Statistika hráčů
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Jirkal Pavel
Zákeřňáci DC Praha
119,7 93,75 16 16 15 86,11 36 31 52 1,44 24 0,67 5 0,14 8 3 0 0
2. Hlaváček Jan
Qýčepu Příbram
118,6 100,00 16 16 16 88,89 36 32 55 1,53 21 0,58 2 0,06 7 3 0 0
3. Kodera Pavel
FraJa Neratovice
107,2 95,83 28 24 23 88,68 53 47 67 1,26 22 0,42 7 0,13 4 3 0 0
4. Puršl Radek
Smrkáči Břežany
105,4 100,00 20 18 18 92,31 39 36 58 1,49 16 0,41 1 0,03 3 0 0 0
5. Procházka Jaroslav
Zelená laguna Tehov
103,1 95,83 24 24 23 87,04 54 47 62 1,15 24 0,44 5 0,09 7 1 0 0
6. Lutišan Štefan
AHV Strančice
102,7 96,43 28 28 27 87,30 63 55 78 1,24 26 0,41 3 0,05 5 3 0 0
7. Poklop Karel
Řenčováci Řevničov
100,7 93,75 16 16 15 75,61 41 31 66 1,61 17 0,41 3 0,07 7 2 0 0
8. Pírek Tomáš
Avengers Praha
93,5 92,86 20 14 13 87,10 31 27 38 1,23 6 0,19 2 0,06 2 0 0 0
9. Eliáš Jan
Krkavci Kralupy
92,9 87,50 24 24 21 84,62 52 44 70 1,35 16 0,31 2 0,04 2 0 0 0
10. Tauš Václav
Fanatics Sedlec
92,2 92,86 28 28 26 81,54 65 53 88 1,35 19 0,29 2 0,03 5 0 0 0
11. Šarman René
Maniac Darts Praha
91,7 87,50 20 16 14 80,56 36 29 41 1,14 12 0,33 2 0,06 4 0 0 0
12. Šarak Daniel
Korunky Kolín B
91,2 95,83 24 24 23 90,38 52 47 44 0,85 10 0,19 2 0,04 2 0 0 0
13. Kolínský Roman
Racing DC Neratovice
90,9 100,00 24 20 20 90,91 44 40 48 1,09 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
14. Hojsák Jan
Ostré hroty Svémyslice B
89,8 95,00 20 20 19 79,17 48 38 46 0,96 11 0,23 0 0,00 10 0 0 0
15. Vopálka Martin
Maniac Darts Praha
89,1 93,33 20 15 14 87,88 33 29 34 1,03 7 0,21 1 0,03 0 0 0 0
16. Koníček Roman
180 Chemik Polabec B
89,1 80,00 24 20 16 77,27 44 34 77 1,75 12 0,27 3 0,07 0 0 0 0
17. Malinovský Zdeněk
Pohodáři z Klondajku Praha
89,0 94,44 20 18 17 85,00 40 34 39 0,98 12 0,30 0 0,00 1 0 0 0
18. Trobl Martin
Máchalové XXL Kladno B
88,1 81,82 24 22 18 76,60 47 36 58 1,23 12 0,26 2 0,04 5 0 0 0
19. Spratek Tomáš
Country club Praha
88,0 95,83 24 24 23 83,93 56 47 65 1,16 12 0,21 0 0,00 2 0 0 0
20. Vojta Martin
Maniac Darts Rakovník
87,8 91,30 24 23 21 81,48 54 44 64 1,19 14 0,26 1 0,02 1 1 0 0
21. Skupin Martin
Banáni ze staďáku Sadská
87,3 85,71 24 21 18 81,25 48 39 62 1,29 11 0,23 2 0,04 2 0 0 0
22. Zsiga Štefan
Divoké kachny Čakovice
87,0 94,12 20 17 16 86,49 37 32 36 0,97 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
23. Petrov Martin
Louže DC Praha
86,7 86,96 24 23 20 80,77 52 42 61 1,17 11 0,21 2 0,04 3 0 0 0
24. Maxa Jan
Zlatý Barbaři Praha
86,5 81,25 16 16 13 75,68 37 28 52 1,41 11 0,30 1 0,03 3 0 0 0
25. Anelt Jaroslav
Crazy dart Praha
86,4 95,83 24 24 23 86,79 53 46 47 0,89 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
26. Ligocki Tomasz
Pionýři slepých uliček Praha
86,4 93,75 20 16 15 83,33 36 30 31 0,86 11 0,31 1 0,03 0 0 0 0
27. Vach Josef
Pohodáři z Klondajku Praha
85,0 92,86 20 14 13 84,38 32 27 32 1,00 7 0,22 0 0,00 0 0 0 0
28. Dvořák Karel
Semafor Mladá Boleslav
85,0 86,96 24 23 20 78,85 52 41 67 1,29 10 0,19 2 0,04 1 0 0 0
29. Fukač David
Saloon Brandýs nad Labem
84,6 90,91 24 22 20 83,33 48 40 47 0,98 6 0,13 1 0,02 1 0 0 0
30. Korda David
Žraloci Cerhenice B
84,2 83,33 16 12 10 76,92 26 20 24 0,92 6 0,23 3 0,12 1 0 0 0
31. Stejskal Petr
Choťovická šupina
84,0 74,07 28 27 20 73,33 60 44 88 1,47 21 0,35 2 0,03 2 0 0 0
32. Chlumský Jiří
Čerti Kolín
83,5 87,50 24 24 21 80,00 55 44 59 1,07 9 0,16 1 0,02 1 1 0 0
33. Procházka Petr 1979
Úderníci Praha
83,0 93,33 20 15 14 84,85 33 28 28 0,85 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
34. Souček Libor
Figury Libčice n / Vlt.
83,0 83,33 24 24 20 75,44 57 43 52 0,91 16 0,28 2 0,04 5 1 0 0
35. Libánský Jiří
Bonus Bendovka Praha
83,0 82,14 28 28 23 72,73 66 48 87 1,32 14 0,21 4 0,06 3 1 0 0
36. Štola Ondřej
AHV Strančice
83,0 78,57 28 28 22 73,44 64 47 85 1,33 16 0,25 3 0,05 4 0 0 0
37. Folprecht Tomáš
XXL MB B Mladá Boleslav
82,7 87,50 24 24 21 76,79 56 43 69 1,23 11 0,20 2 0,04 1 0 0 0
38. Smutný Jiří
Maniac Darts Kostelec n / Labem
82,6 91,30 24 23 21 73,68 57 42 68 1,19 12 0,21 2 0,04 2 1 0 0
39. Páša Jiří
Pohodáři z Klondajku Praha
82,5 83,33 20 18 15 82,50 40 33 36 0,90 7 0,18 2 0,05 1 0 0 0
40. Gutvirt Petr
Sport club 1930 I Praha
82,3 84,62 28 26 22 72,31 65 47 77 1,18 25 0,38 1 0,02 2 1 0 0
41. Hanko Martin 1978
Albion Chlumec
82,1 91,67 20 12 11 75,86 29 22 29 1,00 8 0,28 2 0,07 0 0 0 0
42. Heber Jiří
Běsnící pávové Kladno
82,0 90,91 12 11 10 84,00 25 21 26 1,04 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
43. Pilo Ludvík
Střelky Veltruby B
81,8 79,17 24 24 19 80,00 50 40 55 1,10 7 0,14 1 0,02 1 0 0 0
44. Fišer Martin
Mirage Sobín
81,5 85,71 24 14 12 76,47 34 26 39 1,15 8 0,24 0 0,00 2 0 0 0
45. Svozil Miroslav
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
81,3 85,71 24 14 12 77,42 31 24 29 0,94 6 0,19 1 0,03 1 0 0 0
46. Kuča Jan
Avengers Praha
81,2 88,89 20 18 16 76,74 43 33 45 1,05 12 0,28 1 0,02 0 0 0 0
47. Hynek Ondřej
Beta darts Semčice
80,5 84,21 24 19 16 76,74 43 33 41 0,95 7 0,16 2 0,05 0 1 0 0
48. Řehák Michal
Old school Okřínek
80,4 85,00 20 20 17 74,00 50 37 54 1,08 18 0,36 0 0,00 0 1 0 0
49. Tesárek Michal
K 26 Praha
80,0 100,00 12 11 11 84,62 26 22 14 0,54 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
50. Kmoch Ladislav
No Stress Kutná Hora
80,0 83,33 28 24 20 76,79 56 43 59 1,05 11 0,20 0 0,00 3 0 0 0
51. Hofman Miroslav
Ferda team DC Benešov
80,0 81,25 24 16 13 78,79 33 26 35 1,06 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
52. Řepa Martin
Sázavská pivnice
79,4 92,31 16 13 12 80,65 31 25 27 0,87 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
53. Bártl Michal
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
79,3 84,62 16 13 11 79,31 29 23 25 0,86 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
54. Löwy Jan
Drak Praha
79,2 87,50 20 16 14 78,38 37 29 38 1,03 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
55. Pitra Jan
Šemík Neumětely
78,9 86,36 24 22 19 74,55 55 41 52 0,95 13 0,24 2 0,04 3 0 0 0
56. Vojtíšek Jiří
Delta Praha
78,9 79,17 24 24 19 77,78 54 42 57 1,06 13 0,24 0 0,00 0 0 0 0
57. Dbalý Petr
Rozdělovský Péčko Kladno
78,8 68,75 16 16 11 60,00 40 24 45 1,13 14 0,35 3 0,08 7 1 0 0
58. Bartoš Jiří
Šestajovice
78,7 89,47 24 19 17 80,00 45 36 32 0,71 5 0,11 3 0,07 1 0 0 0
59. Hulínský František
Akademie DC Praha
78,6 90,00 28 20 18 72,00 50 36 49 0,98 14 0,28 2 0,04 1 0 0 0
60. Malý Petr
Podlesáci Králův Dvůr E
78,5 93,75 20 16 15 77,50 40 31 36 0,90 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
61. Valach Ján
Brilliant darts Praha
78,4 85,00 20 20 17 73,47 49 36 50 1,02 11 0,22 3 0,06 1 0 0 0
62. Vaina Jiří
Top Citrus Všejany
78,4 75,00 24 20 15 70,45 44 31 53 1,20 8 0,18 4 0,09 1 0 0 0
63. Číž Petr
Expendables Praha
78,3 87,50 20 16 14 73,17 41 30 44 1,07 9 0,22 1 0,02 2 0 0 0
64. Šmolík Dalibor
Alcatraz DSC Praha
78,2 85,71 20 14 12 76,47 34 26 29 0,85 8 0,24 1 0,03 1 0 0 0
65. Garlík Lubomír
Louže DC Praha
77,9 83,33 24 12 10 78,57 28 22 22 0,79 6 0,21 0 0,00 1 0 0 0
66. Komorová Dagmar
Kosako Konárovice
77,8 79,17 24 24 19 72,73 55 40 41 0,75 17 0,31 4 0,07 0 1 0 0
67. Ventura René
Ostrovani DC Šebestěnice
77,6 85,00 24 20 17 76,09 46 35 42 0,91 7 0,15 1 0,02 1 0 0 0
68. Vondrák Václav
Šemík Neumětely B
77,6 78,26 28 23 18 72,22 54 39 63 1,17 9 0,17 3 0,06 0 1 0 0
69. Chvojka Adam
Šemík Neumětely B
77,4 80,77 28 26 21 70,49 61 43 59 0,97 16 0,26 5 0,08 1 0 0 0
70. Čarnecký Jan
FraJa Neratovice
77,3 75,00 28 16 12 67,57 37 25 43 1,16 11 0,30 0 0,00 3 0 0 0
71. Zach Jakub
Šviháci lázenští Poděbrady
77,2 80,00 24 20 16 70,00 50 35 51 1,02 12 0,24 4 0,08 3 0 0 0
72. Pokorný Miloš
AHV Strančice
77,2 71,43 28 28 20 66,18 68 45 87 1,28 23 0,34 5 0,07 3 0 0 0
73. Červinka Pavel
Zlatý Barbaři Praha
77,1 62,50 16 16 10 60,98 41 25 56 1,37 11 0,27 5 0,12 7 0 0 0
74. Schich Roman
Řeporyje DC Praha B
76,9 90,91 12 11 10 80,77 26 21 18 0,69 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
75. Mužík Adam
Vo díru vedle Praha
76,8 85,00 24 20 17 76,60 47 36 45 0,96 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
76. Kundrát Filip
Team Chvaletice
76,7 85,00 20 20 17 75,51 49 37 47 0,96 11 0,22 1 0,02 0 0 0 0
77. Zajíček Libor
Hardcore DC Praha
76,4 90,00 20 10 9 81,82 22 18 15 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Lébl Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
76,4 84,21 24 19 16 72,34 47 34 55 1,17 11 0,23 0 0,00 0 0 0 0
79. Landa Vladimír
Zelenáči Praha
76,3 76,92 28 26 20 67,74 62 42 62 1,00 19 0,31 1 0,02 3 1 0 0
80. Hrubeš Marek
Viktoria Radim
76,3 56,25 16 16 9 57,50 40 23 57 1,43 15 0,38 4 0,10 5 1 0 0
81. Špírek Pavel
Barrandov Korlin Praha
75,8 85,00 20 20 17 72,00 50 36 42 0,84 13 0,26 0 0,00 3 0 0 0
82. Klimáček Michal
Darts centrum Chlumecká Praha
75,8 81,25 20 16 13 73,68 38 28 36 0,95 5 0,13 1 0,03 2 0 0 0
83. Belšánová Helena
Kyklop Praha
75,6 81,25 20 16 13 74,36 39 29 42 1,08 5 0,13 1 0,03 1 0 0 0
84. Bäuml Miroslav
Alcatraz DSC Praha
75,6 81,25 20 16 13 72,22 36 26 33 0,92 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
85. Martínek Miroslav
Farníci Stříbrná Skalice
75,5 90,00 24 20 18 80,85 47 38 33 0,70 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
86. Vovčička František
Letci Kolín
75,4 78,57 28 28 22 67,14 70 47 86 1,23 20 0,29 3 0,04 1 0 0 0
87. Hejna David
Banáni ze staďáku Sadská
75,3 79,17 24 24 19 74,55 55 41 50 0,91 8 0,15 2 0,04 1 0 0 0
88. Shrbený Petr
Rychlé pípy Praha
75,2 91,67 12 12 11 79,31 29 23 20 0,69 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
89. Rynda Jiří
Statenický kačeři
75,2 73,91 24 23 17 66,67 54 36 68 1,26 18 0,33 1 0,02 0 0 0 0
90. Židlický Zbyněk
Platanský Nerv Praha
75,0 75,00 28 28 21 66,18 68 45 61 0,90 24 0,35 3 0,04 5 0 0 0
91. Strych Jiří
Wanted DC Všechlapy
75,0 66,67 16 15 10 58,33 36 21 50 1,39 12 0,33 3 0,08 3 0 0 0
92. Karas Jan
Delta Praha
74,9 85,00 24 20 17 77,78 45 35 29 0,64 5 0,11 0 0,00 1 0 0 0
93. Malecha Miroslav
Bakalář Maniak Rakovník
74,6 85,71 24 21 18 71,15 52 37 56 1,08 9 0,17 1 0,02 0 0 0 0
94. Brejcha Luboš
Rafani Záryby
74,6 75,00 24 24 18 71,43 56 40 71 1,27 5 0,09 1 0,02 2 0 0 0
95. Tkadlec Tomáš
Figury Libčice n / Vlt. B
74,6 75,00 24 20 15 68,75 48 33 53 1,10 10 0,21 1 0,02 3 0 0 0
96. Palij Anatolij
Beta darts Semčice B
74,5 83,33 24 24 20 75,00 56 42 41 0,73 10 0,18 2 0,04 0 0 0 0
97. Hejna Jakub
Old school Okřínek
74,5 80,00 20 20 16 68,63 51 35 54 1,06 13 0,25 3 0,06 1 0 0 0
98. Stolař Lukáš
Tágo ŠK Praha
74,3 81,82 24 22 18 71,70 53 38 57 1,08 9 0,17 1 0,02 0 0 0 0
99. Bebej Luboš
ŠIKL Lysá nad Labem B
74,3 75,00 24 16 12 70,27 37 26 43 1,16 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
100. Lorenc Martin
Korunky Kolín B
74,2 87,50 24 24 21 77,19 57 44 44 0,77 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
101. Michal David
Moskyt Naeks Praha
74,0 90,00 20 20 18 77,08 48 37 38 0,79 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
102. Mikolaj Tomáš
Tuchodřeva Tuchoměřice
74,0 85,71 12 7 6 80,00 15 12 4 0,27 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
103. Brejcha Milan
Prevíti Praha
73,9 71,43 16 14 10 67,74 31 21 24 0,77 12 0,39 2 0,06 0 0 0 0
104. Amort Václav
Avengers Praha
73,8 80,00 20 15 12 72,97 37 27 42 1,14 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
105. Nechvátal Ondřej
Šestajovice
73,8 79,17 24 24 19 71,43 56 40 48 0,86 14 0,25 0 0,00 1 0 0 0
106. Pikner Pavel
Čerti Kolín
73,7 79,17 24 24 19 70,18 57 40 55 0,96 9 0,16 2 0,04 2 0 0 0
107. Čech Milan
Maniac Darts Kostelec n / Labem
73,7 75,00 24 20 15 69,57 46 32 45 0,98 11 0,24 1 0,02 1 0 0 0
108. Soudský Radim
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
73,6 83,33 16 12 10 78,57 28 22 26 0,93 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Buřič Jan
