Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Statenický kačeři 8 : 10 Mirage Sobín Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 22 : 25 Přída Antonín
4. Ne 1.10.2017 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Statenický kačeři Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 28 : 18 Koutský Tomáš
6. Ne 15.10.2017 Statenický kačeři 7 : 11 Šemík Neumětely B Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 21 : 24 Chvojka Adam
8. Ne 29.10.2017 Statenický kačeři 7 : 11 Hroch Team Hudlice Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 19 : 26 Hájek Milan
9. Ne 5.11.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Statenický kačeři Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 12 Hrebíček Marcel
10. Ne 12.11.2017 Statenický kačeři 5 : 13 Nervous Praha Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 14 : 28 Šťastný Roman
11. Ne 19.11.2017 Bakalář DC Kalivody 10 : 8 Statenický kačeři U křížku, Roztoky u Křivoklátu
16:00 Kubec Petr 22 : 22 Koutský Tomáš
13. Ne 10.12.2017 Negramoti Jince 12 : 6 Statenický kačeři ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 28 : 19 Koutský Tomáš
14. Ne 17.12.2017 Statenický kačeři 7 : 11 Šemík Neumětely Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 21 : 27 Rathouský Jan
16. Ne 21.1.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Statenický kačeři Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Koutský Tomáš
18. Ne 4.2.2018 Bizoni Cvrčovice 12 : 6 Statenický kačeři Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 25 : 16 Koutský Tomáš
19. Ne 11.2.2018 Statenický kačeři 6 : 12 Maniac Darts Rakovník Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 17 : 26 Pína Petr
24. Ne 18.3.2018 Statenický kačeři 7 : 11 Fanatics Sedlec Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 20 : 26 Tauš Václav
25. Ne 25.3.2018 Nervous Praha 11 : 7 Statenický kačeři Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 20 Koutský Tomáš
27. Ne 22.4.2018 Club Fanda Forever Praha 10 : 8 Statenický kačeři U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 24 : 21 Koutský Tomáš
28. Ne 29.4.2018 Statenický kačeři 7 : 11 Negramoti Jince Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 21 : 26 Bureš František
29. Ne 6.5.2018 Šemík Neumětely 12 : 6 Statenický kačeři U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 27 : 16 Koutský Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.6.2018 06:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.6.2018 06:32:25