčice
74,6 85,00 20 20 17 72,00 50 36 51 1,02 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
81. Stárek Stanislav
Zelená laguna Strančice
74,6 80,00 20 20 16 70,83 48 34 50 1,04 10 0,21 2 0,04 0 0 0 0
82. Šarman René
Maniac Darts Praha
74,5 75,00 12 12 9 65,52 29 19 33 1,14 4 0,14 3 0,10 0 1 0 0
83. Kopač Miroslav
Amatéři Písnice
74,3 80,00 20 20 16 70,59 51 36 51 1,00 13 0,25 2 0,04 1 0 0 0
84. Hejna Jakub
Old school Okřínek
74,3 75,00 20 20 15 67,39 46 31 54 1,17 11 0,24 2 0,04 0 0 0 0
85. Sedláček Petr
Darts club Eso Milovice
74,2 75,00 20 16 12 72,73 33 24 25 0,76 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
86. Machata Lukáš
Plechovky Pečky B
74,1 85,71 20 14 12 73,53 34 25 27 0,79 3 0,09 2 0,06 1 0 0 0
87. Chmel David
Baltazaři Kácov
73,9 93,75 16 16 15 75,61 41 31 31 0,76 3 0,07 2 0,05 0 0 0 0
88. Jelínek Milan
Devils Choťánky
73,6 85,00 20 20 17 76,60 47 36 33 0,70 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
89. Hrubeš Marek
Viktoria Radim
73,6 62,50 16 16 10 61,54 39 24 49 1,26 14 0,36 0 0,00 5 0 0 0
90. Kozák Petr
Boubínský expres Kolín
73,5 72,73 20 11 8 69,23 26 18 24 0,92 3 0,12 1 0,04 3 0 0 0
91. Pitrman Tomáš
Infarkt Praha B
73,4 83,33 20 12 10 75,86 29 22 18 0,62 6 0,21 1 0,03 0 0 0 0
92. Hradiský Roman
Bukovina
73,3 87,50 20 16 14 80,56 36 29 21 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Pokorný Jiří
Lidový dům Kbely
73,3 87,50 16 16 14 75,00 40 30 39 0,98 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
94. Vávra Martin
ŠIKL Lysá nad Labem B
73,2 80,00 16 15 12 73,53 34 25 28 0,82 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
95. Kmoch Ladislav
No Stress Kutná Hora
73,2 75,00 20 20 15 68,09 47 32 48 1,02 8 0,17 1 0,02 1 1 0 0
96. Páša Jiří
Pohodáři Praha
73,0 72,22 20 18 13 67,44 43 29 54 1,26 12 0,28 0 0,00 0 0 0 0
97. Fukač David
Platanský Nerv Praha
73,0 69,23 16 13 9 66,67 30 20 35 1,17 9 0,30 1 0,03 0 0 0 0
98. Bartošová Michaela
Devils Choťánky
72,9 90,00 20 20 18 79,17 48 38 30 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
99. Mikulík Jaroslav
Rychlé pípy Praha
72,9 90,00 20 20 18 70,59 51 36 54 1,06 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
100. Procházka Filip
Heřmánkový čajíček Praha
72,9 75,00 20 20 15 65,31 49 32 59 1,20 6 0,12 3 0,06 1 1 0 0
101. Novák Pavel 1982
Mašinky z koupáku Neratovice
72,9 73,33 16 15 11 68,57 35 24 39 1,11 5 0,14 3 0,09 0 0 0 0
102. Říha Petr
Bílá Hora Praha
72,8 75,00 20 20 15 71,74 46 33 40 0,87 11 0,24 1 0,02 0 0 0 0
103. Balada Jan
Zziboni Cvrčovice
72,7 80,00 16 15 12 72,73 33 24 19 0,58 7 0,21 1 0,03 0 0 0 0
104. Šeps Martin
Mendosino Praha
72,6 75,00 16 16 12 66,67 39 26 41 1,05 10 0,26 0 0,00 2 0 0 0
105. Procházka Petr 1979
Úderníci Praha
72,6 72,22 24 18 13 69,77 43 30 38 0,88 10 0,23 3 0,07 1 0 0 0
106. Hojsák Jan
Ostré hroty Svémyslice B
72,6 63,64 20 11 7 62,96 27 17 44 1,63 2 0,07 2 0,07 2 0 0 0
107. Balík Michal
Sons of Žižkoff Praha
72,4 80,00 16 10 8 72,00 25 18 21 0,84 5 0,20 0 0,00 1 0 0 0
108. Houžvička Zdeněk
Semtex Poděbrady
72,4 75,00 20 20 15 68,00 50 34 50 1,00 13 0,26 1 0,02 2 0 0 0
109. Košťák Jiří
Bukovina
72,2 82,35 20 17 14 75,68 37 28 19 0,51 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
110. Nedó David
Sport club 1930 I Praha
72,2 66,67 20 12 8 62,96 27 17 26 0,96 9 0,33 2 0,07 1 0 0 0
111. Hrabák Šimon
Na vršku M Praha
72,1 83,33 16 12 10 68,97 29 20 29 1,00 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
112. Štulajter Josef
Black schody Sadská
72,1 70,00 20 20 14 70,21 47 33 43 0,91 6 0,13 3 0,06 1 1 0 0
113. Lébl Václav
Willi Hubert Praha
72,0 87,50 16 16 14 75,00 40 30 24 0,60 6 0,15 0 0,00 1 0 0 0
114. Čorňak Milan
Pavouci Stochov B
72,0 80,00 20 20 16 71,43 49 35 39 0,80 10 0,20 1 0,02 1 0 0 0
115. Smejkal Vojtěch
Moskyt 2 Praha
71,8 83,33 20 12 10 75,00 28 21 20 0,71 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
116. Horák Filip
Dart's Warriors Praha
71,8 75,00 20 20 15 66,67 51 34 59 1,16 9 0,18 2 0,04 2 0 0 0
117. Brouček Václav
Black Diamonds Praha
71,7 82,35 20 17 14 73,17 41 30 35 0,85 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
118. Zeithaml Zdeněk
Šipky Pátek
71,6 75,00 20 16 12 71,05 38 27 34 0,89 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
119. Ráža Martin
Bentons 98 Boješice
71,6 75,00 16 16 12 70,27 37 26 43 1,16 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
120. Libánský Marek
Kvakoš Mladá Boleslav C
71,5 93,33 20 15 14 85,29 34 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Karas Jan
Delta Praha
71,5 90,00 20 20 18 73,08 52 38 40 0,77 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
122. Hotovec Pavel
Devils Choťánky
71,5 80,00 20 20 16 70,21 47 33 38 0,81 7 0,15 1 0,02 1 0 0 0
123. Šimon Martin
Křižáci Roztoky
71,5 80,00 20 20 16 68,75 48 33 48 1,00 6 0,13 2 0,04 0 0 0 0
124. Mikeš Jan
Country club Praha
71,5 78,57 20 14 11 69,70 33 23 30 0,91 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
125. Kopecký Michal
Šipkaři Jince
71,2 80,00 20 10 8 72,00 25 18 22 0,88 5 0,20 0 0,00 0 0 0 0
126. Smékal Tomáš
Darts centrum Chlumecká Praha
71,2 78,57 16 14 11 67,65 34 23 32 0,94 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
127. Kuldánek Lukáš
Semafor Mladá Boleslav
71,2 72,22 20 18 13 65,12 43 28 51 1,19 9 0,21 2 0,05 0 0 0 0
128. Rýgl David
New Bubu Team Nové Strašecí
71,2 71,43 20 14 10 72,73 33 24 31 0,94 5 0,15 0 0,00 1 0 0 0
129. Pokorný Karel
Vokuswedle Praha
71,1 75,00 20 20 15 70,21 47 33 46 0,98 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
130. Pávek Jakub
Černovoláci
71,1 75,00 20 16 12 69,44 36 25 39 1,08 2 0,06 0 0,00 1 0 0 0
131. Kysilka Ondřej
Viktoria Radim
71,1 50,00 16 8 4 55,56 18 10 26 1,44 5 0,28 2 0,11 2 0 0 0
132. Uřidil Tomáš
Motor@team.Dřísy
71,0 75,00 12 8 6 65,00 20 13 18 0,90 5 0,25 1 0,05 1 0 0 0
133. Chlebek Daniel
Maniac Darts Kostelec n / Labem
71,0 68,75 16 16 11 65,00 40 26 46 1,15 8 0,20 1 0,03 1 1 0 0
134. Boháček Radek
Racing DC Neratovice
70,9 77,78 20 18 14 69,77 43 30 33 0,77 12 0,28 0 0,00 0 0 0 0
135. Vítek Martin
Kocouři vod kocoura Kozly
70,8 80,00 20 20 16 72,92 48 35 35 0,73 7 0,15 0 0,00 1 0 0 0
136. Havlík Jan
Kladno DC
70,7 83,33 20 12 10 72,41 29 21 21 0,72 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
137. Nosál Miloš
Letci Kolín
70,7 76,47 20 17 13 69,77 43 30 37 0,86 10 0,23 2 0,05 0 0 0 0
138. Jelínek Lukáš
Boubínská strašidla Kolín
70,7 75,00 20 20 15 69,57 46 32 38 0,83 4 0,09 2 0,04 0 1 0 0
139. Smutný Jiří
Bonus Bendovka Praha
70,7 75,00 20 20 15 62,96 54 34 57 1,06 16 0,30 2 0,04 3 0 0 0
140. Buřič Jan
Prevíti Praha
70,7 66,67 16 12 8 63,33 30 19 33 1,10 12 0,40 0 0,00 1 0 0 0
141. Klimáček Michal
Darts centrum Chlumecká Praha
70,6 76,92 16 13 10 67,65 34 23 40 1,18 6 0,18 1 0,03 0 0 0 0
142. Rožek David
Maniac Darts Praha
70,6 71,43 12 7 5 64,71 17 11 17 1,00 3 0,18 1 0,06 1 0 0 0
143. Skupin Martin
Buldoci Sadská
70,5 72,22 20 18 13 63,64 44 28 44 1,00 16 0,36 1 0,02 0 0 0 0
144. Dvořáček Richard
Podlesáci Králův Dvůr E
70,4 70,00 20 20 14 64,00 50 32 53 1,06 12 0,24 3 0,06 2 0 0 0
145. Veselý Petr
Kvakoš Mladá Boleslav C
70,3 93,75 20 16 15 83,78 37 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Řehák Michal
Old school Okřínek
70,3 68,75 20 16 11 60,53 38 23 42 1,11 8 0,21 3 0,08 0 1 0 0
147. Český Lubor
Máchalové XXL Kladno C
70,2 80,00 20 20 16 70,21 47 33 41 0,87 4 0,09 0 0,00 1 0 0 0
148. Medek Zdeněk
Black Diamonds Praha
70,2 80,00 20 20 16 68,00 50 34 49 0,98 10 0,20 0 0,00 0 0 0 0
149. Koukal Martin
Pivnice Tep Chvaletice
70,2 78,95 20 19 15 73,81 42 31 27 0,64 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
150. Stejskal Petr
Choťovická šupina
70,2 63,16 20 19 12 60,87 46 28 59 1,28 11 0,24 2 0,04 1 1 0 0
151. Troszok Jaroslav
Zápy ŠK
70,0 83,33 16 12 10 76,92 26 20 10 0,38 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
152. Landa Vladimír
Plzeňka Praha
70,0 78,57 16 14 11 61,11 36 22 48 1,33 5 0,14 1 0,03 1 0 0 0
153. Malecha Miroslav
Bakalář Maniak Rakovník
70,0 77,78 20 18 14 67,39 46 31 51 1,11 7 0,15 0 0,00 1 0 0 0
154. Hanek Vladimír
Kangaroos Velký Borek
70,0 75,00 20 20 15 70,21 47 33 43 0,91 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
155. Bolvan Pavel
Berounská Hvězda
70,0 75,00 16 16 12 66,67 39 26 33 0,85 13 0,33 0 0,00 0 0 0 0
156. Novotný Jan
Plzeňka Praha
69,7 75,00 16 12 9 63,33 30 19 31 1,03 5 0,17 2 0,07 1 0 0 0
157. Ksandr Václav
Rychlý hroty Praha
69,5 79,17 24 24 19 73,21 56 41 41 0,73 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
158. Gutvirt Petr
Horní Rozptyly Praha
69,5 75,00 20 16 12 66,67 39 26 46 1,18 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
159. Vavruška Petr
Bílá Hora Praha
69,5 66,67 20 18 12 65,85 41 27 43 1,05 10 0,24 1 0,02 0 0 0 0
160. Štabrňák Libor
Barbars Praha
69,4 70,00 20 20 14 68,09 47 32 44 0,94 12 0,26 0 0,00 0 0 0 0
161. Brejcha Luboš
Rafani Záryby
69,2 85,00 20 20 17 69,39 49 34 36 0,73 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
162. Bárta Daniel
Horní Rozptyly Praha
69,1 78,95 20 19 15 71,11 45 32 34 0,76 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
163. Sysel Pavel
Gambáč Mělník B
69,1 75,00 16 16 12 68,57 35 24 24 0,69 4 0,11 2 0,06 0 0 0 0
164. Taraba Josef
Greenhorn's Praha
69,1 70,83 24 24 17 68,52 54 37 42 0,78 12 0,22 1 0,02 0 0 0 0
165. Reil David
Prevíti Praha
69,0 56,25 16 16 9 56,41 39 22 32 0,82 20 0,51 4 0,10 1 1 0 0
166. Holka Oliver
Rychlý hroty Praha B
68,9 78,95 20 19 15 70,21 47 33 38 0,81 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
167. Malinovský Zdeněk
Pohodáři Praha
68,9 73,33 20 15 11 68,42 38 26 37 0,97 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
168. Fait Roman
Arachnids Poříčany
68,8 81,82 12 11 9 73,08 26 19 15 0,58 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
169. Klouda Vladimír
Plechovky Pečky B
68,8 76,47 20 17 13 68,29 41 28 38 0,93 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
170. Pilo Ludvík
Střelky Veltruby B
68,7 70,00 20 20 14 67,39 46 31 34 0,74 11 0,24 1 0,02 1 0 0 0
171. Záruba Jiří
Zlatý Barbaři Praha
68,6 65,00 20 20 13 61,22 49 30 53 1,08 12 0,24 2 0,04 3 0 0 0
172. Hofman Miroslav
Ferda team DC Benešov
68,2 70,00 20 20 14 66,00 50 33 50 1,00 12 0,24 0 0,00 1 0 0 0
173. Setikovský Roman
Zlatý Barbaři Praha
68,2 63,16 20 19 12 59,18 49 29 49 1,00 14 0,29 4 0,08 2 1 0 0
174. Pejcha Martin
Poděbradka Poděbrady