Prevíti Praha
73,6 56,25 16 16 9 61,54 39 24 46 1,18 13 0,33 4 0,10 3 1 0 0
110. Zoubek Michal
Cannabis 666 Žebrák
73,5 80,00 20 20 16 72,92 48 35 45 0,94 7 0,15 1 0,02 1 0 0 0
111. Korda Pavel ml.
Žraloci Cerhenice B
73,5 68,75 16 16 11 60,00 40 24 41 1,03 16 0,40 4 0,10 3 0 0 0
112. Řepa Miroslav
Sázavská pivnice
73,2 90,91 16 11 10 84,00 25 21 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Moravec Zdeněk
Expendables Praha
73,2 80,00 20 15 12 73,53 34 25 30 0,88 1 0,03 0 0,00 0 1 0 0
114. Pelikán Milan
Valérie team Mělník
73,2 70,00 24 20 14 68,09 47 32 45 0,96 14 0,30 3 0,06 1 0 0 0
115. Kudela Jaroslav
Kecky Praha
73,1 86,36 24 22 19 74,07 54 40 47 0,87 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
116. Reil David
Prevíti Praha
73,1 60,00 16 15 9 60,00 35 21 40 1,14 15 0,43 2 0,06 3 0 0 0
117. Večerník Stanislav
Zelenáči Praha
72,9 75,00 28 28 21 65,22 69 45 72 1,04 16 0,23 5 0,07 3 0 0 0
118. Šamko Štefan
Podlesáci Králův Dvůr E
72,8 85,00 20 20 17 72,00 50 36 42 0,84 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
119. Rampouch Ladislav
Mašinky z koupáku Neratovice
72,8 70,83 24 24 17 68,52 54 37 63 1,17 11 0,20 0 0,00 1 0 0 0
120. Novotný Tibor
Mašinky z koupáku Neratovice
72,7 75,00 24 20 15 68,75 48 33 60 1,25 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
121. Šimon Martin
Bakalář DC Kalivody
72,4 75,00 28 28 21 65,15 66 43 75 1,14 13 0,20 1 0,02 3 0 0 0
122. Pechar Petr
Mlýn DC Zadní Třebáň B
72,3 78,95 24 19 15 74,42 43 32 28 0,65 6 0,14 2 0,05 0 0 0 0
123. Kozel Pavel
Bocman Club Praha
72,2 80,00 20 20 16 66,67 51 34 61 1,20 7 0,14 1 0,02 0 1 0 0
124. Rubeš Filip
Dopito 99 Praha
72,0 91,67 16 12 11 76,67 30 23 22 0,73 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
125. Lochner František
Plzeňka Praha B
72,0 85,00 20 20 17 70,59 51 36 45 0,88 8 0,16 1 0,02 1 0 0 0
126. Hlaváček Antonín
ATF Kostelní Hlavno
72,0 83,33 24 24 20 75,00 56 42 43 0,77 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
127. Hotovec Pavel
Devils Poděbrady
72,0 79,17 24 24 19 71,43 56 40 48 0,86 8 0,14 2 0,04 0 0 0 0
128. Štembera Petr
Frnďáci Žernovka
72,0 78,95 24 19 15 68,89 45 31 43 0,96 7 0,16 1 0,02 1 0 0 0
129. Rýgl David
New Bubu Team Nové Strašecí
72,0 77,27 24 22 17 72,00 50 36 40 0,80 7 0,14 1 0,02 1 0 0 0
130. Procházka Filip
Golem Běchovice
71,9 81,82 24 22 18 73,58 53 39 52 0,98 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
131. Prejsek Petr
AC Hory DC Poděbrady
71,9 80,00 20 20 16 68,75 48 33 46 0,96 6 0,13 2 0,04 1 0 0 0
132. Imlauf Jan
Cirkus Citrus Pečky
71,9 77,27 24 22 17 67,92 53 36 40 0,75 12 0,23 2 0,04 3 0 0 0
133. Machač Ladislav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
71,8 75,00 24 12 9 67,86 28 19 23 0,82 5 0,18 2 0,07 1 0 0 0
134. Hošek Karel
Řenčováci Řevničov
71,8 68,75 16 16 11 60,00 40 24 51 1,28 14 0,35 1 0,03 2 0 0 0
135. Dolejš LIbor
Saloon Brandýs nad Labem
71,7 78,26 24 23 18 68,52 54 37 45 0,83 10 0,19 1 0,02 2 0 0 0
136. Křížek Filip
Rafani Záryby
71,7 75,00 24 24 18 67,80 59 40 53 0,90 15 0,25 2 0,03 2 0 0 0
137. Hyška Milan 1968
Top Citrus Čachovice
71,6 80,00 24 20 16 69,39 49 34 39 0,80 12 0,24 2 0,04 0 0 0 0
138. Hocek Michal
Club Fanda Forever Praha
71,6 71,43 28 28 20 66,18 68 45 76 1,12 14 0,21 2 0,03 3 0 0 0
139. Šímová Monika
Běsnící pávové Kladno
71,5 83,33 12 6 5 76,92 13 10 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Tauber Stanislav
Na Vršku Praha
71,4 75,00 24 20 15 67,35 49 33 49 1,00 12 0,24 1 0,02 1 0 0 0
141. Koukal Martin
Team Chvaletice
71,3 75,00 20 20 15 68,89 45 31 34 0,76 7 0,16 3 0,07 1 0 0 0
142. Lexa Petr
Žraloci Cerhenice B
71,3 62,50 16 16 10 60,00 40 24 52 1,30 14 0,35 1 0,03 0 0 1 0
143. Janouch Martin 1970
Hadi z Vinařic Týnec n/L
71,2 75,00 24 24 18 70,69 58 41 47 0,81 16 0,28 1 0,02 0 0 0 0
144. Veľas Ján
Střelky Veltruby
71,2 71,43 20 14 10 69,70 33 23 29 0,88 9 0,27 1 0,03 0 0 0 0
145. Chlumský Ondřej
Vonoklasy 26
71,1 65,00 24 20 13 60,87 46 28 54 1,17 10 0,22 2 0,04 4 0 0 0
146. Germář Milan
Helou&Wen Praha
70,8 75,00 20 16 12 70,27 37 26 22 0,59 9 0,24 0 0,00 2 0 0 0
147. Kocián Martin
Rytířovy vrány Praha
70,8 75,00 20 16 12 70,27 37 26 30 0,81 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
148. Pecánek Viktor
U Sparťana Poděbrady
70,6 84,21 20 19 16 70,83 48 34 37 0,77 8 0,17 0 0,00 1 0 0 0
149. Vašica Miroslav
Bizoni Cvrčovice
70,6 66,67 24 24 16 64,81 54 35 62 1,15 11 0,20 2 0,04 1 0 0 0
150. Gurega Igor
Hadi Úvaly
70,5 75,00 20 16 12 68,29 41 28 39 0,95 6 0,15 2 0,05 0 1 0 0
151. Faltejsek Libor
Plzeňka Praha
70,5 68,75 16 16 11 65,79 38 25 42 1,11 10 0,26 0 0,00 1 0 0 0
152. Blahoš Tomáš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
70,4 90,00 16 10 9 76,00 25 19 13 0,52 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
153. Hlíša Zbyněk
Wild Darts Sluhy
70,4 80,00 24 20 16 67,31 52 35 53 1,02 11 0,21 0 0,00 1 0 0 0
154. Pytrus Petr
Běsnící pávové Kladno
70,4 80,00 12 10 8 75,00 24 18 17 0,71 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
155. Dunai Michael
Bizoni Cvrčovice
70,4 72,73 24 22 16 66,07 56 37 69 1,23 12 0,21 0 0,00 1 0 0 0
156. Šťastný Radek
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
70,4 69,23 20 13 9 67,86 28 19 29 1,04 3 0,11 0 0,00 1 0 0 0
157. Kuldánek Lukáš
Semafor Mladá Boleslav
70,2 75,00 24 24 18 67,24 58 39 64 1,10 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
158. Plaček Jan
Maniac Darts Rakovník
70,2 75,00 24 20 15 70,21 47 33 44 0,94 6 0,13 0 0,00 1 0 0 0
159. Šípek Jaroslav
Hadi z Vinařic Týnec n/L
70,0 82,35 24 17 14 77,50 40 31 23 0,58 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
160. Karpíšek Ondřej
Beer Sharks Praha
69,8 75,00 24 24 18 66,67 60 40 66 1,10 10 0,17 1 0,02 1 0 0 0
161. Rathouský Jan
Šemík Neumětely
69,8 65,22 24 23 15 61,02 59 36 75 1,27 11 0,19 2 0,03 6 0 0 0
162. Neoveský Jan
Žíznivý důchodci Praha
69,6 81,82 16 11 9 74,07 27 20 17 0,63 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
163. Vlasák Jan
Synové výčepu Praha
69,5 79,17 24 24 19 71,93 57 41 42 0,74 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
164. Čermák Pavel
Chalupáři Slaný
69,5 75,00 24 24 18 68,33 60 41 55 0,92 10 0,17 1 0,02 0 1 0 0
165. Novák Jindřich
Lipánci Přehvozdí
69,5 70,83 24 24 17 63,79 58 37 62 1,07 15 0,26 1 0,02 1 0 0 0
166. Černý Milan
Black schody Sadská
69,4 75,00 24 20 15 65,31 49 32 53 1,08 9 0,18 0 0,00 1 0 0 0
167. Trenkler Martin
Zlatý Barbaři Praha
69,2 63,64 16 11 7 62,50 24 15 28 1,17 5 0,21 0 0,00 1 0 0 0
168. Šebek Ladislav
Máchalové XXL Kladno
69,2 56,25 16 16 9 54,05 37 20 57 1,54 11 0,30 2 0,05 2 0 0 0
169. Beran Josef
Střelky Veltruby B
69,1 78,26 24 23 18 71,70 53 38 40 0,75 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
170. Václavík Josef
Světáci Praha X
69,1 73,68 20 19 14 71,11 45 32 35 0,78 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
171. Landa Miroslav
Nervous Praha
69,1 69,57 28 23 16 63,64 55 35 55 1,00 14 0,25 2 0,04 1 0 0 0
172. Jelínek Milan
Devils Poděbrady
69,0 87,50 24 24 21 70,97 62 44 48 0,77 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
173. Řepka Martin
Dopito 99 Praha
69,0 83,33 16 12 10 75,86 29 22 14 0,48 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
174. Škarda Martin
Dobroty ŠK Nový dům
68,9 87,50 16 8 7 78,95 19 15 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Heppner Josef
Ptáci Jílové u Prahy
68,9 80,00 24 20 16 70,21 47 33 41 0,87 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
176. Šveňha Vladimír
Kačamba Praha
68,9 79,17 24 24 19 72,73 55 40 32 0,58 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
177. Bouška Pavel
Racing DC Neratovice
68,7 77,27 24 22 17 69,09 55 38 55 1,00 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
178. Horký Zdeněk
Poděbradka Poděbrady
68,7 67,86 28 28 19 62,86 70 44 90 1,29 14 0,20 2 0,03 1 0 0 0
179. Dolínek Václav
Worm Gang Praha
68,7 65,00 24 20 13 65,22 46 30 42 0,91 13 0,28 1 0,02 1 0 0 0
180. Pokorný Radek
Kosako Konárovice
68,6 75,00 24 24 18 67,80 59 40 59 1,00 8 0,14 0 0,00 1 0 0 0
181. Květ Radek
Gambáč Mělník
68,3 90,00 28 20 18 78,26 46 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
182. Kubošek Petr
Semafor Mladá Boleslav
68,3 76,47 24 17 13 69,05 42 29 31 0,74 8 0,19 0 0,00 1 0 0 0
183. Černík Miloš
Kosako Konárovice
68,2 65,00 24 20 13 58,82 51 30 53 1,04 16 0,31 2 0,04 0 2 0 0
184. Karavans Genadijs
Kobry Český Brod
67,8 75,00 24 20 15 68,00 50 34 42 0,84 11 0,22 0 0,00 0 0 0 0
185. Ferenčík Michal
Chalupáři Slaný
67,6 75,00 24 12 9 65,52 29 19 26 0,90 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
186. Fiala Stanislav
Nepřátelé bobří hráze Praha
67,6 73,91 24 23 17 66,10 59 39 64 1,08 9 0,15 1 0,02 0 0 0 0
187. Mergl Michal
FraJa Neratovice
67,6 66,67 28 18 12 68,29 41 28 41 1,00 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
188. Pitor Jiří
Negramoti Jince
67,5 60,71 28 28 17 61,54 65 40 60 0,92 23 0,35 2 0,03 2 0 0 0
189. Sartory Jiří
Šakalíci Třebohostice
67,4 79,17 24 24 19 70,69 58 41 41 0,71 4 0,07 0 0,00 1 0 0 0
190. Pecháček Tomáš
Abasta Křepenice
67,4 75,00 24 24 18 72,22 54 39 33 0,61 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
191. Němeček Michal
Šipkaři Kanín DC
67,4 70,00 24 20 14 66,67 42 28 30 0,71 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
192. Kelers František
Club Fanda Forever Praha
67,4 68,42 28 19 13 60,87 46 28 54 1,17 9 0,20 1 0,02 1 0 0 0
193. Pejcha Martin
Poděbradka Poděbrady
67,4 67,86 28 28 19 65,15 66 43 69 1,05 14 0,21 0 0,00 0 0 0 0
194. Doležal Jan
Korunky Kolín
67,3 70,00 16 10 7 57,69 26 15 27 1,04 8 0,31 0 0,00 2 0 0 0
195. Teichnerová Kateřina
No Stress Praha
67,3 68,75 20 16 11 67,57 37 25 33 0,89 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
196. Kopač Miroslav
Amatéři Písnice
67,2 73,91 24 23 17 63,79 58 37 52 0,90 12 0,21 2 0,03 1 0 0 0
197. Kebrdle Libor
Fanatics Sedlec
67,2 67,86 28 28 19 59,15 71 42 72 1,01 19 0,27 4 0,06 1 1 0 0
198. Tomáš Zdeněk
Viktoria Radim
67,2 63,64 16 11 7 56,00 25 14 30 1,20 8 0,32 1 0,04 0 0 0 0
199. Koleňák Ondřej
Šakalíci Třebohostice
67,1 78,26 24 23 18 69,09 55 38 35 0,64 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
200. Houžvička Zdeněk
Semtex Poděbrady
67,1 66,67 24 24 16 60,71 56 34 56 1,00 10 0,18 2 0,04 3 0 0 0
201. Borovička Michal
Nervous Praha
67,1 64,29 28 28 18 63,08 65 41 59 0,91 13 0,20 4 0,06 2 0 0 0
202. Albrecht Lukáš
Avengers Praha
67,0 76,92 20 13 10 69,70 33 23 30 0,91 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
203. Kahoun Pavel
Bocman Club Praha
67,0 72,22 20 18 13 70,00 40 28 19 0,48 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
204. Kovář Karel
Sázava DC
66,9 70,83 24 24 17 66,10 59 39 49 0,83 8 0,14 0 0,00 0 2 0 0
205. Bäuml Karel
Alcatraz DSC Praha
66,8 71,43 20 14 10 67,74 31 21 20 0,65 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
206. Stárek Stanislav
Zelená laguna Tehov
66,8 66,67 24 24 16 62,50 56 35 54 0,96 13 0,23 1 0,02 1 0 0 0
207. Machata Lukáš
Plechovky Pečky
66,7 70,00 20 20 14 64,58 48 31 45 0,94 6 0,13 2 0,04 1 0 0 0
208. Suchánek Petr
Kangaroos Velký Borek
66,6 67,86 28 28 19 62,86 70 44 51 0,73 16 0,23 6 0,09 1 1 0 0
209. Komyšák Martin
Darts centrum Chlumecká Praha
66,5 73,68 20 19 14 66,67 48 32 38 0,79 10 0,21 1 0,02 0 0 0 0
210. Skalský Milan
Nymburk Lions
66,4 70,00 20 20 14 65,96 47 31 49 1,04 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
