Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Maniac Darts Rakovník 16 : 2 Vonoklasy 26 Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 33 : 5 Chlumský Ondřej
2. Ne 17.9.2017 Vonoklasy 26 7 : 11 Statenický kačeři Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 16 : 25 Koutský Tomáš
3. Ne 24.9.2017 Šemík Neumětely B 16 : 2 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 34 : 7 Chlumský Ondřej
5. Ne 8.10.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Vonoklasy 26 Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 24 : 21 Chlumský Ondřej
6. Ne 15.10.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Vonoklasy 26 Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 14 Chlumský Ondřej
7. Ne 22.10.2017 Nervous Praha 10 : 8 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 17 Chlumský Ondřej
9. Ne 5.11.2017 Club Fanda Forever Praha 14 : 4 Vonoklasy 26 U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 29 : 12 Chlumský Ondřej
10. Ne 12.11.2017 Vonoklasy 26 7 : 11 Negramoti Jince Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Havelka Petr 17 : 26 Bureš František
11. Ne 19.11.2017 Šemík Neumětely 13 : 5 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 29 : 14 Chlumský Ondřej
12. Ne 3.12.2017 Vonoklasy 26 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 29 Klán Petr
13. Ne 10.12.2017 Mirage Sobín 14 : 4 Vonoklasy 26 Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 32 : 14 Chlumský Ondřej
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 18:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 18:58:53