68,1 73,68 20 19 14 69,77 43 30 31 0,72 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
175. Pecánek Martin
Boubínská strašidla Kolín
68,0 75,00 20 20 15 71,11 45 32 35 0,78 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
176. Bělský Vladimír
Bohemia Hearts Poděbrady
68,0 75,00 16 12 9 66,67 30 20 33 1,10 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
177. Bebej Luboš
ŠIKL Lysá nad Labem B
67,9 80,00 16 10 8 66,67 24 16 22 0,92 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
178. Novák Tomáš 1982
Patriots darts club Zdiby
67,8 75,00 16 16 12 72,97 37 27 28 0,76 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
179. Komárek Martin
Na Vršku Praha
67,8 68,75 16 16 11 63,41 41 26 43 1,05 10 0,24 0 0,00 2 0 0 0
180. Hlaváček Antonín
ATF Kostelní Hlavno
67,7 81,25 20 16 13 66,67 39 26 23 0,59 7 0,18 2 0,05 0 0 0 0
181. Podnecký Martin
Letci Kolín B
67,6 85,00 20 20 17 68,00 50 34 33 0,66 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
182. Kudela Jaroslav
Kecky Praha
67,6 78,95 20 19 15 71,11 45 32 26 0,58 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
183. Šimek Milan
Čerti Kolín
67,6 65,00 20 20 13 60,87 46 28 46 1,00 13 0,28 0 0,00 0 1 0 0
184. Horna Miloslav
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
67,5 78,95 20 19 15 66,67 48 32 37 0,77 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
185. Novák Ivan
Falcon Praha B
67,4 71,43 16 14 10 65,71 35 23 35 1,00 8 0,23 0 0,00 0 0 0 0
186. Mrňous Petr
Úderníci Praha
67,3 78,57 24 14 11 69,70 33 23 28 0,85 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
187. Fráňa Stanislav
Country club Praha
67,3 76,92 20 13 10 66,67 33 22 32 0,97 3 0,09 0 0,00 1 0 0 0
188. Moravec František
Modráci Praha
67,1 73,68 20 19 14 66,67 45 30 38 0,84 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
189. Folprecht Tomáš
XXL MB B Mladá Boleslav
67,1 70,00 20 20 14 64,44 45 29 35 0,78 8 0,18 0 0,00 2 0 0 0
190. Michlík Michal
Michle's Ducks Praha
67,1 70,00 20 10 7 66,67 24 16 17 0,71 6 0,25 1 0,04 0 0 0 0
191. Sladký Václav
Vonoklasy 26 Beee
67,1 68,75 16 16 11 68,42 38 26 37 0,97 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
192. Bejček Petr
Sons of Žižkoff Praha
67,0 80,00 16 10 8 69,57 23 16 14 0,61 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
193. Drobný Radek
Lidový dům Kbely
67,0 75,00 16 12 9 66,67 27 18 19 0,70 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
194. Sartory Jiří
Šakalíci Třebohostice
66,9 80,00 20 20 16 65,45 55 36 41 0,75 13 0,24 3 0,05 0 0 0 0
195. Krušina Lukáš
Abasta Křepenice
66,9 64,29 16 14 9 62,50 32 20 30 0,94 5 0,16 1 0,03 0 1 0 0
196. Pospíšil Daniel
Moskyt 2 Praha
66,8 81,25 20 16 13 70,73 41 29 30 0,73 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
197. Kmoníček Ivo
Letci Kolín B
66,8 78,95 20 19 15 70,21 47 33 38 0,81 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
198. Hruška Petr
Plzeňka Praha B
66,7 75,00 24 24 18 65,00 60 39 46 0,77 15 0,25 1 0,02 0 0 0 0
199. Fiala Stanislav
Nepřátelé bobří hráze Praha
66,7 66,67 24 24 16 60,00 60 36 59 0,98 12 0,20 3 0,05 2 1 0 0
200. Doležal Jan
Korunky Kolín
66,7 65,00 20 20 13 56,52 46 26 45 0,98 17 0,37 1 0,02 1 0 0 0
201. Vráblík David
Bažina 4077 Praha
66,6 80,00 20 20 16 66,04 53 35 33 0,62 7 0,13 1 0,02 4 0 0 0
202. Pokorný Miloš
AHV Strančice
66,6 64,29 16 14 9 57,14 35 20 39 1,11 12 0,34 1 0,03 1 0 0 0
203. Kozel Josef
Bažina 4077 Praha
66,5 60,00 20 20 12 57,14 49 28 54 1,10 22 0,45 0 0,00 1 0 0 0
204. Havránková Pavla
JZD Praha
66,3 80,00 16 15 12 71,43 35 25 19 0,54 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
205. Řepka Martin
Dopito 99 Praha
66,3 75,00 16 8 6 68,42 19 13 17 0,89 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
206. Palus Vlastimil
RKDM Milovice
66,3 73,68 20 19 14 65,22 46 30 44 0,96 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
207. Adámek Jozef
Falcon Praha B
66,2 66,67 16 12 8 65,52 29 19 26 0,90 4 0,14 1 0,03 1 0 0 0
208. Bek Tomáš
Šipky Pátek
66,0 70,00 20 10 7 64,00 25 16 19 0,76 3 0,12 1 0,04 0 1 0 0
209. Šalplachta Tomáš
Bocman Club Praha
65,9 68,75 20 16 11 66,67 39 26 40 1,03 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
210. Chvojka Adam
Šemík Neumětely B
65,9 58,33 16 12 7 55,17 29 16 37 1,28 7 0,24 1 0,03 0 1 0 0
211. Cink Martin
Infarkt Praha B
65,8 72,73 20 11 8 65,38 26 17 20 0,77 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
212. Staněk Tomáš
Hospůdka na Vinici
65,7 78,57 20 14 11 68,57 35 24 25 0,71 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
213. Jícha Marek
Chlumecká Praha B
65,6 80,00 20 20 16 63,64 55 35 49 0,89 11 0,20 1 0,02 0 0 0 0
214. Špírek Jan
Platanský Nerv Praha
65,6 75,00 16 12 9 65,63 32 21 30 0,94 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
215. Andrýs Martin
Bílá Hora Praha
65,6 72,73 20 11 8 62,96 27 17 22 0,81 7 0,26 0 0,00 0 0 0 0
216. Nevole Michal
Norci Úmonín
65,4 80,00 20 20 16 65,38 52 34 47 0,90 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
217. Frýda Josef
Světáci Praha Y
65,4 75,00 16 16 12 69,23 39 27 26 0,67 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
218. Rensa Jiří
Máchalové XXL Kladno B
65,4 60,00 20 20 12 60,87 46 28 46 1,00 7 0,15 3 0,07 0 1 0 0
219. Hofírek Milan
Šipkaři Jince
65,3 76,92 20 13 10 65,63 32 21 20 0,63 7 0,22 0 0,00 0 0 0 0
220. Hocek Michal
Club Fanda Forever Černošice
65,3 70,83 24 24 17 62,90 62 39 54 0,87 13 0,21 1 0,02 2 0 0 0
221. Pitor Jiří
Šipkaři Jince
65,3 64,71 20 17 11 62,50 40 25 41 1,03 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
222. Šebek Michal
New Bubu Team Nové Strašecí
65,2 75,00 20 12 9 65,52 29 19 20 0,69 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
223. Nový Jan
Lidový dům Kbely
65,0 75,00 16 16 12 68,42 38 26 27 0,71 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
224. Šťastný Radek
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
65,0 75,00 20 12 9 66,67 30 20 22 0,73 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
225. Dudek Ondřej
Sons of Žižkoff Praha
65,0 73,33 16 15 11 66,67 36 24 28 0,78 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
226. Franc Miroslav
Semtex Poděbrady
65,0 70,00 20 20 14 64,58 48 31 43 0,90 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
227. Chovančík Rudolf
Mirage Sobín
65,0 66,67 16 12 8 63,33 30 19 32 1,07 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
228. Vykysalý Radek
Fanatics Sedlec
65,0 62,50 16 16 10 55,00 40 22 42 1,05 15 0,38 0 0,00 2 0 0 0
229. Jindra Roman
Mendosino Praha
64,9 68,75 16 16 11 63,41 41 26 43 1,05 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
230. Jílek Marek
Hospůdka na Vinici
64,8 75,00 20 16 12 70,00 40 28 33 0,83 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
231. Dušek Luboš
Šakalíci Třebohostice
64,7 75,00 20 20 15 61,22 49 30 41 0,84 7 0,14 1 0,02 1 0 0 0
232. Procházka Petr 1976
Maniac Darts Rakovník
64,7 70,00 20 20 14 61,22 49 30 48 0,98 5 0,10 1 0,02 2 0 0 0
233. Borovička Michal
Nervous Praha
64,7 65,00 20 20 13 62,26 53 33 52 0,98 14 0,26 1 0,02 1 0 0 0
234. Petrov Martin
Louže DC Praha
64,7 65,00 20 20 13 61,22 49 30 50 1,02 8 0,16 2 0,04 1 0 0 0
235. Anelt Jaroslav
Crazy dart Praha
64,6 73,68 20 19 14 64,58 48 31 41 0,85 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
236. Štola Ondřej
AHV Strančice
64,4 60,00 16 15 9 55,88 34 19 32 0,94 7 0,21 1 0,03 3 0 0 0
237. Brouk Petr
Vo díru vedle Praha
64,3 75,00 16 12 9 67,86 28 19 10 0,36 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
238. Vébr Miroslav
Semafor Mladá Boleslav C
64,3 70,00 20 20 14 70,21 47 33 33 0,70 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
239. Heřmánek Jiří
Gladiátors Lošany
64,3 65,00 20 20 13 63,04 46 29 36 0,78 9 0,20 2 0,04 0 0 0 0
240. Dolínek Václav
Worm Gang Praha
64,3 65,00 20 20 13 56,86 51 29 48 0,94 18 0,35 0 0,00 0 1 0 0
241. Zapletal Zdeněk
Máchalové XXL Kladno
64,3 65,00 20 20 13 54,90 51 28 45 0,88 21 0,41 2 0,04 1 0 0 0
242. Slabý Jaroslav 1987
Sons of Žižkoff Praha
64,2 80,00 16 10 8 70,83 24 17 9 0,38 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
243. Kubín Jan
Falcon Praha B
64,1 66,67 16 12 8 59,26 27 16 25 0,93 6 0,22 0 0,00 0 0 0 0
244. Hagara Adam
Berounská Hvězda
63,9 75,00 16 12 9 64,52 31 20 25 0,81 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
245. Hejna David
Buldoci Sadská
63,9 68,75 20 16 11 63,16 38 24 29 0,76 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
246. Koutský Tomáš
Statenický Panteři
63,9 65,00 20 20 13 63,04 46 29 46 1,00 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
247. Krejčí Václav
Drak Praha
63,8 75,00 24 24 18 67,24 58 39 41 0,71 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
248. Martínek Miroslav
Farníci Stříbrná Skalice
63,8 70,00 20 20 14 58,00 50 29 54 1,08 6 0,12 2 0,04 1 0 0 0
249. Hartl Martin
Pacienti Sobín Praha
63,8 68,75 16 16 11 62,16 37 23 29 0,78 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
250. Ryneš Milan
Black Diamonds Praha
63,8 63,64 20 11 7 61,54 26 16 24 0,92 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
251. Malý Vilibald
Synové výčepu Praha
63,8 62,50 20 16 10 61,54 39 24 33 0,85 8 0,21 2 0,05 1 0 0 0
252. Kladivo Aleš
Semtex Poděbrady
63,8 57,89 20 19 11 59,52 42 25 39 0,93 12 0,29 1 0,02 0 0 0 0
253. Kapal Tomáš
The Workers Praha
63,7 83,33 16 12 10 66,67 30 20 14 0,47 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
254. Dvořák Michal
Lidový dům Kbely
63,7 78,57 16 14 11 71,43 35 25 15 0,43 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
255. Škarda Martin
Dobroty ŠK Nový dům
63,7 66,67 20 12 8 66,67 27 18 20 0,74 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
256. Lébl Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
63,7 61,11 24 18 11 56,52 46 26 42 0,91 19 0,41 2 0,04 0 0 0 0
257. Hák Stanislav 1961
No Stress Kutná Hora
63,6 70,00 20 20 14 65,96 47 31 34 0,72 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
258. Levý Petr
Patriots darts club Zdiby
63,5 81,25 16 16 13 67,50 40 27 26 0,65 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
259. Hozman Stanislav
Sedmá Rota Praha
63,5 73,68 20 19 14 68,75 48 33 30 0,63 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
260. Pecánek Viktor
Boubínská strašidla Kolín
63,5 65,00 20 20 13 60,78 51 31 53 1,04 11 0,22 1 0,02 0 0 0 0
261. Žižlavský Oldřich
Baltazaři Kácov
63,4 75,00 16 12 9 62,50 32 20 29 0,91 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