211. Votavová Anna
Bonus Bendovka Praha
66,3 72,00 28 25 18 63,33 60 38 54 0,90 12 0,20 0 0,00 1 0 0 0
212. Kraus Patrik
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
66,2 83,33 16 12 10 72,41 29 21 15 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
213. Ráža Martin
Bentons 98 Boješice
66,2 75,00 20 20 15 66,67 45 30 33 0,73 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
214. Olšiak Martin
Podlesáci Králův Dvůr E
66,1 73,33 20 15 11 63,89 36 23 40 1,11 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
215. Pokorný Karel
Vokuswedle Praha
66,1 70,83 24 24 17 63,16 57 36 48 0,84 8 0,14 2 0,04 2 0 0 0
216. Pšenička Tomáš
ŠIKL Lysá nad Labem
66,0 75,00 24 12 9 63,33 30 19 30 1,00 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
217. Sedláček Ladislav
Beta darts Semčice
65,9 84,21 24 19 16 73,91 46 34 19 0,41 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
218. Páv Josef
Huťaři Hýskov
65,8 78,26 24 23 18 68,42 57 39 39 0,68 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
219. Kopal Lukáš
Good Bulldog Beroun
65,8 75,00 24 24 18 66,10 59 39 49 0,83 7 0,12 0 0,00 1 0 0 0
220. Zdražil Jan
Maniac Darts Praha
65,8 70,00 20 20 14 68,75 48 33 29 0,60 12 0,25 0 0,00 0 0 0 0
221. Provazník Lukáš
Beer Sharks Praha
65,7 71,43 24 14 10 65,71 35 23 35 1,00 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
222. Palus Vlastimil
RKDM Milovice
65,6 66,67 24 21 14 66,00 50 33 46 0,92 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
223. Balada Jan
Bizoni Cvrčovice B
65,5 75,00 12 12 9 68,97 29 20 18 0,62 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
224. Havránek Petr
Sokol Přišimasy
65,2 75,00 16 12 9 70,37 27 19 16 0,59 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
225. Vach Marcel
Saloon Brandýs nad Labem
65,2 73,91 24 23 17 66,67 54 36 37 0,69 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
226. Větrovský Jan
Kyklop Praha
65,2 70,00 20 20 14 62,50 48 30 40 0,83 9 0,19 1 0,02 1 0 0 0
227. Propílek Michal
Bizoni Cvrčovice
65,1 68,75 24 16 11 61,54 39 24 39 1,00 5 0,13 0 0,00 2 0 0 0
228. Smoliga Branislav
Pivnice Tep Chvaletice
65,1 68,42 24 19 13 65,85 41 27 29 0,71 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
229. Jelínek Patrik
Viktoria Radim
64,9 56,25 16 16 9 58,97 39 23 43 1,10 12 0,31 0 0,00 2 0 0 0
230. Pávek Jakub
Černovoláci
64,8 70,00 24 20 14 62,50 48 30 40 0,83 10 0,21 1 0,02 0 0 0 0
231. Veis Robert
Mendosino Praha
64,8 66,67 24 24 16 63,79 58 37 55 0,95 10 0,17 0 0,00 1 0 0 0
232. Dvořáček Richard
Podlesáci Králův Dvůr E
64,8 65,00 20 20 13 62,50 48 30 52 1,08 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
233. Vykysalý Radek
Fanatics Sedlec
64,6 64,29 28 28 18 58,57 70 41 74 1,06 13 0,19 3 0,04 3 0 0 0
234. Kopecký Michal
Negramoti Jince
64,6 52,63 28 19 10 54,35 46 25 49 1,07 21 0,46 1 0,02 2 0 0 0
235. Mařík Luboš
Figury Libčice n / Vlt.
64,5 75,00 24 16 12 65,79 38 25 28 0,74 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
236. Novák Aleš
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
64,4 72,73 24 22 16 66,67 54 36 32 0,59 8 0,15 0 0,00 2 0 0 0
237. Slabý Jaroslav
Plechovky Pečky
64,4 68,42 20 19 13 62,22 45 28 39 0,87 7 0,16 2 0,04 0 0 0 0
238. Komárek Martin 1995
Na Vršku Praha
64,4 66,67 24 18 12 63,41 41 26 44 1,07 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
239. Podehradský Ondřej
Zelenáči Praha
64,4 66,67 28 15 10 61,11 36 22 29 0,81 10 0,28 1 0,03 0 0 0 0
240. Škrlant Petr
Kalováci Lhota
64,4 63,64 24 22 14 59,62 52 31 60 1,15 11 0,21 0 0,00 0 0 0 0
241. Nemeš Zdeněk
Marná snaha Slaný
64,3 70,00 24 20 14 63,83 47 30 37 0,79 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
242. Trnka Tomáš
Sázavská pivnice
64,1 69,23 16 13 9 65,52 29 19 22 0,76 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
243. Handl Radovan
Figury Libčice n / Vlt. B
64,1 58,33 24 24 14 57,38 61 35 62 1,02 19 0,31 2 0,03 1 1 0 0
244. Cvekl Josef
Řeporyje DC Praha B
64,0 75,00 12 12 9 66,67 30 20 17 0,57 6 0,20 0 0,00 0 0 0 0
245. Blažek Albert
Čerti Kolín
64,0 70,83 24 24 17 63,79 58 37 56 0,97 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
246. Jícha Marek
Chlumecká Praha B
63,9 62,50 20 16 10 63,89 36 23 37 1,03 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
247. Rezek Jan 1973
Bocman Club Praha
63,8 75,00 20 12 9 65,52 29 19 17 0,59 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
248. Nosovský Stanislav
Gambáč Mělník
63,8 64,29 28 28 18 60,61 66 40 69 1,05 13 0,20 0 0,00 0 0 0 0
249. Nicek Pavel
Rozdělovský Péčko Kladno
63,8 56,25 16 16 9 52,50 40 21 50 1,25 11 0,28 1 0,03 1 1 0 0
250. Uřidil Tomáš
Motor@team.Dřísy
63,7 63,16 24 19 12 60,87 46 28 50 1,09 6 0,13 1 0,02 1 0 0 0
251. Pánka Vlastimil
JZD Praha
63,6 84,62 16 13 11 69,70 33 23 14 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
252. Pomichálek Zdeněk
Ostrovani DC Šebestěnice
63,6 70,83 24 24 17 67,24 58 39 44 0,76 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
253. Kopec Vladimír
Hardcore DC Praha
63,6 66,67 20 18 12 61,90 42 26 34 0,81 3 0,07 3 0,07 1 0 0 0
254. Mynář Michal
Barrandov Korlin Praha
63,5 75,00 20 20 15 67,31 52 35 36 0,69 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
255. Valsa Jiří
Albion Chlumec
63,5 71,43 20 14 10 64,52 31 20 18 0,58 1 0,03 1 0,03 1 0 0 0
256. Pulda Martin
No Stress Kutná Hora
63,5 68,18 28 22 15 63,64 55 35 41 0,75 11 0,20 2 0,04 0 0 0 0
257. Novák Ivan
Falcon Praha B
63,4 78,57 24 14 11 68,57 35 24 19 0,54 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
258. Dolejš Zdeněk
Saloon Brandýs nad Labem
63,4 73,68 24 19 14 63,83 47 30 33 0,70 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
259. Kozák Petr
Boubínský expres Kolín
63,3 75,00 24 24 18 68,42 57 39 36 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
260. Kula Pavel
Pacienti Sobín Praha
63,3 75,00 12 8 6 66,67 18 12 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
261. Hnízdil Jan
Platanský Nerv Praha
63,3 64,00 28 25 16 60,00 55 33 51 0,93 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
262. Döme Matěj
Avengers Praha
63,2 72,73 20 11 8 67,86 28 19 18 0,64 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
263. Zajíček Jan
Bakalář DC Kalivody
63,2 71,43 28 28 20 61,64 73 45 62 0,85 12 0,16 2 0,03 1 0 0 0
264. Čipera Radek
Nepřátelé bobří hráze Praha
63,2 62,50 24 16 10 58,54 41 24 34 0,83 10 0,24 1 0,02 1 1 0 0
265. Múdry Miroslav
U Kapličky Vrdy
63,1 73,33 24 15 11 63,89 36 23 27 0,75 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
266. Novotný Jiří
Gladiátors Lošany
63,1 63,16 28 19 12 58,33 48 28 57 1,19 7 0,15 0 0,00 2 0 0 0
267. Blechta Karel
Darts centrum Chlumecká Praha
63,0 75,00 20 20 15 67,39 46 31 30 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Luňáček Martin
U Kapličky Vrdy
63,0 75,00 24 16 12 67,50 40 27 29 0,73 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
269. Lorenc Luboš
Černovoláci
63,0 72,73 24 22 16 62,26 53 33 41 0,77 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
270. Votava Martin
Bonus Bendovka Praha
63,0 62,96 28 27 17 59,38 64 38 54 0,84 17 0,27 2 0,03 0 0 0 0
271. Hák Stanislav 1961
No Stress Kutná Hora
63,0 58,82 28 17 10 58,14 43 25 43 1,00 11 0,26 1 0,02 2 0 0 0
272. Harazim Vlastimil
U Sparťana Poděbrady
62,9 66,67 20 12 8 60,71 28 17 29 1,04 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
273. Měšťan Zbyněk
Loužička DC Praha
62,9 56,25 16 16 9 57,89 38 22 31 0,82 4 0,11 1 0,03 6 0 0 0
274. Živný Jaroslav
Cobra Plazy
62,8 81,25 24 16 13 75,00 36 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Žižlavský Oldřich
Baltazaři Zruč nad Sázavou
62,8 79,17 24 24 19 75,47 53 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Kotubey Mykhaylo
Beta darts Semčice
62,7 75,00 24 20 15 67,35 49 33 35 0,71 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
277. Chaura Daniel
Crazy dart Praha
62,7 70,83 24 24 17 65,00 60 39 49 0,82 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
278. Dančišák Petr
Helou&Wen Praha
62,7 63,16 20 19 12 60,00 45 27 52 1,16 2 0,04 1 0,02 1 0 0 0
279. Hubáček Tomáš
Žraloci Cerhenice B
62,7 58,33 16 12 7 60,00 30 18 29 0,97 8 0,27 0 0,00 1 0 0 0
280. Brouček Václav
Náhodní střelci Klecany
62,6 65,00 24 20 13 63,83 47 30 37 0,79 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
281. Černík Rosťa
Kosako Konárovice
62,6 63,64 24 22 14 59,26 54 32 47 0,87 9 0,17 1 0,02 1 1 0 0
282. Vaculík Ivan
Delta Praha
62,5 70,83 24 24 17 61,90 63 39 60 0,95 7 0,11 2 0,03 0 0 0 0
283. Taraba Josef
Greenhorn's Praha
62,4 71,43 20 14 10 63,64 33 21 29 0,88 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
284. Poustecký Petr
Horní Rozptyly Praha B
62,2 68,75 16 16 11 66,67 36 24 21 0,58 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
285. Mikulík Jaroslav
Rychlé pípy Praha
62,1 72,73 12 11 8 64,29 28 18 21 0,75 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
286. Blascha Petr
Šemík Neumětely
62,1 52,17 24 23 12 52,63 57 30 66 1,16 18 0,32 2 0,04 3 0 0 0
287. Matoušek Jan
Mirage Sobín
62,0 64,71 24 17 11 60,98 41 25 39 0,95 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
288. Vydřihost František
Top Citrus Všejany
61,9 54,55 24 22 12 55,56 54 30 55 1,02 14 0,26 3 0,06 2 0 0 0
289. Novák Lukáš
Wild Darts Sluhy
61,8 62,50 24 24 15 60,71 56 34 57 1,02 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
290. Adámek Jiří
Kocouři vod kocoura Kozly
61,7 60,00 24 20 12 59,57 47 28 39 0,83 10 0,21 1 0,02 1 0 0 0
291. Kadlec Milan
Cannabis 666 Žebrák
61,6 66,67 20 18 12 62,79 43 27 27 0,63 6 0,14 1 0,02 1 0 0 0
292. Boháček Radek
Racing DC Neratovice
61,6 63,64 24 22 14 61,82 55 34 42 0,76 10 0,18 3 0,05 0 0 0 0
293. Pudil Josef
Viktoria Radim B
61,6 60,87 24 23 14 62,50 56 35 48 0,86 12 0,21 0 0,00 0 0 0 0
294. Nerad Luboš
Synové výčepu Praha
61,6 57,89 24 19 11 53,49 43 23 38 0,88 10 0,23 1 0,02 1 1 0 0
295. Patócs Martin
Sázavská pivnice
61,4 69,23 16 13 9 65,52 29 19 20 0,69 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Šalplachta Tomáš
Bocman Club Praha
61,4 66,67 20 12 8 60,71 28 17 23 0,82 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
297. Hádl Roman
Chalupáři Slaný
61,4 61,11 24 18 11 59,52 42 25 42 1,00 5 0,12 0 0,00 1 0 0 0
298. Rak Stanislav
Šestajovice
61,3 73,68 24 19 14 64,58 48 31 22 0,46 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
299. Kuchel Daniel
Semafor Mladá Boleslav C
61,3 70,00 24 20 14 62,50 48 30 40 0,83 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
300. Kladivo Aleš
Semtex Poděbrady
61,3 63,64 24 22 14 60,38 53 32 43 0,81 12 0,23 0 0,00 0 0 0 0
301. Špírek Jan
Platanský Nerv Praha
61,2 67,86 28 28 19 60,87 69 42 57 0,83 9 0,13 0 0,00 1 0 0 0
302. Souček Ondřej
Rozdělovský Péčko Kladno
61,2 63,64 16 11 7 60,00 25 15 25 1,00 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
303. Tobisch Ondřej
Kozlíci Praha Kyje
61,1 68,42 24 19 13 63,64 44 28 28 0,64 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
304. Ryneš Milan
Black Diamonds Praha
61,1 66,67 24 12 8 60,71 28 17 21 0,75 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
305. Nemeš Jiří
Horní Rozptyly Praha B
61,1 63,64 16 11 7 62,96 27 17 20 0,74 4 0,15 1 0,04 0 0 0 0
306. Fabian Pavel
Alcatraz DSC Praha
61,1 62,50 20 16 10 60,53 38 23 28 0,74 6 0,16 1 0,03 1 0 0 0
307. Staněk Tomáš
Hospůdka na Vinici
61,1 60,00 24 15 9 61,11 36 22 34 0,94 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
308. Tvrdíková Miroslava
Bláznivá trefa Český Brod
61,0 70,00 24 20 14 63,27 49 31 34 0,69 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
309. Ipser Martin
180 Chemik Polabec B
61,0 59,09 24 22 13 56,86 51 29 44 0,86 14 0,27 1 0,02 0 0 0 0
310. Vorlíček Václav
Semtex Poděbrady
60,9 63,16 24 19 12 60,00 45 27 31 0,69 12 0,27 0 0,00 0 0 0 0
311. Karban Petr
Zákeřňáci DC Praha
60,9 50,00 16 10 5 52,17 23 12 20 0,87 9 0,39 1 0,04 1 0 0 0
312. Vynikal Jindrich
Kvakoš Mladá Boleslav
60,8 85,00 28 20 17 74,00 50 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Hagara Adam
Berounská Hvězda
60,7 75,00 24 24 18 68,97 58 40 20 0,34 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
314. Kaucký Petr
Expendables Praha
60,7 63,64 20 11 7 60,71 28 17 28 1,00 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
315. Teichner Martin
Sokol Přišimasy
60,6 73,33 16 15 11 63,89 36 23 18 0,50 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
316. Mádle Libor
Sport Team Řevničov
60,6 60,71 28 28 17 57,14 70 40 63 0,90 13 0,19 0 0,00 2 1 0 0
317. Nedó David
Titans Praha
60,5 64,71 24 17 11 60,98 41 25 30 0,73 4 0,10 0 0,00 2 0 0 0
318. Amler Vladimír
No Respect Praha
60,2 60,00 28 20 12 59,57 47 28 40 0,85 5 0,11 3 0,06 0 0 0 0
319. Kubec Josef
Humbuck DC Kostelec n / Labem
60,0 68,42 20 19 13 63,83 47 30 31 0,66 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
320. Junek Dominik
Moskyt Naeks Praha
60,0 60,00 20 15 9 58,82 34 20 23 0,68 3 0,09 4 0,12 0 0 0 0
321. Horák Libor
Semtex Poděbrady
59,8 65,00 24 20 13 58,00 50 29 39 0,78 8 0,16 0 0,00 2 0 0 0
322. Dupal Jan
Worm Gang Praha
59,8 60,00 24 20 12 58,00 50 29 50 1,00 8 0,16 0 0,00 1 0 0 0
323. Šebek Michal
New Bubu Team Nové Strašecí
59,7 57,14 24 14 8 59,38 32 19 22 0,69 9 0,28 0 0,00 0 0 0 0
324. Pucci Mauricio
Panapr Praha
59,7 53,57 28 28 15 54,41 68 37 65 0,96 10 0,15 5 0,07 4 0 0 0
325. Pokorný Ladislav
Viktoria Radim
59,7 46,15 16 13 6 51,52 33 17 33 1,00 10 0,30 3 0,09 2 0 0 0
326. Felgr Zdeněk
Banáni ze staďáku Sadská
59,6 68,18 24 22 15 61,82 55 34 39 0,71 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
327. Baranec Štefan
Modráci Praha
59,6 66,67 24 12 8 66,67 27 18 15 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Jakubowicz Darek
K 26 Praha
59,6 63,64 12 11 7 61,54 26 16 22 0,85 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
329. Bělský Vladimír
U Sparťana Poděbrady
59,5 64,71 20 17 11 61,90 42 26 27 0,64 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
330. Rusak Sergej
FraJa Neratovice
59,5 59,26 28 27 16 57,58 66 38 38 0,58 17 0,26 1 0,02 2 1 0 0
331. Procházka Petr 1976
Maniac Darts Rakovník
59,5 58,82 24 17 10 56,10 41 23 42 1,02 5 0,12 1 0,02 1 0 0 0
332. Keřlík Jan
Synové výčepu Praha
59,4 66,67 24 12 8 58,06 31 18 27 0,87 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
333. Veselý Aleš
Žíznivý důchodci Praha
59,4 62,50 16 8 5 64,71 17 11 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
334. Dobiášovský Petr
Sport club 1930 I Praha
59,4 60,71 28 28 17 56,72 67 38 61 0,91 12 0,18 0 0,00 1 0 0 0
335. Kostaňuk Luděk
Modráci Praha
59,3 69,57 24 23 16 62,71 59 37 42 0,71 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
336. Filip René
Letci Kolín B
59,3 69,23 20 13 9 63,33 30 19 16 0,53 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
337. Nyč Jiří
Expendables Praha
59,2 63,64 20 11 7 60,00 25 15 18 0,72 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
338. Klicpouch Jiří 1984
Zlomený hroty Praha
59,0 75,00 12 8 6 65,00 20 13 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
339. Černý Ondřej
Boubínský expres Kolín
59,0 70,83 24 24 17 61,67 60 37 40 0,67 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
340. Kraj Karel
Gladiátoři Byškovice
59,0 61,54 24 13 8 63,33 30 19 17 0,57 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
341. Jindra Roman
Mendosino Praha
59,0 56,25 24 16 9 52,50 40 21 36 0,90 11 0,28 2 0,05 1 0 0 0
342. Šabata Pavel
Pohodáři z Klondajku Praha
58,9 72,22 20 18 13 63,83 47 30 26 0,55 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
343. Jindra Tomáš
Fontána Praha
58,9 70,83 24 24 17 59,38 64 38 38 0,59 12 0,19 2 0,03 0 0 0 0
344. Louvar Vladimír
Střelky Veltruby
58,8 66,67 20 15 10 60,00 40 24 27 0,68 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
345. Sobolík Josef
Ferda team DC Benešov
58,8 64,29 24 14 9 61,76 34 21 24 0,71 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
346. Grabinský Luděk
Sport club 1930 I Praha
58,8 57,14 28 28 16 52,94 68 36 57 0,84 20 0,29 1 0,01 0 1 0 0
347. Kříž Slavomír 1981
Drak Praha
58,7 68,42 20 19 13 63,83 47 30 27 0,57 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
348. Janeček Milan
Nikater Praha
58,7 63,16 24 19 12 57,78 45 26 34 0,76 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
349. Erlebach Václav
Bakalář DC Kalivody B
58,6 87,50 12 8 7 63,64 22 14 5 0,23 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
350. Skalický Miroslav
Bocman Club Praha
58,6 71,43 20 14 10 62,86 35 22 23 0,66 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
351. Rožek David
Los Číčos Praha
58,6 70,00 24 20 14 62,00 50 31 28 0,56 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
352. Pína Petr
Maniac Darts Rakovník
58,6 58,33 24 24 14 57,63 59 34 48 0,81 13 0,22 0 0,00 1 0 0 0
353. Nejedlý Josef
Cirkus Citrus Pečky
58,4 66,67 24 24 16 60,32 63 38 46 0,73 7 0,11 2 0,03 0 0 0 0
354. Lajos Petr
Bizoni Cvrčovice B
58,3 66,67 12 9 6 58,33 24 14 20 0,83 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
355. Pergler Jaroslav
Máchalové XXL Kladno B
58,3 65,00 24 20 13 58,33 48 28 41 0,85 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
356. Šafránek Martin
Korunky Kolín
58,3 57,14 16 14 8 54,29 35 19 35 1,00 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
357. Bek Tomáš
Šipky Pátek
58,1 60,00 24 20 12 60,42 48 29 36 0,75 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
358. Pačes Michal
Farníci Stříbrná Skalice
58,0 66,67 24 18 12 61,36 44 27 24 0,55 4 0,09 0 0,00 1 0 0 0
359. Vrábel Jaroslav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
58,0 61,90 24 21 13 59,26 54 32 51 0,94 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
360. Odložil Jan
Willi Hubert Praha
57,9 60,00 24 20 12 57,45 47 27 47 1,00 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
361. Jursa Jakub
Divoké kachny Čakovice
57,8 68,42 20 19 13 63,04 46 29 24 0,52 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
362. Janků Petr
Louže DC Praha
57,8 66,67 24 15 10 61,11 36 22 20 0,56 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
363. Kůrka Jiří
Podprouďáci z Boješic
57,7 65,22 24 23 15 60,00 60 36 39 0,65 8 0,13 2 0,03 0 0 0 0
364. Suder Libor
STS Moskovice Praha
57,6 71,43 24 14 10 60,53 38 23 14 0,37 10 0,26 0 0,00 0 0 0 0
365. Běhal Filip
Plechovky Pečky B
57,6 62,50 28 24 15 57,63 59 34 51 0,86 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
366. Filip Michal
Tágo ŠK Praha
57,6 62,50 24 16 10 58,54 41 24 34 0,83 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
367. Lukášek Jiří
Výsost Vysočany Praha
57,5 56,25 24 16 9 58,33 36 21 29 0,81 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
368. Priehoda Ján
Modráci Praha
57,3 70,83 24 24 17 61,67 60 37 31 0,52 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
369. Bartoušek Josef
Asfalt Ž Praha
57,3 66,67 12 12 8 60,00 30 18 20 0,67 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
370. Vávra Martin
ŠIKL Lysá nad Labem B
57,3 65,00 24 20 13 58,33 48 28 34 0,71 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
371. Vacula Petr
Chalupáři Slaný
57,3 55,56 24 18 10 58,54 41 24 31 0,76 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
372. Bareš Pavel
Sázava DC
57,2 62,50 24 24 15 56,90 58 33 47 0,81 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
373. Vondrová Jolana
ATF Kostelní Hlavno
57,1 62,50 24 24 15 59,32 59 35 41 0,69 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
374. Walter Libor
Nymburk Lions
57,1 58,82 20 17 10 57,78 45 26 42 0,93 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
375. Nykodemová Petra
Akademie DC Praha
57,1 57,14 28 14 8 55,88 34 19 33 0,97 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
376. Čopjak Jakub
Hadi z Vinařic Týnec n/L
57,0 76,92 24 13 10 66,67 33 22 6 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
377. Bartošová Michaela
Devils Poděbrady
57,0 63,64 24 22 14 57,89 57 33 46 0,81 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
378. Kotyza Michal
K 26 Praha
56,9 66,67 12 6 4 61,54 13 8 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Rensa Jiří
Máchalové XXL Kladno
56,9 56,25 16 16 9 48,72 39 19 41 1,05 6 0,15 1 0,03 2 0 0 0
380. Škopek Martin
Ostré hroty Svémyslice B
56,8 58,33 20 12 7 58,06 31 18 15 0,48 6 0,19 2 0,06 1 0 0 0
381. Löwy Simon
Drak Praha
56,7 66,67 20 12 8 60,00 30 18 20 0,67 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
382. Sekáč Radek
Cobra Plazy B
56,7 60,87 24 23 14 61,11 54 33 39 0,72 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
383. Domený Vlastimil
STS Moskovice Praha
56,7 60,00 24 20 12 58,33 48 28 30 0,63 7 0,15 0 0,00 1 0 0 0
384. Kopřiva Jan
Šrekové Kněževes
56,7 58,33 24 12 7 60,00 30 18 21 0,70 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
385. Bartoš Jaroslav
Devils Poděbrady
56,6 66,67 24 24 16 61,02 59 36 30 0,51 3 0,05 2 0,03 0 0 0 0
386. Dvořák David 1973
Bakalář Maniak Rakovník
56,6 63,64 24 22 14 58,93 56 33 32 0,57 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
387. Nejedlý Daniel
Fontána Praha
56,5 65,22 24 23 15 57,89 57 33 35 0,61 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
388. Brožová Kateřina
Rychlý hroty Praha B
56,5 63,64 16 11 7 57,69 26 15 19 0,73 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
389. Hyška Jiří
Top Citrus Čachovice
56,5 58,33 24 24 14 55,00 60 33 51 0,85 9 0,15 1 0,02 1 0 0 0
390. Pitrman Tomáš
Infarkt Praha B
56,4 57,69 28 26 15 54,10 61 33 45 0,74 10 0,16 3 0,05 0 0 0 0
391. Bureš Václav
LTC Litošice
56,3 70,59 20 17 12 60,98 41 25 14 0,34 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
392. Rozporka Jiří
Hell's Darters Praha
56,3 65,00 20 20 13 59,62 52 31 31 0,60 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
393. Mráz Přemysl
Krkavci Kralupy
56,3 65,00 24 20 13 58,33 48 28 33 0,69 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
394. Kalenda Roman
Plzeňka Praha
56,3 56,25 16 16 9 51,16 43 22 42 0,98 10 0,23 1 0,02 1 0 0 0
395. Kobr Aleš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
56,3 54,17 24 24 13 57,14 56 32 44 0,79 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
396. Donáth Julius
Abasta Křepenice
56,2 66,67 24 24 16 59,02 61 36 39 0,64 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
397. Mařík Petr
Bentons 98 Boješice
56,2 60,00 20 20 12 57,69 52 30 41 0,79 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
398. Kafka Miroslav
Podlesáci Králův Dvůr B
56,2 59,09 24 22 13 56,00 50 28 29 0,58 9 0,18 1 0,02 0 0 0 0
399. Krajčovič David
Džemala Kozačky Milovice
56,2 58,33 24 24 14 57,14 63 36 51 0,81 11 0,17 1 0,02 0 0 0 0
400. Erd Roman
Nervous Praha
56,2 47,83 28 23 11 50,00 52 26 45 0,87 13 0,25 2 0,04 2 0 0 0
401. Anderle Vlastimil
Kvakoš Mladá Boleslav B
56,1 70,00 24 20 14 69,57 46 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Herčík Marian