262. Štiller Josef
Žofín Nymburk
63,4 66,67 16 15 10 60,00 35 21 29 0,83 7 0,20 0 0,00 1 0 0 0
263. Svět Jiří
Řenčováci Řevničov
63,4 58,33 16 12 7 55,17 29 16 29 1,00 11 0,38 0 0,00 1 0 0 0
264. Moravec Rudolf
Kryplos Praha
63,3 80,00 16 15 12 72,22 36 26 14 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Prejsek Petr
AC Hory DC Poděbrady
63,3 68,75 16 16 11 58,97 39 23 28 0,72 8 0,21 1 0,03 0 1 0 0
266. Heber Jiří
Běsnící pávové Kladno
63,3 65,00 20 20 13 60,42 48 29 43 0,90 11 0,23 1 0,02 0 0 0 0
267. Šlechta Eugen
Figury Libčice n / Vlt.
63,1 71,43 20 14 10 65,63 32 21 19 0,59 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
268. Rajmon Patrik
Střelci Tetín
63,0 81,82 20 11 9 66,67 27 18 11 0,41 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
269. Vlasák Jan
Synové výčepu Praha
63,0 72,22 20 18 13 63,04 46 29 32 0,70 11 0,24 0 0,00 0 0 0 0
270. Ipser Martin
180 Chemik Polabec B
63,0 68,75 16 16 11 62,50 40 25 28 0,70 11 0,28 0 0,00 0 0 0 0
271. Fork Radek
Infarkt Praha B
62,9 76,92 20 13 10 67,74 31 21 17 0,55 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
272. Rástočný Jan
Šrekové Kněževes
62,9 65,00 20 20 13 61,22 49 30 41 0,84 11 0,22 0 0,00 1 0 0 0
273. Rajchl Jakub
Výsost Vysočany Praha
62,8 81,25 16 16 13 69,23 39 27 17 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
274. Businský Lukáš
Vitamín DC Praha
62,8 75,00 16 12 9 65,52 29 19 20 0,69 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
275. Číž Petr
Amatéři Písnice
62,8 56,25 20 16 9 56,41 39 22 44 1,13 5 0,13 2 0,05 1 1 0 0
276. Souček Libor
Figury Libčice n / Vlt.
62,7 75,00 20 20 15 60,78 51 31 39 0,76 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
277. Šmíd Ondřej
Kryplos Praha
62,7 75,00 16 12 9 66,67 30 20 19 0,63 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
278. Zahajský Václav
Country club Praha
62,7 70,00 20 20 14 64,58 48 31 37 0,77 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
279. Erd Roman
Nervous Praha
62,7 69,23 20 13 9 60,61 33 20 33 1,00 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
280. Folkman Aleš
Kréta Darts Rakovník
62,6 75,00 16 8 6 63,16 19 12 11 0,58 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
281. Rupík Tibor
Plechovky Pečky
62,6 71,43 20 14 10 64,71 34 22 25 0,74 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
282. Kubec Josef
Humbuck DC Kostelec n / Labem
62,6 66,67 12 12 8 66,67 27 18 17 0,63 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
283. Medek Miroslav 1989
AC Hory DC Poděbrady
62,6 62,50 16 16 10 62,86 35 22 26 0,74 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
284. Libánský Jiří
Bonus Bendovka Praha
62,6 60,00 20 20 12 56,00 50 28 53 1,06 14 0,28 0 0,00 2 0 0 0
285. Pírek Tomáš
Avengers Praha
62,5 65,00 20 20 13 61,54 52 32 43 0,83 14 0,27 1 0,02 0 0 0 0
286. Vaculík Ivan
Delta Praha
62,5 62,50 20 16 10 63,89 36 23 34 0,94 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
287. Janák Radek
Magnetics Beroun
62,4 73,33 20 15 11 64,86 37 24 27 0,73 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
288. Houska Jan
Šrekové Kněževes
62,4 62,50 20 16 10 63,16 38 24 39 1,03 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
289. Silovský Pavel
Ostré hroty Svémyslice
62,3 68,75 16 16 11 65,71 35 23 19 0,54 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
290. Stolař Lukáš
Jižani z 213 Praha
62,3 56,25 20 16 9 60,00 35 21 39 1,11 2 0,06 1 0,03 1 0 0 0
291. Soudský Radim
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
62,1 76,47 20 17 13 64,29 42 27 33 0,79 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
292. Adámek Jiří
Kocouři vod kocoura Kozly
62,1 73,68 20 19 14 58,33 48 28 46 0,96 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
293. Karavans Genadijs
Kobry Český Brod
62,1 63,16 20 19 12 61,70 47 29 45 0,96 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
294. Zukriegl Radim
Řenčováci Řevničov
62,1 57,14 16 14 8 54,55 33 18 33 1,00 6 0,18 2 0,06 2 0 0 0
295. Tajč Vladislav
XXL MB B Mladá Boleslav
62,0 68,42 20 19 13 64,44 45 29 27 0,60 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
296. Kadlec Milan
Cannabis 666 Žebrák
62,0 68,42 20 19 13 60,00 50 30 39 0,78 13 0,26 0 0,00 1 0 0 0
297. Pokorný Radek
Kosako Konárovice
62,0 62,50 16 16 10 60,00 40 24 32 0,80 9 0,23 0 0,00 0 1 0 0
298. Klekner Roman
Bukovina
61,9 75,00 20 16 12 66,67 42 28 21 0,50 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
299. Pařízek Lumír
Šipkaři Jince
61,8 70,00 20 20 14 64,00 50 32 25 0,50 13 0,26 0 0,00 0 0 0 0
300. Lorenc Milan
Beer Sharks Praha
61,8 57,14 20 14 8 57,58 33 19 36 1,09 7 0,21 1 0,03 0 0 0 0
301. Gandi Barbora
JZD Praha
61,7 77,78 16 9 7 65,22 23 15 16 0,70 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
302. Šoltes Tomáš
Krkavci Kralupy
61,7 75,00 20 20 15 66,67 48 32 24 0,50 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
303. Kalenda Roman
Plzeňka Praha
61,7 66,67 16 12 8 58,62 29 17 24 0,83 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
304. Pikner Pavel
Čerti Kolín
61,7 57,89 20 19 11 57,45 47 27 40 0,85 12 0,26 2 0,04 2 0 0 0
305. Puršl Radek
Smrkáči Břežany
61,6 62,50 16 16 10 60,53 38 23 30 0,79 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
306. Mrázek Miroslav
Šipky Pátek
61,5 64,71 20 17 11 61,54 39 24 29 0,74 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
307. Šimůnek Jaroslav
Plastic darts Sadská
61,5 64,29 16 14 9 60,61 33 20 30 0,91 2 0,06 2 0,06 0 0 0 0
308. Plaček Jan
Maniac Darts Rakovník
61,5 62,50 20 16 10 56,41 39 22 40 1,03 10 0,26 0 0,00 0 0 0 0
309. Štembera Petr
Frnďáci Žernovka
61,4 75,00 20 16 12 64,29 42 27 32 0,76 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
310. Měšťan Zbyněk
Loužička DC Praha
61,4 71,43 16 14 10 65,71 35 23 26 0,74 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
311. Verner Jiří
Otupělé hroty Praha
61,4 66,67 16 12 8 62,07 29 18 16 0,55 8 0,28 0 0,00 0 0 0 0
312. Anderle Vlastimil
Semafor Mladá Boleslav
61,4 63,16 20 19 12 56,82 44 25 51 1,16 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
313. Kroliczek Martin
Smrkáči Břežany
61,4 62,50 16 16 10 55,56 36 20 41 1,14 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
314. Maleček Ondřej
Nepřátelé bobří hráze Praha
61,4 52,94 24 17 9 54,76 42 23 46 1,10 10 0,24 2 0,05 2 0 0 0
315. Jarolím Petr 1969
Řeporyje DC Praha
61,3 68,75 16 16 11 65,79 38 25 25 0,66 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
316. Tucker Luke
Cirkus Citrus Pečky
61,3 66,67 20 18 12 58,70 46 27 43 0,93 8 0,17 0 0,00 1 0 0 0
317. Kukačka Martin
Albion Chlumec
61,3 65,00 20 20 13 61,70 47 29 36 0,77 5 0,11 2 0,04 0 0 0 0
318. Šimůnek Michal
Darts club Eso Milovice
61,3 60,00 20 20 12 63,83 47 30 34 0,72 10 0,21 0 0,00 0 0 0 0
319. Novák Aleš
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
61,3 60,00 20 20 12 58,33 48 28 48 1,00 9 0,19 0 0,00 1 0 0 0
320. Adam Lukáš
Semafor Mladá Boleslav C
61,1 78,95 20 19 15 70,21 47 33 17 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Nečas Václav
Maniac Darts Praha
61,1 75,00 12 8 6 63,16 19 12 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
322. Skalský Milan
Nymburk Lions
61,1 66,67 20 15 10 63,89 36 23 29 0,81 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
323. Novotný Jakub
No Stress Praha
61,0 68,75 20 16 11 63,41 41 26 25 0,61 9 0,22 0 0,00 0 0 0 0
324. Pačes Michal
Farníci Stříbrná Skalice
61,0 66,67 20 18 12 59,52 42 25 33 0,79 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
325. Hyška Milan 1968
Top Citrus Čachovice
61,0 63,16 20 19 12 58,33 48 28 47 0,98 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
326. Sekáč Radek
Cobra Plazy B
60,7 75,00 20 12 9 65,52 29 19 8 0,28 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
327. Pechar Michal
K 26 Praha
60,7 69,23 16 13 9 60,00 30 18 20 0,67 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
328. Rytych Luboš
Panapr Praha
60,7 66,67 20 18 12 60,87 46 28 41 0,89 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
329. Doležal Josef
Buldoci Sadská
60,7 66,67 20 12 8 63,33 30 19 23 0,77 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
330. Židlický Zbyněk
Platanský Nerv Praha
60,6 61,54 16 13 8 57,58 33 19 37 1,12 4 0,12 0 0,00 1 0 0 0
331. Svozil Miroslav
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
60,5 75,00 16 16 12 65,12 43 28 25 0,58 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
332. Knor Jaroslav
Náhodní střelci Klecany
60,5 73,33 16 15 11 67,57 37 25 22 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Lukovický Adam
180 Chemik Polabec B
60,5 68,75 16 16 11 64,10 39 25 28 0,72 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
334. Křížek Filip
Rafani Záryby
60,4 60,00 20 20 12 59,57 47 28 45 0,96 3 0,06 3 0,06 0 0 0 0
335. Kraj Karel
Gladiátoři Byškovice
60,3 75,00 12 12 9 67,74 31 21 19 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Tichánek Pavel
Pohodáři Praha
60,3 64,29 20 14 9 57,14 35 20 34 0,97 7 0,20 0 0,00 0 0 0 0
337. Bogyai Viktor
Zelená laguna Strančice
60,2 61,11 20 18 11 61,36 44 27 37 0,84 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
338. Kuchta Petr
Mlýn DC Zadní Třebáň
60,0 80,00 20 20 16 72,34 47 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Kříž Slavomír 1981
Drak Praha
60,0 75,00 24 16 12 65,00 40 26 22 0,55 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
340. Špaňhel Václav
Vonoklasy 26
60,0 75,00 16 16 12 65,00 40 26 24 0,60 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
341. Poustecký Petr
Horní Rozptyly Praha B
60,0 70,00 20 20 14 59,62 52 31 47 0,90 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
342. Nyč Jiří
Expendables Praha
60,0 69,23 20 13 9 60,00 35 21 38 1,09 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
343. Havránek Petr
Sokol Přišimasy
60,0 66,67 16 9 6 60,87 23 14 14 0,61 4 0,17 0 0,00 1 0 0 0
344. Löwy Jan
Drak Praha
60,0 65,00 24 20 13 63,83 47 30 35 0,74 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
345. Velev Stanislav
Sedmá Rota Praha
60,0 65,00 20 20 13 60,42 48 29 31 0,65 6 0,13 3 0,06 0 0 0 0
346. Dančišák Petr
Helou&Wen Praha
60,0 60,00 20 15 9 56,76 37 21 42 1,14 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
347. Zdražil Jan
Maniac Darts Praha
60,0 60,00 12 10 6 58,33 24 14 15 0,63 7 0,29 1 0,04 0 0 0 0
348. Filip Michal
Jižani z 213 Praha
60,0 58,33 20 12 7 58,06 31 18 30 0,97 5 0,16 1 0,03 1 0 0 0