Letka 313 Praha
56,1 64,29 24 14 9 60,61 33 20 12 0,36 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
403. Tomášek Zbyněk
STS Moskovice Praha
56,1 58,33 24 12 7 58,06 31 18 18 0,58 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
404. Tokár Roman
Šipkaři Kanín DC
56,0 63,16 24 19 12 60,00 45 27 24 0,53 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
405. Vítek Martin
Kocouři vod kocoura Kozly
56,0 60,00 24 20 12 58,33 48 28 35 0,73 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
406. Vonaký Radek
Hroch Team Hudlice
56,0 57,69 28 26 15 54,39 57 31 43 0,75 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
407. Prachař Václav
Speed Flies DC Kostelec n/L II
56,0 54,17 24 24 13 56,90 58 33 39 0,67 12 0,21 2 0,03 0 0 0 0
408. Čámský Jan
Beer Sharks Praha
55,9 66,67 24 15 10 58,97 39 23 24 0,62 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
409. Ondrašík Roman
Nikater Praha
55,9 58,82 24 17 10 53,66 41 22 39 0,95 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
410. Miler Josef
Snipers Mělník
55,9 54,17 24 24 13 52,46 61 32 74 1,21 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
411. Horna Miloslav
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
55,8 61,11 24 18 11 62,79 43 27 12 0,28 6 0,14 0 0,00 1 0 0 0
412. Novotný Vilém
Džemala Kozačky Milovice
55,8 54,17 24 24 13 58,33 60 35 40 0,67 11 0,18 1 0,02 1 0 0 0
413. Onduš Vladimír
Bílá Hora Praha
55,8 50,00 24 16 8 52,78 36 19 35 0,97 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
414. Nešetřil Jaroslav
FraJa Neratovice B
55,7 66,67 24 21 14 61,11 54 33 28 0,52 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
415. Tischer Jindřich
Homolka DC Úvaly
55,7 60,00 20 20 12 55,10 49 27 32 0,65 8 0,16 2 0,04 0 0 0 0
416. Jícha Petr
Rozdělov DC Kladno
55,7 58,33 24 24 14 55,36 56 31 43 0,77 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
417. Frank Viktor
ŠIKL Lysá nad Labem B
55,6 63,64 24 22 14 55,56 54 30 44 0,81 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
418. Svět Jiří
Máchalové XXL Kladno
55,6 46,67 16 15 7 50,00 36 18 43 1,19 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
419. Lukavský Patrik
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
55,5 62,50 24 16 10 57,50 40 23 25 0,63 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
420. Troníček Václav
Farníci Stříbrná Skalice
55,5 57,89 24 19 11 57,45 47 27 32 0,68 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
421. Bayer Petr
Akademie DC Praha
55,5 53,85 28 26 14 56,25 64 36 56 0,88 5 0,08 1 0,02 2 0 0 0
422. Šotola Jaroslav
Plechovky Pečky B
55,4 57,14 28 28 16 54,93 71 39 52 0,73 13 0,18 0 0,00 0 1 0 0
423. Kobylák Miloš
InterGast Stará promiň Praha
55,3 55,00 24 20 11 58,82 51 30 32 0,63 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
424. Bodis Luboš
Kvakoš Mladá Boleslav
55,2 75,00 28 20 15 66,67 48 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Janata Tomáš
RKDM Milovice
55,2 57,89 24 19 11 59,09 44 26 30 0,68 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
426. Svoboda Petr 1976
Střelci Tetín
55,2 57,89 24 19 11 56,25 48 27 32 0,67 7 0,15 1 0,02 1 0 0 0
427. Záruba Jan
STS Moskovice Praha
55,2 57,14 24 21 12 55,56 54 30 43 0,80 9 0,17 1 0,02 0 0 0 0
428. Muška David
Ferda team DC Benešov
55,2 55,00 24 20 11 58,33 48 28 38 0,79 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
429. Folprecht Jan
Cobra Plazy B
55,2 55,00 24 20 11 56,52 46 26 35 0,76 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
430. Chlaň Radek
Mašinky z koupáku Neratovice
54,9 61,90 24 21 13 58,82 51 30 33 0,65 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
431. Řezáč Lukáš
Máchalové XXL Kladno B
54,9 59,09 24 22 13 54,55 55 30 49 0,89 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
432. Klouda Vladimír
Plechovky Pečky
54,9 58,82 20 17 10 56,10 41 23 34 0,83 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
433. Kočí David
Divoké kachny Čakovice
54,8 63,64 20 11 7 62,96 27 17 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
434. Hofinger Josef
Maniac Darts Praha
54,8 60,00 20 20 12 54,17 48 26 33 0,69 6 0,13 0 0,00 1 0 0 0
435. Tuček Tomáš
Smrkáči Břežany B
54,7 68,18 24 22 15 60,38 53 32 21 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
436. Vošahlík Jan
AHV Strančice
54,7 54,17 28 24 13 55,17 58 32 48 0,83 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
437. Březina Jaroslav
LTC Litošice
54,6 62,50 20 16 10 56,76 37 21 27 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Šimeček Jaroslav
XXL MB B Mladá Boleslav
54,6 58,82 24 17 10 56,10 41 23 35 0,85 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
439. Szöcs Jozef
Semafor Mladá Boleslav
54,5 63,16 24 19 12 59,09 44 26 22 0,50 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
440. Buňka Miloslav
Korunky Kolín B
54,5 60,87 24 23 14 58,93 56 33 33 0,59 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
441. Beneš Milan
Kandráčovci Barborka Kolín
54,4 61,11 24 18 11 57,78 45 26 26 0,58 3 0,07 2 0,04 0 0 0 0
442. Vimr Jiří
Fontána Praha
54,4 58,33 24 24 14 54,10 61 33 53 0,87 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
443. Pexa Ladislav
Negramoti Jince
54,4 57,89 28 19 11 50,00 50 25 42 0,84 12 0,24 0 0,00 1 0 0 0
444. Černý Bohdan
Nymburk Lions
54,3 55,56 20 18 10 54,35 46 25 47 1,02 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
445. Trejbal Pavel
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
54,2 64,29 24 14 9 60,61 33 20 14 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
446. Holka Oliver
Rychlý hroty Praha B
54,2 63,64 16 11 7 57,69 26 15 12 0,46 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
447. Doležal Tomáš
FraJa Neratovice
54,2 57,69 28 26 15 53,73 67 36 43 0,64 12 0,18 1 0,01 2 0 0 0
448. Mrázek Miroslav
Šipky Pátek
54,1 54,55 24 22 12 56,86 51 29 37 0,73 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
449. Dvořák Michal
Lidový dům Kbely
53,9 64,29 24 14 9 60,61 33 20 12 0,36 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
450. Vráblík David
Bažina 4077 Praha
53,9 60,71 28 28 17 55,56 72 40 36 0,50 15 0,21 1 0,01 0 0 0 0
451. Turcaj Vladimír
Úderníci Praha
53,9 57,14 20 14 8 54,55 33 18 26 0,79 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
452. Holinka Pavel
Pionýři slepých uliček Praha
53,9 56,25 20 16 9 58,33 36 21 19 0,53 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
453. Merxbauer Vladimír
Na Vršku Praha
53,8 57,89 24 19 11 55,56 45 25 36 0,80 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
454. Cach Ctibor
Kalováci Lhota
53,8 56,52 24 23 13 56,67 60 34 51 0,85 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
455. Váňa Petr
Smrkáči Břežany
53,8 55,56 20 18 10 56,25 48 27 38 0,79 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
456. Cihelková Martina
Zelená laguna Tehov
53,7 50,00 24 16 8 48,78 41 20 44 1,07 7 0,17 2 0,05 0 0 0 0
457. Saksa Zdeněk
Barbaři Ovčáry
53,6 75,00 24 24 18 64,41 59 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Petrák Jan 1983
Rychlé pípy Praha
53,6 58,33 12 12 7 53,57 28 15 22 0,79 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
459. Kostyk Volodymyr
Kyklop Praha
53,6 56,25 20 16 9 57,14 42 24 30 0,71 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
460. Pospíšilová Radka
Black schody Sadská
53,5 53,85 24 13 7 52,94 34 18 29 0,85 5 0,15 0 0,00 1 0 0 0
461. Hampl Pavel
Ferda team DC Benešov
53,5 52,38 24 21 11 50,00 48 24 43 0,90 5 0,10 1 0,02 1 0 0 0
462. Novák Pavel 1983
No Stress Kutná Hora
53,4 58,33 28 24 14 54,10 61 33 35 0,57 10 0,16 0 0,00 0 1 0 0
463. Sýkorová Petra
Synové výčepu Praha
53,4 53,33 24 15 8 55,26 38 21 31 0,82 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
464. Polčák Jakub
Kačamba Praha
53,3 60,87 24 23 14 58,18 55 32 27 0,49 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
465. Prokeš Radek
Na vršku M Praha
53,3 50,00 20 20 10 49,02 51 25 57 1,12 8 0,16 0 0,00 1 0 0 0
466. Cach Přemysl
Kalováci Lhota
53,2 52,17 24 23 12 50,88 57 29 55 0,96 8 0,14 1 0,02 0 0 0 0
467. Laurek Petr
Střelci Tetín
53,1 62,50 24 24 15 55,17 58 32 35 0,60 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
468. Hubáček František
Black schody Sadská
53,1 55,56 24 18 10 53,33 45 24 27 0,60 6 0,13 2 0,04 1 0 0 0
469. Jermář Marek
Magic team Praha
53,1 50,00 24 22 11 47,27 55 26 54 0,98 11 0,20 3 0,05 0 0 0 0
470. Codlová Helena
Bílá Hora Praha
53,0 58,33 24 12 7 53,33 30 16 20 0,67 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
471. Rykr Gustav
Huťaři Hýskov
53,0 56,52 24 23 13 53,70 54 29 33 0,61 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
472. Zelinka Václav
Pivaři z Pátý Praha
52,9 62,50 16 16 10 57,89 38 22 15 0,39 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
473. Vlk Pavel
Good Bulldog Beroun
52,9 59,09 24 22 13 57,69 52 30 22 0,42 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
474. Vitner Radek
Řenčováci Řevničov
52,9 43,75 16 16 7 48,78 41 20 30 0,73 15 0,37 0 0,00 0 1 0 0
475. Valíček Pavel
Abasta Křepenice
52,8 60,00 24 20 12 55,56 54 30 27 0,50 12 0,22 0 0,00 0 0 0 0
476. Petrák Jan 1990
Viktoria Radim B
52,8 50,00 24 12 6 55,17 29 16 17 0,59 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
477. Novák Tomáš 1982
Patriots darts club Zdiby
52,7 63,16 20 19 12 56,25 48 27 30 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
478. Šotek Richard
Podprouďáci z Boješic
52,7 59,09 24 22 13 54,55 55 30 33 0,60 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
479. Nový Jan
Lidový dům Kbely
52,7 55,00 24 20 11 56,86 51 29 28 0,55 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
480. Šídlo Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň B
52,6 62,50 24 24 15 55,74 61 34 30 0,49 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
481. Vít Pavel
Spřátelená zvěř Praha
52,6 62,50 16 16 10 60,53 38 23 11 0,29 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
482. Wymer Filip
U Kapličky Vrdy
52,6 61,11 24 18 11 56,52 46 26 21 0,46 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
483. Žežulík Zbyněk
Hell's Darters Praha
52,6 58,82 20 17 10 54,76 42 23 21 0,50 4 0,10 1 0,02 1 0 0 0
484. Kovařík Oldřich
Podprouďáci z Boješic
52,6 57,14 24 21 12 56,60 53 30 30 0,57 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
485. Ledinský Petr
Tuchodřeva Tuchoměřice
52,5 66,67 12 6 4 56,25 16 9 11 0,69 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Stibor Jaroslav
Rafani Vrchotovy Janovice
52,5 58,33 24 24 14 55,74 61 34 36 0,59 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
487. Saidl Zbyněk
Darts centrum Chlumecká Praha
52,4 60,00 20 20 12 57,14 49 28 24 0,49 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
488. Troszok Jaroslav
Zápy ŠK
52,4 55,56 20 18 10 57,78 45 26 30 0,67 0 0,00 2 0,04 0 0 0 0
489. Pelich Jiří
Hardcore DC Praha
52,4 55,56 20 18 10 57,14 42 24 26 0,62 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
490. Nohel Petr
Kvakoš Mladá Boleslav
52,3 72,22 28 18 13 65,96 47 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Lukavský Radek
Sklípkani Praskolesy
52,3 57,89 20 19 11 55,32 47 26 24 0,51 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
492. Provazník Petr
Beer Sharks Praha
52,3 54,55 24 22 12 54,72 53 29 42 0,79 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
493. Kaška Zdeněk
K2 Říčany