349. Král Tomáš 1995
Hardcore DC Praha
59,8 72,22 20 18 13 60,47 43 26 29 0,67 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
350. Kůrka Jiří
Podprouďáci z Kozárovic
59,8 65,00 20 20 13 61,70 47 29 40 0,85 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
351. Harazim Vlastimil
Bohemia Hearts Poděbrady
59,7 53,33 16 15 8 58,33 36 21 38 1,06 8 0,22 0 0,00 0 0 0 0
352. Smoliga Branislav
Pivnice Tep Chvaletice
59,6 63,64 20 11 7 61,54 26 16 22 0,85 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
353. Bílek Roman
Vonoklasy 26
59,5 71,43 16 14 10 57,50 40 23 31 0,78 11 0,28 0 0,00 0 0 0 0
354. Kočí David
Divoké kachny Čakovice
59,3 61,54 16 13 8 62,07 29 18 22 0,76 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
355. Bubeníček Lukáš
XXL MB B Mladá Boleslav
59,3 60,00 20 20 12 60,00 45 27 34 0,76 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
356. Filip Jan
Lipánci Přehvozdí
59,2 80,00 20 10 8 64,00 25 16 9 0,36 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
357. Vrba Miloš
Podlesáci Králův Dvůr B
59,0 73,68 20 19 14 61,22 49 30 35 0,71 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
358. Arnold Jiří
Zlomený hroty Praha
59,0 62,50 16 16 10 61,54 39 24 32 0,82 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
359. Vrbický Vít
Brilliant darts Praha
59,0 50,00 20 12 6 55,17 29 16 36 1,24 3 0,10 1 0,03 1 0 0 0
360. Slavíček Josef
Fénix Poděbrady
58,8 70,00 12 10 7 64,00 25 16 12 0,48 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
361. Ventura René
Ostrovani DC Šebestěnice
58,8 66,67 20 18 12 64,29 42 27 20 0,48 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
362. Václavík Josef
Světáci Praha X
58,8 62,50 12 8 5 62,50 16 10 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Daneš Martin
Korunky Kolín
58,8 60,00 20 20 12 53,85 52 28 48 0,92 12 0,23 2 0,04 1 0 0 0
364. Vojta Martin
Maniac Darts Rakovník
58,8 50,00 20 10 5 45,83 24 11 22 0,92 9 0,38 1 0,04 2 0 0 0
365. Duras Jaroslav
Kréta Darts Rakovník
58,7 77,78 16 9 7 69,57 23 16 6 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Hrbek Karel
Spřátelená zvěř Praha
58,7 75,00 16 16 12 64,10 39 25 11 0,28 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
367. Horák Libor
Semtex Poděbrady
58,7 66,67 20 12 8 60,00 30 18 20 0,67 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
368. Feit Tomáš
Black Diamonds Praha
58,6 66,67 20 15 10 61,11 36 22 25 0,69 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
369. Hulínský František
Akademie DC Praha
58,6 58,33 20 12 7 55,17 29 16 31 1,07 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
370. Kebrdle Libor
Fanatics Sedlec
58,6 56,25 16 16 9 57,14 42 24 38 0,90 11 0,26 1 0,02 0 0 0 0
371. Paliczka Martin
Sokol Přišimasy
58,5 62,50 16 8 5 65,00 20 13 11 0,55 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
372. Hlíša Zbyněk
Wild Darts Sluhy
58,3 50,00 20 10 5 52,17 23 12 29 1,26 5 0,22 0 0,00 0 0 0 0
373. Šindelář Karel
Patriots darts club Zdiby
58,2 72,73 16 11 8 64,29 28 18 15 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
374. Holinka Pavel
Pionýři slepých uliček Praha
58,2 68,75 20 16 11 60,53 38 23 19 0,50 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
375. Briš Jan
Pavouci Stochov B
58,2 66,67 20 15 10 60,61 33 20 16 0,48 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
376. Korčáková Renáta
STS Moskovice Praha
58,2 61,11 20 18 11 57,78 45 26 33 0,73 11 0,24 0 0,00 0 0 0 0
377. Nová Tereza
Brilliant darts Praha
58,2 57,14 20 14 8 52,94 34 18 36 1,06 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
378. Rampouch Ladislav
Mašinky z koupáku Neratovice
58,1 64,29 16 14 9 61,11 36 22 26 0,72 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
379. Kubec Petr
Bakalář DC Kalivody
58,1 61,11 20 18 11 60,47 43 26 29 0,67 4 0,09 2 0,05 0 0 0 0
380. Košnář Petr
Michle's Ducks Praha
58,0 70,00 20 20 14 64,00 50 32 26 0,52 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
381. Miler Josef
Snipers Mělník
57,9 66,67 16 15 10 57,89 38 22 34 0,89 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
382. Rubeš Filip
Dopito 99 Praha
57,9 66,67 16 12 8 62,07 29 18 14 0,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
383. Žežulík Zbyněk
Hell's Darters Praha
57,9 64,71 20 17 11 60,53 38 23 21 0,55 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
384. Jůzl Alois
Pavouci Stochov B
57,8 70,00 20 10 7 60,87 23 14 12 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
385. Gregor Pavel
Saloon Brandýs nad Labem
57,8 55,00 20 20 11 58,00 50 29 47 0,94 8 0,16 0 0,00 1 0 0 0
386. Holenda František
Zlomený hroty Praha
57,7 68,75 16 16 11 61,54 39 24 22 0,56 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
387. Frank Viktor
ŠIKL Lysá nad Labem B
57,7 61,54 16 13 8 61,29 31 19 17 0,55 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
388. Nerad Luboš
Synové výčepu Praha
57,6 60,00 20 15 9 53,66 41 22 42 1,02 5 0,12 1 0,02 2 0 0 0
389. Beran Miroslav
Marná snaha Slaný
57,5 66,67 20 18 12 61,36 44 27 24 0,55 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
390. Prachař Václav
Speed Flies DC Kostelec n/L II
57,5 62,50 24 24 15 58,18 55 32 36 0,65 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
391. Pluhař Jiří
Korunky Kolín
57,5 57,89 20 19 11 52,08 48 25 54 1,13 7 0,15 2 0,04 0 0 0 0
392. Květ Radek
Gambáč Mělník
57,4 72,73 20 11 8 70,37 27 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
393. Tvrdíková Miroslava
Smrkáči Břežany
57,4 62,50 16 16 10 57,14 42 24 32 0,76 5 0,12 3 0,07 0 0 0 0
394. Richtr David
Zápy ŠK
57,4 62,50 16 8 5 63,16 19 12 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
395. Kuchař Vladimír
180 Chemik Polabec B
57,4 62,50 16 8 5 57,89 19 11 13 0,68 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
396. Vydřihost František
Top Citrus Jizbice
57,3 64,29 16 14 9 59,46 37 22 30 0,81 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
397. Bartoš Jiří
Šestajovice
57,3 62,50 20 16 10 57,50 40 23 34 0,85 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
398. Nosovský Stanislav
Gambáč Mělník
57,3 57,89 20 19 11 54,17 48 26 46 0,96 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
399. Malý Petr
Podlesáci Králův Dvůr E
57,3 56,25 20 16 9 54,05 37 20 31 0,84 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
400. Slepička Petr
Zákeřňáci DC Praha
57,3 53,85 16 13 7 54,55 33 18 36 1,09 5 0,15 0 0,00 1 0 0 0
401. Grabinský Luděk
Sport club 1930 I Praha
57,1 65,00 20 20 13 59,18 49 29 35 0,71 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
402. Suchopár Jakub
JZD Praha
57,1 62,50 16 16 10 63,16 38 24 21 0,55 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
403. Nicek Pavel
Rozdělovský Péčko Kladno
57,0 58,33 16 12 7 53,33 30 16 24 0,80 9 0,30 0 0,00 0 0 0 0
404. Pomichálek Zdeněk
Ostrovani DC Šebestěnice
56,9 65,00 20 20 13 60,42 48 29 25 0,52 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
405. Záruba Jan
STS Moskovice Praha
56,9 63,64 20 11 7 57,69 26 15 20 0,77 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
406. Helešic Vlastimil
Chlumecká Praha B
56,9 61,54 20 13 8 55,17 29 16 21 0,72 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
407. Pavel Michal
Blue stars Sadská B
56,9 58,33 20 12 7 55,17 29 16 24 0,83 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
408. Lexa Petr
Viktoria Radim
56,8 54,55 16 11 6 50,00 28 14 24 0,86 8 0,29 1 0,04 1 0 0 0
409. Karban Petr
Zákeřňáci DC Praha
56,8 50,00 16 8 4 47,37 19 9 21 1,11 7 0,37 0 0,00 0 0 0 0
410. Živný Jaroslav
Cobra Plazy
56,7 87,50 20 16 14 66,67 42 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Klusáčková Jana 2001
Vonoklasy 26 Beee
56,7 66,67 16 15 10 60,61 33 20 13 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
412. Řehák František
Fénix Poděbrady
56,7 66,67 12 12 8 60,00 30 18 15 0,50 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
413. Chaura Daniel
Crazy dart Praha
56,7 60,00 20 20 12 52,94 51 27 49 0,96 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
414. Bláha Petr
Černovoláci
56,7 57,89 20 19 11 55,56 45 25 41 0,91 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
415. Imlauf Jan
Cirkus Citrus Pečky
56,6 52,94 20 17 9 51,22 41 21 34 0,83 6 0,15 2 0,05 3 0 0 0
416. Květoň Jiří
Bakalář DC Kalivody
56,5 68,75 20 16 11 60,00 40 24 17 0,43 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
417. Donáth Julius
Abasta Křepenice
56,5 56,25 16 16 9 55,00 40 22 35 0,88 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
418. Dlask Václav
Barbaři Ovčáry
56,4 70,00 20 10 7 68,18 22 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Horký Zdeněk
Poděbradka Poděbrady
56,4 65,00 20 20 13 60,00 50 30 29 0,58 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
420. Trčka Jiří
Úderníci Praha
56,4 64,71 24 17 11 64,29 42 27 23 0,55 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
421. Moravec Zdeněk
Expendables Praha
56,4 63,64 20 11 7 57,14 28 16 25 0,89 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
422. Bašus Pavel
Wanted DC Poděbrady
56,4 50,00 20 18 9 54,55 44 24 49 1,11 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
423. Vykydal Vladimír
Black eagles Luštěnice
56,3 66,67 20 12 8 63,33 30 19 16 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
424. Petrák Jan
Rychlé pípy Praha
56,3 62,50 20 16 10 60,00 40 24 27 0,68 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
425. Vrábel Jaroslav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
56,3 56,25 16 16 9 52,50 40 21 31 0,78 5 0,13 4 0,10 1 0 0 0
426. Sukupová Jana
Kosako Konárovice B
56,2 65,00 20 20 13 56,00 50 28 37 0,74 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
427. Černý Ondřej
Boubínský expres Kolín
56,2 56,25 20 16 9 59,46 37 22 27 0,73 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
428. Jaroš Ondřej
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
56,1 66,67 16 12 8 64,29 28 18 9 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
429. Batelka David
Chalupáři Slaný
56,1 58,82 20 17 10 56,52 46 26 37 0,80 9 0,20 1 0,02 0 0 0 0
430. Střeštík Lukáš
Modráci Praha
56,0 61,11 20 18 11 56,25 48 27 42 0,88 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
431. Handlová Klára
Figury Libčice n / Vlt. B
56,0 58,33 20 12 7 56,67 30 17 24 0,80 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
432. Trdla Miloš
Statenický Panteři