52,2 60,00 16 15 9 56,76 37 21 23 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
494. Sladký Václav
Vonoklasy 26 Beee
52,1 53,85 16 13 7 51,72 29 15 17 0,59 2 0,07 2 0,07 0 0 0 0
495. Janouch Martin 1980
Akademie DC Praha
52,1 50,00 28 20 10 54,17 48 26 38 0,79 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
496. Šťastný Petr
Žíznivý důchodci Praha
52,0 57,14 16 14 8 54,29 35 19 19 0,54 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
497. Chyba Luboš
Sázava DC
52,0 52,63 24 19 10 50,00 46 23 37 0,80 5 0,11 1 0,02 1 0 0 0
498. Rada Václav
Šemík Neumětely
52,0 45,00 24 20 9 50,98 51 26 44 0,86 12 0,24 0 0,00 1 0 0 0
499. Huk Roman
Kosako Konárovice B
51,9 60,00 20 20 12 54,17 48 26 25 0,52 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
500. Pallas Pavel
Marná snaha Slaný
51,9 54,17 24 24 13 55,17 58 32 33 0,57 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
501. Soustružník Slávek
Heřmánkový čajíček Praha
51,9 50,00 24 24 12 50,85 59 30 50 0,85 8 0,14 2 0,03 0 0 0 0
502. Müller Tomáš
Gladiátoři Byškovice
51,8 64,71 24 17 11 51,11 45 23 33 0,73 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
503. Třasák Pavel
Kecky Praha
51,7 65,22 24 23 15 60,34 58 35 18 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
504. Foltýn Ondřej
Farníci Stříbrná Skalice
51,7 53,85 24 13 7 60,00 30 18 14 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
505. Handlová Klára
Figury Libčice n / Vlt. B
51,7 53,33 24 15 8 51,43 35 18 25 0,71 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
506. Medek Zdeněk
Black Diamonds Praha
51,7 45,83 24 24 11 50,85 59 30 48 0,81 10 0,17 2 0,03 1 0 0 0
507. Cach Tomáš
Kosako Konárovice B
51,6 56,25 20 16 9 55,26 38 21 18 0,47 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
508. Richtr David
Zápy ŠK
51,6 53,85 20 13 7 54,84 31 17 16 0,52 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
509. Paukert Jan
Club bar Korlin Praha
51,5 62,50 24 16 10 60,00 40 24 9 0,23 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
510. Kuneš Václav
Snipers Mělník
51,5 54,17 24 24 13 52,54 59 31 41 0,69 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
511. Moravec Rudolf
Kryplos Praha
51,4 64,71 24 17 11 53,49 43 23 21 0,49 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
512. Příhoda Karel
No Stress Praha
51,4 55,00 20 20 11 52,94 51 27 44 0,86 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
513. Stehlík Libor
Střelky Veltruby B
51,4 50,00 24 24 12 50,88 57 29 43 0,75 9 0,16 1 0,02 0 0 0 0
514. Nohýnek Jindřich
Cobra Plazy
51,3 66,67 24 24 16 62,50 56 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Polanský Jiří
Fontána Praha
51,3 58,33 24 24 14 53,23 62 33 40 0,65 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
516. Šlehofr David
Rychlý hroty Praha
51,3 58,33 16 12 7 54,84 31 17 21 0,68 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
517. Šebesta Jaroslav
Šipkaři Kanín DC
51,3 55,00 24 20 11 56,25 48 27 22 0,46 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
518. Novotný Jan
Plzeňka Praha
51,3 50,00 16 16 8 44,74 38 17 32 0,84 9 0,24 0 0,00 1 0 0 0
519. Barnet Martin
Figury Libčice n / Vlt.
51,2 56,52 24 23 13 54,24 59 32 38 0,64 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
520. Gürtler Milan
Vokuswedle Praha
51,2 54,17 24 24 13 54,39 57 31 36 0,63 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
521. Volavka Karel
Chlumecká Praha B
51,2 50,00 20 16 8 47,62 42 20 32 0,76 10 0,24 1 0,02 1 0 0 0
522. Berec Vladimír
Řeporyje DC Praha
51,1 64,29 24 14 9 57,14 35 20 16 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Herzog David
Střelky Veltruby
51,1 55,00 20 20 11 59,57 47 28 19 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
524. Kroliczek Martin
Smrkáči Břežany
51,1 50,00 20 16 8 51,35 37 19 25 0,68 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
525. Kukačka Martin
Albion Chlumec
51,0 60,00 20 20 12 57,69 52 30 22 0,42 1 0,02 1 0,02 1 0 0 0
526. Říha Petr
Bílá Hora Praha
51,0 50,00 24 24 12 52,46 61 32 47 0,77 10 0,16 0 0,00 0 0 0 0
527. Kardoš Jiří
Šviháci lázenští Poděbrady
50,9 57,14 24 14 8 52,94 34 18 19 0,56 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
528. Nemeš Jan
Horní Rozptyly Praha B
50,9 53,85 16 13 7 50,00 34 17 29 0,85 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
529. Hladký Michal
Golem Běchovice
50,8 65,00 24 20 13 56,86 51 29 19 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
530. Hanušová Jitka
Kozlíci Praha Kyje
50,8 56,52 24 23 13 56,86 51 29 19 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
531. Český Lubor
Máchalové XXL Kladno C
50,8 54,17 24 24 13 47,46 59 28 45 0,76 10 0,17 0 0,00 1 0 0 0
532. Jirásek Jiří
Otupělé hroty Praha
50,8 52,38 28 21 11 48,98 49 24 34 0,69 4 0,08 2 0,04 1 0 0 0
533. Havlena Tomáš
Asfalt Ž Praha
50,7 66,67 12 12 8 58,62 29 17 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Mrňous Petr
Úderníci Praha
50,7 61,11 20 18 11 57,78 45 26 17 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
535. Drobný Radek
Lidový dům Kbely
50,7 50,00 24 12 6 51,72 29 15 22 0,76 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
536. Houska Jan
Šrekové Kněževes
50,7 46,15 24 13 6 50,00 30 15 27 0,90 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
537. Dušek Luboš
Šakalíci Třebohostice
50,7 45,83 24 24 11 54,10 61 33 52 0,85 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
538. Nejezchleba Pavel
Cobra Plazy B
50,6 61,54 24 13 8 54,84 31 17 14 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
539. Kracík Martin
Amatéři Písnice
50,6 52,63 24 19 10 54,17 48 26 39 0,81 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
540. Chlebek Daniel
Maniac Darts Kostelec n / Labem
50,6 42,86 24 14 6 47,06 34 16 32 0,94 7 0,21 0 0,00 1 0 0 0
541. Vavruška Petr
Bílá Hora Praha
50,6 39,13 24 23 9 44,44 54 24 64 1,19 13 0,24 0 0,00 0 0 0 0
542. Tajč Radek
XXL MB B Mladá Boleslav
50,5 62,50 24 16 10 56,41 39 22 17 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Koníček Jiří
Kocouři vod kocoura Kozly
50,5 56,52 24 23 13 53,45 58 31 37 0,64 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
544. Šeps Martin
Mendosino Praha
50,5 50,00 24 16 8 48,78 41 20 35 0,85 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
545. Kmoníček Ivo
Letci Kolín B
50,4 50,00 20 20 10 50,00 46 23 33 0,72 4 0,09 2 0,04 0 0 0 0
546. Kuchta Petr
Mlýn DC Zadní Třebáň
50,3 66,67 24 12 8 62,07 29 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Eger Patrik
Pivaři z Pátý Praha
50,3 60,00 16 15 9 57,14 35 20 11 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
548. Knor Jiří
Panoší Újezd ŠK
50,3 53,33 16 15 8 56,41 39 22 25 0,64 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
549. Hájek Milan 1975
Hroch Team Hudlice
50,3 52,00 28 25 13 50,00 64 32 41 0,64 12 0,19 2 0,03 0 0 0 0
550. Klán Petr
Podlesáci Králův Dvůr B
50,3 50,00 24 14 7 50,00 36 18 28 0,78 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
551. Bartoš Roman
Qýčepu Příbram
50,3 37,50 16 16 6 42,11 38 16 38 1,00 9 0,24 3 0,08 1 0 0 0
552. Švéd Milan
Mlýn DC Zadní Třebáň
50,2 65,00 24 20 13 60,87 46 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Valeš Michal
Sklípkani Praskolesy
50,2 63,16 20 19 12 54,17 48 26 21 0,44 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
554. Libánský Marek
Kvakoš Mladá Boleslav C
50,0 62,50 24 24 15 61,82 55 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Medřický Václav
K2 Říčany
50,0 62,50 16 16 10 53,85 39 21 14 0,36 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
556. Hadrava Marek
Kryplos Praha
50,0 58,33 24 12 7 55,17 29 16 12 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
557. Lebeda Tomáš
Šakalíci Třebohostice
50,0 57,14 24 14 8 53,13 32 17 17 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
558. Vosecký Roman
Arachnids Český Brod
50,0 55,00 20 20 11 53,06 49 26 30 0,61 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
559. Zelinka Milan
Helou&Wen Praha
50,0 53,85 20 13 7 58,06 31 18 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
560. Vondra Otakar
Speed Flies DC Kostelec n/L
50,0 53,57 28 28 15 49,30 71 35 51 0,72 12 0,17 0 0,00 0 0 0 0
561. Konár Marek
No Respect Praha
50,0 50,00 28 22 11 49,02 51 25 31 0,61 7 0,14 0 0,00 2 0 0 0
562. Hanykýř Michal
Lipánci Přehvozdí
50,0 50,00 24 20 10 51,92 52 27 35 0,67 10 0,19 0 0,00 0 0 0 0
563. Koutský Tomáš
Statenický kačeři
50,0 45,00 24 20 9 45,83 48 22 50 1,04 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
564. Kaucký Tomáš
Speed Flies DC Kostelec n/L
50,0 45,00 28 20 9 43,75 48 21 32 0,67 16 0,33 0 0,00 2 0 0 0
565. Růžička
Modráci Praha
49,8 60,87 24 23 14 53,45 58 31 24 0,41 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
566. Hamerník Rostislav
Kocouři vod kocoura Kozly
49,8 52,38 24 21 11 51,92 52 27 37 0,71 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
567. Kolárovec Jan
Wild Darts Sluhy
49,8 50,00 24 22 11 50,00 52 26 41 0,79 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
568. Holub Jiří
Mendosino Praha
49,8 50,00 24 18 9 52,27 44 23 23 0,52 7 0,16 0 0,00 1 0 0 0
569. Kalužík Josef
Poděbradka Poděbrady
49,8 47,62 28 21 10 47,06 51 24 33 0,65 12 0,24 1 0,02 1 0 0 0
570. Bašus Pavel
Wanted DC Všechlapy
49,8 37,50 16 16 6 45,24 42 19 47 1,12 11 0,26 1 0,02 0 0 0 0
571. Nerad Lukáš
Magic team Praha
49,7 50,00 24 16 8 50,00 36 18 27 0,75 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
572. Procházka Michal 1992
Beta darts Semčice
49,6 57,89 24 19 11 55,10 49 27 19 0,39 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
573. Volf Tomáš
Greenhorn's Praha
49,6 57,89 20 19 11 53,19 47 25 20 0,43 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
574. Brzobohatý Václav
Bukovina
49,6 57,14 24 21 12 56,60 53 30 20 0,38 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
575. Jakoubek Pavel
Pacienti Sobín Praha
49,6 50,00 12 12 6 53,57 28 15 18 0,64 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
576. Bečvář Jakub
Titans Praha
49,6 47,37 24 19 9 47,83 46 22 35 0,76 5 0,11 2 0,04 1 0 0 0
577. Baránek Jaroslav
Racing DC Neratovice
49,5 56,25 24 16 9 56,41 39 22 16 0,41 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
578. Kačník Dušan
Chalupáři Slaný
49,5 54,17 24 24 13 54,10 61 33 38 0,62 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
579. Mandovec Antonín
Abasta Křepenice
49,5 54,17 24 24 13 50,85 59 30 39 0,66 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
580. Šulc Michal
Kvakoš Mladá Boleslav C
49,4 69,23 24 13 9 59,38 32 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Urban Martin
Top Citrus Všejany
49,4 53,33 24 15 8 44,44 36 16 32 0,89 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
582. Šebková Petra
Máchalové XXL Kladno
49,4 40,00 16 15 6 44,12 34 15 35 1,03 6 0,18 0 0,00 1 0 0 0
583. Vejražka Jakub
Bakalář DC Kalivody B
49,3 58,33 12 12 7 50,00 30 15 20 0,67 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
584. Čorňak Milan
Pavouci Stochov B
49,3 45,83 24 24 11 49,09 55 27 47 0,85 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
585. Exner Ivan
Barrandov Korlin Praha
49,2 55,00 20 20 11 54,17 48 26 27 0,56 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
586. Janák Radek
Magnetics Beroun
49,2 55,00 20 20 11 50,00 52 26 43 0,83 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
587. Sládek Roman
Hroch Team Hudlice
49,2 50,00 28 28 14 49,23 65 32 37 0,57 11 0,17 1 0,02 0 0 0 0
588. Hubala Marcel
Speed Flies DC Kostelec n/L
49,2 45,83 28 24 11 50,00 60 30 51 0,85 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
589. Tajč Vladislav
XXL MB B Mladá Boleslav
49,2 45,83 24 24 11 47,54 61 29 54 0,89 10 0,16 0 0,00 1 0 0 0
590. Šoltes Tomáš
Krkavci Kralupy
49,1 55,56 24 18 10 53,33 45 24 29 0,64 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
591. Žemba Karel
Nikater Praha
49,1 50,00 24 20 10 50,00 54 27 33 0,61 12 0,22 1 0,02 0 0 0 0
592. Ficenec Tomáš
Zlomený hroty Praha
49,0 70,00 12 10 7 55,17 29 16 11 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
593. Bartek Petr
Divoké kachny Čakovice
49,0 58,33 20 12 7 53,33 30 16 10 0,33 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
594. Bolek Zdeněk
Běsnící pávové Kladno
49,0 57,14 12 7 4 55,00 20 11 9 0,45 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
595. Kiš Peter
Team Chvaletice
49,0 56,25 20 16 9 50,00 40 20 24 0,60 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
596. Čichovský Petr
Bláznivá trefa Český Brod
49,0 50,00 24 24 12 50,85 59 30 45 0,76 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
597. Kouřil Martin
Kecky Praha
49,0 50,00 24 20 10 53,06 49 26 26 0,53 5 0,10 0 0,00 1 0 0 0
598. Opletal Libor
Tuchodřeva Tuchoměřice
49,0 50,00 12 12 6 53,33 30 16 19 0,63 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
599. Skalník Zdeněk
Viktoria Radim B
48,9 52,63 24 19 10 53,33 45 24 26 0,58 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
600. Sukupová Jana
Gladiátors Lošany
48,9 50,00 28 24 12 50,00 56 28 36 0,64 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
601. Spatzal David
Sedmá Rota Praha
48,9 50,00 24 22 11 52,73 55 29 31 0,56 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
602. Heřmánek Jiří
Gladiátors Lošany
48,9 46,43 28 28 13 50,00 70 35 50 0,71 10 0,14 2 0,03 0 0 0 0
603. Očenáš Josef
Bakalář DC Kalivody B
48,8 58,33 12 12 7 56,25 32 18 8 0,25 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
604. Kutlák Kamil
JZD Praha
48,8 56,25 16 16 9 53,66 41 22 25 0,61 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
605. Lorenc Ondřej
Černovoláci
48,8 50,00 24 16 8 45,00 40 18 33 0,83 6 0,15 0 0,00 1 0 0 0
606. Hebr Jan
Savci Dobřeň
48,7 66,67 24 12 8 60,00 30 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Šíma Martin
Běsnící pávové Kladno
48,7 58,33 12 12 7 53,33 30 16 15 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
608. Svoboda Jaroslav
Greenhorn's Praha
48,7 50,00 20 12 6 51,61 31 16 19 0,61 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
609. Husenský Michal
Hadi Úvaly
48,7 45,00 20 20 9 47,17 53 25 47 0,89 8 0,15 1 0,02 1 0 0 0
610. Souček Roman
Panděras Praha
48,6 61,54 20 13 8 58,62 29 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Cech Jevhen
Magic team Praha
48,6 54,55 24 22 12 49,12 57 28 41 0,72 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
612. Bulka Jiří
Huťaři Hýskov
48,6 52,94 24 17 9 54,76 42 23 20 0,48 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
613. Brodský Lukáš
Kandráčovci Barborka Kolín
48,5 57,14 24 14 8 50,00 34 17 18 0,53 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
614. Šebek Daniel
Humbuck DC Kostelec n / Labem
48,5 54,55 20 11 6 51,85 27 14 13 0,48 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
615. Nesládek Pavel
Kangaroos Velký Borek
48,4 54,17 28 24 13 53,23 62 33 33 0,53 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
616. Cacák Robert
Rozdělov DC Kladno
48,4 54,17 24 24 13 51,79 56 29 30 0,54 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
617. Lébl Václav
Willi Hubert Praha
48,4 50,00 24 24 12 51,72 58 30 41 0,71 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
618. Nechvátal Roman
Šestajovice
48,4 50,00 24 16 8 51,35 37 19 22 0,59 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
619. Luzum Jiří
Žíznivý důchodci Praha
48,3 58,33 16 12 7 53,33 30 16 14 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
620. Šébl Miloslav
ŠIKL Lysá nad Labem
48,3 45,83 24 24 11 47,46 59 28 41 0,69 12 0,20 1 0,02 0 0 0 0
621. Soustružník Martin
Heřmánkový čajíček Praha
48,3 43,48 24 23 10 47,46 59 28 57 0,97 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
622. Holub Tomáš
Valérie team Mělník
48,3 40,91 24 22 9 42,59 54 23 46 0,85 12 0,22 3 0,06 1 0 0 0
623. Novotný Pavel
Worm Gang Praha
48,2 50,00 24 14 7 47,06 34 16 23 0,68 4 0,12 0 0,00 1 0 0 0
624. Havíř Martin
Brilliant darts Praha
48,0 50,00 20 16 8 50,00 40 20 31 0,78 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
625. Brouk Petr
Vo díru vedle Praha
48,0 44,44 24 18 8 47,73 44 21 32 0,73 6 0,14 2 0,05 0 0 0 0
626. Veselý Petr
Kvakoš Mladá Boleslav C
47,9 66,67 24 24 16 59,68 62 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Kalužík Tomáš
Poděbradka Poděbrady
47,9 52,38 28 21 11 52,83 53 28 23 0,43 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
628. Rajmon Patrik
Střelci Tetín
47,7 50,00 24 12 6 58,06 31 18 12 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
629. Henner Martin
K 26 Praha
47,7 50,00 12 12 6 53,85 26 14 8 0,31 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
630. Mošovský Martin
Rychlý hroty Praha
47,6 50,00 16 8 4 57,14 21 12 8 0,38 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
631. Bejček Petr
Sons of Žižkoff Praha
47,5 52,17 24 23 12 50,00 52 26 24 0,46 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
632. Kučera Jaroslav
Rozdělov DC Kladno
47,5 50,00 24 24 12 47,37 57 27 40 0,70 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
633. Brázda Tomáš
Smrkáči Břežany
47,4 56,25 20 16 9 51,28 39 20 16 0,41 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
634. Zajíčková Lucie
Lipánci Přehvozdí
47,4 43,75 24 16 7 43,59 39 17 30 0,77 5 0,13 1 0,03 2 0 0 0
635. Pup Pavel
No Respect Praha
47,3 46,15 28 26 12 48,48 66 32 44 0,67 12 0,18 0 0,00 0 0 0 0
636. Hanek Vladimír
Kangaroos Velký Borek
47,3 45,00 28 20 9 44,90 49 22 33 0,67 11 0,22 0 0,00 1 0 0 0
637. Merfait Miroslav
Gladiátoři Byškovice
47,2 56,25 24 16 9 50,00 36 18 13 0,36 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
638. Skřičík Miroslav
Berounská Hvězda
47,1 63,64 24 22 14 55,36 56 31 11 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Fait Roman
Arachnids Český Brod
47,1 55,00 20 20 11 51,02 49 25 19 0,39 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
640. Homola Jiří
Brilliant darts Praha
47,1 50,00 20 14 7 45,16 31 14 17 0,55 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
641. Kapal Tomáš
The Worker Praha
47,0 52,17 24 23 12 52,63 57 30 26 0,46 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
642. Šimek Pavel 1983
FraJa Neratovice B
46,8 56,25 24 16 9 52,63 38 20 13 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
643. Frýda Josef
Světáci Praha Y
46,8 54,17 24 24 13 49,12 57 28 28 0,49 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
644. Pecha Ondřej
Expendables Praha
46,8 53,33 20 15 8 47,37 38 18 28 0,74 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
645. Malysz Radoslav
Dopito 99 Praha
46,8 50,00 16 8 4 52,63 19 10 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
646. Jílek Marek
Hospůdka na Vinici
46,7 56,25 24 16 9 51,16 43 22 22 0,51 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
647. Bělohlávek Ondřej
Dopito 99 Praha
46,7 50,00 16 8 4 55,56 18 10 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Svačinka Martin
Modřany DTC Praha
46,7 50,00 16 8 4 50,00 18 9 5 0,28 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
649. Knor Jaroslav
Náhodní střelci Klecany
46,5 47,37 24 19 9 46,51 43 20 27 0,63 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
650. Jarolím Petr 1969
Řeporyje DC Praha
46,5 36,84 24 19 7 39,13 46 18 67 1,46 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
651. Květoň Jiří
Bakalář DC Kalivody B
46,4 50,00 12 12 6 48,48 33 16 18 0,55 1 0,03 1 0,03 0 1 0 0
652. Veselý Milan
Wanted DC Všechlapy
46,4 46,15 16 13 6 39,39 33 13 28 0,85 7 0,21 0 0,00 1 0 0 0
653. Borkman Luděk
Gladiátoři Byškovice
46,2 53,33 24 15 8 53,85 39 21 11 0,28 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
654. Beran Miroslav
Marná snaha Slaný
46,2 50,00 24 16 8 50,00 42 21 23 0,55 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
655. Kubín Jan
Falcon Praha B
46,2 45,45 24 22 10 48,28 58 28 42 0,72 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
656. Hanko Josef
Máchalové XXL Kladno C
46,2 41,67 24 24 10 46,55 58 27 49 0,84 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
657. Lacina Jiří
Hell's Darters Praha
46,1 55,00 20 20 11 52,94 51 27 23 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Makal Miloš
Frnďáci Žernovka
46,1 52,63 24 19 10 48,98 49 24 26 0,53 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
659. Bárta Daniel
Horní Rozptyly Praha
46,1 50,00 24 16 8 48,78 41 20 25 0,61 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
660. Zikmunda Miloslav
Ferda team DC Benešov
46,1 50,00 24 16 8 48,78 41 20 23 0,56 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
661. Tichý Roman
Černovoláci
46,1 46,15 24 13 6 48,39 31 15 20 0,65 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
662. Štička Miroslav
Infarkt Praha B
46,1 44,44 28 18 8 47,83 46 22 30 0,65 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
663. Adam Lukáš
Semafor Mladá Boleslav C
46,0 50,00 24 24 12 51,61 62 32 29 0,47 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
664. Filcík Matouš
The Worker Praha
46,0 47,06 24 17 8 47,62 42 20 21 0,50 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
665. Zukriegl Radim
Řenčováci Řevničov
46,0 37,50 16 8 3 40,00 20 8 17 0,85 5 0,25 0 0,00 1 0 0 0
666. Kripner Tomáš
Otupělé hroty Praha
45,9 42,31 28 26 11 43,94 66 29 61 0,92 8 0,12 0 0,00 1 0 0 0
667. Daneš Martin
Korunky Kolín
45,9 41,67 16 12 5 40,74 27 11 28 1,04 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
668. Filinger Miroslav
Farníci Stříbrná Skalice
45,8 46,67 24 15 7 50,00 36 18 19 0,53 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
669. Hrbek Karel
Spřátelená zvěř Praha
45,7 56,25 16 16 9 50,00 42 21 20 0,48 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
670. Houdek Tomáš
Helou&Wen Praha
45,7 45,00 20 20 9 50,00 54 27 37 0,69 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
671. Dvořák Miloš
Mirage Sobín
45,7 36,84 24 19 7 43,18 44 19 40 0,91 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
672. Henzl Tomáš
Marná snaha Slaný
45,6 50,00 24 22 11 49,09 55 27 35 0,64 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
673. Dubovan David
Speed Flies DC Kostelec n/L II
45,6 50,00 24 20 10 48,08 52 25 30 0,58 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
674. Šnirc Jaroslav
Máchalové XXL Kladno C
45,6 50,00 24 16 8 48,84 43 21 27 0,63 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
675. Nosál Miloš
Letci Kolín
45,5 42,86 28 21 9 45,45 55 25 40 0,73 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
676. Pokorný Jan
Hell's Darters Praha
45,4 50,00 20 16 8 48,72 39 19 24 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
677. Boušek Michal
Modřany DTC Praha
45,4 50,00 16 16 8 46,15 39 18 21 0,54 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
678. Procházka Vladimír
Krkavci Kralupy
45,3 46,67 24 15 7 44,44 36 16 17 0,47 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
679. Šlechta Eugen
Figury Libčice n / Vlt.