56,0 55,00 20 20 11 55,32 47 26 42 0,89 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
433. Zelinka Milan
Helou&Wen Praha
55,9 64,29 20 14 9 58,82 34 20 23 0,68 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
434. Teichner David
No Stress Praha
55,9 63,64 20 11 7 58,62 29 17 18 0,62 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
435. Hasil Milan
Ostré hroty Svémyslice B
55,9 60,00 20 20 12 53,06 49 26 45 0,92 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
436. Volavka Karel
Chlumecká Praha B
55,9 58,33 20 12 7 55,17 29 16 23 0,79 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
437. Cihelková Martina
Zelená laguna Strančice
55,9 57,14 20 14 8 55,88 34 19 31 0,91 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
438. Řepa Martin
Sázava DC
55,8 52,63 20 19 10 52,08 48 25 59 1,23 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
439. Groh Václav
Saloon Brandýs nad Labem
55,7 63,16 20 19 12 57,45 47 27 27 0,57 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
440. Pína Petr
Maniac Darts Rakovník
55,7 47,37 20 19 9 52,17 46 24 43 0,93 7 0,15 4 0,09 1 0 0 0
441. Kaucký Tomáš
Speed Flies DC Kostelec n/L
55,7 45,45 20 11 5 50,00 30 15 30 1,00 10 0,33 1 0,03 1 0 0 0
442. Dubovan Branislav
Speed Flies DC Kostelec n/L II
55,6 60,00 24 20 12 58,33 48 28 33 0,69 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
443. Turcaj Vladimír
Úderníci Praha
55,4 57,89 24 19 11 60,87 46 28 27 0,59 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
444. Pulda Martin
No Stress Kutná Hora
55,4 50,00 20 16 8 51,28 39 20 30 0,77 10 0,26 2 0,05 1 0 0 0
445. Schich Roman
Řeporyje DC Praha B
55,3 62,50 16 16 10 57,50 40 23 24 0,60 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
446. Černý Bohdan
Nymburk Lions
55,3 61,11 20 18 11 53,33 45 24 35 0,78 4 0,09 3 0,07 0 0 0 0
447. Walter Libor
Nymburk Lions
55,2 63,16 20 19 12 56,82 44 25 28 0,64 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
448. Volf Tomáš
Greenhorn's Praha
55,2 63,16 24 19 12 56,25 48 27 34 0,71 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
449. Soustružník Jaroslav 1985
Heřmánkový čajíček Praha
55,1 52,63 20 19 10 52,94 51 27 35 0,69 15 0,29 1 0,02 2 0 0 0
450. Kříž Filip
Dopito 99 Praha
55,0 75,00 16 8 6 59,09 22 13 8 0,36 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
451. Junek Štěpán
Black Diamonds Praha
55,0 63,64 20 11 7 53,57 28 15 24 0,86 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
452. Kučera Adam
Saloon Brandýs nad Labem C
55,0 62,50 16 8 5 55,00 20 11 18 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
453. Dafčík Zdeněk
Nepřátelé bobří hráze Praha
55,0 60,00 24 15 9 55,26 38 21 28 0,74 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
454. Ligocká Gabriela
Pionýři slepých uliček Praha
55,0 60,00 20 10 6 54,55 22 12 7 0,32 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
455. Huk Roman
Kosako Konárovice B
54,9 63,16 20 19 12 57,78 45 26 23 0,51 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
456. Herzog David
Střelky Veltruby
54,9 56,25 16 16 9 53,85 39 21 38 0,97 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
457. Šedivák Pavel
Los Číčos Praha
54,9 55,56 20 18 10 48,84 43 21 37 0,86 7 0,16 2 0,05 1 0 0 0
458. Mečíř Petr
Sport Team Řevničov
54,8 60,00 20 20 12 55,77 52 29 40 0,77 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
459. Kahoun Lukáš
Kosako Konárovice
54,8 50,00 16 12 6 55,17 29 16 26 0,90 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
460. Kural Milan
Albion Chlumec
54,6 65,00 20 20 13 60,00 50 30 30 0,60 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
461. Dvořák David 1973
Bakalář Maniak Rakovník
54,6 60,00 20 15 9 53,85 39 21 25 0,64 10 0,26 0 0,00 0 0 0 0
462. Dlesková Helena
Barbars Praha
54,5 68,75 20 16 11 57,14 42 24 28 0,67 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
463. Forejt Miroslav
Greenhorn's Praha
54,5 66,67 24 24 16 56,72 67 38 41 0,61 11 0,16 0 0,00 0 0 0 0
464. Šťastný Petr
Žíznivý důchodci Praha
54,5 58,82 20 17 10 57,89 38 22 19 0,50 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
465. Dobiášovský Petr
Sport club 1930 I Praha
54,5 58,82 20 17 10 57,14 42 24 32 0,76 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
466. Fiury Adam
Kryplos Praha
54,5 55,56 16 9 5 60,00 20 12 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
467. Pajkrt Jiří
FraJa Neratovice B
54,4 62,50 16 16 10 58,54 41 24 21 0,51 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
468. Flos Rudolf
Boubínská strašidla Kolín
54,4 60,00 20 20 12 58,00 50 29 25 0,50 7 0,14 0 0,00 1 0 0 0
469. Brejcha Milan
Prevíti Praha
54,4 53,85 16 13 7 50,00 34 17 32 0,94 6 0,18 1 0,03 1 0 0 0
470. Labant Milan
Titans Praha
54,4 47,37 24 19 9 52,08 48 25 34 0,71 18 0,38 1 0,02 0 0 0 0
471. Bolek Zdeněk
Běsnící pávové Kladno
54,3 64,29 20 14 9 60,00 35 21 18 0,51 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
472. Vít Pavel
Spřátelená zvěř Praha
54,3 62,50 16 16 10 56,76 37 21 18 0,49 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
473. Kára Martin
Pavouci Stochov B
54,3 57,89 20 19 11 57,45 47 27 32 0,68 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
474. Běhal Filip
Plechovky Pečky
54,3 56,25 20 16 9 57,50 40 23 31 0,78 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
475. Šofr Ladislav
Náhodní střelci Klecany
54,2 68,75 16 16 11 58,14 43 25 24 0,56 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
476. Sýkorová Petra
Synové výčepu Praha
54,2 58,33 20 12 7 51,61 31 16 19 0,61 10 0,32 0 0,00 0 0 0 0
477. Černík Miloš
Kosako Konárovice
54,2 50,00 16 8 4 57,89 19 11 8 0,42 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
478. Koníček Roman
AC Hory DC Poděbrady
54,2 46,15 16 13 6 51,61 31 16 29 0,94 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
479. Michal David
Sport club 1930 I Praha
54,1 63,16 20 19 12 55,10 49 27 38 0,78 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
480. Knotek Václav
Sedmá Rota Praha
54,1 62,50 20 16 10 59,46 37 22 18 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
481. Žemba Karel
Nikater Praha
54,1 56,25 20 16 9 56,10 41 23 28 0,68 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
482. Procházka Vladimír
Krkavci Kralupy
54,1 54,55 20 11 6 55,56 27 15 22 0,81 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
483. Podivínský Radoslav
Máchalové XXL Kladno
54,0 61,11 20 18 11 57,45 47 27 31 0,66 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
484. Vácha Denis
Kandráčovci Barborka Kolín
54,0 50,00 20 18 9 51,16 43 22 39 0,91 10 0,23 0 0,00 0 0 0 0
485. Suchorebský Milan
Norci Úmonín
53,9 63,16 20 19 12 58,82 51 30 35 0,69 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
486. Čihák Miloš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
53,9 62,50 16 16 10 57,89 38 22 16 0,42 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
487. Pokorný Jan
Hell's Darters Praha
53,9 55,00 20 20 11 54,35 46 25 35 0,76 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
488. Škrlant Petr
Kalováci Lhota
53,9 52,63 20 19 10 53,06 49 26 43 0,88 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
489. Vaina Jiří 1970
Top Citrus Jizbice
53,8 62,50 16 16 10 54,76 42 23 35 0,83 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
490. Tuček Tomáš
Smrkáči Břežany B
53,7 62,50 20 16 10 56,10 41 23 28 0,68 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
491. Buňka Miloslav
Korunky Kolín B
53,7 58,33 20 12 7 53,33 30 16 20 0,67 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
492. Novotný Tibor
Speed Flies DC Kostelec n/L
53,7 45,00 20 20 9 49,02 51 25 61 1,20 7 0,14 1 0,02 2 0 0 0
493. Procházka Lubomír
Sedmá Rota Praha
53,6 64,29 20 14 9 52,78 36 19 27 0,75 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
494. Holeček Michal
Loužička DC Praha
53,6 63,64 16 11 7 57,14 28 16 13 0,46 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
495. Soustružník Martin
Heřmánkový čajíček Praha
53,6 50,00 20 20 10 50,00 50 25 36 0,72 8 0,16 3 0,06 1 1 0 0
496. Večerník Stanislav
Plzeňka Praha
53,6 50,00 16 12 6 50,00 28 14 30 1,07 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
497. Zima Aleš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
53,5 62,50 16 8 5 55,00 20 11 15 0,75 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
498. Černík Rostislav
Kosako Konárovice
53,5 56,25 16 16 9 54,05 37 20 24 0,65 2 0,05 1 0,03 1 0 0 0
499. Šnirc Jaroslav
Máchalové XXL Kladno C
53,4 56,25 20 16 9 55,26 38 21 29 0,76 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
500. Šimko Roman
Valérie team Mělník
53,4 50,00 20 16 8 55,26 38 21 26 0,68 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
501. Závora Michal
Střelci Tetín
53,3 63,16 20 19 12 58,70 46 27 22 0,48 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
502. Kotubey Mykhaylo
Beta darts Semčice
53,3 60,00 20 20 12 57,14 49 28 25 0,51 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
503. Mynář Michal
Proti proudu Praha
53,3 56,25 20 16 9 57,50 40 23 29 0,73 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
504. Fiala Jan
Proti proudu Praha
53,2 70,00 20 10 7 60,00 25 15 9 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Zikmunda Miloslav
Ferda team DC Benešov
53,2 58,33 20 12 7 60,00 25 15 7 0,28 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
506. Procházka Michal
Beta darts Semčice
53,0 55,00 20 20 11 53,19 47 25 41 0,87 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
507. Hradiská Jaroslava
Bukovina
52,9 69,23 20 13 9 55,88 34 19 14 0,41 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
508. Veselý Bohuš
Kréta Darts Rakovník
52,9 58,33 16 12 7 60,71 28 17 14 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Tesárek Adam
Jižani z 213 Praha
52,9 55,00 20 20 11 56,25 48 27 32 0,67 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
510. Tauš Václav
Fanatics Sedlec
52,9 50,00 16 16 8 47,62 42 20 46 1,10 8 0,19 0 0,00 1 0 0 0
511. Fedor Viktor
Semafor Mladá Boleslav B
52,8 60,00 20 15 9 56,41 39 22 23 0,59 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
512. Janků Petr
Louže DC Praha
52,8 53,85 20 13 7 56,25 32 18 18 0,56 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
513. Bareš Pavel
Sázava DC
52,8 47,37 20 19 9 47,83 46 22 45 0,98 11 0,24 1 0,02 0 0 0 0
514. Souček Ondřej
Rozdělovský Péčko Kladno
52,8 41,67 16 12 5 48,28 29 14 34 1,17 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
515. Saksa Zdeněk
Barbaři Ovčáry
52,7 70,00 20 20 14 64,58 48 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Hradiská Adéla
Bukovina
52,7 66,67 20 12 8 60,00 30 18 10 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
517. Vondrák Václav
Šemík Neumětely B
52,7 54,55 16 11 6 53,85 26 14 21 0,81 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
518. Murárik Jaroslav
Saloon Brandýs nad Labem C
52,6 62,50 16 16 10 57,89 38 22 12 0,32 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
519. Pecha Ondřej
Expendables Praha
52,6 55,00 20 20 11 51,06 47 24 34 0,72 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
520. Rykr Gustav
Berounská Hvězda
52,6 53,33 16 15 8 53,85 39 21 31 0,79 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
521. Shíbal Petr
Brilliant darts Praha
52,6 50,00 20 20 10 48,00 50 24 47 0,94 13 0,26 0 0,00 0 0 0 0
522. Bartoš Roman
Qýčepu Příbram
52,6 43,75 16 16 7 50,00 42 21 51 1,21 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
523. Franková Jitka
ŠIKL Lysá nad Labem B
52,4 61,54 16 13 8 54,55 33 18 23 0,70 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
524. Šebesta Jaroslav
Šipkaři Kanín DC
52,4 57,14 20 14 8 54,55 33 18 27 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Jirásek Jiří
Otupělé hroty Praha
52,4 50,00 16 14 7 54,55 33 18 30 0,91 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
526. Palij Anatolij
Semafor Mladá Boleslav
52,4 47,37 20 19 9 50,00 46 23 37 0,80 11 0,24 0 0,00 1 0 0 0
527. Kovařík Oldřich
Podprouďáci z Kozárovic
52,4 44,44 20 18 8 51,11 45 23 34 0,76 9 0,20 3 0,07 1 0 0 0
528. Peca Luboš
Team Chvaletice
52,3 63,64 16 11 7 56,67 30 17 17 0,57 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
529. Růžička Miroslav
Světáci Praha Y
52,3 58,33 16 12 7 53,33 30 16 24 0,80 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
530. Nemeš Jan
Horní Rozptyly Praha B
52,3 56,25 20 16 9 52,50 40 21 32 0,80 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
531. Nejezchleba Pavel
Cobra Plazy B
52,3 50,00 20 12 6 54,84 31 17 25 0,81 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
532. Felgr Zdeněk
Buldoci Sadská
52,2 55,00 20 20 11 53,06 49 26 37 0,76 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
533. Suchánek Petr
Kangaroos Velký Borek
52,2 46,67 20 15 7 48,65 37 18 37 1,00 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
534. Martínek Martin
Norci Úmonín
52,1 56,25 20 16 9 53,85 39 21 28 0,72 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
535. Tvrdík Michal
Rychlý hroty Praha B
52,1 53,33 20 15 8 55,88 34 19 14 0,41 3 0,09 2 0,06 0 0 0 0
536. Volf Přemysl
Saloon Brandýs nad Labem B
52,0 66,67 12 12 8 60,00 30 18 7 0,23 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
537. Olšiak Martin
Podlesáci Králův Dvůr E
52,0 57,89 20 19 11 52,00 50 26 43 0,86 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
538. Hadač Martin
Top Citrus Jizbice
52,0 55,56 16 9 5 55,00 20 11 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
539. Kouřil Martin
Kecky Praha
52,0 52,63 20 19 10 54,55 44 24 29 0,66 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
540. Patócs Martin
Zelená laguna Strančice
51,9 57,14 20 14 8 59,46 37 22 20 0,54 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
541. Svoboda Jaroslav
Greenhorn's Praha
51,9 57,14 24 14 8 55,56 36 20 26 0,72 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
542. Novák Vladimír
Amatéři Písnice
51,8 50,00 20 20 10 54,00 50 27 50 1,00 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
543. Lorenc Ondřej
Černovoláci
51,8 50,00 20 14 7 51,52 33 17 27 0,82 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
544. Švéd Milan
Mlýn DC Zadní Třebáň
51,7 70,00 20 20 14 62,50 48 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Provázek Stanislav
Rychlý hroty Praha
51,7 58,33 24 12 7 53,33 30 16 20 0,67 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
546. Priehoda Ján
Modráci Praha
51,7 50,00 20 12 6 50,00 30 15 30 1,00 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
547. Kiš Peter
Team Chvaletice
51,6 50,00 16 8 4 52,63 19 10 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
548. Šebková Petra
Máchalové XXL Kladno
51,6 46,67 20 15 7 48,65 37 18 31 0,84 7 0,19 1 0,03 1 0 0 0
549. Dvořák Jiří 1983
AHV Strančice
51,6 46,15 16 13 6 43,75 32 14 40 1,25 3 0,09 1 0,03 1 0 0 0
550. Sloup Lukáš
Warriors Kněževes
51,5 58,33 20 12 7 51,52 33 17 27 0,82 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
551. Svoboda Petr
Střelci Tetín
51,5 57,89 20 19 11 54,35 46 25 27 0,59 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
552. Plevka Otakar
Šneci Sedlec
51,5 57,89 20 19 11 52,08 48 25 33 0,69 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
553. Bayer Petr
Akademie DC Praha
51,5 50,00 20 18 9 52,17 46 24 31 0,67 10 0,22 1 0,02 0 0 0 0
554. Andreev Viktor
Maniac Darts Kostelec n / Labem
51,5 50,00 16 16 8 52,50 40 21 26 0,65 8 0,20 1 0,03 0 0 0 0
555. Dobešová Brigita
Moskyt 2 Praha
51,5 50,00 20 12 6 53,85 26 14 14 0,54 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
556. Kula Pavel
Pacienti Sobín Praha
51,4 50,00 16 12 6 53,57 28 15 23 0,82 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
557. Medek Miroslav 1966
AC Hory DC Poděbrady
51,4 44,44 16 9 4 52,38 21 11 15 0,71 1 0,05 0 0,00 0 1 0 0
558. Matušíková Jana
Golem Běchovice
51,3 56,25 16 16 9 53,85 39 21 22 0,56 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
559. Pavlát Radek
Horní Rozptyly Praha
51,2 57,14 20 14 8 54,55 33 18 19 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
560. Štancl Jiří
Patriots darts club Zdiby
51,2 54,55 16 11 6 53,85 26 14 15 0,58 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
561. Tuhovčák Stanislav
Vitamín DC Praha
51,1 60,00 16 15 9 56,76 37 21 13 0,35 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
562. Amort Václav
Avengers Praha
51,1 50,00 20 18 9 47,73 44 21 44 1,00 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
563. Cvekl Josef
Pacienti Sobín Praha
51,1 50,00 16 16 8 51,35 37 19 21 0,57 4 0,11 3 0,08 0 0 0 0
564. Beneš Leoš
Panoší Újezd ŠK
51,0 61,11 20 18 11 59,52 42 25 12 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Pecháček Tomáš
Abasta Křepenice
51,0 50,00 16 16 8 48,78 41 20 35 0,85 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
566. Cmár Miroslav
Plechovky Pečky B
51,0 50,00 20 12 6 51,61 31 16 26 0,84 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
567. Kašička Tomáš
Hadi Úvaly
50,9 60,00 20 10 6 52,17 23 12 7 0,30 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
568. Hykeš David
Chlumecká Praha B
50,9 57,14 20 14 8 55,88 34 19 20 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
569. Henzl Tomáš
Marná snaha Slaný
50,8 60,00 20 15 9 58,33 36 21 9 0,25 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
570. Kytka Aleš
Máchalové XXL Kladno B
50,8 60,00 20 10 6 53,85 26 14 17 0,65 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
571. Rezek Jan 1973
Bocman Club Praha
50,8 56,25 20 16 9 53,85 39 21 24 0,62 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
572. Žoha Michal
Kyklop Praha
50,8 56,25 20 16 9 50,00 38 19 25 0,66 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
573. Kuchyňka Vladimír
Darts club Eso Milovice
50,8 55,00 20 20 11 54,90 51 28 32 0,63 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
574. Bělohlávek Ondřej
Dopito 99 Praha
50,8 50,00 16 10 5 54,17 24 13 9 0,38 3 0,13 1 0,04 1 0 0 0
575. Turták Michal
Pivní Jistota Praha
50,7 58,33 16 12 7 56,67 30 17 12 0,40 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
576. Doležal Tomáš
FraJa Neratovice
50,6 57,14 12 7 4 52,94 17 9 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
577. Langhans Karel
Saloon Brandýs nad Labem
50,6 50,00 20 20 10 48,94 47 23 44 0,94 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
578. Klicpouch Jiří 1959
Zlomený hroty Praha
50,5 55,56 16 9 5 55,00 20 11 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
579. Bäuml Miroslav
Alcatraz DSC Praha
50,5 50,00 16 16 8 47,50 40 19 32 0,80 6 0,15 1 0,03 1 0 0 0
580. Melcer Vít
Savci Dobřeň
50,4 65,00 20 20 13 58,33 48 28 5 0,10 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
581. Rosenberger Slavomír
Náhodní střelci Klecany
50,4 63,64 16 11 7 59,26 27 16 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
582. Nejedlý Daniel
Fontána Praha
50,4 50,00 20 20 10 50,00 46 23 25 0,54 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
583. Dobiášovský Jan
Sport club 1930 I Praha
50,3 58,33 20 12 7 54,55 33 18 19 0,58 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
584. Hanykýř Michal
Lipánci Přehvozdí
50,3 50,00 20 14 7 48,57 35 17 28 0,80 7 0,20 0 0,00 0 0 0 0
585. Havlata Zdeněk
U Mě dobrý Světice
50,3 43,75 20 16 7 48,65 37 18 35 0,95 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
586. Beran Miloš
Boubínský expres Kolín
50,2 56,25 20 16 9 56,10 41 23 21 0,51 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
587. Folprecht Jan
Cobra Plazy B
50,2 55,00 20 20 11 54,00 50 27 23 0,46 5 0,10 2 0,04 0 0 0 0
588. Opletal Libor
Tuchodřeva Tuchoměřice
50,0 62,50 16 16 10 52,50 40 21 21 0,53 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
589. Soustružník Jaroslav 1956
Golem Běchovice
50,0 62,50 16 8 5 52,38 21 11 9 0,43 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
590. Strauss Radek
Otupělé hroty Praha
50,0 60,00 16 10 6 54,17 24 13 13 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Kopec Vladimír
Hardcore DC Praha
50,0 57,14 20 14 8 52,94 34 18 15 0,44 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
592. Nenadál Miroslav
Kozlíci Praha Kyje
50,0 54,55 12 11 6 50,00 26 13 15 0,58 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
593. Vlach František
Black schody Sadská
50,0 50,00 20 16 8 54,05 37 20 24 0,65 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
594. Jelínek František
Sklípkani Praskolesy
50,0 46,67 16 15 7 50,00 36 18 32 0,89 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
595. Vimr Jiří
Fontána Praha
50,0 45,00 20 20 9 44,00 50 22 45 0,90 11 0,22 2 0,04 1 0 0 0
596. Páv Josef
Huťaři Hýskov
49,8 55,00 20 20 11 53,33 45 24 15 0,33 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
597. Zajíček Jan
Křižáci Roztoky
49,8 50,00 20 20 10 50,00 52 26 45 0,87 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
598. Ričlová Ivana
Semišky Kamenný Přívoz
49,7 57,14 20 14 8 52,78 36 19 22 0,61 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