45,3 43,75 24 16 7 44,74 38 17 21 0,55 7 0,18 1 0,03 0 0 0 0
680. Dafčík Zdeněk
Nepřátelé bobří hráze Praha
45,3 38,89 24 18 7 41,86 43 18 34 0,79 11 0,26 0 0,00 0 0 0 0
681. Beneš Leoš
Panoší Újezd ŠK
45,2 50,00 16 16 8 52,38 42 22 20 0,48 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
682. Nejezchlebová Eva
Cobra Plazy B
45,1 50,00 24 20 10 46,67 45 21 21 0,47 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
683. Pavlát Radek
Horní Rozptyly Praha
45,1 47,62 24 21 10 49,02 51 25 24 0,47 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
684. Mareš Jakub
Drak Praha
45,0 43,75 20 16 7 47,50 40 19 30 0,75 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
685. Zdražil Stanislav
Ptáci Jílové u Prahy
45,0 42,86 24 14 6 47,06 34 16 21 0,62 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
686. Verner Jiří
Otupělé hroty Praha
45,0 42,86 28 14 6 44,44 36 16 19 0,53 9 0,25 1 0,03 0 0 0 0
687. Stýblo Michal
Postřižinský expres Nymburk
45,0 40,00 24 15 6 44,12 34 15 26 0,76 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
688. Kozel Josef
Bažina 4077 Praha
45,0 37,04 28 27 10 41,18 68 28 60 0,88 16 0,24 0 0,00 1 0 0 0
689. Řídký Jan
Postřižinský expres Nymburk
44,9 52,94 24 17 9 48,72 39 19 15 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
690. Propílková Iva
Bizoni Cvrčovice B
44,8 55,56 12 9 5 52,17 23 12 8 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Šandera Jakub
Panapr Praha
44,8 42,86 28 28 12 45,07 71 32 46 0,65 11 0,15 2 0,03 0 0 0 0
692. Kulhánek Jiří
Bakalář DC Kalivody
44,8 42,86 28 28 12 40,00 65 26 57 0,88 3 0,05 2 0,03 2 0 0 0
693. Jůzl Alois
Pavouci Stochov B
44,7 46,15 24 13 6 46,67 30 14 17 0,57 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
694. Zajíček Jiří
Magnetics Beroun
44,7 45,00 20 20 9 47,06 51 24 35 0,69 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
695. Kričfaluši Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň
44,6 60,00 24 15 9 58,54 41 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Ligocká Gabriela
Pionýři slepých uliček Praha
44,6 41,67 20 12 5 46,43 28 13 17 0,61 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
697. Holluj Jan
Fanatics Sedlec
44,6 37,50 28 16 6 41,03 39 16 30 0,77 9 0,23 0 0,00 1 0 0 0
698. Kryzan Michal
Korunky Kolín B
44,5 53,85 24 13 7 48,39 31 15 12 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
699. Růžička Miroslav
Světáci Praha Y
44,5 50,00 24 24 12 48,33 60 29 32 0,53 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
700. Vašíř Milan
Pavouci Stochov B
44,5 47,06 24 17 8 50,00 44 22 22 0,50 1 0,02 2 0,05 0 0 0 0
701. Pour Jindřich
Kozlíci Praha Kyje
44,4 47,62 24 21 10 50,00 54 27 29 0,54 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
702. Plevka Otakar
Good Bulldog Beroun
44,4 45,45 24 22 10 45,61 57 26 44 0,77 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
703. Kukal Jan
Letci Kolín B
44,4 44,44 20 18 8 48,78 41 20 17 0,41 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
704. Pauzr Jiří
Ptáci Jílové u Prahy
44,4 40,91 24 22 9 46,30 54 25 36 0,67 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
705. Čáp Ivan
InterGast Stará promiň Praha
44,3 54,55 24 22 12 48,21 56 27 22 0,39 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
706. Šimek Pavel 1989
Letka 313 Praha
44,3 54,17 24 24 13 50,00 60 30 23 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
707. Ruban Antonín
Warriors Nesuchyně
44,3 50,00 16 12 6 50,00 28 14 10 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
708. Šebek Jan
Humbuck DC Kostelec n / Labem
44,3 47,06 20 17 8 47,50 40 19 16 0,40 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
709. Růžička Josef
Šviháci lázenští Poděbrady
44,3 38,10 24 21 8 40,82 49 20 45 0,92 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
710. Hozman Stanislav
Sedmá Rota Praha
44,2 45,45 24 22 10 46,15 52 24 33 0,63 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
711. Maudr Pavel
AC Hory DC Poděbrady
44,1 50,00 20 16 8 46,34 41 19 21 0,51 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
712. Franc Ondřej
Letci Kolín
44,1 37,50 28 16 6 43,59 39 17 30 0,77 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
713. Benešová Alena
Mašinky z koupáku Neratovice
44,0 46,67 24 15 7 47,50 40 19 24 0,60 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
714. Schmidt Marek
AC Hory DC Poděbrady
43,9 47,37 20 19 9 49,02 51 25 30 0,59 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
715. Veselý Bohuš
Kréta Darts Rakovník
43,9 40,00 24 20 8 43,48 46 20 35 0,76 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
716. Opletalová Lucie
Tuchodřeva Tuchoměřice
43,8 50,00 12 8 4 47,62 21 10 14 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Samec Zdeněk
Mlýn DC Zadní Třebáň B
43,8 43,75 24 16 7 43,24 37 16 17 0,46 5 0,14 2 0,05 0 0 0 0
718. Kučera Vratislav
Rychlé pípy Praha
43,8 37,50 12 8 3 42,86 21 9 16 0,76 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
719. Pracht Martin
Valérie team Mělník
43,8 35,00 24 20 7 40,43 47 19 43 0,91 6 0,13 1 0,02 1 0 0 0
720. Procházka David
Ostré hroty Svémyslice
43,7 50,00 24 24 12 49,12 57 28 23 0,40 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
721. Preclík Karel
Club Fanda Forever Praha
43,7 46,43 28 28 13 47,06 68 32 34 0,50 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
722. Fecko Michal
Řenčováci Řevničov
43,6 50,00 16 8 4 45,45 22 10 16 0,73 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
723. Hlušička David
Akademie DC Praha
43,6 45,83 28 24 11 45,45 55 25 27 0,49 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
724. Horák Filip
Club bar Korlin Praha
43,5 52,38 24 21 11 53,85 52 28 7 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
725. Stareček Michal
Zlomený hroty Praha
43,5 50,00 12 10 5 47,83 23 11 10 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Štamfest Martin
Dopito 99 Praha
43,5 50,00 16 8 4 50,00 20 10 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
727. Levý Petr
Patriots darts club Zdiby
43,5 47,37 20 19 9 48,84 43 21 14 0,33 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
728. Rybecký Lukáš
Náhodní střelci Klecany
43,4 50,00 24 16 8 44,74 38 17 18 0,47 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
729. Sedláček Jaroslav
Albion Chlumec
43,4 46,67 20 15 7 52,63 38 20 14 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
730. Key Jay
Plzeňka Praha B
43,4 41,18 20 17 7 48,78 41 20 24 0,59 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
731. Havránková Pavla
JZD Praha
43,3 58,33 16 12 7 51,52 33 17 9 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Klekner Roman
Beta darts Semčice B
43,2 45,00 24 20 9 46,81 47 22 20 0,43 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
733. Košata Milan
Kobry Český Brod
43,2 40,00 24 20 8 42,55 47 20 34 0,72 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
734. Pokorný Jiří
Lidový dům Kbely
43,1 50,00 24 24 12 48,28 58 28 26 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
735. Šmíd Ondřej
Kryplos Praha
43,1 45,00 24 20 9 49,02 51 25 26 0,51 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
736. Vencl Ondřej
Světáci Praha X
43,0 54,55 20 11 6 48,15 27 13 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Dobřichovský Josef
Choťovická šupina
43,0 43,75 28 16 7 41,86 43 18 32 0,74 5 0,12 0 0,00 1 0 0 0
738. Jelínek Petr 1976
Máchalové XXL Kladno B
42,9 41,67 24 12 5 47,06 34 16 20 0,59 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
739. Fabián Vladimír 1955
Motor@team.Dřísy
42,9 33,33 24 18 6 39,02 41 16 40 0,98 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
740. Konvalinka Dušan
Warriors Nesuchyně
42,7 50,00 16 16 8 46,34 41 19 16 0,39 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
741. Smutný Petr
Na Vršku Praha
42,7 50,00 24 12 6 48,48 33 16 15 0,45 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
742. Beran Miloš
Boubínský expres Kolín
42,7 47,83 24 23 11 49,09 55 27 21 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
743. Dočkal Josef
Vokuswedle Praha
42,6 52,94 24 17 9 47,83 46 22 17 0,37 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
744. Nová Tereza
Brilliant darts Praha
42,6 43,75 20 16 7 43,59 39 17 18 0,46 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
745. Oupický Jiří
Korunky Kolín
42,6 25,00 16 12 3 38,71 31 12 35 1,13 6 0,19 0 0,00 1 0 0 0
746. Malina Jakub
Black Diamonds Praha
42,5 41,67 24 24 10 43,86 57 25 35 0,61 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
747. Stanislav Martin
Snipers Mělník
42,5 41,67 24 24 10 42,37 59 25 41 0,69 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
748. Buk Stanislav
Panděras Praha
42,4 60,00 20 20 12 53,70 54 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Drahovský Marián
Letka 313 Praha
42,4 47,83 24 23 11 48,15 54 26 16 0,30 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
750. Vlatkovszki Leoš
Louže DC Praha
42,4 42,86 24 21 9 46,00 50 23 30 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
751. Voráč Jan
Titans Praha
42,4 42,86 24 14 6 41,18 34 14 22 0,65 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
752. Novotný Jakub
No Stress Praha
42,4 38,89 20 18 7 44,44 45 20 28 0,62 5 0,11 0 0,00 1 0 0 0
753. Bogyai Viktor
Zelená laguna Tehov
42,4 37,50 24 24 9 41,82 55 23 43 0,78 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
754. Navrátil Zdeněk
Heřmánkový čajíček Praha
42,4 35,71 24 14 5 41,18 34 14 25 0,74 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
755. Cikánek Miloš
Pacienti Sobín Praha
42,3 50,00 12 8 4 50,00 22 11 5 0,23 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
756. Krejsa Jiří
Modřany DTC Praha
42,3 41,67 16 12 5 48,39 31 15 19 0,61 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
757. Kupr Tomáš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
42,3 41,67 20 12 5 45,16 31 14 20 0,65 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
758. Širmer Jan
New Bubu Team Nové Strašecí
42,2 37,50 24 16 6 43,24 37 16 32 0,86 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
759. Bochníček Milan
Pivnice Tep Chvaletice
42,1 50,00 24 16 8 46,15 39 18 11 0,28 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
760. Feit Tomáš
Falcon Praha B
42,1 46,15 24 13 6 48,48 33 16 14 0,42 0 0,00 1 0,03