599. Lajos Petr
Bizoni Cvrčovice
49,7 41,67 16 12 5 51,72 29 15 23 0,79 2 0,07 1 0,03 1 0 0 0
600. Brzobohatý Václav
Black eagles Luštěnice
49,6 54,55 20 11 6 53,85 26 14 17 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Jindra Tomáš
Fontána Praha
49,6 50,00 20 18 9 47,83 46 22 47 1,02 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
602. Valíček Pavel
Abasta Křepenice
49,6 50,00 16 10 5 47,83 23 11 16 0,70 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
603. Hošek Karel
Řenčováci Řevničov
49,6 40,00 16 10 4 41,67 24 10 23 0,96 6 0,25 2 0,08 0 0 0 0
604. Blahoš Tomáš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
49,5 55,56 16 9 5 55,00 20 11 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
605. Kovač Pavel
Zápy ŠK
49,5 50,00 16 16 8 51,35 37 19 16 0,43 6 0,16 0 0,00 1 0 0 0
606. Závodský Michal
K2 Říčany
49,5 50,00 20 10 5 54,55 22 12 8 0,36 0 0,00 2 0,09 0 0 0 0
607. Cach Tomáš
Kosako Konárovice B
49,5 47,06 20 17 8 50,00 40 20 26 0,65 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
608. Hyška Jiří
Top Citrus Čachovice
49,4 50,00 20 20 10 52,08 48 25 25 0,52 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
609. Fejsák Jan
Máchalové XXL Kladno
49,4 46,15 20 13 6 51,43 35 18 20 0,57 9 0,26 1 0,03 0 0 0 0
610. Lorenc Martin
Korunky Kolín B
49,3 56,25 20 16 9 50,00 44 22 38 0,86 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
611. Popovych Oleh
Max DC Mladá Boleslav
49,3 50,00 20 12 6 57,14 28 16 14 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
612. Jílek František
Bakalář DC Kalivody
49,2 58,82 20 17 10 53,85 39 21 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
613. Zavadilová Eva
Willi Hubert Praha
49,2 56,25 16 16 9 55,26 38 21 15 0,39 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
614. Tokár Roman
Šipkaři Kanín DC
49,2 52,63 20 19 10 52,08 48 25 33 0,69 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
615. Sochůrek Petr
New Bubu Team Nové Strašecí
49,2 46,67 20 15 7 50,00 36 18 28 0,78 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
616. Husenský Michal
Hadi Úvaly
49,1 58,33 20 12 7 53,13 32 17 13 0,41 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
617. Hlinka Jiří
Bohemia Hearts Poděbrady
49,1 42,86 16 14 6 50,00 34 17 27 0,79 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
618. Koleňák Ondřej
Šakalíci Třebohostice
49,0 55,00 20 20 11 54,00 50 27 33 0,66 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Letovanec Rosťa
Džemala Kozačky Milovice
49,0 55,00 20 20 11 53,06 49 26 25 0,51 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
620. Novák Miroslav
Tuchodřeva Tuchoměřice
49,0 50,00 16 12 6 55,17 29 16 14 0,48 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
621. Makal Miloš
Frnďáci Žernovka
48,9 57,89 20 19 11 55,56 45 25 12 0,27 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
622. Skřivan Vladimír
Semišky Kamenný Přívoz
48,8 58,33 20 12 7 56,25 32 18 15 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
623. Jánský Marek
IM 5 Horoušany
48,8 53,85 16 13 7 51,52 33 17 19 0,58 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
624. Kobylák Miloš
InterGast Stará promiň Praha
48,8 50,00 20 20 10 51,02 49 25 31 0,63 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
625. Šídlo Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň B
48,8 50,00 16 12 6 48,48 33 16 24 0,73 4 0,12 1 0,03 1 0 0 0
626. Truxa Milan
Maniac Darts Rakovník
48,8 50,00 20 10 5 50,00 24 12 22 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Šimáček Petr
Sons of Žižkoff Praha
48,8 50,00 16 8 4 47,06 17 8 10 0,59 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
628. Teichner Martin
Sokol Přišimasy
48,7 53,33 16 15 8 55,26 38 21 22 0,58 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
629. Hájek Milan
Hroch Team Hudlice
48,7 50,00 20 20 10 49,06 53 26 32 0,60 13 0,25 0 0,00 0 0 0 0
630. Blascha Petr
Šemík Neumětely
48,7 43,75 16 16 7 43,59 39 17 45 1,15 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
631. Premovič Martin
Kvakoš Mladá Boleslav B
48,6 70,00 20 20 14 58,82 51 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Blažek Milan
Hospůdka na Vinici
48,6 52,94 20 17 9 50,00 42 21 25 0,60 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
633. Slabý Jaroslav 1962
Plechovky Pečky B
48,6 50,00 20 18 9 50,00 44 22 31 0,70 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
634. Řepa Miroslav
Sázavská pivnice
48,5 56,25 16 16 9 53,85 39 21 14 0,36 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
635. Žižka Vojtěch
Michle's Ducks Praha
48,5 56,25 20 16 9 51,28 39 20 21 0,54 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
636. Stejskal Lukáš
Zziboni Cvrčovice
48,5 53,33 16 15 8 52,50 40 21 25 0,63 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
637. Hanko Martin 1999
Albion Chlumec
48,5 50,00 20 18 9 50,00 46 23 27 0,59 7 0,15 0 0,00 1 0 0 0
638. Kopal Lukáš
Šneci Sedlec
48,5 43,75 20 16 7 48,72 39 19 34 0,87 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
639. Pracht Martin
Valérie team Mělník
48,4 52,94 20 17 9 51,11 45 23 32 0,71 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
640. Landa Miroslav
Nervous Praha
48,4 47,37 20 19 9 46,67 45 21 32 0,71 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
641. Špát Jiří
Na Vršku Praha
48,3 43,75 16 16 7 46,34 41 19 38 0,93 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
642. Pergl Jiří
Cannabis 666 Žebrák
48,2 50,00 20 20 10 51,02 49 25 24 0,49 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
643. Nejedlý Karel
I am 180 Praha
48,2 46,15 20 13 6 48,48 33 16 27 0,82 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
644. Brůha Tomáš
Loužička DC Praha
48,1 57,14 16 14 8 54,05 37 20 22 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Blažek Zdeněk
Vokuswedle Praha
48,1 53,33 20 15 8 51,35 37 19 27 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Fecko Michal
Dobroty ŠK Nový dům
48,1 52,63 20 19 10 47,62 42 20 24 0,57 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
647. Rathaus Pavel
Zápy ŠK
48,1 50,00 16 8 4 50,00 16 8 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Nerad Kryštof
Pivaři z Pátý Praha
48,0 60,00 16 10 6 52,00 25 13 11 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
649. Skalák Petr
Rafani Vrchotovy Janovice
47,9 52,63 20 19 10 55,32 47 26 17 0,36 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
650. Hradil Vlastimil
Vo díru vedle Praha
47,9 50,00 16 12 6 48,28 29 14 19 0,66 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
651. Korbel Jaroslav
Krkavci Kralupy
47,8 46,67 20 15 7 47,22 36 17 28 0,78 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
652. Šamko Štefan
Podlesáci Králův Dvůr E
47,7 47,37 20 19 9 46,81 47 22 39 0,83 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
653. Šulc Michal
Kvakoš Mladá Boleslav C
47,6 58,33 20 12 7 56,00 25 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Zajíček Jiří
Magnetics Beroun
47,6 50,00 20 20 10 52,17 46 24 23 0,50 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
655. Blechta Petr
Chlumecká Praha B
47,6 50,00 20 14 7 52,63 38 20 24 0,63 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
656. Vendišová Ivana
Pohodáři Praha
47,6 50,00 20 14 7 48,48 33 16 22 0,67 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
657. Fišer Jiří
Wanted DC Poděbrady
47,6 41,18 20 17 7 45,95 37 17 27 0,73 6 0,16 1 0,03 0 0 0 0
658. Kobr Aleš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
47,5 50,00 16 16 8 47,50 40 19 24 0,60 4 0,10 1 0,03 1 0 0 0
659. Mařík Petr
Bentons 98 Boješice
47,5 43,75 16 16 7 47,73 44 21 41 0,93 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
660. Tvrdý Karel
Maniac Darts Rakovník B
47,4 60,00 16 15 9 52,63 38 20 11 0,29 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
661. Holub Tomáš
Valérie team Mělník
47,4 43,75 20 16 7 50,00 38 19 32 0,84 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
662. Bartuška Jan
Titans Praha
47,3 50,00 24 12 6 50,00 30 15 17 0,57 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
663. Votava Martin
Bonus Bendovka Praha
47,3 35,00 20 20 7 41,67 48 20 38 0,79 11 0,23 2 0,04 1 1 0 0
664. Maudr Pavel
Fénix Poděbrady
47,2 58,33 12 12 7 50,00 32 16 20 0,63 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
665. Groh Libor
Willi Hubert Praha
47,2 50,00 16 12 6 55,17 29 16 11 0,38 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
666. Laurek Petr
Střelci Tetín
47,1 57,14 20 14 8 52,63 38 20 21 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
667. Kulhánek Michal
Snipers Mělník
47,1 56,25 16 16 9 54,76 42 23 17 0,40 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
668. Roblík Bořivoj
RKDM Milovice
47,1 53,33 20 15 8 52,63 38 20 23 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Vajchr Václav
Warriors Kněževes
47,1 50,00 20 10 5 50,00 24 12 14 0,58 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
670. Dupal Jan
Worm Gang Praha
47,1 45,00 20 20 9 49,02 51 25 44 0,86 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
671. Březina Miroslav 1986
LTC Litošice
47,0 58,82 20 17 10 52,50 40 21 9 0,23 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
672. Havel Lukáš
Hardcore DC Praha
47,0 50,00 20 16 8 54,05 37 20 18 0,49 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Minár Ota
Máchalové XXL Kladno
47,0 50,00 20 14 7 48,65 37 18 24 0,65 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
674. Marenčák Luděk
Bakalář Maniak Rakovník
47,0 47,06 20 17 8 50,00 40 20 28 0,70 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
675. Blažek Albert
Čerti Kolín
47,0 42,86 20 14 6 48,48 33 16 25 0,76 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
676. Hájek Miroslav
Pivnice Tep Chvaletice
46,9 54,55 20 11 6 50,00 26 13 15 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Tůma Jan
Světáci Praha X
46,9 50,00 12 10 5 46,15 26 12 21 0,81 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
678. Polanský Jiří
Fontána Praha
46,9 45,00 20 20 9 46,94 49 23 30 0,61 11 0,22 0 0,00 0 0 0 0
679. Kryzan Michal
Korunky Kolín B
46,9 42,11 20 19 8 48,98 49 24 35 0,71 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
680. Cvrk Jaroslav
The Workers Praha
46,8 60,00 16 10 6 56,00 25 14 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Vynikal Jindrich
Kvakoš Mladá Boleslav
46,7 60,00 20 20 12 59,18 49 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Beneš Milan
Kandráčovci Barborka Kolín
46,7 53,85 20 13 7 48,48 33 16 21 0,64 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
683. Cacák Robert
Rozdělov DC Kladno
46,7 50,00 24 20 10 47,92 48 23 31 0,65 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
684. Eigl Marián
Pivní Jistota Praha
46,7 50,00 16 16 8 48,72 39 19 24 0,62 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
685. Novák Pavel 1974
Hole in One Praha
46,7 50,00 12 8 4 50,00 18 9 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
686. Uřídil František
Motor@team.Dřísy
46,7 50,00 12 8 4 44,44 18 8 16 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
687. Trávníčková Marie
Black eagles Luštěnice
46,7 42,86 20 14 6 45,45 33 15 26 0,79 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
688. Čámský Jan
Beer Sharks Praha
46,6 44,44 20 18 8 47,73 44 21 36 0,82 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
689. Pech Karel
The Workers Praha
46,5 50,00 16 12 6 51,61 31 16 18 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
690. Hamerník Rostislav
Kocouři vod kocoura Kozly
46,5 47,37 20 19 9 50,00 46 23 29 0,63 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
691. Ligocki Tomasz
Ostré hroty Svémyslice B
46,5 41,18 20 17 7 46,51 43 20 39 0,91 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
692. Šedivý Ondřej
Letci Kolín
46,4 50,00 20 20 10 48,00 50 24 34 0,68 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
693. Staněk Karel
Bizoni Cvrčovice
46,4 40,00 16 10 4 44,00 25 11 18 0,72 6 0,24 1 0,04 0 0 0 0
694. Valeš Michal
Sklípkani Praskolesy
46,3 58,33 16 12 7 50,00 32 16 19 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Černý Václav
Club Fanda Forever Černošice
46,2 50,00 24 24 12 52,46 61 32 24 0,39 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
696. Fitz Michal
IM 5 Horoušany
46,2 46,67 16 15 7 45,95 37 17 28 0,76 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
697. Šíma Martin
Běsnící pávové Kladno
46,1 47,37 20 19 9 47,73 44 21 23 0,52 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
698. Chyba Luboš
Sázava DC
46,1 46,15 20 13 6 45,16 31 14 25 0,81 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
699. Sládek Roman
Hroch Team Hudlice
46,1 45,00 20 20 9 47,06 51 24 38 0,75 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
700. Fajman Jaroslav
Kvakoš Mladá Boleslav C
46,0 57,14 20 14 8 60,00 35 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Bareš Roman
Semafor Mladá Boleslav B
46,0 50,00 20 20 10 47,92 48 23 29 0,60 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
702. Tischer Jindřich
Homolka DC Úvaly
46,0 45,00 20 20 9 46,00 50 23 36 0,72 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
703. Hanko Josef
Máchalové XXL Kladno C
45,9 43,75 20 16 7 48,72 39 19 20 0,51 4 0,10 1 0,03 1 0 0 0
704. Rada Václav
Šemík Neumětely
45,9 43,75 16 16 7 45,95 37 17 29 0,78 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
705. Stránský František
ATF Kostelní Hlavno
45,8 50,00 20 20 10 47,92 48 23 18 0,38 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
706. Nesládek Martin
Kangaroos Velký Borek
45,7 52,94 20 17 9 50,00 42 21 22 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
707. Vlk Pavel
Magnetics Beroun
45,7 52,94 20 17 9 50,00 42 21 22 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
708. Cach Přemysl
Kalováci Lhota
45,7 44,44 20 18 8 43,18 44 19 34 0,77 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
709. Oupický Jiří
Korunky Kolín
45,6 46,67 20 15 7 46,15 39 18 26 0,67 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
710. Veľas Ján
Střelky Veltruby
45,6 46,67 16 15 7 44,44 36 16 20 0,56 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
711. Bárta Karel
Moskyt Naeks Praha
45,6 45,45 16 11 5 48,15 27 13 19 0,70 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
712. Bejlek Jakub
Podlesáci Králův Dvůr B
45,6 38,89 20 18 7 48,89 45 22 28 0,62 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
713. Hájek Stanislav
Šneci Sedlec
45,5 43,75 20 16 7 47,37 38 18 29 0,76 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
714. Klán Petr
Podlesáci Králův Dvůr B
45,5 42,86 20 14 6 48,48 33 16 22 0,67 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
715. Jeřábek Michal
Eden Vrdy
45,4 60,00 20 10 6 54,17 24 13 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Nešetřil Jaroslav
FraJa Neratovice B
45,4 50,00 16 14 7 51,35 37 19 17 0,46 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
717. Krajčovič David
Džemala Kozačky Milovice
45,4 45,00 20 20 9 45,83 48 22 39 0,81 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
718. Rathouský Jan
Šemík Neumětely
45,3 25,00 16 16 4 41,86 43 18 36 0,84 13 0,30 1 0,02 1 1 0 0
719. Muška David
Ferda team DC Benešov
45,2 50,00 20 20 10 48,00 50 24 26 0,52 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
720. Jenčík Roman
Nymburk Lions
45,2 50,00 20 12 6 48,28 29 14 19 0,66 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Spěváček Milan
Hardcore DC Praha
45,2 50,00 20 12 6 48,28 29 14 17 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
722. Slabý Daniel
RKDM Milovice
45,1 46,67 20 15 7 45,71 35 16 20 0,57 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
723. Sosna Petr
Maniac Darts Rakovník B
45,0 50,00 16 16 8 52,50 40 21 17 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
724. Podolka Michal
Bakalář Maniak Rakovník
45,0 50,00 20 12 6 50,00 32 16 16 0,50 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
725. Hlavín Karel
Šemík Neumětely B
45,0 50,00 16 8 4 44,44 18 8 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
726. Kužela Čestmír
Ostrovani DC Šebestěnice
45,0 43,75 20 16 7 50,00 38 19 27 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Weinfurtner Michal
Figury Libčice n / Vlt.
45,0 42,86 20 14 6 47,22 36 17 23 0,64 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
728. Menšík Radek
Zlatý Barbaři Praha
45,0 40,00 20 15 6 41,18 34 14 33 0,97 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
729. Kukla Zdeněk
Gambáč Mělník
45,0 40,00 20 10 4 46,15 26 12 21 0,81 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
730. Kos Jaroslav 1960
Dobroty ŠK Nový dům
44,9 52,94 20 17 9 53,66 41 22 11 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Loudát Miroslav
Střelky Veltruby C
44,9 40,00 16 15 6 43,24 37 16 32 0,86 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
732. Nápravníková Jindřiška
Baba Jaga DC Praha
44,8 54,55 16 11 6 51,85 27 14 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Kozák Pavel
Vitamín DC Praha
44,8 50,00 16 16 8 50,00 42 21 27 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Štíbr Jan
Maniac Darts Rakovník B
44,8 50,00 16 8 4 47,62 21 10 14 0,67 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
735. Vopálka Martin
Maniac Darts Praha
44,8 44,44 12 9 4 39,13 23 9 23 1,00 2 0,09 1 0,04 0 0 0 0
736. Lorenc Luboš
Černovoláci
44,8 43,75 20 16 7 47,62 42 20 31 0,74 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
737. Stejskal Marek
Rychlý hroty Praha B
44,7 58,33 20 12 7 50,00 32 16 10 0,31 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
738. Mach Jan
Světáci Praha Y
44,7 50,00 16 8 4 47,37 19 9 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
739. Jursa Jakub
Divoké kachny Čakovice
44,7 46,15 16 13 6 50,00 32 16 17 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
740. Růžička Jindřich
Modráci Praha
44,7 40,00 20 15 6 42,11 38 16 30 0,79 9 0,24 0 0,00 0 0 0 0
741. Čeladník Miloslav
Saloon Brandýs nad Labem B
44,6 54,55 12 11 6 46,43 28 13 12 0,43 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
742. Melcer Aleš
Savci Dobřeň
44,5 58,33 20 12 7 55,17 29 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Nachtigal Jiří
Žofín Nymburk
44,5 50,00 16 14 7 50,00 38 19 19 0,50 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
744. Semík Josef
Jižani z 213 Praha
44,5 47,06 20 17 8 47,50 40 19 20 0,50 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
745. Šanc Josef
Šipkaři Kanín DC
44,5 46,15 20 13 6 48,39 31 15 13 0,42 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
746. Múdry Miroslav
U Kapličky Vrdy
44,5 43,75 20 16 7 45,00 40 18 30 0,75 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
747. Machač Ladislav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
44,5 37,50 16 16 6 42,50 40 17 37 0,93 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
748. Kačník Dušan
Chalupáři Slaný
44,4 35,00 20 20 7 43,75 48 21 45 0,94 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
749. Vlatkovszki Leoš
Louže DC Praha
44,3 41,67 20 12 5 50,00 28 14 15 0,54 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
750. Foltýn Ondřej
Farníci Stříbrná Skalice
44,3 41,18 20 17 7 43,24 37 16 22 0,59 2 0,05 3 0,08 0 0 0 0
751. Horák Petr
Kvakoš Mladá Boleslav B
44,2 55,56 20 18 10 55,81 43 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Černý Jakub
Žofín Nymburk
44,2 42,86 16 14 6 48,48 33 16 22 0,67 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
753. Brůžek David
ATF Kostelní Hlavno
44,1 50,00 20 16 8 45,95 37 17 18 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
754. Matysík Miroslav
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
44,1 50,00 16 8 4 50,00 22 11 10 0,45 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
755. Štěpán Roman
Běsnící pávové Kladno
44,0 50,00 20 16 8 47,50 40 19 19 0,48 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
756. Zelinka Václav
Pivaři z Pátý Praha
44,0 46,67 16 15 7 45,71 35 16 15 0,43 3 0,09 0 0,00 1 0 0 0
757. Němeček Michal
Šipkaři Kanín DC
43,9 43,75 20 16 7 47,37 38 18 19 0,50 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
758. Rybecký Lukáš
Náhodní střelci Klecany
43,9 42,86 16 14 6 48,48 33 16 17 0,52 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
759. Podnecký Petr
Kvakoš Mladá Boleslav B
43,8 60,00 20 20 12 54,00 50 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Uthum Sampath
Homolka DC Úvaly
43,8 45,00 20 20 9 44,68 47 21 28 0,60 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
761. Hošek Daniel
Valérie team Mělník
43,7 46,67 20 15 7 48,78 41 20 26 0,63 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
762. Cibulka Marek
Wild Darts Sluhy
43,7 45,45 20 11 5 44,44 27 12 21 0,78 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
763. Bernášek Petr
Bakalář DC Kalivody
43,6 44,44